Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 19, 2024, 07:53:06 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231786 wiadomości w 6624 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia pozostałe  |  Wątek: Intencje w sprawach naszych osobistych, życiowych, codziennych....
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 149 150 [151] 152 153 Drukuj
Autor Wątek: Intencje w sprawach naszych osobistych, życiowych, codziennych....  (Przeczytany 301322 razy)
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #2250 dnia: Lipca 13, 2016, 09:31:06 am »

+++
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
mateusz72
uczestnik
***
Wiadomości: 133

« Odpowiedz #2251 dnia: Lipca 14, 2016, 20:28:07 pm »

Jutro wybieram się na rozmowę do seminarium. Proszę o modlitwę.
Zapisane
Parafianin MM
uczestnik
***
Wiadomości: 123

« Odpowiedz #2252 dnia: Lipca 27, 2016, 20:24:35 pm »

+
Zapisane
Parafianin MM
uczestnik
***
Wiadomości: 123

« Odpowiedz #2253 dnia: Lipca 27, 2016, 20:26:00 pm »

Módlmy się o błogosławione owoce wizyty Papieża i pielgrzymów na ŚDM w Polsce.
Zapisane
animus60
aktywista
*****
Wiadomości: 1126

« Odpowiedz #2254 dnia: Lipca 28, 2016, 16:24:32 pm »

Ks. Michał Misiak miał udar i w stanie poważnym jest w szpitalu w Pabianicach. Proszę o modlitwę w intencji jego nawrócenia i powrotu do zdrowia.
Zapisane
Darek
rezydent
****
Wiadomości: 353


Deus caritas est

« Odpowiedz #2255 dnia: Lipca 31, 2016, 13:48:42 pm »

L.I.Ch.
błagam o modlitwę o
pogodzenie się z moimi znajomymi pokłóciłem się z Nimi e swojej winy boje się że mi nie przebaczą.
Zapisane
Pamiętajcie, nowa Polska nie może być Polską bez dzieci Bożych! Polską niepłodnych lub mordujących nowe życie matek! Polską pijaków! Polską ludzi niewiary, bez miłości Bożej!
Prymas Stafan Kard. Wyszyński
Arizona
uczestnik
***
Wiadomości: 198


« Odpowiedz #2256 dnia: Lipca 08, 2017, 08:33:09 am »

Proszę o modlitwę za mojego nienarodzonego bratanka oraz jego rodziców. Mój brat ogłosił, że nie zamierza ochrzcić swojego syna.
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2017, 11:23:45 am wysłana przez porys » Zapisane
"Speramus meliora - resurget cineribus" (motto miasta Detroit).
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #2257 dnia: Sierpnia 07, 2017, 22:05:58 pm »

+++ Salve Regina ... +++
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #2258 dnia: Sierpnia 08, 2017, 08:55:26 am »

+++
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
Aqeb
aktywista
*****
Wiadomości: 2910

« Odpowiedz #2259 dnia: Czerwca 06, 2019, 22:02:13 pm »

Ośmioletni chłopczyk zginął w wypadku po Przasnyszem. Rodzina pobożna (wśród krewnych jest siostra klauzurowa - kapucynka), dwa lata temu przyjmowałem go do służby liturgicznej:

https://eprzasnysz.pl/pl/11_wiadomosci/17821_tragedia_w_lesznie_zgin_l_8_letni_chlopczyk_aktualizacja.html

Jeśli ktoś chciałby westchnąć za niego i za jego rodzinę.
Zapisane
"Ilekroć walczymy z pychą świata czy z pożądliwością ciała albo z heretykami, zawsze uzbrójmy się w krzyż Pański. Jeśli szczerze powstrzymujemy się od kwasu starej złośliwości, to nigdy nie odejdziemy od radości wielkanocnej." Św. Leon Wielki
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #2260 dnia: Czerwca 06, 2019, 22:39:59 pm »

+ Salve Regina +
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3905


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #2261 dnia: Czerwca 07, 2019, 00:20:05 am »

O zachowanie wiary i życia łaski dla osoby mi bliskiej.
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #2262 dnia: Czerwca 12, 2019, 15:41:22 pm »


Ośmioletni chłopczyk zginął w wypadku po Przasnyszem. Rodzina pobożna (wśród krewnych jest siostra klauzurowa - kapucynka), dwa lata temu przyjmowałem go do służby liturgicznej:

https://eprzasnysz.pl/pl/11_wiadomosci/17821_tragedia_w_lesznie_zgin_l_8_letni_chlopczyk_aktualizacja.html

Jeśli ktoś chciałby westchnąć za niego i za jego rodzinę.
+++

O zachowanie wiary i życia łaski dla osoby mi bliskiej.
+++
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
Murka
aktywista
*****
Wiadomości: 1289


« Odpowiedz #2263 dnia: Października 12, 2021, 00:41:07 am »

W mojej ukochanej parafii przydarzyło się nieszczęście - w ostatnią niedzielę, czasie sumy, przed Komunią wiernych, ksiądz zaczepił manipularzem o cyborium, cyborium spadło na podłogę, rozsypały się święte Hostie.
Parafia jest tradycyjna, wszystko zabezpieczono jak należy, z pewnością będą nabożeństwa ekspiacyjne i wynagradzające.
Proszę Was o modlitwę o pocieszenie dla tego księdza. Nie umiem opisać, jak bardzo mi go żal. To święty kapłan, odprawia Mszę z wielkim pietyzmem, głosi piękne i odważne kazania. Mogę sobie wyobrazić co przeżywa. Kiedy spadło cyborium, jęknął tylko "mój Boże".
Proszę, westchnijcie za niego, by jego Anioł Stróż przyniósł mu pocieszenie.
Zapisane
Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka.
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #2264 dnia: Października 12, 2021, 10:16:11 am »

Dla naprawdę wierzącego księdza to straszny wstrząs. Niech Matka Najświętsza go pocieszy!
+++
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Strony: 1 ... 149 150 [151] 152 153 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia pozostałe  |  Wątek: Intencje w sprawach naszych osobistych, życiowych, codziennych.... « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!