Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 14:13:07 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Humor
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 303 Drukuj
Autor Wątek: Humor  (Przeczytany 992672 razy)
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #1425 dnia: Marca 19, 2010, 16:06:48 pm »

sprawdzian


Uwagi z dzienniczka ucznia.

Cytuj
Zamiast robić zadania czeka na zbawiciela
Cytuj
Uczeń zaśmieca śmietnik próbując wrzucić tam kolegę
Cytuj
Na lekcji religii podczas modlitwy je jabłko, a kiedy kazałam mu oddać, wyciągnął torbę i odpowiedział z mściwą satysfakcją: -Pani se weźmie, mam jeszcze kilogram...
Cytuj
Gdy przed rozdaniem klasówek powiedziałem: A teraz to, na co wszyscy czekaliście, Uczniowie Marek i Filip pospiesznie się spakowali i podbiegli do drzwi
Cytuj
Na każde pytanie nauczyciela odpowiada: "O Jezus Maria!"
Cytuj
Nie chce pisać kredą na tablicy, bo twierdzi, że to przestarzała metoda.


gafy w teleternieju Jeden z dziesięciu (TVP2)

Cytuj
Pytanie: - Głowni bohaterowie "Nocy i dni"
Odpowiedź: - Jan i Bogumił
Sznuk: - To byłoby takie nowoczesne małżeństwo...

Gafy z teleturnieju Familiada (TVP1)

Cytuj
- Biblijna para?
- Zeus i Hera!
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2010, 16:15:07 pm wysłana przez romeck » Zapisane
antoninus op
Gość
« Odpowiedz #1426 dnia: Marca 19, 2010, 19:40:17 pm »

trochę interesuję się motoryzacją...


jeśli zrobili to Rosjanie, to fajnie, że ktoś tam ma do siebie jeszcze dystans   :D

Zapisane
RaSz
aktywista
*****
Wiadomości: 550

Humilis

« Odpowiedz #1427 dnia: Marca 19, 2010, 19:40:35 pm »

Jeśli już o teleturniejach, to ja widziałem na you tubie kilka scenek

Familiada

- Więcej niż jedno zwierzę to?
- Owca!
Zła odp, druga osoba
- Lama?

- Przedmiot szkolny, który najmniej przydaje się w życiu?
- Kanapka!

Najsłabsze ogniwo

- Jakie zwierzę istnieje na kostiumie batmana?
- Jamnik
Zapisane
Sancte Raphael, ora pro nobis!
andy
aktywista
*****
Wiadomości: 748


« Odpowiedz #1428 dnia: Marca 22, 2010, 19:15:57 pm »


Cytuj
Nie chce pisać kredą na tablicy, bo twierdzi, że to przestarzała metoda.

W sumie święta prawda. Do tego niezdrowa (pylica).
Zapisane
mac
aktywista
*****
Wiadomości: 1226


sługa Boży Pius XII

« Odpowiedz #1429 dnia: Marca 22, 2010, 20:44:51 pm »

Cytuj
Przez rok trzymała Happy Meal z McDonalds w szafce. Nie spleśniał


Trudno uwierzyć, że zdjęcie po lewej i prawej stronie dzieli rok czasu

Autorka i blogerka Joann Brusco postanowiła przeprowadzić niezwykły eksperyment. 3 marca 2009 roku kupiła Happy Meal w McDonalds i umieściła go w szafce nad biurkiem w swoim domu w Colorado. Następnie przez rok dokumentowała na blogu co się dzieje z jedzeniem.

62-letnia blogerka udziela w internecie porad rodzicom na temat zdrowego żywienia dzieci. "Mój Happy Meal skończył dziś rok i wygląda całkiem dobrze. NIGDY brzydko nie pachniał. Jedzenie nie spleśniało. W ogóle nie było zatęchłe" - pisała 3 marca br. na blogu Brusco.


To zdjęcie Brusco zrobiła 3 marca 2009 r., zaraz po kupieniu Happy Meal w restauracji McDonalds


"Przez kilka dni pięknie pachniało"

"Kupiłam Happy Meal, nie żeby je zjeść, ale żeby je obserwować. Przez kilka dni pięknie pachniało. Wąchałam te pyszne frytki za każdym razem, jak wchodziłam do biura. Po tygodniu zapach był już z trudem wyczuwalny. Mój mąż bał się, że kiedy zacznie pleśnieć, w naszym domu będzie straszny smród. Bał się też, że jedzenie przyciągnie mrówki i myszy" - wspominała początki swojego eksperymentu Brusco.

Obawy jej męża się nie potwierdziły. Każda inna potrawa po roku stałaby się śmierdzącą, spleśniałą breją, ale nie jedzenie z McDonalds. Happy Meal po roku trzymania w szafce wygląda niemal identycznie. W Colorado jest bardzo suchy klimat (Brusco przyznaje, że mogło to wpłynąć na stan jedzenia), bułka, kotlet i frytki trochę wyschły, ale to jedyne oznaki czasu.

Nawet muchy nie chciały jeść Happy Meal

"Wiele razy miałam otwarte okno, ale muchy i inne insekty po prostu ignorowały Happy Meal. Co wam to mówi?" - pyta retorycznie blogerka - "Jedzenie powinno pleśnieć, gnić i śmierdzieć. Fakt, że (red. Happy Meal) nie spleśniało, pokazuje jak szkodliwe jest dla naszych dzieci. (...) Jedzenie jest rozkładane na podstawowe elementy w naszym ciele, które dają nam energię. Dzieci mają zdrowe ciało jeśli jedzą zdrowe jedzenie" - pisze Brusco.

"Teraz wiecie dlaczego nazywają to śmieciowym żarciem" podsumowuje swój eksperyment blogerka.


Tak wyglądał Happy Meal 3 marca 2010 r., po roku trzymania w szafce. Ani śladu pleśni i robaków

McDonalds twierdzi, że ich żywność nie jest szkodliwa

McDonalds wielokrotnie starał się podkreślać, jak zdrowe jest produkowane przez nich jedzenie. Firma chce walczyć z oskarżeniami o powodowanie otyłości wśród dzieci.

W każdej restauracji można znaleźć listę składników każdej potrawy i liczbę kalorii. Brytyjski dziennik "Daily Mail" podaje jednak, że statystycznie każdy produkt ma około siedem numerków z literą E - czyli konserwantów. W bułce znajduje się m.in. wapń i propionian sodu, a w ogórku kiszonym benzoesan sodu. Frytki, po roku nadal złotobrązowe, zawierają kwas cytrynowy i pirofosforan sodu, które pomagają zachować kolor.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,7687868,Przez_rok_trzymala_Happy_Meal_z_MacDonalds_w_szafce_.html?skad=rss
Zapisane
"Przyglądając się dzisiejszemu Kościołowi (kler-liturgia-teologia) tradycyjny katolik najpierw się oburza, potem trwoży a w końcu wybucha śmiechem."
Nathanael
Gość
« Odpowiedz #1430 dnia: Marca 22, 2010, 21:13:08 pm »

Zapisane
kamilek
Gość
« Odpowiedz #1431 dnia: Marca 24, 2010, 00:25:13 am »

.
« Ostatnia zmiana: Marca 24, 2010, 00:33:27 am wysłana przez kamilek » Zapisane
kamilek
Gość
« Odpowiedz #1432 dnia: Marca 24, 2010, 01:50:27 am »

.
Zapisane
Torus
Gość
« Odpowiedz #1433 dnia: Marca 24, 2010, 15:00:39 pm »

Tak to jest z dostępnością KRR wg Summorum Pontificum w Polsce:

Ja to Panie, mam blisko na Mszę Świętą !

http://www.youtube.com/watch?v=83wZoezqvdk
Zapisane
bohator
uczestnik
***
Wiadomości: 238

« Odpowiedz #1434 dnia: Marca 24, 2010, 16:59:10 pm »

O to to :D

" A potem to już mam z górki, bo tak: 119, przesiadka w 13, przesiadka w 345 i jestem w domu, znaczy u Benona. I jest za piętnaście dziesiąta, to jeszcze mam kwadrans,  to sobie obiad jem na Freta, to po Mszy nie musze zostawać żeby jeść, tylko prosto do domu (...)" 

Jakże to prawdziwe:D
Zapisane
"Ujednolicenie dogmatów, złagodzenie nauki moralnej, uproszczenie rytuału nie przyciąga niewierzących, lecz zbliża do nich" - N. G. Davila.
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #1435 dnia: Marca 24, 2010, 21:37:13 pm »

" A potem to już mam z górki, bo tak: 119, przesiadka w 13, przesiadka w 345 i jestem w domu, znaczy u Benona. I jest za piętnaście dziesiąta, to jeszcze mam kwadrans,  to sobie obiad jem na Freta, to po Mszy nie musze zostawać żeby jeść, tylko prosto do domu (...)" 

Tylko niech Pan pamięta o poście eucharystycznym! ;)
Zapisane
bohator
uczestnik
***
Wiadomości: 238

« Odpowiedz #1436 dnia: Marca 24, 2010, 21:42:54 pm »

To jest wersja , gdy nie jestem w stanie łaski uświęcającej :)
Zapisane
"Ujednolicenie dogmatów, złagodzenie nauki moralnej, uproszczenie rytuału nie przyciąga niewierzących, lecz zbliża do nich" - N. G. Davila.
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #1437 dnia: Marca 25, 2010, 10:50:40 am »

To jest wersja , gdy nie jestem w stanie łaski uświęcającej :)
To powinno być raczej:
<< I jest za piętnaście dziesiąta, to jeszcze mam kwadrans,  to się spowiadam na Freta, (...)" >>
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
kamilek
Gość
« Odpowiedz #1438 dnia: Marca 25, 2010, 23:19:26 pm »

.
Zapisane
RaSz
aktywista
*****
Wiadomości: 550

Humilis

« Odpowiedz #1439 dnia: Marca 29, 2010, 20:03:12 pm »

Dzisiejsza Msza św. z okazji szkolnych rekolekcji. Po modlitwie po Komunii kumpel mnie pyta: "Ty a tak w ogóle to jak się modlić po Komunii? Zawsze mam z tym problem, co ty mówisz?" Ja mu na to "Corpus Domini nostri Iesu Christi custodiat animam meam in vitam aeternam. Amen" ;D Mina bezcenna, prosił o tłumaczenie.
Zapisane
Sancte Raphael, ora pro nobis!
Strony: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 303 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Humor « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!