Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 06, 2021, 00:46:22 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl
                   www.facebook.com/unacumpl
Centrum Informacyjne
Ruchu Summorum Pontificum
222178 wiadomości w 6435 wątkach, wysłana przez 1602 użytkowników
Najnowszy użytkownik: gralu
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Kolejny polski publicysta o (niedoszłym) sojuszu II RP z III Rzeszą
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15 Drukuj
Autor Wątek: Kolejny polski publicysta o (niedoszłym) sojuszu II RP z III Rzeszą  (Przeczytany 21736 razy)
Józef
rezydent
****
Wiadomości: 347


« Odpowiedz #165 dnia: Wrzesień 06, 2009, 19:30:27 pm »

Ja się już obudziłem, a pan swoje sny opisuje?

Ps. To chyba nie ten wątek?

Gadulstwo o tym co by było gdyby(...) nie ma sensu. to chciałem zasygnalizować i wyrwać was ze snu.A pan dalej śni.
Zapisane
Ze śpiącym gada. który mądrość mówi głupiemu
Józef
rezydent
****
Wiadomości: 347


« Odpowiedz #166 dnia: Wrzesień 06, 2009, 19:34:33 pm »

Bezczelna hucpa braci Kaczyńskich i ich przybudówki partii PiS
Opis: Jeżeli Hitler słuchał za grobu wypowiedzi braci Kaczyńskich to na pewno zrywał boki. ...

Tak - jak było do przewidzenia 70-rocznica napaści Niemiec na nasz kraj, została wykorzystana przez różne służby specjalne, a szczególnie niemieckie do uruchomienia swojej propagandy dążącej do zdjęcia odpowiedzialności za wybuch II wojny światowej z Niemiec i przerzucenie jej  na Rosję. Jezeli Hitler słuchal za grobu wypowiedzi braci Kaczyńskich to napewno zrywal boki. Zapewne jest dumny, że takich szkodników polskiej sprawy, sami Polacy dopuszczają do władzy, a ich partia o nazwie PiS stała się sprzymierzeńcem interesów niemieckich w Polsce.

 

Oczywiście,  w tej hucpie nikt w Polsce, ani w świecie nie mówi o tych, ktorzy odegrali główną rolę! Nawet nikt nie wspomniał o roli, jaką odegrali bankierzy światowej finansjery w budowie potężnych partii - Komunistycznej Partii Bolszewikow i jakoby z rozpedu w ciagu zaledwie 5 lat  potężnej niemieckiej nazistowskiej NSDAP oraz promocji Hitlera w dojściu do władzy i przygotowaniu wojny. Bo to byl ten sam proces finansowany przez bankierów z Nowego Yorku , ktory doprowadził, do dojścia, do władzy bolszewikow na czele z Leninem, który wymordował blisko 40 mln Rosjan. To Nowojorscy Bankierzy wymyślili Lenina, Trockiego, Stalina i Hitlera. To oni do dnia dzisiejszego powołują władze w wszystkich kluczowych państwach na świecie, nazywając powołania te ,,wyborami demokratycznymi”. Wszedzie idzie im to- jak z płatka, kolorowe rewolucje, przewroty aksamitne, tylko nie bardzo im to wyszło z Rosją i stąd to wycie. Dalczego, przy takiej specjalnej rocznicy, wydarzen- ktore tak okaleczyły ludzkość, zbiera się tłumy głów państw, klepie frazesy....a celowo pomija się prawdziwych mocodawców i sprawcow wszystkich światowych wojen,  oraz rewolucji? Przeciez ten proces dalej trwa..

.

Dowodem na takie postępowanie jest bezprawna napaść na suwerenne państwa takie, jak Irak i Afganistan, gdzie prym w tym ataku wiedli politycy z Polski - bracia Kaczyńscy i Aleksander Kwaśniewski. Kiedy w latach 2001-2005,  Polska partia LPR podniosła sprawę odszkodowania za zniszczenia wojenne dokonane przez Niemców w Polsce podczas II wojny światowej, PiS udawało, że jest po naszej stronie, gdy tylko zdobyli władzę , a prezydentem został jeden z braci Kaczyńskich- natychmiast sprawę o odszkodowanie Kaczyńscy wyciszyli. Dzisiaj głównego wroga widzą w Rosji i w premierze Putinie, który według nich jest zły, ponieważ przepędził oligarchię żydów rosyjskich i gangsterów bankowych, którzy zajmowali się rozkradaniem majątku rosyjskiego narodu. Za taki czyn w świecie neokonserwatystów-syjonistów jesteś skazany na ciągły atak. Niestety prym w tym ataku w tej części Europy wiodą Bracia Kaczyńscy, posuwając się do tego, że fałszują historię naszego narodu, aby tylko dokuczyć Rosji, a szczególnie premierowi Putinowi. Dlatego Kaczyńscy i ich przybudówka wmawiają opinii światowej, że Stalin był Rosjaninem, że kat Polaków Beria był Rosjaninem, jak i wielu innych podobnych zbrodniarzy i zwyrodnialców w Związku Sowieckim. Przecież dobrze wiedzą, że ci mordercy nie byli Rosjanami! Tak- jak w Polsce Polacy – Katolicy nic nie mieli wspólnego z komunizmem. Prawdą jest, że sowieccy komisarze przyczynili się, lub byli bezpośrednimi sprawcami ludobójstwa na Polakach w liczbie około 200 tysięcy. Ale przeciez dokladnie tyle samo, jesli nie wiecej w okrutny sposób zamordowanych zostało Polaków na Kresach Wschodnich przez bandy ukraińskich szowinistów kierowanych przez ludobojcze organizaje UPA-OUN. O tych zbrodniach bracia Kaczyńscy milczą, czyżby „wielki brat” za oceanu nie pozwolił wyjaśniać ludobójstwa na dzieciach, kobietach, starcach dokonanych przez Ukraińców w makabryczny wręcz nieludzki sposób? Dlaczego pan Kurtyka -szef IPN tuszuje te mordy, a tak chetnie bierze udział w obrzydliwej grze przeciw Rosji. Podobnie zachowuje się szef BBN Aleksander Szczygło który przygotował na kolanie kilka kartek papieru prymitywnego tekstu, kompromitujacego i bardzo szkodzacego gospodarczym interesom  Polski. Szczygło wyszkolony w USA jest tak ograniczony, że nawet nie zdaję sobie sprawy- jak jest w obrzydliwy sposób wykorzystywany przez swoich mocodawców. Dlaczego BBN nie zajmie się kompromitacją polskich władz, które odpowiadają za uzbrojenie zakupionego na rzecz wojska samolotu  F-16 w USA oraz skandalem związanym z tzw. offsetem. W tych sprawach jest potrzebny pilny raport, ale napewno go nie będzie, ponieważ ich mocodawcy na to nie pozwolą…

 

Bracia Kaczyńscy i podległe im urzędy na czele z BBN i IPN kompromitują Polskę na arenie międzynarodowej, szkodzą stosunkom gospodarczym Polski, skłócają Polaków, fałszują historię Polski, niszczą polską suwerenność narodową. Stawiają wyżej swoją służalczość wobec swych  mocodawcow z Wall Street,  od budowy prawdziwej niepodległości Polski opartej o prawdę. Słowa wypowiedziane pod adresem Premiera Rosji przez jednego z Kaczyńskich w rodzaju: ,,po co on tu przyjechał” były prymitywne, wyjątkowo szkodzące interesom gospodarczym Polski oraz wywołały w świecie politycznym śmieszność. Zapewne za te słowa podziękowanie otrzyma były wyjątkowo fatalny Premier R.P. Jarosław Kaczyński od rządów Niemiec i USA za dobrze wykonaną robotę polegającą na poniżaniu Polski.

 

 Bracia Kaczyńscy i ich przybudówka partyjna PiS ,,godnie” zastępują wrogie Polsce byłe partie o nazwach UD i UW. Najlepszym dowodem były obchody 70-rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, podczas których bracia Kaczyńscy nie potrafiąc godnie i mądrze uwypuklić polskich interesów narodowych, dopuścili się zwykłej, skandalicznej, populistycznej przepychanki politycznej z mało znaczącymi ,,historykami” z Rosji. Bracia Kaczyński nie odróżnili kata od ofiary, nie odróżnili dobra od zła, prawdy od kłamstwa, pychy od skromności . Bracia Kaczyńscy pragną ciągłych sporów o mordy na Polakach dokonanych przez Sowietów na wschodzie,  obwiniając o nie Bogu ducha winnych Rosjan- zamiast dążyć do ujawnienia całej prawdy o zbrodniach i zbrodniarzach, a w szczególności  ich zbrodniczej genezy i autorów morderczych planów. Taki zamęt i zwykła hucpa  potrzebna jest Kaczyńskim do ciągłej awantury politycznej z Rosją w interesie gospodarczym Niemiec i USA oraz kosmopolitycznych firm paliwowych i bankierów. Rolą braci Kaczyńskich w Polsce jest podszywanie się pod prawicę, celem rozbijania i szkodzenia polskim patriotom, aby ci nie mogli się zorganizować, ponieważ oni kierują się zwykłą bezczelną demagogią która nic nie daje Polakom. Środowisko polityczne w Polsce do którego należą bracia Kaczyńscy i Kwaśniewski, które wypowiedziało wojnę  suwerennym krajom jak Irak i Afganistan nie ma nic wspólnego z Polakami. Polacy chcą w tej części Europy żyć w prawdzie i w zgodzie budując swoją suwerenną Ojczyznę – Polskę. A ci ludzie nam tylko przeszkadzają i poniżają nas w oczach opinii światowej. Czas odsunąć ich od władzy.

Módlmy się- żeby dobry Bóg nigdy więcej  nie dopuścił ich do władzy w Polsce.

Zygmunt Wrzodak
Zapisane
Ze śpiącym gada. który mądrość mówi głupiemu
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #167 dnia: Wrzesień 06, 2009, 19:38:27 pm »

Śnię o szklanych domach ;)
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
Józef
rezydent
****
Wiadomości: 347


« Odpowiedz #168 dnia: Wrzesień 06, 2009, 19:56:56 pm »

Śnię o szklanych domach ;)

Eeech!!!
Szkoda gadać
Zapisane
Ze śpiącym gada. który mądrość mówi głupiemu
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6432


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #169 dnia: Wrzesień 06, 2009, 21:04:15 pm »

czy są tym forum jeszcze jacyś fani Mirosława Salwowskiego

http://www.konserwatyzm.pl/publicystyka.php/Artykul/3867/ ??
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 16 IX
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5511


« Odpowiedz #170 dnia: Wrzesień 06, 2009, 21:31:12 pm »

Panie kochany - tu się odbywa poważna dyskusja...
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
Fons Blaudi
aktywista
*****
Wiadomości: 4275

« Odpowiedz #171 dnia: Wrzesień 06, 2009, 21:45:46 pm »

Ja rozumiem, ze konserwatyzm.pl to nie jest portal religijny, ale protestantow bym nie wpuszczal.
Zapisane
Dio ci guardi dalla tentazione dei pasticci ibridi
porys
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 2608


« Odpowiedz #172 dnia: Wrzesień 06, 2009, 21:56:02 pm »

czy są tym forum jeszcze jacyś fani Mirosława Salwowskiego

http://www.konserwatyzm.pl/publicystyka.php/Artykul/3867/ ??
Do działu Humor :D
Zapisane
zdewirtualizować awatary
Matthaeus
rezydent
****
Wiadomości: 289


Św. Stanisławie módl się za nami!

« Odpowiedz #173 dnia: Wrzesień 07, 2009, 11:07:01 am »

A propos Drezna to tam zginęło ok 200 tys ludzi,

Skąd pan wziął tą liczbę? Chyba 25 tys. Niemiecka komisja oficjalnie doliczyli się 18000*

*http://www.mdr.de/nachrichten/fruehere-meldungen/5809338.html

Fakt: uległem nazistowskiej propagandzie  :D

---

Przeczytam potem tekst M Salwowskiego, a potem postaram się do niego odnieść.
Zapisane
Jacques
bywalec
**
Wiadomości: 61

« Odpowiedz #174 dnia: Wrzesień 07, 2009, 12:53:59 pm »

Niepotrzebni
A propos Drezna to tam zginęło ok 200 tys ludzi,

Skąd pan wziął tą liczbę? Chyba 25 tys. Niemiecka komisja oficjalnie doliczyli się 18000*

*http://www.mdr.de/nachrichten/fruehere-meldungen/5809338.html

Fakt: uległem nazistowskiej propagandzie  :D
Nie wiem i nikt tego nie wie jaka była dokładnie liczbna ofiar tego makabrycznego bestialstwa w wykonaniu aliantów ( 2 lata wcześniej dokonali podobnego "wyczynu" w Hamburgu), ale te 25 tys. jest nieprawdopodobne zupełnie.
Lepiej za bardzo nie ufać wikipedii, chociaż to tan najczęściej się trafia przy pobieżnych poszukiwaniach.
Wolę korzystać z pewniejszych źródeł, np:
http://www.davies.pl/t_europa_altmarkt.php
Zapisane
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #175 dnia: Wrzesień 07, 2009, 13:47:13 pm »


Nie wiem i nikt tego nie wie jaka była dokładnie liczbna ofiar tego makabrycznego bestialstwa w wykonaniu aliantów ( 2 lata wcześniej dokonali podobnego "wyczynu" w Hamburgu), ale te 25 tys. jest nieprawdopodobne zupełnie.
Lepiej za bardzo nie ufać wikipedii, chociaż to tan najczęściej się trafia przy pobieżnych poszukiwaniach.
Wolę korzystać z pewniejszych źródeł, np:
http://www.davies.pl/t_europa_altmarkt.php

Mój link nie był wikipedi.  :-\ Liczba ofiar w pana linku nie zbliża się nawet do liczby ofiar podawanej prze propagandę.
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
Fons Blaudi
aktywista
*****
Wiadomości: 4275

« Odpowiedz #176 dnia: Wrzesień 07, 2009, 14:52:57 pm »

2 lata wcześniej dokonali podobnego "wyczynu" w Hamburgu
Drezno i Hamburg (Operacja Gomora) sa, a wlasciwie staja sie powoli powszechnie znane, bo to duze, zabytkowe miasta, a ludzie zawsze sklonni sa uronic lezke nad kawalkiem zabytkowego muru. Natomiast w latach 1943-45 takich nalotow dywanowych na niemieckie miasta bylo multum - Kolonia, Magneburg, Hanower, Swinoujscie ec. - z czego kilkadziesiat mozna spokojnie porownac w skali procentowej zniszczen z Dreznem.
Mozna szacowac, ze zginela w nich porownywalna ilosc ludzi co Zydow w czasie wojny.
Zapisane
Dio ci guardi dalla tentazione dei pasticci ibridi
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #177 dnia: Wrzesień 07, 2009, 19:34:13 pm »


Mozna szacowac, ze zginela w nich porownywalna ilosc ludzi co Zydow w czasie wojny.

Poda pan w takim razie szacowaną liczbę ofiar tych nalotów?
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
Bolt
aktywista
*****
Wiadomości: 999


Czasami dużo szczekam!

« Odpowiedz #178 dnia: Wrzesień 07, 2009, 20:04:19 pm »

Poda pan w takim razie szacowaną liczbę ofiar tych nalotów?
Amerykanie szacują liczbę ofiar bombardowań niemieckich miast na 300 tys. zabitych i 800 tys. rannych.

http://www.airforcehistory.hq.af.mil/PopTopics/dresden.htm
Zapisane
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #179 dnia: Wrzesień 07, 2009, 20:18:49 pm »

Czyli wielokrotnie mniej niż ofiar narodowości żydowskiej.
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Kolejny polski publicysta o (niedoszłym) sojuszu II RP z III Rzeszą « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!