Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 07:40:00 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: "dr" Gloria Polo - "tradycjonalistką" ???
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: "dr" Gloria Polo - "tradycjonalistką" ???  (Przeczytany 9809 razy)
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #15 dnia: Lutego 14, 2009, 21:20:28 pm »

Panie Krusejder, nie przesadza Pan trochę? Szralatanka, bzdury, kłamstwa, 'kto jej wierzy to jeleń'...? A ja znam ludzi, którym lektura książki p. Polo dużo pomogła w zrozumieniu pewnych spraw. Co Pan taki pewny siebie i tego, że kobieta kłamie? A jak nie? Przecież sam Pan przyznaje, że herezji tam nie ma, więc po co taki język? A może kobieta pisze akurat prawdę?

w najlepszym przypadku, to styki jej się w głowie obluzowały po uderzeniu pioruna ...


Popieram. Krusejder jest ortodoksyjnym Tradycjonalistą, najchętniej by widział jak ludzie pokutują za pomocą pejczy.

patrz pan, a ja myslalem, ze jestem zwykle nadmiernym liberałem z libertyńskiemi inklinacjami
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
LUK
aktywista
*****
Wiadomości: 962


« Odpowiedz #16 dnia: Lutego 14, 2009, 22:19:51 pm »

Witam

Będę czytał to całe przesłanie wnikliwie jak coś znajdę to się podzielę
No ok 90 stron to trochę

Nie mówię jest tam sporo pozytywnych rzeczy ale potrzeba wszystko zbadać a takie książki to powinny być wnikliwie badane co do wiary św. Katolickiej to nie może być miejsca na błędy
mnóstwo jest takich  ''Wizjonerów'' takich jak Medzugorie Oława Granabandal Mały Kamyk i jego ''Objawienia'' podobnie z Intronizacją Pana Jezusa Króla Polski mnoży się tego nie znam wszystkiego ale jest tego sporo.

Dla mnie osobiście jest wizja czyśćca jest błędna śmieszna i taka jakaś dziwna i jak na przeglądnięcie tekstu to zdaje mi się że MOŻE coś  jeszcze znajdę jakieś błędy (małe) może nie wprost jakieś herezje intencja pani Polo jest dobra ale widocznie nikt nie poddał orginalnego tekstu pod analizę dogmatyczno - ascetyczną
Nie jestem znawcą teologii Ascetyczno- mistycznej i wyrażam tylko opinię co do tych tekstów które wydają się podejrzane w niektórych miejscach
   
« Ostatnia zmiana: Lutego 15, 2009, 11:23:06 am wysłana przez LUK » Zapisane
Mariusz
adept
*
Wiadomości: 36

« Odpowiedz #17 dnia: Lutego 15, 2009, 00:16:57 am »

OK, dla mnie dyskusja skończona. Wykład pana LUKa, jego logikę i wnioski niech sobie każdy sam oceni, argumenty pana Krusejdera też, mamy w końcu rozum, jak pan LUK był nam łaskawy przypomnieć :) Mam tylko prośbę do pana LUKa żeby następnym razem pisał poprawną gramatycznie i interpunkcyjnie polszczyzną, bo ciężko się czyta.
Zapisane
Dwie są drogi, jedna droga życia, a druga śmierci - i wielka jest różnica między nimi (Didache)
LUK
aktywista
*****
Wiadomości: 962


« Odpowiedz #18 dnia: Lutego 15, 2009, 11:19:15 am »

OK, dla mnie dyskusja skończona. Wykład pana LUKa, jego logikę i wnioski niech sobie każdy sam oceni, argumenty pana Krusejdera też, mamy w końcu rozum, jak pan LUK był nam łaskawy przypomnieć :) Mam tylko prośbę do pana LUKa żeby następnym razem pisał poprawną gramatycznie i interpunkcyjnie polszczyzną, bo ciężko się czyta.

Witam

W tekście mogą być błędy bo mam coś takiego jak dysortografię... więc za błędy przepraszam, a jak cytuję coś ze starych książek to stara polszczyzna a nie moje błędy  :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 15, 2009, 11:24:01 am wysłana przez LUK » Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #19 dnia: Lutego 15, 2009, 11:30:17 am »

OK, dla mnie dyskusja skończona. Wykład pana LUKa, jego logikę i wnioski niech sobie każdy sam oceni, argumenty pana Krusejdera też, mamy w końcu rozum, jak pan LUK był nam łaskawy przypomnieć :) Mam tylko prośbę do pana LUKa żeby następnym razem pisał poprawną gramatycznie i interpunkcyjnie polszczyzną, bo ciężko się czyta.

a liczyłem, że się Pan zmierzy przynajmniej z fizyczną interpretacją bajki o piorunie tkwiącym przez 2 godziny w ciele Polo
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #20 dnia: Lutego 15, 2009, 18:01:31 pm »

Z tego co widze po swoich znajomych książeczka Glorii Polo otwarła wielu im oczy na sprawy o których nie mieli zielonego pojęcia.W dobrym kierunku.mam tą książeczkę ale nie mogę się przemóc aby ją przeczytać.
Mozliwe, że potrzeba niektórym takich historii dla utwierdzenia się w wierze?
Ponieważ jest dosyc szeroko znaną broszurką uważam że jest naturalnym zainteresowanie nią  podanej przez Pana Krusejdera strony tradycyjnej.
« Ostatnia zmiana: Lutego 15, 2009, 18:04:18 pm wysłana przez Robert » Zapisane
emircoo
uczestnik
***
Wiadomości: 109

« Odpowiedz #21 dnia: Marca 08, 2009, 15:09:23 pm »

OK, dla mnie dyskusja skończona. Wykład pana LUKa, jego logikę i wnioski niech sobie każdy sam oceni, argumenty pana Krusejdera też, mamy w końcu rozum, jak pan LUK był nam łaskawy przypomnieć :) Mam tylko prośbę do pana LUKa żeby następnym razem pisał poprawną gramatycznie i interpunkcyjnie polszczyzną, bo ciężko się czyta.

a liczyłem, że się Pan zmierzy przynajmniej z fizyczną interpretacją bajki o piorunie tkwiącym przez 2 godziny w ciele Polo
A mierzył już się Pan z fizyczną interpretacją pobytu Jonasza w brzuchu wieloryba przez 3 doby?
Zapisane
Strony: 1 [2] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: "dr" Gloria Polo - "tradycjonalistką" ??? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!