Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 14:49:27 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Humor
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 303 Drukuj
Autor Wątek: Humor  (Przeczytany 992689 razy)
RaSz
aktywista
*****
Wiadomości: 550

Humilis

« Odpowiedz #645 dnia: Czerwca 28, 2009, 18:55:30 pm »

Byl czarny, a pozniej bialy, wiec co? wyczernil sie?
WYdaje mi sie, ze szalenstwo Jacksona zaczelo sie od poparzenia przy kreceniu reklamy. Zapalily mu sie wlosy i chyba doznal wiekszych obrazen. Biale plamy na skorze byly chyba bliznami. ROzpoczal od operacji ratujacych zdrowie, a pozniej tak mu sie to spodobalo, ze zapragnal byc podobny do Diany Ross. Niestety.

Proszę nie osądzać tak pochopnie. Najprawdopodobniej M.J. wcale się nie wybielił, tylko był chory na bielactwo. Zresztą niewiem ile musiał by i co zażywać żeby stać się tak bladym. Dlatego jego bielactwo jest najrozsądniejszym wyjaśnieniem. A skoro zbielał, to chciał się upodobnić bo naszej rasy, bo jak wygląda biały człowiek z rysami murzna? Słowem głupio.
Zresztą ja i tak cenię go za twórczośc bo trzeba mu przyznać że piosenki miał świetne.

A co do tematu:

http://www.youtube.com/watch?v=m25l3nf40cs ;D
Zapisane
Sancte Raphael, ora pro nobis!
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #646 dnia: Czerwca 28, 2009, 20:11:06 pm »

A ja nie lubię jego twórczości.
Zapisane
RaSz
aktywista
*****
Wiadomości: 550

Humilis

« Odpowiedz #647 dnia: Czerwca 28, 2009, 20:21:14 pm »

Nie każdemu musi, to normalne. Ale to nie upoważnia nikogo do oskarżania go o wybielanie się na własne życzenie bez dowodów. Zresztą jak miałby się wybielić? Tabletki, ktoś powie, tylko ciekawe ile musiałby tego zażyć i czy by go nie zabiły od razu. Przeszczep skóry? To już zupełny science-fiction.
Zapisane
Sancte Raphael, ora pro nobis!
mac
aktywista
*****
Wiadomości: 1226


sługa Boży Pius XII

« Odpowiedz #648 dnia: Czerwca 28, 2009, 21:26:53 pm »

M. J. wybielał się przez co zniszczył sobie skórę i między innymi dla tego nosił maseczkę na twarzy, zresztą miał na to środki.
Pomijając jego ekscentryczną osobność on naprawdę miał talent i tak w głębi był bardzo nieszczęśliwym człowiekiem głównie przez jego dzieciństwo, a raczej jego krótki czas, co się odbiło w jego dalszym życiu.
Zapisane
"Przyglądając się dzisiejszemu Kościołowi (kler-liturgia-teologia) tradycyjny katolik najpierw się oburza, potem trwoży a w końcu wybucha śmiechem."
Sigfried
aktywista
*****
Wiadomości: 698

« Odpowiedz #649 dnia: Czerwca 28, 2009, 21:38:38 pm »

Wydaje mi sie, ze watek humoru niepotrzebnie przeobraza sie nam w dyskusje na temat zmarlego dziwaka slynacego z ekscentrycznych i obscenicznych gestow, oskarzonego (i nigdy w tym zakresie nie "wybielonego" - za kase wycofano jedynie oskarzenie) o pedofilie, z urodzenia sekciarza jehowity, ktory w ramach swoich poszukiwan religijnych dotarl do "jedynie slusznej drogi prostej islamu", czlowieka, ktory nie byl w zaden sposob zdolny pogodzic sie ze swoim cialem i wygladem - postaci absolutnie nieszczesliwej i na pewno nie pasujacej do watku humor... Koniec z Jacksonem, RIP (i raczej nie ma za kim za bardzo plakac) ... Zle sie wyrazilem - sugeruja koniec z tematem Jackson
Zapisane
RaSz
aktywista
*****
Wiadomości: 550

Humilis

« Odpowiedz #650 dnia: Czerwca 28, 2009, 22:09:04 pm »

oskarzonego (i nigdy w tym zakresie nie "wybielonego" - za kase wycofano jedynie oskarzenie) o pedofilie,
Owszem wybielonego. Został uniewinniony po rozprawach (tych co się zaczęły w 2005r). A kase to płacił dużo wcześniej przy innej aferze. I najprawdopodobniej po to by dali mu spokój. Rodzice dzieci chcieli poprostu wyłudzić kase, proste.

M. J. wybielał się przez co zniszczył sobie skórę
Czytał Pan to co pisałem wcześniej?
Zapisane
Sancte Raphael, ora pro nobis!
Sigfried
aktywista
*****
Wiadomości: 698

« Odpowiedz #651 dnia: Czerwca 28, 2009, 23:55:45 pm »

oskarzonego (i nigdy w tym zakresie nie "wybielonego" - za kase wycofano jedynie oskarzenie) o pedofilie,
Owszem wybielonego. Został uniewinniony po rozprawach (tych co się zaczęły w 2005r). A kase to płacił dużo wcześniej przy innej aferze. I najprawdopodobniej po to by dali mu spokój. Rodzice dzieci chcieli poprostu wyłudzić kase, proste.

Jakos lekko dziwny jest czlowiek spiacy z malymi chlopcami (co przyznal) - bez zboczonego kontekstu. Smierdzi mi to i smierdziec bedzie.
Zapisane
Caesar
aktywista
*****
Wiadomości: 822


cezarostopkowiec

« Odpowiedz #652 dnia: Czerwca 29, 2009, 00:11:36 am »

http://www.youtube.com/watch?v=e5wFF_5mUzc&feature=related - tak dla tradycjonalistów :)
http://www.youtube.com/watch?v=vAlwkKHRriA&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=38JNS7k8Bl8&feature=related
A, jeszcze dodałem, jak tak hurtowo oglądałem :D
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2009, 00:17:24 am wysłana przez Caesar » Zapisane
Mospanie, rzekł bernardyn, babska rzecz narzekać,
a żydowska rzecz ręce założywszy czekać.
RaSz
aktywista
*****
Wiadomości: 550

Humilis

« Odpowiedz #653 dnia: Czerwca 29, 2009, 07:59:46 am »

http://www.youtube.com/watch?v=1Q7mk84TeXg&feature=fvw
Zapisane
Sancte Raphael, ora pro nobis!
Andris krokodyl różańcowy
aktywista
*****
Wiadomości: 1371


« Odpowiedz #654 dnia: Czerwca 29, 2009, 09:32:47 am »

gdzie można zdobyć szkaplerz?

Gdy zbierają się nosiciele szkaplerza, należy uzbroić się w przedmiot przymusu, a gdy będą wychodzić z miejsca sabatowania trzeba podejść do jednego z nich i zagaić rozmowę na temat szkaplerza. Należy się upewnić, że dany osobnik posiada przy sobie ten przedmiot. Jeżeli tak, należy poprosić o pokazanie owego przedmiotu. Jeżeli będzie opór, należy użyć przedmiotu przymusu mówiąc przy tym "Oddawaj szkaplerza, kanalio przedsoborowo-nieekumeniczna!". Brawo, właśnie zdobyłeś szkaplerz i to poświęcony! Teraz pozostaje już tylko praktykować tę formę pobożności.
Zapisane
Początkowo zamierzaliśmy nie odpisywać na Pański list, ale ponieważ Pan nalega, pragniemy poinformować, że nie odpowiemy na zadane pytanie.
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #655 dnia: Czerwca 29, 2009, 09:51:18 am »

Jakos lekko dziwny jest czlowiek spiacy z malymi chlopcami (co przyznal) - bez zboczonego kontekstu. Smierdzi mi to i smierdziec bedzie.

Oh jej a mnie się zdaża spać z bratem w jednym łóżku, pod jedną pierzyną. I też bez zboczonych kontekstów. Teraz proszę o minusy za to niegodne zachowanie.
Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
Sigfried
aktywista
*****
Wiadomości: 698

« Odpowiedz #656 dnia: Czerwca 29, 2009, 22:02:45 pm »

Jakos lekko dziwny jest czlowiek spiacy z malymi chlopcami (co przyznal) - bez zboczonego kontekstu. Smierdzi mi to i smierdziec bedzie.

Oh jej a mnie się zdaża spać z bratem w jednym łóżku, pod jedną pierzyną. I też bez zboczonych kontekstów. Teraz proszę o minusy za to niegodne zachowanie.

Pani Wiridiano, dla Pani tylko plusy  :) . To mowie jako ukryty wielbiciel.  :) A co do tegoz farbowanca to niestety nie sypial on pod jedna z pierzyna z wlasnymi bracmi tylko z cudzymi dziecmi. I za to wlasciwie mu sie ladny ekumeniczny stosik nalezal  ;)

gdzie można zdobyć szkaplerz?

..."Oddawaj szkaplerza, kanalio przedsoborowo-nieekumeniczna!"... Kupuje  :) i duzy plus :)
Zapisane
Andris krokodyl różańcowy
aktywista
*****
Wiadomości: 1371


« Odpowiedz #657 dnia: Czerwca 30, 2009, 08:43:42 am »

Co ważne w życiu wielu Polaków i sposób na uczczenie tego: Kapliczka Telewizyjna http://pokazywarka.pl/lolwut/
Zapisane
Początkowo zamierzaliśmy nie odpisywać na Pański list, ale ponieważ Pan nalega, pragniemy poinformować, że nie odpowiemy na zadane pytanie.
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #658 dnia: Lipca 02, 2009, 08:57:45 am »

teoria spiskowa to wymysł paranoików

Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #659 dnia: Lipca 02, 2009, 13:36:14 pm »

 ;D
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Strony: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 303 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Humor « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!