Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 17:06:22 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia lokalne  |  Metropolia częstochowska  |  Wątek: DĄBROWA GÓRNICZA
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 Drukuj
Autor Wątek: DĄBROWA GÓRNICZA  (Przeczytany 14644 razy)
drizzt
bywalec
**
Wiadomości: 59


« Odpowiedz #15 dnia: Maja 02, 2011, 11:27:12 am »

A szkoda bo ksiądz Artur odprawił Mszę niezwykle starannie i pobożnie.
Zapisane
Sedmikraska
adept
*
Wiadomości: 26


« Odpowiedz #16 dnia: Czerwca 06, 2011, 22:14:11 pm »

A wiadomo, kto będzie odprawiał Mszę w III niedz. miesiąca? Czy zawitanie większej grupy byłoby mile widziane przez celebransa i wiernych? :)
Zapisane
"Boże, użycz mi pogody ducha, abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić, odwagi, abym zmienił, to co mogę zmienić i mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego" (nie pamiętam autora tej parafrazy)
porys
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 2646


« Odpowiedz #17 dnia: Czerwca 06, 2011, 23:11:32 pm »

A wiadomo, kto będzie odprawiał Mszę w III niedz. miesiąca? Czy zawitanie większej grupy byłoby mile widziane przez celebransa i wiernych? :)
Jak najbardziej - jutro się dowiem kto będzie ją odprawiał (bo wczoraj mnie w Dąbrowie nie było).
Zapisane
zdewirtualizować awatary
drizzt
bywalec
**
Wiadomości: 59


« Odpowiedz #18 dnia: Lipca 17, 2011, 19:33:15 pm »

od bieżącej niedzieli wszystkie Msze Trydenckie w Dąbrowie będzie odprawiał ks. Artur Seweryn.
Częstotliwość i godzina bez zmian, 1 i 3 niedziela miesiąca o godz. 14 30
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2011, 19:41:54 pm wysłana przez Bartek » Zapisane
porys
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 2646


« Odpowiedz #19 dnia: Lipca 17, 2011, 20:55:36 pm »

A dzisiaj też on odprawiał?
Zapisane
zdewirtualizować awatary
drizzt
bywalec
**
Wiadomości: 59


« Odpowiedz #20 dnia: Lipca 18, 2011, 12:09:27 pm »

Tak
Zapisane
Sedmikraska
adept
*
Wiadomości: 26


« Odpowiedz #21 dnia: Września 20, 2011, 13:04:55 pm »

Rzekłabym, że jestem pozytywnie zaskoczona postawą ks. AS w kontekście Mszy w KRR w DG.
O rychłe znalezienie odpowiednich osób do oprawy  liturgicznej +
Zapisane
"Boże, użycz mi pogody ducha, abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić, odwagi, abym zmienił, to co mogę zmienić i mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego" (nie pamiętam autora tej parafrazy)
Sivis Amariama
rezydent
****
Wiadomości: 348


« Odpowiedz #22 dnia: Września 20, 2011, 19:02:04 pm »

Słyszałem od Waszych zacnych ziomków, że Msza jest mało rozreklamowana.
 Może warto byłoby umieścić jakąś informację w gablocie, podsunąć proboszczowi do ogłoszeń duszpasterskich, czy napisać jakiś artykulik do gazety lokalnej? :)

Pozdrawiam
Zapisane
Sedmikraska
adept
*
Wiadomości: 26


« Odpowiedz #23 dnia: Września 20, 2011, 20:45:28 pm »

To całkiem dobry pomysł (aczkolwiek info o Mszy jest na stronie bazyliki i chyba też w gablotce w przedsionku, ale bez wyróżnienia).
Do DG mam kawałek, ale personalnie uważam, że informacja o Mszy powinna być umieszczona przy najważniejszej parafii każdego dekanatu diecezji (ale bez nakazu biskupa raczej do tego nie dojdzie).
Zapisane
"Boże, użycz mi pogody ducha, abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić, odwagi, abym zmienił, to co mogę zmienić i mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego" (nie pamiętam autora tej parafrazy)
porys
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 2646


« Odpowiedz #24 dnia: Stycznia 15, 2012, 23:27:48 pm »

Dzisiaj mszę po raz pierwszy odprawił ks. Andrzej Polit. Poszło mu naprawdę jak na 1 raz b. dobrze. Ks. Artur Seweryn jest chory (na badaniach w szpitalu). Cieszmy się zatem z nowego mlodego kapłana, który się Tridentiny nauczył i módlmy się o zdrowie ks. Artura.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2012, 19:01:55 pm wysłana przez porys » Zapisane
zdewirtualizować awatary
porys
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 2646


« Odpowiedz #25 dnia: Stycznia 15, 2012, 23:30:26 pm »

Słyszałem od Waszych zacnych ziomków, że Msza jest mało rozreklamowana.
 Może warto byłoby umieścić jakąś informację w gablocie, podsunąć proboszczowi do ogłoszeń duszpasterskich, czy napisać jakiś artykulik do gazety lokalnej? :)

Próby nakłonienia proboszcza do umieszczenia Mszy w grafiku podejmowane były wielokrotnie - ale spełzy na zapewnieniach typu: "tak tak oczywiście" i żadnych konkretach. Co do gazety to info było puszczone na kliku lokalncyh portalach i nawet jest informacja na stronie diecezjalnej.
Zapisane
zdewirtualizować awatary
Tulin
uczestnik
***
Wiadomości: 153


« Odpowiedz #26 dnia: Kwietnia 03, 2012, 15:03:55 pm »

http://tradycjasosnowiec.blogspot.com/

nowa strona Tradycji Łacińskiej Diecezji Sosnowieckiej
Zapisane
In te, Domine, speravi:
non confundar in aeternum.
porys
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 2646


« Odpowiedz #27 dnia: Kwietnia 03, 2012, 17:55:58 pm »

Super :-)
W zakładce kapłani można jeszcze dodać - x. Andrzeja Polita.
Zapisane
zdewirtualizować awatary
Tulin
uczestnik
***
Wiadomości: 153


« Odpowiedz #28 dnia: Kwietnia 03, 2012, 19:18:02 pm »

  :)
Admin na pewno za jakiś czas doda x. Andrzeja
Zapisane
In te, Domine, speravi:
non confundar in aeternum.
xinspe
uczestnik
***
Wiadomości: 136


Sursum Corda!

Msza Sw. Wszechczasów w Diecezji Sosnowieckiej
« Odpowiedz #29 dnia: Kwietnia 04, 2012, 01:52:24 am »

Na stronie jest pewna nieścisłość. Otóż ks. Tomczyk Mszę Trydencką odprawiał także w latach 1954-1969 :D
Zapisane
Qui Unigenitum tuum in cruce pendentem lancea militis transfigi voluisti, ut apertum Cor, divinae largitatis sacrarium, torrentes nobis funderet miserationis et gratiae, et quod amori nostri flagrare numquam destitit, piis esset requies et poenitentibus pateret salutis refugium...
Strony: 1 [2] 3 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia lokalne  |  Metropolia częstochowska  |  Wątek: DĄBROWA GÓRNICZA « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!