Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 17:03:17 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Ultimatum wobec bpa Williamsona, czyli czy Bractwo św. Piusa X wyznaje dogmaty R
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 13 14 [15] Drukuj
Autor Wątek: Ultimatum wobec bpa Williamsona, czyli czy Bractwo św. Piusa X wyznaje dogmaty R  (Przeczytany 44416 razy)
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #210 dnia: Marca 03, 2009, 07:20:45 am »

No to proszę szanownych forumowiczów, mamy na forum TROLLA PROWOKATORA.

No nie wiem, kto prowokuje. Przez kilka wypowiedzi byłem cicho, myślałem, że dyskusja się już skończyła. Ale gdzie tam. Proszę bardzo kontynuujcie. Zobaczymy, czym to się skończy.
Zapisane
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #211 dnia: Marca 03, 2009, 07:23:40 am »

NAPRAWDE NIE MOZNA ZAKONCZYC JUZ DO JASNEJ CHOLERY!!!
PROSZE WSZYSTKICH Z ROZUMEM O POMODLENIE SIE ZAMIAST NAPISANIE PO MNIE KOLEJNEJ ODPOWIEDZI!
BARDZO PROSZE WSZYSTKICH,TRADSÓW SZCZEGOLNIE!nIECH JUZ NIE BEDZIE JALOWEJ GADKI!
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #212 dnia: Marca 03, 2009, 07:24:03 am »

No to proszę szanownych forumowiczów, mamy na forum TROLLA PROWOKATORA.

No nie wiem, kto prowokuje. Przez kilka wypowiedzi byłem cicho, myślałem, że dyskusja się już skończyła. Ale gdzie tam. Proszę bardzo kontynuujcie. Zobaczymy, czym to się skończy.
No to niech pan leci do proboszczów, do kurii i do prokuratury, powiadomi o możliwości zaistnienia przestępstwa, bądź o jego zaistnieniu i wtedy zobaczymy co będzie i jak to się skończy.
Panie, po coś pan tu przyszedł?? Prowokować??
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #213 dnia: Marca 03, 2009, 07:26:09 am »

OD TEJ PORY KONIEC,BO W TRAKCIE PAN SZKIELET WYSLAL ;D K O N I E C!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #214 dnia: Marca 03, 2009, 07:26:53 am »

Panie Tato, niech Pan zamknie ten wątek, a pana Adama proponuję IGNOROWAĆ.
I to tyle ode mnie.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #215 dnia: Marca 03, 2009, 07:29:08 am »

Panie szkielet, już panu napisałem wcześniej. Jak pan taki hardy, to proponuję spotkać się na żywo. Wtedy pokaże pan, na co pana stać. Bo czuję, że pan, jak i jp7 i paru innych, to moci są tylko przed klawiaturą z piwem w ręku.
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #216 dnia: Marca 03, 2009, 07:32:13 am »

Grozi mi Pan?? Już mam lecieć do Prokuratury??
Co Ty człowieku wiesz o tym, kto i z czym siedzi przy komputerze??
Idź lecz swoje kompleksy gdzie indziej.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #217 dnia: Marca 03, 2009, 07:35:05 am »

To, że parę osób opowiada bzdury o Auchwitz, i to na dodatek w chamski sposób, na szczęście nie oznacza, że to jest prawda. Piszą oni na granicy, tak żeby zanegować holocaust, ale żeby nie było podstaw do oskarżenia. To jest tchórzostwo.
I całe szczęście, że istnieje coś takiego jak kłamstwo oświęcimskie. Do tego należałoby dorzucić kłamtwo katyńskie i ormiańskie. Wyciereją sobie gębę Kościołem, a stać ich na marne riposty na poziomie podwórkowym.

Na szczęście panowie nie jesteście jedymi przedstawicielami tzw. tradycjonalizmu i nie przywłaszczycie sobie Tradycji. Wielu z was to boli, ale cóż c'est la vie.


Brawo, jest pan zatem marnym prowokatorem, tak jak przewidywalem, straszacym policja, prokuratura.

Cytuj
Panie szkielet, już panu napisałem wcześniej. Jak pan taki hardy, to proponuję spotkać się na żywo. Wtedy pokaże pan, na co pana stać. Bo czuję, że pan, jak i jp7 i paru innych, to moci są tylko przed klawiaturą z piwem w ręku.

Ze na zywo to pan po katolicku obije nam m.... czy jak mam to rozumiec?
Zapisane
Tomek Torquemada
Gość
« Odpowiedz #218 dnia: Marca 03, 2009, 07:54:38 am »

Panie szkielet, już panu napisałem wcześniej. Jak pan taki hardy, to proponuję spotkać się na żywo. Wtedy pokaże pan, na co pana stać. Bo czuję, że pan, jak i jp7 i paru innych, to moci są tylko przed klawiaturą z piwem w ręku.

To już jest na granicy gróźb karalnych.

Zakładam ostrzegawczego bana na tydzień.
Zapisane
Strony: 1 ... 13 14 [15] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Ultimatum wobec bpa Williamsona, czyli czy Bractwo św. Piusa X wyznaje dogmaty R « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!