Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 06:09:38 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia pozostałe  |  Wątek: Intencje w sprawach naszych osobistych, życiowych, codziennych....
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 153 Drukuj
Autor Wątek: Intencje w sprawach naszych osobistych, życiowych, codziennych....  (Przeczytany 302073 razy)
Richelieu
aktywista
*****
Wiadomości: 858


« Odpowiedz #1995 dnia: Lipca 18, 2013, 09:15:58 am »

+++

(we wszystkich wcześniejszych intencjach)
Zapisane
samotnik
rezydent
****
Wiadomości: 266

« Odpowiedz #1996 dnia: Lipca 18, 2013, 19:41:19 pm »

+
Zapisane
Bobek1995
rezydent
****
Wiadomości: 390

« Odpowiedz #1997 dnia: Lipca 18, 2013, 20:38:43 pm »

Proszę o modlitwę za mnie, gdyż straciłem wiarę. Za dużo się dzieję w moim życiu, a jestem z tym wszystkim praktycznie sam. Niby chciałbym odpocząć (co równa się chyba tylko i wyłącznie z pogodzeniem ze stratą wiary), a nie mogę.
Zapisane
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #1998 dnia: Lipca 18, 2013, 20:52:56 pm »

+

I proszę pamiętać o Sakramencie Pokuty!
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
Bobek1995
rezydent
****
Wiadomości: 390

« Odpowiedz #1999 dnia: Lipca 18, 2013, 20:58:08 pm »

+

I proszę pamiętać o Sakramencie Pokuty!

Jak się nie ma sił i chęci do walki to i pamięć o tym sakramencie nie pomoże  :(
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #2000 dnia: Lipca 18, 2013, 23:09:25 pm »

+

I proszę pamiętać o Sakramencie Pokuty!

Jak się nie ma sił i chęci do walki to i pamięć o tym sakramencie nie pomoże  :(
Powiem Panu tak:
Moje życie nie jest usłane różami, nikt mi nie pokazał kierunku, ba, nawet nie dał wskazówki jak zyć. Moja Wiara jest słaba, ale wierzę. Chociaż jest źle, czasem nawet beznadziejnie to sie nie poddaje. Dotyka mnie wiele przeciwności tzw. losu, czasem z mojej winy, czasem z winy innych. Ale choćbym został skopany, pobity, czy cokolwiek innego nie poddam sie. Jest cos ważniejszego niż moje chciejstwo. Mówia, ze chcieć to móc, ale to nie do końca prawda. Bez Bozej Łaski NIC nie jesteśmy w stanie uczynić. A ON widzi. I nigdy nie jest Pan sam. NIGDY! Choc moze czasem sie tego nie czuje.
Za Pana +!
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #2001 dnia: Lipca 18, 2013, 23:37:04 pm »

Panie Bobek, Pan Jezus wziął krzyż na plecy (a było to po biczowaniu i ukoronowaniu cierniową koroną) i niósł go na Golgotę również ZA PANA. Pamiętaj o tym i też nieś swój - do końca życia.

  +
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
genowefa
aktywista
*****
Wiadomości: 1090

« Odpowiedz #2002 dnia: Lipca 18, 2013, 23:38:38 pm »

+++
Zapisane
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #2003 dnia: Lipca 19, 2013, 10:51:06 am »

Proszę o modlitwę za mnie, gdyż straciłem wiarę. Za dużo się dzieję w moim życiu, a jestem z tym wszystkim praktycznie sam. Niby chciałbym odpocząć (co równa się chyba tylko i wyłącznie z pogodzeniem ze stratą wiary), a nie mogę.
Mała sugestia - niech pan się SAM uda w góry, do lasu itp, tak na pół dnia. W takiej samotności On się potrafi do nas odezwać. Spóbuje Pan z Nim o tym porozmawiać.
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
Aqeb
aktywista
*****
Wiadomości: 2912

« Odpowiedz #2004 dnia: Lipca 19, 2013, 12:36:00 pm »

Pan może jakim skrupulantyzmem się kierował i się załamał?
W wolnej chwili niech poczyta św. Teresę od Dzieciątka Jezus.
Zapisane
"Ilekroć walczymy z pychą świata czy z pożądliwością ciała albo z heretykami, zawsze uzbrójmy się w krzyż Pański. Jeśli szczerze powstrzymujemy się od kwasu starej złośliwości, to nigdy nie odejdziemy od radości wielkanocnej." Św. Leon Wielki
Darek
rezydent
****
Wiadomości: 353


Deus caritas est

« Odpowiedz #2005 dnia: Lipca 25, 2013, 20:14:12 pm »

L.I.Ch.
 

Proszę o modlitwę w intencji zgody, przebaczenia i dobrych stosunków z przyjacielem z którym się pokłóciłem oraz z Jego znajomą a  także porozumienie i zgodę oraz dobre stosunki koleżeńskie między nią i innym moim przyjacielem oraz całą czwórką.Z góry Bóg zapłać.
Zapisane
Pamiętajcie, nowa Polska nie może być Polską bez dzieci Bożych! Polską niepłodnych lub mordujących nowe życie matek! Polską pijaków! Polską ludzi niewiary, bez miłości Bożej!
Prymas Stafan Kard. Wyszyński
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #2006 dnia: Lipca 30, 2013, 13:02:19 pm »

Powiem Panu tak:
Moje życie nie jest usłane różami, nikt mi nie pokazał kierunku, ba, nawet nie dał wskazówki jak zyć. ...

Jak nie ..??? Tyla razy Ci mówiłem....ech...:D
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #2007 dnia: Lipca 30, 2013, 13:56:01 pm »

Powiem Panu tak:
Moje życie nie jest usłane różami, nikt mi nie pokazał kierunku, ba, nawet nie dał wskazówki jak zyć. ...

Jak nie ..??? Tyla razy Ci mówiłem....ech...:D
He he he :D:D
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
Darek
rezydent
****
Wiadomości: 353


Deus caritas est

« Odpowiedz #2008 dnia: Lipca 31, 2013, 22:44:12 pm »

 L.I.Ch.

Proszę o modlitwę dziękczynną za narodzenie wczoraj Laury córki mojej znajomej oraz Boże błogosławieństwa , opiekę Matki Boskiej i wszystkie łaski do zbawienia potrzebne a także zdrowie dla Niej i Jej rodziny
a także
za poznanie moich przyjaciół Pawła, Mariusza, Łukasza i Adriana oraz za prace i szkołęoraz Boże błogosławieństwa, opieke Matki Boskiej i wszystkie łaski do zbawienia potrzebne a także zdrowie dla nas wszystkich Pracowników, uczniów nauczycieli i podopiecznych.

Z góry serdeczne Bóg zapłać.
Zapisane
Pamiętajcie, nowa Polska nie może być Polską bez dzieci Bożych! Polską niepłodnych lub mordujących nowe życie matek! Polską pijaków! Polską ludzi niewiary, bez miłości Bożej!
Prymas Stafan Kard. Wyszyński
Arizona
uczestnik
***
Wiadomości: 198


« Odpowiedz #2009 dnia: Sierpnia 01, 2013, 15:50:27 pm »

Ave Maria!

W obliczu niedawnych nagłych wydarzeń, nie pozostaje mi nic innego, jak prosić o modlitwę za Franciszkanów Niepokalanej, za Ojca Założyciela, a także za nowo ustanowionego Komisarza Apostolskiego sprawującego funkcje Generała, ojca Fidenzio Volpi OFMCap.
Zapisane
"Speramus meliora - resurget cineribus" (motto miasta Detroit).
Strony: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 153 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia pozostałe  |  Wątek: Intencje w sprawach naszych osobistych, życiowych, codziennych.... « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!