Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 18:10:09 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231860 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Przedstawię się
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 59 Drukuj
Autor Wątek: Przedstawię się  (Przeczytany 245367 razy)
giuseppefull
*NOWICJUSZ*
uczestnik
***
Wiadomości: 129


« Odpowiedz #630 dnia: Stycznia 31, 2014, 18:10:34 pm »

Nie byłem na forum Krzyż co najmniej 2 miesiące i nie znam tego pytania. Co Państwa interesuje? Spotkałem się z użytkownikiem tego forum kilkakrotnie w Przeoracie na Garncarskiej, który namówił mnie do zalogowania się.
Kilkakrotnie podwoziłem go samochodem. Mieszka on w okolicach Białołęki. Co tu więcej jest do wyjaśnienia?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2014, 18:14:52 pm wysłana przez giuseppefull » Zapisane
?Nigdy sytuacja Kościoła nie była tak dobra, jak obecnie? (papież Franciszek).
zenko
uczestnik
***
Wiadomości: 109

« Odpowiedz #631 dnia: Stycznia 31, 2014, 20:40:29 pm »

Jeszcze nie minął Panu okres miesięcznej karencji, więc Pańskie aluzje do mnie nie docierają ;D

Cierpliwość jest jedną z cnót, jakby co.

Hmmmm....No nic w ramach cierpliwości poczekam jeszcze i później adekwatnie zripostuję

Mam jednak wrazenie, ze Pan szkielet próbuje mnie traktowac nieco z góry. Otóz chciałbym przypomniec, ze nie mam 12 lat i trzeba o wiele wiecej niz funkcji moderatora forumowego by sobie na to pozwolić....ta bowiem niczym nadzwyczajnym nie jest i do niczego poza pilnowaniem porządku nie upowaznia ;D
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #632 dnia: Stycznia 31, 2014, 23:28:50 pm »

@ zenko
I co z tego, że nie ma Pan 12-tu lat? Nikt tu dla Pana i kogokolwiek innego nie bedzie wprowadzał zmian. Nie traktuję Pana z góry i nie mam takiego zamiaru, ale wolnej amerykanki to tu nie bedzie.

@ giuseppefull
Nie ma znaczenia, czy Pan był przez ostatnie 2 miesiące na forum, czy też nie. Zadałem Panu pytanie: który raz się Pan rejestruje na Forum Krzyż? Nie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, tylko od początku. I proszę odpowiedzieć na moje pytanie.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
zenko
uczestnik
***
Wiadomości: 109

« Odpowiedz #633 dnia: Lutego 01, 2014, 00:02:53 am »

@ zenko
I co z tego, że nie ma Pan 12-tu lat? Nikt tu dla Pana i kogokolwiek innego nie bedzie wprowadzał zmian. Nie traktuję Pana z góry i nie mam takiego zamiaru, ale wolnej amerykanki to tu nie bedzie.


Nie rozumiem tego wtrętu o "wolnej amerykance"??...Kto rząda zmian??

No ale rozumiem, czasem tak bywa, ze "władza" przesłania jasnośc myslenia....

Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #634 dnia: Lutego 01, 2014, 15:16:58 pm »

Swoją drogą, to bardzo ciekawe który to z Panów wpadł na pomysł stworzenia "poczekalni" i arbitralnego uznawania okresu "karencji" w zależności od własnej oceny...albo na miesiąc, albo na "ruski miesiąc"...;) Natomiast uprzejmie proszę, by Panowie "forumową młodzież" nie witali w sposób, który z najgorliwszego katolika może uczynić nawet "programowego ateistę"...nie wszyscy bowiem znają naszą "tradycyjną gościnność"..:)
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #635 dnia: Lutego 01, 2014, 18:23:50 pm »

Pomysł Poczekalni zrodził się w gronie kilku szczególnie zaangażowanych w życie forumowe osób, głównie w reakcji na rozwalanie wątków przez użytkowników nie zainteresowanych rzeczową rozmową. Podobne rozwiązania spotyka się w internecie, np. w serwisie Demotywatory był/jest? kilkudniowy okres karencji mający pobudzić użytkownika do refleksji przed przyklepaniem pomysłu.

Awans nigdy nie dokonywał się automatycznie, decyzję o zakończeniu okresu oczekiwania zawsze podejmuje Administrator. Kojarzę przypadki kilku osób, które zasłużyły sobie na bana, ale odkąd jest Poczekalnia, decyzją Administracji nadal korzystają z Forum, tyle że prawo pisania mają jedynie w Poczekalni, a czasem nawet awansują.
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
giuseppefull
*NOWICJUSZ*
uczestnik
***
Wiadomości: 129


« Odpowiedz #636 dnia: Lutego 02, 2014, 10:06:16 am »

Zadałem Panu pytanie: który raz się Pan rejestruje na Forum Krzyż? Nie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, tylko od początku. I proszę odpowiedzieć na moje pytanie.
Czy zna Pan moje imię i nazwisko?
 Dlaczego zadając to pytanie, ukrywa się Pan pod nickiem?
Skąd Pańskie wątpliwości i co natchnęło  Pana do takiego pytania?
 Ilu nowicjuszy już Pan przesłuchał?
Nie podoba mi się taka forma dyskusji, gdyż zamiast rozmów o wierze jest jakieś śledztwo, jakby administracja tego forum była odpryskiem sejmowej komisji pana posła Macierewicza.
Jeżeli dalej będzie Pan w ten sposób mnie traktował, to proszę o bana  i wyrejestrowanie.
Zapisane
?Nigdy sytuacja Kościoła nie była tak dobra, jak obecnie? (papież Franciszek).
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #637 dnia: Lutego 02, 2014, 10:58:56 am »

Pomysł Poczekalni zrodził się w gronie kilku szczególnie zaangażowanych w życie forumowe osób, głównie w reakcji na rozwalanie wątków przez użytkowników nie zainteresowanych rzeczową rozmową. Podobne rozwiązania spotyka się w internecie, np. w serwisie Demotywatory był/jest? kilkudniowy okres karencji mający pobudzić użytkownika do refleksji przed przyklepaniem pomysłu.

Awans nigdy nie dokonywał się automatycznie, decyzję o zakończeniu okresu oczekiwania zawsze podejmuje Administrator. Kojarzę przypadki kilku osób, które zasłużyły sobie na bana, ale odkąd jest Poczekalnia, decyzją Administracji nadal korzystają z Forum, tyle że prawo pisania mają jedynie w Poczekalni, a czasem nawet awansują.

Achaaa....:)
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
konzeb30
rezydent
****
Wiadomości: 468


"O skruchę ? pycha strojna w ornat".

« Odpowiedz #638 dnia: Lutego 13, 2014, 23:52:24 pm »

Witam
Jestem ministrantem w Zielonce. Północna część metropolii warszawskiej.
Zapisane
Jarod
aktywista
*****
Wiadomości: 2523


« Odpowiedz #639 dnia: Lutego 13, 2014, 23:55:59 pm »

Witam
Jestem ministrantem w Zielonce. Północna część metropolii warszawskiej.
Północna część to będzie diecezja płocka.
Zapisane
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #640 dnia: Lutego 14, 2014, 07:15:44 am »

Witam
Jestem ministrantem w Zielonce. Północna część metropolii warszawskiej.
Północna część to będzie diecezja płocka.
Metropolia to nie archidiecezja.
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
stokrotka
Gość
« Odpowiedz #641 dnia: Lutego 14, 2014, 10:51:12 am »

Witam  :)
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #642 dnia: Lutego 14, 2014, 10:55:47 am »

Bongiorno :)
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Jarod
aktywista
*****
Wiadomości: 2523


« Odpowiedz #643 dnia: Lutego 14, 2014, 17:48:32 pm »

Witam
Jestem ministrantem w Zielonce. Północna część metropolii warszawskiej.
Północna część to będzie diecezja płocka.
Metropolia to nie archidiecezja.
No tak, metropolia warszawska składa sie z 1 archidiecezji i 2 diecezji. Północ metropolii to diecezja płocka.
Zapisane
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #644 dnia: Lutego 14, 2014, 19:01:59 pm »

Strolowaliśmy powitanie... ;D
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
Strony: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 59 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Przedstawię się « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!