Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 27, 2024, 09:53:19 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231962 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Neokatechumenat
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 303 Drukuj
Autor Wątek: Neokatechumenat  (Przeczytany 1348704 razy)
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #1350 dnia: Maja 16, 2010, 22:30:33 pm »

No i wyszło szydło z worka, załgane neony, śmiecie Kościół sektą nazywać, heretyki przebrzydłe? [/color]

Załgany to jest pan, a co  pan w swoich wypowiedziach ma wspólnego z Kościołem?
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #1351 dnia: Maja 16, 2010, 22:33:51 pm »

No i wyszło szydło z worka, załgane neony, śmiecie Kościół sektą nazywać, heretyki przebrzydłe[/color]
Załgany to jest pan, a co  pan w swoich wypowiedziach ma wspólnego z Kościołem?
A ja twirdzę to samo o panu i to ja mam rację.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #1352 dnia: Maja 16, 2010, 22:34:40 pm »

A ja twirdzę to samo o panu i to ja mam rację.

Tak, bo napisał pan to niebieskimi literkami dlatego racja jest po pana stronie.
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #1353 dnia: Maja 16, 2010, 22:39:14 pm »

Aj boli heretyka ten kolorek, boli. A tymczasem dobrej nocki życzę, niech się panu Carmen przyśni lecąca na mietle na Łysą Górę.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #1354 dnia: Maja 17, 2010, 10:32:28 am »

Użytkownik TKILLER za ciągły brak merytorycznej dyskusji i za jałowość wypowiedzi oraz za łamanie regulaminu został pozbawoiny mozliwości wypowiadania sie na Forum Krzyż na okres siedmiu dni.

-- Moderacja
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Hotori
adept
*
Wiadomości: 38


Królowo różańca św. módl się za nami!

« Odpowiedz #1355 dnia: Maja 17, 2010, 11:40:39 am »

... z tym, że ja nie pretenduję do takich funkcji ...

Póki co to Pan pretenduje do funkcji Papieża lub co najmniej biskupa, sądząc po tonie Pana postów wyrokujących co jest sektą a co nie jest, wśród wspólnot Kościoła Katolickiego.

U nas na Skarpie chodzą pogłoski, że Neokatechumenat jest sektą. Ludzie mają rację... Mam książkę o różnych ruchach religijnych w Polsce, i tam jest parę sekt które wyszyły właśnie z takich wspólnot katolickich i są protestanckie.
Zapisane
Umieć spokornieć oznacza umieć naśladować Jezusa.
św. Bazyli Wielki
Zet
rezydent
****
Wiadomości: 419

« Odpowiedz #1356 dnia: Maja 17, 2010, 12:46:46 pm »

moderator napisał:
Użytkownik TKILLER za ciągły brak merytorycznej dyskusji i za jałowość wypowiedzi oraz za łamanie regulaminu został pozbawoiny mozliwości wypowiadania sie na Forum Krzyż na okres siedmiu dni.

Hmm. Za to Pan JWK jest niezwykle merytoryczny. Ot mentalność Kalego.
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2010, 12:48:49 pm wysłana przez Zet » Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #1357 dnia: Maja 17, 2010, 12:55:09 pm »

Panie Zet. Jak się panu to nie podoba to nie musi pan tu wchodzic. Pan tkiller mimo ostrzeżen nadal nie wykazal chęci poprawy. Stąd ban. I niech pan tu nie bierze nikogo pod włos.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #1358 dnia: Maja 17, 2010, 13:13:08 pm »

moderator napisał:
Użytkownik TKILLER za ciągły brak merytorycznej dyskusji i za jałowość wypowiedzi oraz za łamanie regulaminu został pozbawoiny mozliwości wypowiadania sie na Forum Krzyż na okres siedmiu dni.

Hmm. Za to Pan JWK jest niezwykle merytoryczny. Ot mentalność Kalego.

Właśnie, powinni obaj zostać zabanowani!
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #1359 dnia: Maja 17, 2010, 19:22:15 pm »

Póki moderacja nie zareaguje, ja niestety zmuszony jestem zaprzestać rozmów. 
...
I jak tu wierzyć słowu kikokarmenisty ...
 
Właśnie, powinni obaj zostać zabanowani! 
... Pan też ???
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2010, 19:25:28 pm wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
marcin
Gość
« Odpowiedz #1360 dnia: Maja 17, 2010, 19:27:05 pm »

wyobraźcie sobie panowie kogoś kto wchodzi na to forum o nieugruntowanej wierze i czyta jak jeden katolik wyzywa innego katolika od heretyków. Smutne to naprawdę ... zadziwia mnie to.
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #1361 dnia: Maja 17, 2010, 19:50:42 pm »

wyobraźcie sobie panowie kogoś kto wchodzi na to forum o nieugruntowanej wierze i czyta jak jeden katolik wyzywa innego katolika od heretyków. Smutne to naprawdę ... zadziwia mnie to. 
Skoro Pan jest poza kontekstem ... Problem z tym, że kikokarmeniści licznymi praktykami podważają dogmaty Wiary, co do niektórych orzeczone jest explicite, że jak ktoś wyznaje pogląd przeciwny, "niech będzie wyłączony ze społeczności Wiernych". Tak że Pana twierdzenie, że "katolik ... katolika" opiera się na pogłoskach i domniemaniach nie mających solidnego uzasadnienia. Nadto ci sekciarze jeszcze kilka lat temu chcąc ubliżyć nazywali nas "lefebrystami będącymi  poza Kościołem". W międzyczasie dużo się zmieniło zarówno w sytuacji FSSPX  jak i środowisk wiernych tradycji łacińskiej i kikokarmeniści  nie tylko znaleźli się ze swoim stanowiskiem na lodzie ale i spowodowali zainteresowanie się nie tylko formalnym ich statusem ale i praktykami liturgicznymi oraz doktryną głoszoną przez ich założycieli oraz podległych im "katechistów". Kto wsiewa kąkol w zboże, tego zasiew przy żniwie będzie oddzielony i w ogień wrzucany. Tylko do czasu zwolennicy doktryny Kiko i Carmen prezentują swoje efektowne fioletowe kwiatki wśród  monotonnych kłosów.
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2010, 19:53:19 pm wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Serpico
aktywista
*****
Wiadomości: 654

« Odpowiedz #1362 dnia: Maja 17, 2010, 20:14:30 pm »



 
Na podstawie "KONWIWENCJI"  neokatechumenatu.
 

 
 
 
 

 
 
 








 
 

 


Kto tu głosi herezje i nie jest katolikiem patrz wyżej.
 






 
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2010, 20:16:16 pm wysłana przez Serpico » Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #1363 dnia: Maja 17, 2010, 21:59:34 pm »

 :o

Mi to wystarczy. Nie mam więcej pytań.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3722

« Odpowiedz #1364 dnia: Maja 17, 2010, 22:25:23 pm »

Coś takiego posiadał u nas w NSD ojciec związany z DN. I niech oni nie mówią że to podrobione i podpucha. To są ich katechezy.
Zapisane
Strony: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 303 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Neokatechumenat « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!