Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 12:42:49 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Humor
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 303 Drukuj
Autor Wątek: Humor  (Przeczytany 992069 razy)
Baltazar
aktywista
*****
Wiadomości: 567


dawniej Bambin

« Odpowiedz #600 dnia: Czerwca 21, 2009, 22:19:51 pm »

Kangur damski bokser

http://www.youtube.com/watch?v=558NuZADHnc
Zapisane
Jest przysłowie, które tak brzmi: "Tylko ten, kto stale płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę". A dziś wielu kapłanów płynie z prądem ...
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #601 dnia: Czerwca 22, 2009, 00:37:21 am »

Rabin ... znalazł wyjście z sytuacji.

I my się dziwimy, że Żydzi rządzą finansjerą, a przez nią mediami i rządami.

Przecież cały czas głowią się nad "znalezieniem wyjścia z sytuacji" !!!!
Zapisane
jędrek
rezydent
****
Wiadomości: 399


Arcybiskup Paulos Faraj Rahho (1942-2008)

« Odpowiedz #602 dnia: Czerwca 22, 2009, 10:22:21 am »

Prof. matematyki zepsuł się kran, więc wezwał hydraulika. Ten naprawił co trzeba i zażyczył sobie dość pokaźną sumkę. Prof. pyta się jak można zostać hydraulikiem, bo on całe życie się uczył a tyle nie zarabia. Hydraulik mówi mu, że mają teraz kurs, tylko nie może się pan prof. przyznać, że jest profesorem matematyki.
Na kursie jest przedmiot o nazwie matematyka, profesora proszą do tabli w celu obliczenia pola koła.
Prof. przychodzi, patrzy w tablicę i myśli "Hmm, kiedyś w podstawówce obliczałem takie trywialne zadania, ale jak to się robiło.." Więc bierze rysuje układ współrzędnych, całkuje, kombinuje i wyszło mu -pi r2. O myśli profesor, gdzie zrobiłem błąd i patrzy tak w tę tablice, a tu cała sala szeptem do niego
- Zmień granice całkowania, zmień granice całkowania

a teraz coś z mojej dziedziny
Jak rozpoznać gatunki niedźwiedzi?
Jak uciekasz przed niedźwiedziem, wbiegasz na drzewo, a on chodzi wkoło to niedźwiedź brunatny europejski
jak cię ściąga z drzewa to niedźwiedź grizzli
a jak nie ma drzewa to niedźwiedź polarny


dwóch myśliwych rosyjskich zastrzeliło na Alasce grizzli. Niosą go i spotykają Jankesa, który pyta
-Grizzli?
-Niet srielali

U prof. Szafera student odpowiada z botaniki. Prof. pokazuje mu roślinę do rozpoznania - bluszczyk kurdybanek.
Student patrzy, zastanawia się i mówi
-To jest bluszczyk skurw...ek!
Zapisane
http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,5494.msg112948.html#msg112948 DOŁĄCZ DO GRUPY MODLITEWNEJ I MÓDL SIĘ ZA PRZEŚLADOWANYCH CHRZEŚCIJAN!
Ioannes
uczestnik
***
Wiadomości: 112

« Odpowiedz #603 dnia: Czerwca 22, 2009, 10:40:05 am »

Jak rozpoznać gatunki niedźwiedzi?
Jak uciekasz przed niedźwiedziem, wbiegasz na drzewo, a on chodzi wkoło to niedźwiedź brunatny europejski
jak cię ściąga z drzewa to niedźwiedź grizzli
a jak nie ma drzewa to niedźwiedź polarny
Jak niedźwiedź wchodzi na drzewo i zaczyna jeść liście, to jest to miś koala.
Jak niedźwiedź siedzi pod drzewem i nic nie robi, to zejdź i kopnij go w zadek:
Jak niedźwiedź ucieka, to jest to miś uszatek.
Jak niedźwiedź leży/siedzi dalej i się nie rusza, to jest to miś pluszowy.
Jak niedźwiedź zaczyna płakać, to jest to miś Colargol - największa c...a wśród niedźwiedzi.
Zapisane
Baltazar
aktywista
*****
Wiadomości: 567


dawniej Bambin

« Odpowiedz #604 dnia: Czerwca 22, 2009, 11:16:22 am »

Jak rozpoznać gatunki niedźwiedzi?
Jak uciekasz przed niedźwiedziem, wbiegasz na drzewo, a on chodzi wkoło to niedźwiedź brunatny europejski
jak cię ściąga z drzewa to niedźwiedź grizzli
a jak nie ma drzewa to niedźwiedź polarny
Jak niedźwiedź wchodzi na drzewo i zaczyna jeść liście, to jest to miś koala.
Jak niedźwiedź siedzi pod drzewem i nic nie robi, to zejdź i kopnij go w zadek:
Jak niedźwiedź ucieka, to jest to miś uszatek.
Jak niedźwiedź leży/siedzi dalej i się nie rusza, to jest to miś pluszowy.
Jak niedźwiedź zaczyna płakać, to jest to miś Colargol - największa c...a wśród niedźwiedzi.

Jak niedźwiedź reklamuje w telewizji to jest miś Coccolino
Zapisane
Jest przysłowie, które tak brzmi: "Tylko ten, kto stale płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę". A dziś wielu kapłanów płynie z prądem ...
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #605 dnia: Czerwca 22, 2009, 11:19:29 am »

c...a

Po co kropkować słowo ciapa? ;)
Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
Baltazar
aktywista
*****
Wiadomości: 567


dawniej Bambin

« Odpowiedz #606 dnia: Czerwca 22, 2009, 11:22:00 am »



Myślałem, że to jest kwiatek anturium.
Zapisane
Jest przysłowie, które tak brzmi: "Tylko ten, kto stale płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę". A dziś wielu kapłanów płynie z prądem ...
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #607 dnia: Czerwca 22, 2009, 16:33:37 pm »

Jak rozpoznać gatunki niedźwiedzi?
Jak uciekasz przed niedźwiedziem, wbiegasz na drzewo, a on chodzi wkoło to niedźwiedź brunatny europejski
jak cię ściąga z drzewa to niedźwiedź grizzli
a jak nie ma drzewa to niedźwiedź polarny
Jak niedźwiedź wchodzi na drzewo i zaczyna jeść liście, to jest to miś koala.
Jak niedźwiedź siedzi pod drzewem i nic nie robi, to zejdź i kopnij go w zadek:
Jak niedźwiedź ucieka, to jest to miś uszatek.
Jak niedźwiedź leży/siedzi dalej i się nie rusza, to jest to miś pluszowy.
Jak niedźwiedź zaczyna płakać, to jest to miś Colargol - największa c...a wśród niedźwiedzi.

Jak słychać smooth-mruczenie to jest niedźwiedź(cki Marek) :0
Zapisane
miki
aktywista
*****
Wiadomości: 682


« Odpowiedz #608 dnia: Czerwca 22, 2009, 21:20:55 pm »

Trzecia płeć: nawet nie śmieszne -  żałosne. http://fakty.interia.pl/polska/news/trzecia-plec-w-polsce,1327146,2943

Świat się kończy.
Zapisane
Taki sobie o...
Andris krokodyl różańcowy
aktywista
*****
Wiadomości: 1371


« Odpowiedz #609 dnia: Czerwca 24, 2009, 10:49:17 am »

Trzecia płeć: nawet nie śmieszne -  żałosne. http://fakty.interia.pl/polska/news/trzecia-plec-w-polsce,1327146,2943

Kaszanka!
Moim zdaniem należy wprowadzić definicję płci - osobnik posiadający w swoich komórkach całego organizmu (nie przeszczepionych organów) chromosom Y jest mężczyzną, a osobnik nie posiadający Y jest kobietą. Wszelkie okaleczenia nie zmieniają płci.

Przy okazji: kretyństwo w Gdańsku: http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/taki-absurd-tylko-w-polsce,1326923,324

i http://ccc.jogger.pl/2009/06/22/oddam-dziesiec-zlotych-na-radio-maryja/ :
Cytuj
Dzisiaj przyszła mi do głowy rzecz straszna. Nie dawała mi spokoju przez dłuższą chwilę, plątała się po głowie jako bliżej nie sprecyzowana idea, która po jakimś czasie przyjęła całkiem realnykształt i przerodziła się w pomysł, że jednak "fanatyzm jest potrzebny".

Ojciec Rektor Dyrektor

Patrząc na to, co się dzieje w Europie ośmielę się powiedzieć, że Polsce potrzebny jest religijny fanatyzm. W życiu nie myślałem, że kiedyś przyjdzie mi do głowy coś tak zdawałoy się absurdalnego, ale dziś nie mam już wątpliwości.

Powiem więcej, Polsce potrzebny jest fanatyzm religijny do obrony przed postępującą islamizacją. Okazuje się bowiem, że religia muzułmańska przeszczepia się na nasz grunt zaskakująco dobrze. W miarę wzrostu liczby imigrantów przybywających do Europy z krajów muzułmańskich, ten problem staje się coraz bardziej palący.

Nie chodzi bowiem o grupkę osób, którzy chcą wyznawać swoją religię. Chodzi o to, że islam to nie tylko religia, ale i pewnego rodzaju "styl życia", który nie toleruje żadnych innych. Zasłanianie twarzy, spożywanie tylko "odpowiedniej" żywności to jedynie wierzchołek góry lodowej. Islam pod wieloma względami jest religią, która rodzi przemoc i napięcia społeczne, która straszliwie dyskryminuje kobiety i skazuje na śmierć w męczarniach homoseksualistów (przypominam: zaklejanie tyłków super glu. Zgooglujcie sobie). Fakt, że "pedał", czy "pedałka" może kogoś drażnić, ale żeby zabijać człowieka tylko dlatego, że jest szkaradą w oczach jakiegoś wyimaginowanego demiurga?

Nie chcę rozwodzić się nad tym, czy islam jest dobry, czy zły. Chciałbym jednak mieszkać w kraju, gdzie kobiety nie muszą zasłaniać twarzy i gdzie mogę spokojnie kupić i wypić alkohol, bez obawy, że zostanę wychłostany, czy wtrącony do więzienia.

Islamizacja przybiera w Europie niepokojące rozmiary. W Wielkiej Brytanii, niektóre rozwiązania z zakresu prawa cywilnego ustępują lokalnym sądom wyznaniowym gmin muzułmańskich. We Francji czy na terenie Skandynawii popełniane są makabryczne zbrodnie na prawdziwych, bądź "wyimaginowanych" wrogach Islamu (przypomnę bestialskie skatowanie we Francji mężczyzny pochodzenia żydowskiego, torturowanie go przez wiele dni i pozostawienie na pewną śmierć).

Już za naszymi granicami, w Niemczech z każdą chwilą rośnie liczba wyznawców "religii pokoju", z czasem propaganda muzułmańska zacznie przenikać poza granice, do naszego kraju. Co wtedy? Czy na wpół ześwietczałe, na wpół bigoteryjne społeczeństwo polskie będzie w stanie się obronić?

Nie będzie. Nie czarujmy się, pokolenie dzisiejszych 12-16 latków w większości chodzi do kościoła bo musi, a religia nie jest dla nich niczym szczególnym. Czy obroni nas tradycyjny, "łagiewnicki" polski kościół katolicki? Nie wydaje mi się.

Do "walki" z Islamem potrzeba agresywnej postawy i bezkompromisowej polityki. Na dziś, jedyną medialną siłą, która jest w stanie to zapewnić jest właśnie fanatyczne radio fanatycznego redemptorysty.

Możecie się z tego śmiać, możecie posyłać sobie linki ze świetnymi "skeczami" który padły na antenie radia, ale gdyby się nad tym poważniej zastanowić, RM stanowi świetną przeciwwagę dla ewentualnego rozwoju religii muzułmańskiej w Polsce.

Dlatego..... Wydaje mi się, że oddam swoje 10 złotch na rydzykową rozgłośnię dla idiotów. Choćby po to, żeby kiedy przyjdzie taka potrzeba, wiedzieć, że ustosunkuje się ona odpowiednio dla roszczeniowej polityki islamskich fundamentalistów, uprawiających reiigjną propagandę w Polsce.

To właśnie przez takich "Rydzyków" i "Jankowskich" i przez pozornie "głupie" i "zacukane" społeczeństwo nie udało się przyjąć w Polsce scientologii, czy też zarejestrować jako związki wyznaniowe niektórych sekt, czy odłamów religijnych.

Kiedyś ktoś zapytał, jak wg. mnie powinna Polska bronić się przed islamem, czy powinniśmy uprawiać politykę integracji, czy może inwestować w edukację, zwiększanie miejsc pracy, itp.

Odpowiedziałem krótko: przywrócić krucjaty. Wysłać Piąty Dywizjon z Bielska Białej do Portugalii, gdzie załadują ich na statki i wywiozą do Ziemi Świętej, gdzie bić się będą z Giaurami o Jerozolimę...

Na agresora odpowiada się agresją, a taką na chwilę obecną przejawia jedynie ojciec Rektor Dyrektor!
Zapisane
Początkowo zamierzaliśmy nie odpisywać na Pański list, ale ponieważ Pan nalega, pragniemy poinformować, że nie odpowiemy na zadane pytanie.
bogna
uczestnik
***
Wiadomości: 170

http://www.bognabialecka.pl

« Odpowiedz #610 dnia: Czerwca 24, 2009, 16:07:57 pm »

lepiej by na Frondę oddał  ;D, to Fronda została ochrzczona nazwą katolickich fundamentalistów  8)
Zapisane
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #611 dnia: Czerwca 24, 2009, 23:45:46 pm »

Tradycyjne porady dla kobiet ;)

Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #612 dnia: Czerwca 25, 2009, 00:55:17 am »

Pani Wiridiano, dziękuję!


Zawsze chciałem to powiedzieć żonie mojej, ale wiedziałem, że nie posłucha.
Teraz zobaczy, że na piśmie, w gazecie, że światowe to to rady!

Np to z podpaskami...., przecież drogie to takie, trzy czwarte ceny to reklama, marketing i merchendising
Mogę pomóc żonie nauczyć sie obslugiwać maszynę do szycia, bom jest syn szwaczki.

Często też żal mi tych hektolitrów gorącej wody w wannie, która ogrzewa potem kanalizację miejską.
Pomysł z workiem jest właściwy w czasach drożyzny, a właśnie dostałem podwyżkę: 9,46 zł za m sześć.

Toaletę na szczęście mamy hiper nowoczesną i żona nie musi bać się much oblatających.
Niestety zamek w drzwiach od roku popsuty i nie pomyślałem, że ktoś kucającą mogąc ją zastać,
w niekomfortowym być może stanie, więc jak najszybciej naprawię.

W temacie mycia włosów: zawsze jej powtarzałem, że codzienne włosów szorowanie szkodzi ich trwałości,
podsunę zatem żonie i tę radę.

Na szczęście nie jest tak źle. Żona przez cały rok, nawet w ostrej zimie, chodzi z gołą głową.
Trochę się o jej zdrowie bałem, bom sam chorowity, ale widzę że w tej materii racji nie miałem.

Majtki także nosi czyste i codziennie zakłada świeże, co także i moją po części jest zasługą,
bo w nowoczesnej łazience nie zabrakło u nas i automatycznej pralki, której jako mężczyzna,
obsługuję, żonie pozostawiając sortowanie i wieszanie.

Pozwoli Pani, że nie odniosę się w materii obowiązków małżeńskich, bo i delikatna to sprawa
a i trochem wstydliwy. Żona z troską odnosi sie do swej kobiecej atrakcyjności, tyle proszę wiedzieć.
Także i wsze nie mają czego u niej szukać, bo punktu zaczepienia nie znajdą...

Jeszcze raz dziękuję i czekam na inne , cenne rady.
Roman
Zapisane
szczur.w.sosie
uczestnik
***
Wiadomości: 210

« Odpowiedz #613 dnia: Czerwca 25, 2009, 01:06:24 am »

Wiele z tych porad nie jest wcale głupich... :)
Zapisane
slavko
Gość
« Odpowiedz #614 dnia: Czerwca 25, 2009, 06:38:45 am »

Mówi dziecko Yeti do mamy Yeti:
-Tato, a gdzie są ludzie?
-Ludzie się skończyli. Jedz dżem.
Zapisane
Strony: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 303 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Humor « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!