Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 27, 2024, 15:34:36 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231963 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Ultimatum wobec bpa Williamsona, czyli czy Bractwo św. Piusa X wyznaje dogmaty R
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15 Drukuj
Autor Wątek: Ultimatum wobec bpa Williamsona, czyli czy Bractwo św. Piusa X wyznaje dogmaty R  (Przeczytany 44917 razy)
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #165 dnia: Marca 02, 2009, 12:33:31 pm »

A co, chce pan leciec do prokuratury?

Proszę odpowiedzieć na pytanie. Boi się pan wyrażać własny pogląd? A może jednak nikt tutaj nie zaprzecza temu, że największą grupą w Auschwitz-Birkenau byli Żydzi i że realizowany był tam program "ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej"?
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2009, 12:35:27 pm wysłana przez Adam » Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #166 dnia: Marca 02, 2009, 12:39:36 pm »

W sumie to mnie to nie interesuje, ale zauwazylem, ze na liczbie ofiar i na calym tym "ostatecznym rozwiazwianiu", ktos robi polityke i przy okazji niezla kase, a dziennikarze to lubie , bo jest o czym pisac (temat latwy i przyjemny). Jestem za rzetelnymi badaniami w tej kwestii, ale te sa niemozliwe, bo pewne srodowiska boja sie desekralizacji pewnych mitow i ograniczenia zrodel dochodow.

Zadowolony pan?
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #167 dnia: Marca 02, 2009, 12:40:55 pm »

Myślę, że pana Adama nie da się zadowolić :)
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
TKN
aktywista
*****
Wiadomości: 515


« Odpowiedz #168 dnia: Marca 02, 2009, 12:41:13 pm »

Z przykrością muszę stwierdzić, że poziom tego forum sięga powoli dna.
Rzadko się na tym, i wcześniejszym forum wypowiadałem, za to bardzo uważnie go czytałem- z wielką przyjemnością.
Jednakże, "dzięki" nowym użytkownikom, którzy skutecznie go do swego poziomu zaniżają, czytanie staje się prawdziwą intelektualną udręką.
Można to jakoś naprawić? Proszę...
Zapisane
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #169 dnia: Marca 02, 2009, 12:41:43 pm »

W sumie to mnie to nie interesuje, ale zauwazylem, ze na liczbie ofiar i na calym tym "ostatecznym rozwiazwianiu", ktos robi polityke i przy okazji niezla kase, a dziennikarze to lubie , bo jest o czym pisac (temat latwy i przyjemny). Jestem za rzetelnymi badaniami w tej kwestii, ale te sa niemozliwe, bo pewne srodowiska boja sie desekralizacji pewnych mitow i ograniczenia zrodel dochodow.

Zadowolony pan?

Czyli nie zaprzecza pan, że w Auchswitz-Birkenau największą grupę osób stanowili Żydzi i że realizowano "ostateczne rozwiązanie"
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #170 dnia: Marca 02, 2009, 12:42:43 pm »



Czy według pana jest prawdą, że w obozie Auschwitz-Birkenau nie było komór gazowych, które służyły do masowej eksterminacji ludności pochodzenia żydowskiego?

tak były, a nawet mogę przyznać, ze i Pana tam zagazowano

Z jednej strony organizuje pan Msze św. w Zielonce, z drugiej strony, tak dla relaksu w wolnej chwili, w taki oto sposób odpowiada na pytania (notabene nieskierowane do pana). Może pan pokaże swoje wypociny księdzu, którego namówił pan na odprawianie Mszy św. u siebie w parafii i tamtejszy proboszcz

młody człowieku, zgodzę się na cokolwiek, by tylko przestał Pan tu trollować. Pasuje ?
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #171 dnia: Marca 02, 2009, 12:42:53 pm »

W sumie to mnie to nie interesuje, ale zauwazylem, ze na liczbie ofiar i na calym tym "ostatecznym rozwiazwianiu", ktos robi polityke i przy okazji niezla kase, a dziennikarze to lubie , bo jest o czym pisac (temat latwy i przyjemny). Jestem za rzetelnymi badaniami w tej kwestii, ale te sa niemozliwe, bo pewne srodowiska boja sie desekralizacji pewnych mitow i ograniczenia zrodel dochodow.

Zadowolony pan?

Czyli nie zaprzecza pan, że w Auchswitz-Birkenau największą grupę osób stanowili Żydzi i że realizowano "ostateczne rozwiązanie"

Jakbym czytał sprawozdanie z jakiegoś procesu ;D
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #172 dnia: Marca 02, 2009, 12:43:44 pm »

Prośba do Moderatorów o zamknięcie tego wątku. Dalsza dyskusja nie wniesie nic nowego.
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #173 dnia: Marca 02, 2009, 12:45:17 pm »

młody człowieku, zgodzę się na cokolwiek, by tylko przestał Pan tu trollować. Pasuje ?

Jeśli pod pojęciem "trollowania" ma pan na myśli pisanie prawdy, to nie zamierzam z tego zrezygnować. Tymczasem myślę, że powinien pan pokazać swoje teksty z forum księdzu proboszczowi. Tak pro forma.
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #174 dnia: Marca 02, 2009, 12:47:54 pm »

Cytuj
roszę bardzo. Przy okazji jednak warto, żeby proboszcz tamtejszej parafii jak i Kuria dowiedziały się kto organizuje Mszę św. w Zielonce. Bo nie sądzę, żeby ktokolwiek z duchownych zaangażowanych w Mszę św. w Zielonce wiedział o sposobie wyrażania swoich, powiem delikatnie, kontrowersyjnych opinnii na tym forum przez osobę, która najbardziej się zaangażowała w to, żeby Msza w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego była odprawiana w tamtejszym kościele.

Ze niby KRR to msza antysemitow i "negacjonistow"?


Cytuj
Czyli nie zaprzecza pan, że w Auchswitz-Birkenau największą grupę osób stanowili Żydzi i że realizowano "ostateczne rozwiązanie"

A jakie to ma znaczenie?

Cytuj
Czyli nie zaprzecza pan, że w Auchswitz-Birkenau największą grupę osób stanowili Żydzi i że realizowano "ostateczne rozwiązanie"

Jakbym czytał sprawozdanie z jakiegoś procesu Duży uśmiech

No wlasnie, szczerze czuje sie juz zapedzony w kozi rog po tym krzyzowym przesluchaniu pana Adama.



Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #175 dnia: Marca 02, 2009, 12:50:45 pm »

Cytuj
Jeśli pod pojęciem "trollowania" ma pan na myśli pisanie prawdy, to nie zamierzam z tego zrezygnować. Tymczasem myślę, że powinien pan pokazać swoje teksty z forum księdzu proboszczowi. Tak pro forma.

A pan to by tylko kapowal, zasypywal, donosil... Ma pan nawyk z jakiejs bardziej odleglej przeszlosci czy po prostu w szkole pan duzo na kolegow donosil?
Zapisane
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #176 dnia: Marca 02, 2009, 12:56:37 pm »

No wlasnie, szczerze czuje sie juz zapedzony w kozi rog po tym krzyzowym przesluchaniu pana Adama.

Ale czemu tak trudno panu odpowiedzieć na tak prosto sformułowane pytanie. Żydzi stanowili większość więźniów w Auschwitz-Birkenau? Czy byli największą zamordowaną grupą narodowościową w tym obozie? Czy realizowane było tam "ostateczne rozwiązanie"? Proste pytania.
Zapisane
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #177 dnia: Marca 02, 2009, 12:59:08 pm »

A pan to by tylko kapowal, zasypywal, donosil... Ma pan nawyk z jakiejs bardziej odleglej przeszlosci czy po prostu w szkole pan duzo na kolegow donosil?

To właśnie pan ma mentalność z przeszłości. Czego się pan boi? Dlaczego tak trudno odpowiedzieć panu na moje pytania?
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #178 dnia: Marca 02, 2009, 13:03:40 pm »

Cytuj
Ale czemu tak trudno panu odpowiedzieć na tak prosto sformułowane pytanie. Żydzi stanowili większość więźniów w Auschwitz-Birkenau? Czy byli największą zamordowaną grupą narodowościową w tym obozie? Czy realizowane było tam "ostateczne rozwiązanie"? Proste pytania.

Moze tak nie na temat, czy nie jest pan przypadkiem nauczycielem historii , bo ma Pan chyba skrzywienie zawodowe. Uczniow odpytuje sie na lekcji , nie na forum. A po drugie, dlaczego odpowiedz na te pytania jest tak istotna i do czego to ma prowadzic?

Cytuj
To właśnie pan ma mentalność z przeszłości.

No tak, z ta dzisiejsza antychrzescijanska to mi nie po drodze
Zapisane
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #179 dnia: Marca 02, 2009, 13:04:24 pm »

Tylko, że to co powiedział bp. Williamson nie jest prawdą.
Jest prawdą - powiedział co uważa
Czy według pana jest prawdą, że w obozie Auschwitz-Birkenau nie było komór gazowych, które służyły do masowej eksterminacji ludności pochodzenia żydowskiego?

Pan się nauczy czytać ze zrozumieniem.
Twierdzenie biskupa "wierzę, że komory gazowe nie istniały" jest prawdziwe. W momencie jego wypowiadania bp. Williamson wierzył, że komory gazowe nie istniały. Tak trudno zrozumieć, że normalny człowiek zetknąwszy się ze zbrodniami jakich dopuścili się naziści (czyli Niemcy) - reaguje niedowierzaniem? Że potrzebuje twardych dowodów, a tych tak znowu wiele nie ma, zaś sporo spośród "dowodów" zostało cynicznie spreparowanych - polecam przyjrzeć się zdjęciom które tu umieściłem. (nota bee - na żadnym spośród opublikowanych zdjęć lotniczych - żadne z krematorium nie dymi - co potwierdza moją tezę że krematoria nie dymiły w ogóle, zaś świadkowie ulegli presji A"opinii publicznej", która wiedziała lepiej, na jednym zaś widać że coś się pali - co może obalać tezę negacjonistów, że nie było spalania na powietrzu)

Zaś co do pytania - jestem przekonany, że były, jednak nie odrzucam twierdzenia przeciwnego.
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Ultimatum wobec bpa Williamsona, czyli czy Bractwo św. Piusa X wyznaje dogmaty R « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!