Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 22:47:44 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Przedstawię się
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 59 Drukuj
Autor Wątek: Przedstawię się  (Przeczytany 245453 razy)
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #465 dnia: Marca 11, 2012, 22:11:49 pm »

[ZBoWiD]
Legitymacja nr 501
ZBoLiT raczej...
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #466 dnia: Marca 24, 2012, 11:28:48 am »

Christus Rex ! Witamy serdecznie ...witamy  :)
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
marcopolo
adept
*
Wiadomości: 42

Piotr Wenecki
« Odpowiedz #467 dnia: Marca 28, 2012, 18:43:43 pm »

Laudetur Iesus Christus!

Dzięki Bogu już od dwóch lat dojeżdżam na Mszę św. do kaplicy FSSPX w Tuchowie, ale chciałbym, by prawdziwa Msza była odprawiana trochę bliżej mnie - w Nowym Sączu.
Dlatego reklamuję inicjatywę "Tradycja Nowy Sącz"

Osoby zainteresowane organizacją Mszy Świętej Wszechczasów w Nowym Sączu mogą wysyłać poniższą deklarację na adres: tradycja_nowysacz(at)wp.pl
Jestem zainteresowany/na organizacją Mszy św. Wszechczasów w Nowym Sączu. Będę w miarę możliwości wspierać materialnie tę inicjatywę oraz będę uczestniczyć w spotkaniach organizacyjnych.

Imię i Nazwisko

Miejscowość


Oczywiście w grę wchodzi tylko FSSPX.
Zapisane
Tulin
uczestnik
***
Wiadomości: 153


« Odpowiedz #468 dnia: Marca 28, 2012, 19:03:27 pm »

Dlaczego w grę wchodzi tylko FSSPX?

Msza w parafii niekoszerna, czy proboszcz nieprzychylny?
Zapisane
In te, Domine, speravi:
non confundar in aeternum.
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #469 dnia: Marca 28, 2012, 19:39:57 pm »

Witamy witamy :) oczywiście,że w grę wchodzi zapewne każdy kto chce inicjatywę wesprzeć a nie tylko "FSSPX", bowiem, jeśli Bratwo ma ową inicjatywe "utrzymać" to ...cóż...kiepski dlań interes..
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
marcopolo
adept
*
Wiadomości: 42

Piotr Wenecki
« Odpowiedz #470 dnia: Marca 28, 2012, 21:17:14 pm »

Osoby, które wystąpiły z tą inicjatywą (w tym ja) obecnie dojeżdżają na Mszę do FSSPX, a wszelkie indulty i rozwiązania typu IBP, FSSP, traktują jako pułapkę i niedopuszczalny kompromis.
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #471 dnia: Marca 28, 2012, 21:23:29 pm »

A skąd FSSPX weźmie tylu księży na celebracje w rożnych miejscach Polski? I tak ich podziwiam za podróże po Polsce. Nie wymagajmy od FSSPX wysiłków ponad ich możliwości także finansowe
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #472 dnia: Marca 29, 2012, 08:49:12 am »

A może nasz nowy forumowicz (witamy, witamy !!) jest w stanie pokryć przynajmniej lwią część kosztów związanych z celebracjami ?!
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #473 dnia: Marca 29, 2012, 09:05:59 am »

tu by musieli jakąś część kosztów pokryć uczestnicy KRR w Nowym Sączu, tylko ilu może ich tam być?
Zapisane
Fons Blaudi
aktywista
*****
Wiadomości: 4275

« Odpowiedz #474 dnia: Marca 29, 2012, 11:01:25 am »

Przeorat w poludniowej Polsce ? Chorzo, Krakow, Tuchow, Rzeszow, Lubatowa, Nowy Sacz - moze cos jeszcze ? W Sam raz na dwoch, trzech ksiezy. Nie znam sytuacji Bractwa w Polsce, ale patrzac na mapke, dziwie sie, ze jeszcze nie powstal.
Zapisane
Dio ci guardi dalla tentazione dei pasticci ibridi
porys
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 2646


« Odpowiedz #475 dnia: Marca 29, 2012, 11:09:16 am »

W Rzeszowie (dokładnie w Zaczerniu) jest odp. baza do powstania Przeoratu. Sadzę, ze jeżeli tylko zwiększy się liczba księży w Polsce to przeorat tu powstanie.
Zapisane
zdewirtualizować awatary
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #476 dnia: Marca 29, 2012, 13:09:33 pm »

Przeorat w poludniowej Polsce ? Chorzo, Krakow, Tuchow, Rzeszow, Lubatowa, Nowy Sacz - moze cos jeszcze ? W Sam raz na dwoch, trzech ksiezy. Nie znam sytuacji Bractwa w Polsce, ale patrzac na mapke, dziwie sie, ze jeszcze nie powstal.

No tak , ale to jest powiedzmy "Polska płd-wch" a jest jeszcze "płd zach" zupełnie "goły"...oczywiście jak "się spojrzy na mapkę";)
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
_Michał_
rezydent
****
Wiadomości: 366

« Odpowiedz #477 dnia: Kwietnia 02, 2012, 17:29:10 pm »

Witam serdecznie,

Nazywam się Michał i zarejestrowałem się tu przede wszystkim po to, aby zachęcić Państwa do dołączenia do szturmu modlitewnego o słuszną sprawę: http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,6864.0.html
Zapisane
Janusz Królikowski
*NOWICJUSZ*
adept
*
Wiadomości: 3

« Odpowiedz #478 dnia: Kwietnia 05, 2012, 03:08:37 am »

Cytuj
Sadzę, ze jeżeli tylko zwiększy się liczba księży w Polsce to przeorat tu powstanie.

Wiem, nie powiem, Bractwo w zasadzie mnie nie interesuje. Tylko Msza, a wGdyni jest K RR codziennie.
Bractwo znam od drugiej Mszy w Polsce - 3 marzec 1995.
Zapisane
Duke
bywalec
**
Wiadomości: 56


Jezu, ufam Tobie!

« Odpowiedz #479 dnia: Maja 17, 2012, 22:36:16 pm »

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, na imię mam Paweł, wiosen całe 20, pochodzę z poznańskiego Piątkowa i tam również uczęszczam na Msze św. do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Ciężkie więc moje wyzwanie mając za patrona tak gorliwego świętego, podobnie jak z bierzmowania patronuje mi św. Andrzej. Jak dotychczas uczestniczyłem tylko w Mszach św. Novus Ordo, ale mam zamiar wybrać się z kumplem albo do kaplicy Bractwa św. Piusa X albo do innego kościoła w Poznaniu gdzie odprawiana jest Msza Trydencka. Samym zagadnieniem Tradycji Kościoła zainteresował mnie owy znajomy, mam więc nadzieję, że na tym forum dane mi będzie pogłębić moją wiedzę i umocnić wiarę. Pozdrawiam wszystkich i proszę o modlitwę w mojej intencji. Pozdrawiam!
Zapisane
"Nim przyjdę jako Sędzia Sprawiedliwy, wpierw przychodzę jako Król Miłosierdzia." (Dz. 83)

Święta Maryjo, Matko Kościoła! Święta Siostro Faustyno! Módlcie się za mną.
Strony: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 59 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Przedstawię się « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!