Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 27, 2024, 10:15:10 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231962 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Neokatechumenat
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 303 Drukuj
Autor Wątek: Neokatechumenat  (Przeczytany 1348791 razy)
Torus
Gość
« Odpowiedz #1305 dnia: Maja 04, 2010, 12:54:51 pm »

Relacja na y-tube z torwaru z udziałem Carmen!

http://www.youtube.com/watch?v=N1l1-Y7AfbM&feature=related

« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2010, 13:14:58 pm wysłana przez Torus » Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #1306 dnia: Maja 04, 2010, 15:00:15 pm »

Relacja na y-tube z torwaru z udziałem Carmen!
Wybaczy Pan ale ze względów ściśle estetycznych nie będę oglądał tej paniusi. Inne względy uprzejmie pomijam ;).
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #1307 dnia: Maja 04, 2010, 15:02:48 pm »

Relacja na y-tube z torwaru z udziałem Carmen!

http://www.youtube.com/watch?v=N1l1-Y7AfbM&feature=related


Normalnie koncert BONYeM ;D
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Torus
Gość
« Odpowiedz #1308 dnia: Maja 04, 2010, 15:22:21 pm »

Cytuj
Wybaczy Pan ale ze względów ściśle estetycznych nie będę oglądał tej paniusi. Inne względy uprzejmie pomijam

@ JWK

...to dowcip, proszę zobaczyć, Carmen jest ok. ;)
Zapisane
traditio20
bywalec
**
Wiadomości: 65


« Odpowiedz #1309 dnia: Maja 04, 2010, 21:00:54 pm »

http://fronda.pl/news/czytaj/wysycha_rzeka_jordan

Cóż.. Bracia z Drogi nie będą zadowoleni.
Zapisane
Adoro te devote, latens Deitas,
quae sub his figuris vere latitas:
tibi se cor meum totum subiicit,
quia te contemplans totum deficit.
Andris krokodyl różańcowy
aktywista
*****
Wiadomości: 1371


« Odpowiedz #1310 dnia: Maja 05, 2010, 11:27:19 am »

A to neony maja swoje zakony?
To jacys bracia mniejsi od swietlówek?
Chroń mnie Panie Boże przed takimi "kapłanami"

Na bezrybiu i rak - ryba!
Zapisane
Początkowo zamierzaliśmy nie odpisywać na Pański list, ale ponieważ Pan nalega, pragniemy poinformować, że nie odpowiemy na zadane pytanie.
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #1311 dnia: Maja 05, 2010, 11:42:16 am »

Na bezrybiu i rak - ryba!
Dobrze, że nie ryba śródlądowa ;D
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #1312 dnia: Maja 07, 2010, 22:54:00 pm »

Cytuj
Wybaczy Pan ale ze względów ściśle estetycznych nie będę oglądał tej paniusi. Inne względy uprzejmie pomijam

@ JWK

...to dowcip, proszę zobaczyć, Carmen jest ok. ;)
A to przepraszam i zwracam honorarium ;).

P.S. Trafiłem wczoraj w pewnym zabytkowym kościele na coś co było chyba tzw "katechezami", koszmarny obrazek.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Hotori
adept
*
Wiadomości: 38


Królowo różańca św. módl się za nami!

« Odpowiedz #1313 dnia: Maja 10, 2010, 10:51:04 am »

To ja miałam lepszy obrazek. Weszłam do kościoła Jezuitów pomodlić się a tu wycieczka dzieciaków siedzi z przodu i pani przewodnik odwrócona plecami do ołtarza opowiada historię kościoła. Masakra i jak tu się skupić na rozmowie z Bogiem. Brak szacunku dla Boga. :-[
Zapisane
Umieć spokornieć oznacza umieć naśladować Jezusa.
św. Bazyli Wielki
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #1314 dnia: Maja 10, 2010, 11:19:43 am »

To ja miałam lepszy obrazek. Weszłam do kościoła Jezuitów pomodlić się a tu wycieczka dzieciaków siedzi z przodu i pani przewodnik odwrócona plecami do ołtarza opowiada historię kościoła. Masakra i jak tu się skupić na rozmowie z Bogiem. Brak szacunku dla Boga. :-[

A co to ma do tego wątku?
To ma nie być wycieczek organizowanych po kościołach?
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #1315 dnia: Maja 10, 2010, 11:48:43 am »

Bo opisana przeze mnie neonicha tak samo się zachowywała, jak pani przewodnik. Może ta ostatnia też po "skrutyniach". Reasumując, zgorszenie przychodzi od sekciarstwa.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #1316 dnia: Maja 10, 2010, 12:25:50 pm »

próba komentarza http://ekai.pl/wydarzenia/polska/x28719/miedzynarodowe-spotkanie-powolaniowe-drogi-neokatechumenalnej/

Te euforie i przeżycia mogą równie dobrze być szatańskimi mamieniami. Za tym, że nie od Boga to pochodzi świadczy wiele faktów, sławne "katechezy" Kiko/Carmen w wielu miejscach sprzeczne z Magisterium Kościoła, brak zatwierdzonego "dyrektorium katechetycznego", o które apelował Sługa Boży Jan Paweł II jeszcze w ubiegłym stuleciu, wreszcie potworna agresja uczestników "drogi" w odpowiedzi na wszelką krytykę. Myślę, że Kościół już ma poważny problem z tym ruchem, na razie próbuje załatwić sprawę rzeczywistej jedności na drodze pokojowej.

Twój komentarz pojawi się na portalu po zatwierdzeniu przez redakcję.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #1317 dnia: Maja 10, 2010, 12:35:13 pm »

Pan i jego koledzy na pewno ma problem. Kościół wprost przeciwnie :)
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #1318 dnia: Maja 10, 2010, 12:43:17 pm »

Panie tkiller. Moje OSTATNIE ostrzeżenie w Pańskim kierunku. Albo będzie Pan dyskutował merytorycznie i rzeczowo, albo nadal będzie pan używał swoich wytartych i wszystkim do bólu znanych sloganów i wtedy się pożegnamy.

Więcej ostrzeżeń nie będzie.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #1319 dnia: Maja 10, 2010, 13:06:02 pm »

No tak slogany dozwolone są tylko takie, które zgodne są z jedynie słusznym kierunkiem partii. Wypowiedzi takie jak jwk z stanowiskiem Kościołem maja  niewiele wspólnego, jednak są zgodne są z pana poglądem i to wystarczy by się pan mi odgrażał.


Ps. Zauważam u pan postęp przynajmniej tym razem nie przekręcił pan mojego nicka.
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
Strony: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 303 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Neokatechumenat « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!