Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 07:27:21 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Bp Williamson opuścił Argentynę
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 Drukuj
Autor Wątek: Bp Williamson opuścił Argentynę  (Przeczytany 16282 razy)
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #15 dnia: Lutego 24, 2009, 23:30:58 pm »

Kanalie tryumfują. Ale tylko chwilowo.   :(

 +   za Biskupa i Bractwo
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
patryksługa
aktywista
*****
Wiadomości: 638


Wprowadzą wśród was zgubne herezje. 2 Piotra 2:1

In Christo
« Odpowiedz #16 dnia: Lutego 25, 2009, 00:16:14 am »

bp Ryszard Williamson opuścił Argentynę po tym, jak rząd nakazał mu w przeciągu 10 dni opuścić kraj, w przeciwnym wypadku zostałby wydalony.Szkoda tylko,że ten sam kraj, który teraz tak bardzo kocha Żydów- jakiś czas temu ukrywał zbrodniarzy hitlerowskich, którzy przyczynili się w dużej mierze do zagłady Żydów (Najsłynniejszy ukrywający się zbrodniarz hitlerowski Adolf Eichmann przybył do Buenos Aires w lipcu 1950 roku i legitymował się jako Ricardo Klement. . Z Argentyny która zaś nie chciała go poddać ekstradycji do Izraela w maju 1960 roku porwał go izraelski wywiad Mosad).

+ za Bp. Williamsona.
Zapisane
O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do ciebie uciekamy i za tymi, którzy się do ciebie nie uciekają a zwłaszcza za masonami i poleconymi tobie. - modlitwa taka jaką podał Maksymilian Kolbe
Caesar
aktywista
*****
Wiadomości: 822


cezarostopkowiec

« Odpowiedz #17 dnia: Lutego 25, 2009, 00:21:17 am »

Na rorate caeli było chyba o tym, że nie wywalili bp. za poglądy, tylko że nie podał prawdziwego celu swojego pobytu (czy coś takiego)
Zapisane
Mospanie, rzekł bernardyn, babska rzecz narzekać,
a żydowska rzecz ręce założywszy czekać.
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #18 dnia: Lutego 25, 2009, 00:26:45 am »

"Dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie".
Zapisane
OPen
Gość
« Odpowiedz #19 dnia: Lutego 25, 2009, 00:27:55 am »

obłuda i tyle. każdy powód jest dobry, ale wiadomo o co chodzi...

Argentyna w awangardzie tropiących antysemityzm i kłamstwo oświęcimskie - świetny żart...    :(
Zapisane
Joker
uczestnik
***
Wiadomości: 216

« Odpowiedz #20 dnia: Lutego 25, 2009, 00:49:57 am »

A mnie wcale. Względy bezpieczeństwa.

Niektórzy na tym forum nie biorą pod uwagę, że mogą istnieć jakiekolwiek względy zwalniające kapłana (o biskupie nie wspominając) z obowiązku noszenia sutanny. "Nie ufam i kropka".

 Alan Beasacon w xiążce "Świadek wieku" pisze,że Leon XIII też chodził bez sutanny. No ale sporo netowych teologów wie lepiej.
Zapisane
Tomasz z Krakowa
Gość
« Odpowiedz #21 dnia: Lutego 25, 2009, 01:13:38 am »

Szkoda człowieka ale sam jest sobie winien (za całokształt twórczości nie tylko kwestię żydowską). Był pełen buty i arogancji. Może to nauczy go trochę pokory. Powinien teraz sobie iśc do klasztoru na resztę życia.  Trzeba się za niego pomodlic. I oby nie zrobił kolejnej  schizmy z resztą twardogłowych.
Zapisane
patryksługa
aktywista
*****
Wiadomości: 638


Wprowadzą wśród was zgubne herezje. 2 Piotra 2:1

In Christo
« Odpowiedz #22 dnia: Lutego 25, 2009, 01:22:30 am »

Szkoda człowieka ale sam jest sobie winien (za całokształt twórczości nie tylko kwestię żydowską). Był pełen buty i arogancji. Może to nauczy go trochę pokory. Powinien teraz sobie iśc do klasztoru na resztę życia.  Trzeba się za niego pomodlic. I oby nie zrobił kolejnej  schizmy z resztą twardogłowych.

Jakoś żarliwość o dom Pański słabo cie pożera.
a ci twardogłowi to kto? mówisz o sobie czy kimś bliski sobie.'
Ponadto to kto wie ilu żydów zamordowano, poza tym sami są sobie winni .
Krew na nas na dzieci nasze, maja czego wzywali.
No tak drzazgę widzisz , a co z belką?
Zapisane
O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do ciebie uciekamy i za tymi, którzy się do ciebie nie uciekają a zwłaszcza za masonami i poleconymi tobie. - modlitwa taka jaką podał Maksymilian Kolbe
Dawid
uczestnik
***
Wiadomości: 148

« Odpowiedz #23 dnia: Lutego 25, 2009, 01:23:57 am »

Szkoda człowieka ale sam jest sobie winien (za całokształt twórczości nie tylko kwestię żydowską). Był pełen buty i arogancji. Może to nauczy go trochę pokory. Powinien teraz sobie iśc do klasztoru na resztę życia.  Trzeba się za niego pomodlic. I oby nie zrobił kolejnej  schizmy z resztą twardogłowych.

Bardzo proszę rozwinąć ten "całokształt twórczości".
Zapisane
Tomasz z Krakowa
Gość
« Odpowiedz #24 dnia: Lutego 25, 2009, 01:44:38 am »

Ktoś tu ma luki w edukacji. Np. nie raz na starym forum było o jego mało subtelnych wypowiedziach. Czasami wystarczyło poczytac jego wypowiedzi w "Zawsze wierni" lub na stronach FSSPX. I tak na prawdę jak posłucha się jego kazań na youtube to aż mi ziemniaki w piwnicy gniją np. o powtórnym potopie ??? skąd to mu się wzieło? Ciekawe co miał z egzegezy ST.   ;)
Zapisane
Tomasz z Krakowa
Gość
« Odpowiedz #25 dnia: Lutego 25, 2009, 02:37:01 am »

Chamstwem, butą i arogancją Kościołowi się nie pomoże tylko madrością i umiejętna rzeczową dyskusją. Przez jego głupie wypowiedzi obrywa się naszemu umiłowanemu Ojcu Świętemu Benedyktowi XVI. Dał powód do wieszania psów  na papieża i Stolicę Świętą. Jakby był inteligentny to by uważał co mówi i gdzie mówi.  Z jego strony była to ogromna nieodpowiedzialnośc. Panie bratpatryk przedstawia pan właśnie typową postawę "tradycjonalisty" właśnie takiego twardogłowego, np."Ponadto to kto wie ilu żydów zamordowano, poza tym sami są sobie winni .Krew na nas na dzieci nasze, maja czego wzywali." Wiemy, tylko trzeba poczytac wiarygodne źródła. Tego typu wypowiedzi są wodą na młyn dla wrogów Kościoła i dla tego każdy powinien uważac co i gdzie mówi.  Jet biskupem ale nie jest nietykany. Nie rozumię po co go bronic? I na lotnisku też pokazał kulturę salonową.I nie przypominam sobie abyśmy przeszli na Ty?. Prosze też aby pan przeczytał sobie:
http://krzyz.katolicy.net/index.php?topic=220.0  Zarazem pomijam że zostało to wyciągnięte teraz kiedy zniesiono ekskomunike bo to już inna sprawa.  I co panu z tą belką? To było do mnie czy obok mnie? A dom Pańki to przybytek np. budynek kościoła, a w psalmie którego fragment mam w opisie, chodzi  właśnie o świątynie (Jerozolimską).
Zapisane
patryksługa
aktywista
*****
Wiadomości: 638


Wprowadzą wśród was zgubne herezje. 2 Piotra 2:1

In Christo
« Odpowiedz #26 dnia: Lutego 25, 2009, 05:08:01 am »

Przewielebny PANIE Tomaszu z Krakowa skoro ja jestem twardogłowy to Przewielebny pan daje sobą manipulować mediom  lepiej se darować .
Poza tym dokładnej liczby zamordowanych nie da się określić. Ponadto w obozach ginleli też katolicy.
Na żyda nie wolno nic powiedzieć bo to jest anty semityzm ale żyd, mogą obrażać kogo i co chcą. po wypowiedzi Bp. telewizja wrzała a wiele dni ,po wydarzeniach w telewizji Izraelskiej 1 dzień informacji wystarczył. gdzie ci przemądrzali znawcy i krzykacze się podziali Jezusa i Mari nie trzeba bronić?. Ponadto niech sobie PAN  poczta iż, bp nie powiedział własnej opinii, ale zacytował o czym mówił w wywiadzie kolejnym.
Zapisane
O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do ciebie uciekamy i za tymi, którzy się do ciebie nie uciekają a zwłaszcza za masonami i poleconymi tobie. - modlitwa taka jaką podał Maksymilian Kolbe
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #27 dnia: Lutego 25, 2009, 07:35:40 am »

Jednak ta scisnieta piesc nie wyglada godnie u biskupa :(
Zal mi go z powodu calej nagonki,ale takim zachowaniem to tylko pogarsza sytuacje.
Przeciez bedac na tak wysokim stanowisku zdaje sobie sprawe jak wszelkie Jego zachowanie wykorzystaja media.
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #28 dnia: Lutego 25, 2009, 09:29:49 am »

aż mi ziemniaki w piwnicy gniją


proponuję wrócić do ziemniaków. Analiz opiekunów ziemniaków nam na forum nie trzeba !!
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
ignacy
adept
*
Wiadomości: 5

« Odpowiedz #29 dnia: Lutego 25, 2009, 10:59:26 am »

aż mi ziemniaki w piwnicy gniją


proponuję wrócić do ziemniaków. Analiz opiekunów ziemniaków nam na forum nie trzeba !!
;D Zeby kazdy biskup mial takie umilowanie prawdy, jakie ma Ks. biskup Williamson.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Bp Williamson opuścił Argentynę « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!