Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 20:28:49 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Czy jezuici jeszcze są katolikami?
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 26 Drukuj
Autor Wątek: Czy jezuici jeszcze są katolikami?  (Przeczytany 123687 razy)
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #315 dnia: Września 01, 2019, 19:43:57 pm »


"Jeden z niewielu, którzy odważnie walczą z modernizmem w Kościele. Salezjanin ks. Michał Woźnicki od lat jest prześladowany, szykanowany i oczerniany przez swoje środowisko tylko dlatego, ponieważ ślubował odprawiać Mszę Św. w tradycyjnym katolickim rycie trydenckim. Poniżej zamieszczam link z nagraniem niezwykle ciekawej rozmowy ks. Michała z przypadkowym przechodniem. W jasny i klarowny sposób wyjaśnia katolicki punkt widzenia i walkę jaką każdy katolik musi toczyć ze złem panoszącym się w Kościele".

Byłem akurat ma "tradycyjnej prymicji" Księdza Michała i miała ona miejsce nie "lata temu" ale trzy (mogę się mylić najwyżej o rok).

I niech Pan się nie zasłania "polit-poprawnością" ale weźmie pod uwagę, że kanonizacja jest nieomylnym aktem Kościoła i zastanowi się w jakiej pozycji się Pan znalazł. Jeśli wyznaje Pan poglądy sedewakantystyczne, niech Pan się jawnie określi. Rozumiem, że nie trudno dziś w takie błędy popaść ale to są błędy.
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2019, 19:47:21 pm wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #316 dnia: Września 01, 2019, 20:54:23 pm »

x. Woźnicki jest suspendowany panie eratio. Jakby co.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #317 dnia: Września 01, 2019, 21:13:55 pm »


"Jeden z niewielu, którzy odważnie walczą z modernizmem w Kościele. Salezjanin ks. Michał Woźnicki od lat jest prześladowany, szykanowany i oczerniany przez swoje środowisko tylko dlatego, ponieważ ślubował odprawiać Mszę Św. w tradycyjnym katolickim rycie trydenckim. Poniżej zamieszczam link z nagraniem niezwykle ciekawej rozmowy ks. Michała z przypadkowym przechodniem. W jasny i klarowny sposób wyjaśnia katolicki punkt widzenia i walkę jaką każdy katolik musi toczyć ze złem panoszącym się w Kościele".

Byłem akurat ma "tradycyjnej prymicji" Księdza Michała i miała ona miejsce nie "lata temu" ale trzy (mogę się mylić najwyżej o rok).

I niech Pan się nie zasłania "polit-poprawnością" ale weźmie pod uwagę, że kanonizacja jest nieomylnym aktem Kościoła i zastanowi się w jakiej pozycji się Pan znalazł. Jeśli wyznaje Pan poglądy sedewakantystyczne, niech Pan się jawnie określi. Rozumiem, że nie trudno dziś w takie błędy popaść ale to są błędy.



Już nie.
Nie po apostazji Bergoglio, który trwa od lat przy swoich słowach: "nie wierzę w katolickiego Boga".

https://www.pch24.pl/bp-schneider--uznawanie-rownosci-wszystkich-religii-to-zdrada-chrystusa--obszerny-wywiad-,70450,i.html?fbclid=IwAR3-VXam5z1eYZDo30Noc3KfFWJa3u-bR8Vxxn6IHx9M-TH3UaM3waqdY80#.XWmtNjsKJ8g.facebook

Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #318 dnia: Września 01, 2019, 21:37:29 pm »

Znaczy jest pan sedekiem.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #319 dnia: Września 01, 2019, 22:00:30 pm »

Znaczy jest pan sedekiem.

Kim Pan jesteś?

Zostałem ochrzczony w Kościele Rzymsko-Katolickim na przełomie lat 50-tych i 60-tych.
I prawd wówczas obowiązujących zamierzam trzymać się do śmierci.

Dziś wyszedłem z NOM, bo jak się wzięli za klaskanie i uwielbienie dla pewnego człowieka, to nie mogli przestać.
Niech się sami tak bawią...:-(
Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #320 dnia: Września 01, 2019, 22:31:34 pm »

Znaczy jest pan sedekiem.

Kim Pan jesteś?

Zostałem ochrzczony w Kościele Rzymsko-Katolickim na przełomie lat 50-tych i 60-tych.
I prawd wówczas obowiązujących zamierzam trzymać się do śmierci.

Dziś wyszedłem z NOM, bo jak się wzięli za klaskanie i uwielbienie dla pewnego człowieka, to nie mogli przestać.
Niech się sami tak bawią...:-(
To, że został pan ochrzczony na przełomie lat 50-tych i 60-tych nie upoważnia pana do wydawania publicznych orzeczeń ws czyjejś apostazji. Proponuję przy najbliższej spowiedzi wspomnieć o tym spowiednikowi.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #321 dnia: Września 01, 2019, 23:02:48 pm »

Znaczy jest pan sedekiem.

Kim Pan jesteś?

Zostałem ochrzczony w Kościele Rzymsko-Katolickim na przełomie lat 50-tych i 60-tych.
I prawd wówczas obowiązujących zamierzam trzymać się do śmierci.

Dziś wyszedłem z NOM, bo jak się wzięli za klaskanie i uwielbienie dla pewnego człowieka, to nie mogli przestać.
Niech się sami tak bawią...:-(
To, że został pan ochrzczony na przełomie lat 50-tych i 60-tych nie upoważnia pana do wydawania publicznych orzeczeń ws czyjejś apostazji. Proponuję przy najbliższej spowiedzi wspomnieć o tym spowiednikowi.




Czyli Pan jesteś modernista.


To wypad stąd!

Dla mnie to bolszewia.


"Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, ale wewnątrz są drapieżnymi wilkami".
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2019, 23:07:32 pm wysłana przez etratio » Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #322 dnia: Września 01, 2019, 23:16:11 pm »

Znaczy jest pan sedekiem.

Kim Pan jesteś?

Zostałem ochrzczony w Kościele Rzymsko-Katolickim na przełomie lat 50-tych i 60-tych.
I prawd wówczas obowiązujących zamierzam trzymać się do śmierci.

Dziś wyszedłem z NOM, bo jak się wzięli za klaskanie i uwielbienie dla pewnego człowieka, to nie mogli przestać.
Niech się sami tak bawią...:-(
To, że został pan ochrzczony na przełomie lat 50-tych i 60-tych nie upoważnia pana do wydawania publicznych orzeczeń ws czyjejś apostazji. Proponuję przy najbliższej spowiedzi wspomnieć o tym spowiednikowi.




Czyli Pan jesteś modernista.


To wypad stąd!

Dla mnie to bolszewia.


"Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, ale wewnątrz są drapieżnymi wilkami".

Wzywam administracje do upomnienia p. Eratio. 'Wypad stad' i 'bolszewia' to insulty niegodne katolickiego formum.
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #323 dnia: Września 02, 2019, 00:00:06 am »

Niestety takich świrów widziałem jeszcze rok temu w otoczeniu Księdza Michała Woźnickiego. Po suspensie ulotnili się.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #324 dnia: Września 02, 2019, 00:04:06 am »

Niestety takich świrów widziałem jeszcze rok temu w otoczeniu Księdza Michała Woźnickiego. Po suspensie ulotnili się.

Czyli to forum jest dla "świrów" - modernistów?

Jeśli nikt nie zaprzeczy - duście się we własnym satanistycznym sosie...

modernista = bolszewik, satanista, V kolumna...
Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #325 dnia: Września 02, 2019, 00:08:49 am »

Oczekujemy dobrowolnego strzepnięcia pyłu z sandałów. Bye!

P.S.
Zostałem ochrzczony w Kościele Rzymsko-Katolickim na przełomie lat 50-tych i 60-tych.
Czyli jak by nie patrzył I Komunia i Bierzmowanie w NOM. Nie takiś Pan czysty jako katarowie!
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2019, 00:16:22 am wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Pentuer
aktywista
*****
Wiadomości: 854

« Odpowiedz #326 dnia: Lipca 30, 2020, 23:00:14 pm »

O. K. Mądel SJ:



Muszę przyznać, że wielu novusowych xięży skrytykowało o. KM za ten wpis...
Zapisane
Ecclesia ibi est, ubi fides vera est - (S. Hieronymus, Ecclesiae Doctor)
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #327 dnia: Lipca 31, 2020, 11:15:28 am »

O. K. Mądel SJ:



Muszę przyznać, że wielu novusowych xięży skrytykowało o. KM za ten wpis...

Nikt nie wiesza faszystowskich flag bez powodu, robi to, bo uważa, że osoby nieliberalnonormatywne są poddawane ostracyzmowi i dlatego popelniają samobójstwa. Te flagi powinny wisieć choć przez jeden dzień, Chrystus się nigdy nie obraża, gdy go ktoś prosi o pomoc.
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #328 dnia: Lipca 31, 2020, 12:47:31 pm »

O. K. Mądel SJ:

https://gazetakrakowska.pl/o-krzysztof-madel-o-bojce-w-zakonie-i-traumie-molestowania-w-dziecinstwie/ar/974874

Cytuj
Jak ustalił jeden z Internautów o pseudonimie @plcerber, o. Mądel - nieukrywający swojej bliskiej relacji z szefem rządowego zespołu Maciejem Laskiem i rzecznikiem rządu Pawłem Grasiem - umieścił cały zestaw zdjęć ze Smoleńska. Wśród nich znalazły się szczegółowe zdjęcia fragmentu brzozy oraz fotografie lewego skrzydła samolotu, na które wczoraj atakując prof. Wiesława Biniendę, Lasek się powoływał. O. Mądel nie ukrywał tych zdjęć, a nawet zachęcał na Facebooku by je przeglądać już we wrześniu br.

Jak wynika ze szczegółowych danych zdjęć, wykonano je w Smoleńsku, w tym samym czasie, w którym wrak badali biegli z prokuratury wojskowej.

Zdjęcia, po ujawnieniu ich źródła, o. Krzysztof Mądel usunął ze swojej strony, udało się jednak zachować kilka z nich:
« Ostatnia zmiana: Lipca 31, 2020, 12:50:54 pm wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Pentuer
aktywista
*****
Wiadomości: 854

« Odpowiedz #329 dnia: Lipca 31, 2020, 23:41:06 pm »

Nikt nie wiesza faszystowskich flag bez powodu, robi to, bo uważa, że osoby nieliberalnonormatywne są poddawane ostracyzmowi i dlatego popelniają samobójstwa. Te flagi powinny wisieć choć przez jeden dzień, Chrystus się nigdy nie obraża, gdy go ktoś prosi o pomoc.

Bardzo mi się podoba, Panie Rysiu. A adresatem powinien tu być umiłowany nasz (czy Pański także? Tego nie wiem) Arcypasterz, który "ostro potępił" takie profanacje - https://archwwa.pl/aktualnosci/oswiadczenie-arcybiskupa-metropolity-warszawskiego/
Zapisane
Ecclesia ibi est, ubi fides vera est - (S. Hieronymus, Ecclesiae Doctor)
Strony: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 26 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Czy jezuici jeszcze są katolikami? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!