Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 14:23:50 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Przedstawię się
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 59 Drukuj
Autor Wątek: Przedstawię się  (Przeczytany 245300 razy)
tosia
Gość
« Odpowiedz #345 dnia: Grudnia 31, 2010, 19:58:16 pm »

O! Mogę już!

To się przedstawię.

Moja serdeczna znajoma ciągle dawała mi ciekawe linki z tego forum do poczytania, więc zarejestrowałam się, żeby poczytać.  ;D
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #346 dnia: Grudnia 31, 2010, 20:17:18 pm »

Witamy w ostatni dzień roku. Zdążyla Pani na czas :)
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
abu josef
adept
*
Wiadomości: 26

« Odpowiedz #347 dnia: Stycznia 04, 2011, 21:45:57 pm »

przedstawie sie i ja - piotr, ojciec jozefa. poruszony jednym z watkow postanowilem jednak stac sie (za przyzwoleniem szanownych panstwa rzecz jasna) nieco bardziej czynnym forumowiczem  :)
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #348 dnia: Stycznia 04, 2011, 21:56:47 pm »

przedstawie sie i ja - piotr, ojciec jozefa. poruszony jednym z watkow postanowilem jednak stac sie (za przyzwoleniem szanownych panstwa rzecz jasna) nieco bardziej czynnym forumowiczem  :)

Witam pana Piotra, ojca Józefa  :)
Zapisane
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #349 dnia: Stycznia 05, 2011, 08:05:23 am »

Cytuj
...poruszony jednym z watkow...
Zaciekawił mnie Pan. Który z wątków tak Pana poruszył - jeśli można wiedzieć?

Witamy serdecznie   :)
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
abu josef
adept
*
Wiadomości: 26

« Odpowiedz #350 dnia: Stycznia 07, 2011, 10:35:43 am »

Cytuj
Zaciekawił mnie Pan. Który z wątków tak Pana poruszył - jeśli można wiedzieć?

no dobrze - nie jeden watek ;) m.in. ten o wolności religijnej :)
Zapisane
pangloss
adept
*
Wiadomości: 37

« Odpowiedz #351 dnia: Stycznia 11, 2011, 13:56:50 pm »

Witam :)
Mam na imię Janusz, cztery dekady życia za mną, od dwóch lat się nawracam...a że postanowiłem zrobić to gruntownie, więc pojechałem do Bajerza na rekolekcje ignacjańskie :) tam po raz pierwszy zetknąłem się z Tradycją i tak mi zostało  :)
Zapisane
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #352 dnia: Stycznia 11, 2011, 14:06:15 pm »

Najważniejsze to mocne podstawy   ;)

Witamy serdecznie!
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
Arizona
uczestnik
***
Wiadomości: 198


« Odpowiedz #353 dnia: Stycznia 18, 2011, 16:09:20 pm »

Laudetur Iesus Christus!
Witam serdecznie szlachetne towarzystwo. Miło mi dołączyć do użytkowników tego Forum- widzę, że naprawdę jest tu o czym porozmawiać i co poczytać.
Jeżeli chodzi o mnie, to mam na imię Daniel i z Bożej łaski jestem alumnem Seminarium Diecezjalnego w Bydgoszczy. Na dość już wysokim stopniu formacji. Mogę spokojnie powiedzieć, że Bóg i wiara katolicka dają mi sens w życiu, przede wszystkim w swej najczystszej formie- formie tradycyjnej. Ogólnie jestem dzieckiem Kościoła posoborowego, ale uważam, że nigdzie się tak nie spotyka Boga, jak w ciszy słów Kanonu Rzymskiego w trakcie Mszy w klasycznej formie. Cóż, jestem tradycjonalistą, nie przyjmuję zanieczyszczeń doktrynalnych ani uchybień w kulcie. Myślę, że tradycja jest lekarstwem na obecną ogólną oziębłość wszystkiego i wszystkich w katolicyzmie. Nie jest mi łatwo wyznawać takie rzeczy w Seminarium, gdzie czasem wydaje mi się, że za jedyną wykładnię prawdy uważa się wszystko po Vaticanum II. Nie jest mi łatwo powracać do tych form, które pokochałem niedawno, a które są tak różne od tego, czym przez całe życie żyłem. Widzę jednak, że Bóg pragnie rozszerzenia Tradycji- świadczy o tym działanie Ojca Świętego i gwałtowny rozwój jej entuzjastów w całym świecie katolickim. Następstwem tego jest też istnienie tego Forum, do którego niniejszym z radością dołączam.
Szczęść Boże wszystkim.
Zapisane
"Speramus meliora - resurget cineribus" (motto miasta Detroit).
Sigfried
aktywista
*****
Wiadomości: 698

« Odpowiedz #354 dnia: Stycznia 18, 2011, 17:47:37 pm »

Witamy serdecznie, wielka radosc napelnia nasze serca z przybycia Dobrodzieja (lada moment Ksiedza Dobrodzieja).
Zapisane
Mieszko
adept
*
Wiadomości: 34

« Odpowiedz #355 dnia: Stycznia 18, 2011, 17:55:51 pm »

Arizona
In saecula saeculorum, Amen. Jakże się cieszę, że są w seminariach takie Rodzynki jak Szanowny Alumn, oby wytrwał ksiądz i z łaski Bożej służył Kościołowi i wiernym poprzez godne sprawowanie sakramentów.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 18, 2011, 18:06:50 pm wysłana przez Mieszko » Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #356 dnia: Stycznia 19, 2011, 11:23:37 am »

Również witam serdecznie i jeśli można spytać:
Cytat: Arizona
Na dość już wysokim stopniu formacji.
... to który to już rok?
Zapisane
Arizona
uczestnik
***
Wiadomości: 198


« Odpowiedz #357 dnia: Stycznia 19, 2011, 14:08:39 pm »

@ Mama
Już 4 rok... aż mi samemu trudno uwierzyć. "Lata nasze przemijają jak trawa", a szczególnie w Seminarium.
Zapisane
"Speramus meliora - resurget cineribus" (motto miasta Detroit).
marianos
bywalec
**
Wiadomości: 59

« Odpowiedz #358 dnia: Stycznia 19, 2011, 18:07:35 pm »

Na imię Mariusz mam. Lat 29 prawie. Z dużego miasta ;)
Zapisane
Nastolatka
adept
*
Wiadomości: 49


Jezu, Ufam Tobie!

« Odpowiedz #359 dnia: Stycznia 19, 2011, 21:28:53 pm »

Witamy Pana Mariusza bardzo serdecznie!!!
 :D
Nastolatka  :)
Zapisane
,,[...]Preces meae non sunt dignae:
Sed tu bonus fac benigne,
Ne perenni cremer igne[...]"

,,[...]Choć niegodne me błaganie,
Nie daj mi, dobroci Panie,
W ognia wieczne wpaść otchłanie[...]"
Strony: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 59 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Przedstawię się « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!