Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maja 15, 2024, 05:53:44 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
232002 wiadomości w 6631 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Humor
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 297 298 [299] 300 301 ... 304 Drukuj
Autor Wątek: Humor  (Przeczytany 1005686 razy)
Filip S
aktywista
*****
Wiadomości: 977


« Odpowiedz #4470 dnia: Września 28, 2023, 13:45:47 pm »

Tego co się ożenił z urodzoną w Moskwie Niną Kuropianową? Bo pozostałe wymienione przez Pana nazwiska to zupełne "no-name".
Dokładnie odwrotnie, są to sprawy znane i szeroko komentowane w jankeskiej infosferze, szczególnie na jej prawej części. Wikipedia zresztą też o tym wspomina choć stara się pomijać najbardziej istotne wątki. Gwoli uczciwości mógłby pan wspomnieć iż Richard Spencer rozwiódł się już z nią a także całkowicie wyparł swojego wcześniejszego życia. No cóż, system demoliberalny potrafi skutecznie łamać sumienia ludziom słabym. Swoją drogą na naszym krajowym podwórku też ginęli ludzie w niewyjaśnionych okolicznościach i prawdopodobnie z powodów politycznych bądź ideowych, najbardziej tragiczna była śmierć Dariusza Ratajczaka.

Swoją drogą zadziwiać może Pańskie zanurzenie w kacapskich mediach i ich turańskiej propagandzie. Jak ktoś, kto chyba żyje wśród Polaków może się tak zafascynować Rosją która niezależnie od formy sprawowanych tam rządów jest i pozostanie imperium zła.
W swoich dwóch poprzednich komentarzach oni słowem nie wspomniałem o Rosji ani nawet nie linkowałem żadnego rosyjskiego medium. Od czasu do czasu używam tylko Yandexa bo jest nieco mniej ocenzurowany w kwestiach światopoglądowych niż Google. Czy w związku z tą autodemaskacją podkabluje mnie pan teraz do Żaryna-juniora?  ;D  ::)
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2023, 13:55:03 pm wysłana przez Filip S » Zapisane
Michal260189_T
aktywista
*****
Wiadomości: 1493

« Odpowiedz #4471 dnia: Września 30, 2023, 13:16:05 pm »

Napiszemy list
Tłum: Ty psi synu Morawiecki
Prezydent Ukrainy: Dobre, ale napiszemy tak. Jaśnie Oświecony Panie Premierze

« Ostatnia zmiana: Września 30, 2023, 13:23:12 pm wysłana przez Michal260189_T » Zapisane
Sancte Michael Archangele, defende nos in proeli.....
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5784


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #4472 dnia: Października 03, 2023, 07:29:35 am »

To trzeba przeczytać i posłuchać (i obejrzeć)
https://muzyka.interia.pl/wiadomosci/news-nocny-kochanek-promuje-seks-chlanie-i-homofobie-jest-odpowie,nId,7062515
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Filip S
aktywista
*****
Wiadomości: 977


« Odpowiedz #4473 dnia: Października 09, 2023, 12:43:40 pm »



Zapisane
Filip S
aktywista
*****
Wiadomości: 977


« Odpowiedz #4474 dnia: Października 11, 2023, 12:54:38 pm »

Zapisane
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3942


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #4475 dnia: Października 12, 2023, 23:19:39 pm »

Co takiego zrobił Tyler?
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
Iustus
bywalec
**
Wiadomości: 96

« Odpowiedz #4476 dnia: Października 13, 2023, 18:21:18 pm »

Co takiego zrobił Tyler?
Chodzi o biskupa Josepha Stricklanda z Tyler w Texasie.
Zapisane
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3942


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #4477 dnia: Października 13, 2023, 22:20:38 pm »

Pch24
Cytuj
Syryjski metropolita Stambułu – Mor Filuksinos Yusuf Cetin

1. Oni napisali Stambuł....
2. Imię biskupa ani po grecku ani po turecku, ani po syryjski. Po niejakiemu czyli w standardzie pch24
Grecki łacinskim alfabetem: Mor Philoxenus Yusuf Cetin
Turecki: Filüksinos Yusuf Çetin

Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
Michal260189_T
aktywista
*****
Wiadomości: 1493

« Odpowiedz #4478 dnia: Października 15, 2023, 16:55:27 pm »



Oczywiście konto fejkowe
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2023, 12:08:49 pm wysłana przez Michal260189_T » Zapisane
Sancte Michael Archangele, defende nos in proeli.....
Filip S
aktywista
*****
Wiadomości: 977


« Odpowiedz #4479 dnia: Października 19, 2023, 13:57:50 pm »


« Ostatnia zmiana: Października 19, 2023, 14:01:38 pm wysłana przez Filip S » Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #4480 dnia: Października 21, 2023, 10:50:45 am »

Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Baltazar
aktywista
*****
Wiadomości: 573


dawniej Bambin

« Odpowiedz #4481 dnia: Października 21, 2023, 12:13:21 pm »

Jacek Karnowski został posłem sejmu X kadencji przez Jarosława Kaczyńskiego. Ponieważ Kaczyński kazał skrócić do dwóch kadencji prezydentów miasta i na zieloną trawkę  ;D
Zapisane
Jest przysłowie, które tak brzmi: "Tylko ten, kto stale płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę". A dziś wielu kapłanów płynie z prądem ...
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #4482 dnia: Października 21, 2023, 13:09:47 pm »

Jacek Karnowski został posłem sejmu X kadencji przez Jarosława Kaczyńskiego. Ponieważ Kaczyński kazał skrócić do dwóch kadencji prezydentów miasta i na zieloną trawkę  ;D

Ale à propos czego ten tekst? I kogo? Tego co się ostrzygł? Bo to ich pierwsza i ostatnia spełniona obietnica wyborcza.
I co to ma wspólnego z humorem?
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Baltazar
aktywista
*****
Wiadomości: 573


dawniej Bambin

« Odpowiedz #4483 dnia: Października 21, 2023, 14:04:02 pm »

Jacek Karnowski został posłem sejmu X kadencji przez Jarosława Kaczyńskiego. Ponieważ Kaczyński kazał skrócić do dwóch kadencji prezydentów miasta i na zieloną trawkę  ;D

Ale à propos czego ten tekst? I kogo? Tego co się ostrzygł? Bo to ich pierwsza i ostatnia spełniona obietnica wyborcza.
I co to ma wspólnego z humorem?


Umieścił jwk ostatnie zdjęcie z Petru i nie wiem co jest w tym śmiesznego. Odniosłem się do posłów skoro jwk wspomniał i pisałem o Karnowskim. Przypomina mi wojnę polsko-polską. 
Zapisane
Jest przysłowie, które tak brzmi: "Tylko ten, kto stale płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę". A dziś wielu kapłanów płynie z prądem ...
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #4484 dnia: Października 23, 2023, 08:11:33 am »

Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Strony: 1 ... 297 298 [299] 300 301 ... 304 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Humor « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!