Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 30, 2024, 12:30:30 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231966 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Humor
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 157 158 [159] 160 161 ... 304 Drukuj
Autor Wątek: Humor  (Przeczytany 1002660 razy)
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #2370 dnia: Maja 15, 2012, 14:20:23 pm »

Chyba nasza Pani Gieniusia nie skumała ...  :o
Nie "Wasza" zakuty towarzyszu, nie pochlebiaj sobie. A te poufałości i "mądrości" skieruj  Pan do swojej ślubnej małżonki. Sio.
Nasza, nasza, skoro się tu produkuje  ;).
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
genowefa
aktywista
*****
Wiadomości: 1090

« Odpowiedz #2371 dnia: Maja 15, 2012, 14:40:33 pm »

Nasza, nasza, skoro się tu produkuje  ;).
Pan ma gorszą infekcję, niż Pan Barcikowski, który czuł się tu uprawniony by zwracać się do wszystkich per "kolego/koleżanko".
Powtarzam : rejestracja na FK nie jest formą brudzia.
Nie życzę sobie pańskich obleśnych poufałości. Proszę wycofać lub uporządkować wcześniejsze wypowiedzi !
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2012, 21:17:12 pm wysłana przez genowefa » Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #2372 dnia: Maja 15, 2012, 14:42:39 pm »

Proszę wycofać lub uporządkować wcześniejsze wypowiedzi !
;D
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #2373 dnia: Maja 15, 2012, 14:56:22 pm »

Pani Genowefa nie może pogodzić się z prawdą, że
"Cóż, człowiek czasem nie ma wpływu na swoje otoczenie..."

Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
genowefa
aktywista
*****
Wiadomości: 1090

« Odpowiedz #2374 dnia: Maja 15, 2012, 15:20:13 pm »

Jakieś balety niezbyt męskie  szanownych Panów tu są.
Nie ma dżentelmena. Żegnam.
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #2375 dnia: Maja 15, 2012, 15:25:18 pm »

Nie cierpię na tą przypadłość ale widzę, że brak poczucia humoru może być wyjątkowo bolesny. Przepraszam, nie wziąłem poprawki na taką ewentualność.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #2376 dnia: Maja 15, 2012, 15:53:11 pm »

Żegnam.
Który to już raz...
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #2377 dnia: Maja 15, 2012, 16:00:26 pm »

Przypominam:

2. Zobowiązuje się wszystkich uczestników Forum do zachowania elementarnych zasad kultury, szacunku dla innych, cierpliwości i łagodności.

3. Zabrania się zaśmiecania Forum wypowiedziami niezwiązanymi z jego tematyką, niewnoszącymi nic nowego do dyskusji, uprzednio już przedyskutowanymi, zawierającymi pozbawione komentarza cytaty, radykalne sądy wypowiadane bez szerszego uzasadnienia, zabrania się zamieszczania cytatów wypowiedzi innych dyskutantów, których obszerność znacznie przekracza własną wypowiedź.
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
Guldenmond
aktywista
*****
Wiadomości: 2136


« Odpowiedz #2378 dnia: Maja 15, 2012, 17:35:36 pm »

Zabrania się zaśmiecania Forum wypowiedziami niezwiązanymi z jego tematyką, niewnoszącymi nic nowego do dyskusji, uprzednio już przedyskutowanymi,
jakby ktos sie tym przejmowal xd
Zapisane
"coraz bardziej cię wciaga do tego trydenckiego ścieku"
ks. K.B.
Andriusza
rezydent
****
Wiadomości: 394

« Odpowiedz #2379 dnia: Maja 15, 2012, 18:27:07 pm »

the master strikes back !!

http://salwowski.msza.net/pub/panu-bogu-ogarek-a-diablu-swieczke-czyli-rzecz-o-8222-kato-cel.html

Krzysztof Krawczyk – śpiewa kolędy, nagrywał płyty poświęcone Papieżowi – Polakowi, a poza tym pokazuje się z różańcem. To wystarczy by awansować na wzór „katolickiej gwiazdy”. Szkoda tylko, że na swych występach pozoruje się na mafijnego bossa i śpiewa w otoczeniu nieskromnie tańczących i w takowy sposób odzianych niewiast.
  Dekolty miały 'na trzy palce' ? :)
A co do tekstu Brawaria, to zgodzę na temat jego uwag odnośnie Kożuchowskiej. Kompletny zjazd na samo dno. Najgorsze to chyba ostatnio ten jej udział w serialu "Rodzinka.pl." Nie dość, że przedstawia typową rodzinkę liberalnych lemingów, to jeszcze ten program bije swoisty rekord odnośnie ilość wykroczeń wobec Drugiego Przykazania.
A Adamek został wepchnięty do tego szeregu na siłę.

PS. Ludzie, dajcie spokój Pani Genowefie...
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2012, 18:29:41 pm wysłana przez Andriusza » Zapisane
"Tekst dokumentu [Gaudium et spes] odgrywa rolę anty-Syllabusa w stopniu, w jakim stanowi on próbę oficjalnego pogodzenia Kościoła ze światem, takim, jakim stał się on od roku 1789, po Rewolucji Francuskiej."
kard. Ratzinger
solid
Gość
« Odpowiedz #2380 dnia: Maja 15, 2012, 21:11:12 pm »

Do Krzysztofa Krawczyka można bardziej "przyczepić się" z tego powodu, że odgrywa rolę "dyżurnego katolika" będąc rozwodnikiem żyjącym w ponownym związku. Natomiast co złego jest w stylizowaniu wyglądu na mafijnego bossa? Rzeczywiście śmiechu warte!
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #2381 dnia: Maja 15, 2012, 21:14:00 pm »

Krawczyk jako niefrajer załatwił sobie unieważnienie małzeństwa:

http://www.se.pl/rozrywka/plotki/krzysztof-krawczyk-ide-do-czestochowy-podziekowac-za-zone_248169.html

Zanim jednak doszło do ślubu, artysta - jak mówi - zdecydował się na proces o unieważnienie wcześniejszego małżeństwa z Grażyną Adamus, swoją szkolną miłością. Trwało to długo i musiał się poddać "ogniowi krzyżowych pytań w sądzie biskupim w Warszawie". - Kiedy proces się zakończył, spocony padłem przed Chrystusem w kościele na kolana. Mówiłem mu, że z tą kobietą, z moją Ewą, chcę spędzić życie, błagałem go o łaskę. Wcześniej byłem okropnym poligamistą, taki był wtedy dziki zwyczaj. Odkąd poznałem Ewę, jestem jej wierny. I to jest miłość, i to jest cud - zapewnia Krzysztof Krawczyk.
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Regiomontanus
aktywista
*****
Wiadomości: 3617


« Odpowiedz #2382 dnia: Maja 15, 2012, 22:09:45 pm »

Krawczyk jako niefrajer załatwił sobie unieważnienie małzeństwa:

Nie darmo się mówi "śmierć frajerom".

Przypuszczam, że podpatrzył jak to zrobić w czasie swego pobytu w USA. W Ameryce załatwienie katolickiego unieważnienia małżeństwa, zwłaszcza za poprzedniego pontyfikatu, było w zasadzie tylko kwestią pieniędzy i odpowiedniego adwokata. A i dzisiaj do nadzwyczajnie trudnych nie należy. Zresztą widać, że Polska w tej dziedzinie idzie do przodu - co chwila słyszę, że ktoś unieważnia małżeństwo, nawet i tacy, co mają już gromadkę dzieci.

Co nie zmienia faktu, że Krawczyk ma głos, jaki trafia się raz na pokolenie. A to, że się publicznie przyznaje do swojej wiary, trudno mu poczytać za grzech.
Zapisane
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
Andriusza
rezydent
****
Wiadomości: 394

« Odpowiedz #2383 dnia: Maja 16, 2012, 06:53:22 am »

"Trwało to długo i musiał się poddać "ogniowi krzyżowych pytań w sądzie biskupim w Warszawie"."
-
W kontekście ognia, to szkoda, że nie pomyślał o innym miejscu, gdzie finalizują takie procedury. Tam to dopiero się człowiekowi dłuży...
Zapisane
"Tekst dokumentu [Gaudium et spes] odgrywa rolę anty-Syllabusa w stopniu, w jakim stanowi on próbę oficjalnego pogodzenia Kościoła ze światem, takim, jakim stał się on od roku 1789, po Rewolucji Francuskiej."
kard. Ratzinger
thomas12345
aktywista
*****
Wiadomości: 1468


Ave crux, spes unica!

Wydawnictwo Te Deum
« Odpowiedz #2384 dnia: Maja 16, 2012, 09:01:54 am »

"Trwało to długo i musiał się poddać "ogniowi krzyżowych pytań w sądzie biskupim w Warszawie"."
-
W kontekście ognia, to szkoda, że nie pomyślał o innym miejscu, gdzie finalizują takie procedury. Tam to dopiero się człowiekowi dłuży...

Ok, ale Kościół stwierdził nieważność - czyli grzechu nie ma, więc nie można mówić o ogniu piekielnym.
Zapisane
Credo [...] in unam, sanctam, catholicam at apostolicam Ecclesiam ...

Merci, Monseigneur

Protestantów  uważam za braci odłączonych, ale to nie znaczy że heretyk przestaje nim być, kiedy można go nazwać inaczej.
Strony: 1 ... 157 158 [159] 160 161 ... 304 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Humor « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!