Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 09:32:15 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Humor
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 303 Drukuj
Autor Wątek: Humor  (Przeczytany 992554 razy)
slavko
Gość
« Odpowiedz #660 dnia: Lipca 04, 2009, 01:49:36 am »

Pod ścianą płaczu modli się cała kupa Żydów (cicho, w skupieniu, każdy sobie cos pod nosem szemrze) wśród nich jeden Amerykanin głośno zawodzi:
- Panie Boże daj mi $100, co to dla Ciebie! Tylko $100, proszę itd.
Po chwili podchodzi do niego wzburzony jeden ze Żydów, wciska mu setkę w rękę i mówi:
- Masz tu swoja setkę i spadaj stąd, bo nam, cholera Boga rozpraszasz, a my się tu o ciężkie miliardy modlimy!
Zapisane
slavko
Gość
« Odpowiedz #661 dnia: Lipca 04, 2009, 03:59:39 am »

- Za co nagrodę Nobla dostał Reymont, a za co Wałęsa?
- Reymont dostał Nobla za "Chłopów", a Wałęsa za to, że z chłopów zrobił dziadów.
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2009, 07:17:25 am wysłana przez slavko » Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #662 dnia: Lipca 04, 2009, 07:02:19 am »

Raczej Panie Slavko z robotników  tudzież innych zrobił dziadów. Chłopi dobrze kręcą, dostają dotacje itp, nie płacą ZUS-u tylko KRUS. Nawet jak co roku nawiedzi ich klęska żywiołowa to wszyscy im pomogą. A mi jakby zalało piwnicę i jestem nieubezpieczony to jestem sam sobie winien.
Zapisane
slavko
Gość
« Odpowiedz #663 dnia: Lipca 04, 2009, 07:15:25 am »

Panie Major   ale jakbym zamiast chlopow napisal cos innego to to wtenczas nie "chyta" ze tak powiem.
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #664 dnia: Lipca 04, 2009, 08:09:14 am »

To była taka mała dygresja odnośnie chłopów. Bo im się wydaje że wszystko im się należy tylko dlatego że są chłopami.
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #665 dnia: Lipca 04, 2009, 08:46:33 am »

Raczej Panie Slavko z robotników  tudzież innych zrobił dziadów. Chłopi dobrze kręcą, dostają dotacje itp, nie płacą ZUS-u tylko KRUS. Nawet jak co roku nawiedzi ich klęska żywiołowa to wszyscy im pomogą. A mi jakby zalało piwnicę i jestem nieubezpieczony to jestem sam sobie winien.

Przepraszam, ale pisze Pan z pozycji typowego miejskiego łyka. Chłop polski, że jeszcze nie wyginął, lub, że nie zapił się na śmierć to tylko dzięki uporowi wykształconemu w ciągu pokoleń zmagania się z przeciwnościami na swoim warsztacie pracy. Ale już "pegierusy" nawykłe do socjalu chleją i łajdaczą się, nawet z własnymi dziećmi.

P.S. Tylko gdzie tu humor?

To była taka mała dygresja odnośnie chłopów. Bo im się wydaje że wszystko im się należy tylko dlatego że są chłopami.

Przegiął tu już Pan setnie. Tak przy okazji, ilu chłopów ma Pan sam w swoim rodowodzie? Obstawiam, że minimum 75%, a jak się dobrze przyjrzeć to pod 100% podciągnie.
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2009, 08:50:44 am wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #666 dnia: Lipca 04, 2009, 09:46:23 am »

Anie nie 100% ani nie 75%.
Czym moja siostra jest gorsza od chłopa że jest nauczycielką, czy moje kuzynki że są lekarzami? Pan wie że wywalczyć coś dla oświat czy służby zdrowia jest ciężko.
A policja? W Poznaniu mają limit paliwa oraz nie będzie nowych samochodów. Nie mam nic przeciwko chłopom ale traktujmy ludzi równo.
I jeszcze jedno odnośnie mojej rodziny owszem mieszkała można tak powiedzieć na wsi ale po dwóch powstaniach w wieku XIX sytuacja się dla przodków trochę zmieniła.
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #667 dnia: Lipca 04, 2009, 09:51:31 am »

I rzeczywiście to nie jest temat na humor.
Ale sam Pan rozumie że KRUS jest patologią( przynajmniej dla mnie) i niesprawiedliwością w stosunku do innych równie ciężko pracujących współobywateli( tak mi się wydaje). Jak będzie zainteresowanie tematem to założy się nowy wątek.
Zapisane
Fidelis
Gość
« Odpowiedz #668 dnia: Lipca 04, 2009, 11:10:54 am »

(niedawno zasłyszane)

Proboszcz zbiera na remont dachu. Ogłosił zbiórkę, wyszedł z tacą przed kościół i ludziska rzucają po złotówce, niektórzy po 2zł, 5zł. Nagle podchodzi znana w okolicy i parafii młoda niewiasta lekkich obyczajów i tanich usług i rzuca..... 1000zł. Proboszcz protestuje:
- Nie, nie, nie...ja tyle nie mogę wziąć, to za dużo... nie, nie.
Młody parafianin szepcze mu do ucha:
- Niech ksiądz się nie ceregieli, ksiądz bierze... to wszystko nasze pieniądze...to jest jak przelew.
Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #669 dnia: Lipca 04, 2009, 12:36:43 pm »

Pod ścianą płaczu modli się cała kupa Żydów (cicho, w skupieniu, każdy sobie cos pod nosem szemrze) wśród nich jeden Amerykanin głośno zawodzi:
- Panie Boże daj mi $100, co to dla Ciebie! Tylko $100, proszę itd.
Po chwili podchodzi do niego wzburzony jeden ze Żydów, wciska mu setkę w rękę i mówi:
- Masz tu swoja setkę i spadaj stąd, bo nam, cholera Boga rozpraszasz, a my się tu o ciężkie miliardy modlimy!

REwelacja  ;D
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
slavko
Gość
« Odpowiedz #670 dnia: Lipca 04, 2009, 20:05:33 pm »

Ad P.T. Major
Niech sie Pan tych chlopow az tak nie czepia, a jak uwaza Pan ze im sie tak swietnie zyje to niech Pan sam chlopem zostanie. Kto Panu broni?
A co do Walesy  to niech odda mi obiecane 100 milionow.
Zapisane
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #671 dnia: Lipca 04, 2009, 21:06:45 pm »

Nie ma potrzeby zostawać chłopem, wystarczy na nich łożyć swoje ciężko zarobione pieniądze.
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
slavko
Gość
« Odpowiedz #672 dnia: Lipca 04, 2009, 21:30:24 pm »

Ale jak sie nie chce na nich lozyc, to mozn chlopem zostac. Nikt nikomu nie zabrania.
Zapisane
in principio
Gość
« Odpowiedz #673 dnia: Lipca 04, 2009, 21:48:30 pm »

Pan Major solidnie przesadził atakując rolników, jeśli Pan Major chciałby poznać sytuację rolników na polskiej wsi to służę uprzejmie na prv.

PS.
malutki przykładzik:
rolnik mleczarni dostaje (bynajmniej na moim terenie) około osiemdziestąt groszy za litr mleka. Prosze się teraz zastanowić ile mleko kosztuje w sklepie, i kto na tym dobrze wychodzi??
Z pewnością ani rolnik ani konsument.
Zapisane
pjo
Pokorny młot w warsztacie Pana
aktywista
*****
Wiadomości: 605


www.ratzinger.pl
« Odpowiedz #674 dnia: Lipca 04, 2009, 21:50:35 pm »

rolnik mleczarni dostaje (bynajmniej na moim terenie) około osiemdziestąt groszy za litr mleka. Prosze się teraz zastanowić ile mleko kosztuje w sklepie, i kto na tym dobrze wychodzi??

To proszę zbudować mleczarnię, skupować drożej i sprzedawać taniej.
Zapisane
Strony: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 303 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Humor « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!