Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 19, 2024, 11:52:49 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231947 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia lokalne  |  Metropolia częstochowska  |  Wątek: RADOM
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20 Drukuj
Autor Wątek: RADOM  (Przeczytany 109955 razy)
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #135 dnia: Sierpnia 24, 2011, 22:34:08 pm »

Młody człowieku, myślę, że internet stworzył Ci niewłaściwy obraz relacyj międzyludzkich. To Twoja odzywka do faceta 2x starszego od Ciebie była wysoce niewłaściwa. W normalnych warunkach mógłbyś za to zarobić w ucho i nikt nie powiedziałby p. PTRF złego słowa.

Panie Krusejder. Chciałbym zaznaczyć, iż internet jest w pewnym sensie anonimowy, i nie zawsze do końca można ocenić wiek czy pozycję społeczną adresata. :)

Racja. Prawie 3 X starszego.   8)
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #136 dnia: Sierpnia 24, 2011, 22:34:55 pm »

Mam powody przypuszczać, że panowie KLO i PTRF znają się osobiście ;)
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #137 dnia: Sierpnia 24, 2011, 22:36:00 pm »

Mam powody przypuszczać, że panowie KLO i PTRF znają się osobiście ;)

Nie.
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #138 dnia: Sierpnia 25, 2011, 00:10:00 am »

o Matko Boska, większego biadolenia dawno nie słyszałem. To niech Pan poprosi małżonke żeby obiad szykowała na godzinę 15 30, weźmie samochód i po prostu pojedzie do fary... znam ludzi którzy pokonują dystans 30, 40 a nawet 50 km. Pana odległośc to na oko 5 km... więc niech Pan już da spokój. Przestanie oczerniać Ks. Proboszcza, Ks. biskupa i kurialistów tylko zaakceptuje obecną sytuacje a niedogodności ofiaruje w intencji właśnie wymienionych księży. Swoją drogą jeżeli nowy proboszcz nie myśli o celebracji w KRR to moze zgodzi się chociaż na podanie ogłoszenia o Mszy w farze? pytał Pan o to?

Kolejny fan p. Michała B.
Szkoda, że wraz z uwielbieniem dla poglądów idzie również uwielbienie dla stylu dyskusji. Tradycyjnie mało przemyślanego i mało kulturalnego.

Panie KLO, niech Pan wymyśli coś oryginalniejszego. Kalkowanie wypowiedzi idola na dłuższą metę będzie po prostu nudne.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2011, 00:11:39 am wysłana przez JRWF » Zapisane
K.L.O
rezydent
****
Wiadomości: 462

« Odpowiedz #139 dnia: Sierpnia 25, 2011, 12:49:36 pm »

Cenna uwaga, dziekuje :)
Zapisane
"Wiary ustrzegłem"
KAES
aktywista
*****
Wiadomości: 742

« Odpowiedz #140 dnia: Sierpnia 27, 2011, 19:11:24 pm »

znany z kalendarza

niedawno dostał nominacje na ......proboszcza...Parafii św.Wacława

http://www.diecezja.radom.pl/
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2011, 19:19:04 pm wysłana przez KAES » Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3722

« Odpowiedz #141 dnia: Sierpnia 29, 2011, 08:05:29 am »

O Radomiu zawsze głośno. :)
Zapisane
Michał Barcikowski
*
aktywista
*
Wiadomości: 1875

« Odpowiedz #142 dnia: Sierpnia 29, 2011, 08:55:16 am »

W parafii NSJ w Radomiu wierni pytający o Msze św. KRR odsyłani są obecnie do Fary, do x. Kuli. Bez możliwości negocjacji i dyskusji.

I niezależnie od starań o msze na Glinicach warto tymczasem z tej rady skorzystać. Chyba że od mszy ważniejsza jest walka o nią.
Zapisane
Michał Barcikowski
*
aktywista
*
Wiadomości: 1875

« Odpowiedz #143 dnia: Sierpnia 29, 2011, 08:56:27 am »

Młody człowieku, myślę, że internet stworzył Ci niewłaściwy obraz relacyj międzyludzkich. To Twoja odzywka do faceta 2x starszego od Ciebie była wysoce niewłaściwa. W normalnych warunkach mógłbyś za to zarobić w ucho i nikt nie powiedziałby p. PTRF złego słowa.

Ależ chłopak ma sto proc. racji. Przestań bawić się w arbitra elegancji i rozstawiać go po kątach.
Zapisane
Michał Barcikowski
*
aktywista
*
Wiadomości: 1875

« Odpowiedz #144 dnia: Sierpnia 29, 2011, 09:12:33 am »

Doprecyzowując: Oczywiste jest, że wiernym z glinickiej parafii dzieje się krzywda. Tym nie mniej  należy się zapytać: czy walka o Mszę w swojej parafii naprawdę wyklucza uczestnictwo we Mszy tam, gdzie się ona realnie już teraz odprawia?
Zapisane
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #145 dnia: Sierpnia 29, 2011, 16:25:32 pm »

Cytuj
Tym nie mniej  należy się zapytać: czy walka o Mszę w swojej parafii naprawdę wyklucza uczestnictwo we Mszy tam, gdzie się ona realnie już teraz odprawia?

Ależ po co Pan takie głupie pytania zadaje? Kto tak stwierdził?
Jest Pan pierwszą osobą która tak twierdzi.

Za dużo tvn24 Pan ogląda? Taki sposób manipulowania wypowiedziami jest właściwszy dla tamtej stacji niż dla tego forum.
Zapisane
Michał Barcikowski
*
aktywista
*
Wiadomości: 1875

« Odpowiedz #146 dnia: Sierpnia 30, 2011, 08:59:03 am »

Cytuj
Tym nie mniej  należy się zapytać: czy walka o Mszę w swojej parafii naprawdę wyklucza uczestnictwo we Mszy tam, gdzie się ona realnie już teraz odprawia?

Ależ po co Pan takie głupie pytania zadaje? Kto tak stwierdził?
Jest Pan pierwszą osobą która tak twierdzi.

Za dużo tvn24 Pan ogląda? Taki sposób manipulowania wypowiedziami jest właściwszy dla tamtej stacji niż dla tego forum.

Ok, z niecierpliwością czekam na wzrost frekwencji u fary w najbliższą niedzielę :)
Zapisane
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #147 dnia: Sierpnia 30, 2011, 10:02:33 am »

Ok, z niecierpliwością czekam na wzrost frekwencji u fary w najbliższą niedzielę :)

Na mnie niech Pan nie czeka. W najbliższą niedzielę będę w Radości.  ;)
Ale również ucieszyłbym się z wzrostu frekwencji na Mszach trydenckich w Polsce.

Mam również nadzieję, że z równą niecierpliwością czeka Pan na przywrócenie Mszy w rycie klasycznym na Glinicach oraz na celebracje w nowej parafii ks. Huberta.
Zapisane
Marcus
aktywista
*****
Wiadomości: 715

« Odpowiedz #148 dnia: Sierpnia 30, 2011, 10:11:27 am »

Mam pytanie: Czy po wakacyjnej przerwie (od września) powracają Msze w pierwszy poniedziałek miesiąca u Pallotynów?
Zapisane
Michał W.
aktywista
*****
Wiadomości: 642


« Odpowiedz #149 dnia: Sierpnia 30, 2011, 10:43:50 am »

Mam pytanie: Czy po wakacyjnej przerwie (od września) powracają Msze w pierwszy poniedziałek miesiąca u Pallotynów?

Prawdopodobnie tak, w drugi poniedziałek miesiąca. Jeszcze się dowiem to dam znać.
Zapisane
Ad Infinitam Dei Gloriam

Sancte Michael Archangele, ora pro nobis.

"Nie po to był Sobór aby żyć Trydentem". J.H.
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia lokalne  |  Metropolia częstochowska  |  Wątek: RADOM « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!