Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 30, 2024, 15:49:04 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231966 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Humor
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 117 118 [119] 120 121 ... 304 Drukuj
Autor Wątek: Humor  (Przeczytany 1002778 razy)
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #1770 dnia: Września 23, 2010, 10:20:15 am »

dowcipy Klarci:

http://forum.fronda.pl/?akcja=pokaz&id=3630503#p3630897

Kiko, Carmen i o. Mario umarli. Przy bramach niebiańskich wita ich św. Piotr i zaprasza najpierw Carmen na rozmowę. Po 15 min. Carmen wychodzi z gabinetu św. Piotra:
- Uff, 10 lat czyśćca i do nieba.
Potem na rozmowę idzie o. Mario. Wraca po 10 min. i mówi:
- Uff, 5 lat czyśćca i do nieba.
Do gabinetu wchodzi Kiko... Carmen i o. Mario czekają na niego, ale czekają, czekają... czekają... Po 2 godzinach wychodzi św. Piotr i mówi:
- Cofnął mnie do pierwszego scrutynium!

***

Idą owi do nieba. I najpierw Wchodzi Carmen na rozmowę ze św Piotrem. Pioruny walą, niebem rzuca, w rezultacie wychodzi po 15 min i mówi, że jest cofnięta do I skrt.
To samo o. Mario, tylko burza większa, niebo się całe trzęsie, a po półgodzinie o. Mario mówi, że jest cofnięty do katechez wstępnych.
Następny w kolejce oczywiście Kiko. Pioruny, gromy, niebo całe trzęsie się w posadach, o ziemię nawet zachacza, a po godzinie wychodzi i mówi "W porządku. Nawróciłem Go"





* * * *
Pastor, ksiądz i rabin poszli popływac. a że dzień upalny ludzi nie ma zrzucili kąpielówki i pływają na adama. Nagle słychać śpiew, śmiechy. nad jeziorko wchodzi wycieczka dzieci. ksiądz i pastor zasłonili co trzeba, a rabin zasłonił twarz
-co ty robisz, zastanów się, dzieci patrzą
-chłopaki, ja nie wiem jak u was ale u nas ludzi rozpoznajemy po twarzach.

***

Rabin, Pastor i Ksiądz rozmawiają o tym kiedy Bóg ustanowił małżeństwo.
Rabin mówi: Bóg ustanowił małżeństwo gdy stworzył w Ranu Adama i Ewę i powiedział do nich, że są jednym ciałem.

Zaraz odzywa się Ksiądz: Przecież Jezus w Kanie Galilejskiej ustanowił ten sakrament, na weselu.

Tu wcina się Pastor, który świetnie wiedział czym jest małżeństwo: Sam Jezus ustanowił Małżeństwo wisząc na Krzyżu...

Ksiądz mu przerwał: jak to na krzyżu !?
a Pastor dokańcza: no na krzyżu gdy powiedział "Ojcze przebacz im bo nie wiedzą co czynią"
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
manna
aktywista
*****
Wiadomości: 642


Kalendarze!
« Odpowiedz #1771 dnia: Września 23, 2010, 10:40:16 am »

Kiko, Carmen i o. Mario umarli. Przy bramach niebiańskich wita ich św. Piotr i zaprasza najpierw Carmen na rozmowę. Po 15 min. Carmen wychodzi z gabinetu św. Piotra:
- Uff, 10 lat czyśćca i do nieba.
Potem na rozmowę idzie o. Mario. Wraca po 10 min. i mówi:
- Uff, 5 lat czyśćca i do nieba.
Do gabinetu wchodzi Kiko... Carmen i o. Mario czekają na niego, ale czekają, czekają... czekają... Po 2 godzinach wychodzi św. Piotr i mówi:
- Cofnął mnie do pierwszego scrutynium!

a to znam w wersji pastor, batiuszka i ksiądz (w jakiejś jeszcze innej wersji szczególniej było, bo jezuita). analogicznie św. Piotr wychodzi po rozmowie z księdzem i woła: "jasny gwint! dwa razy się w jednym liście pomyliłem!"

a poza tem:
Zapisane
Libenter igitur gloriabor in infirmitatibus meis, ut inhabitet in me virtus Christi.
http://kalendarz.staramsza.pl/
tejonek
uczestnik
***
Wiadomości: 107


Święty Andrzeju Kim módl się za nami

« Odpowiedz #1772 dnia: Września 23, 2010, 15:37:48 pm »

Super Super  :D ;D Można pisać kawały?
« Ostatnia zmiana: Września 23, 2010, 15:41:04 pm wysłana przez tejonek » Zapisane
Kawod Elohim!
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #1773 dnia: Września 23, 2010, 16:37:26 pm »

Mozna :)
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
tejonek
uczestnik
***
Wiadomości: 107


Święty Andrzeju Kim módl się za nami

« Odpowiedz #1774 dnia: Września 24, 2010, 14:22:34 pm »

Wchodzi pijany do kościoła a tam ksiądz kadzi kadzidłem
Na to pijany:
-Hej lala torebka ci się pali! :D ;D
Zapisane
Kawod Elohim!
FidelisTraditioni
aktywista
*****
Wiadomości: 1059


Mój blog
« Odpowiedz #1775 dnia: Września 24, 2010, 14:29:53 pm »

Co do pijaków w kościele, to ze 2 lata temu, gdym jeszcze trwał w tzw. Ruchu Światło-Życie był po "pasterce" w kościele koncert kolęd w naszym wykonaniu, a potem łamanie się opłatkiem. Miałem na sobie wtedy garnitur, wcale nie czarny, aczkolwiek ciemny. No i poskładałem kilku osobom życzenia i idę w stronę wyjścia. A tam stało 2 panów pod wpływem. Byłem jeszcze kilka metrów od nich i słyszę głos jednego z nich: "ej uważaj, ksiądz idzie" ;D Ale trzeba przyznać, że mimo ich stanu psychofizycznego życzenia złożyli mi ładne :)
Zapisane
"Nie może mieć Boga za Ojca ten, kto nie ma Kościoła za Matkę"
 
św. Cyprian
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #1776 dnia: Września 24, 2010, 17:37:37 pm »

- Pan kupi perfum męski, za sto złotych sprzedam, a w sklepie kosztuje 450.

- E, to pewnie podróbka jakaś…

- Ja uczciwa Cyganka jestem. Żadna podróbka, normalnie ze sklepu kradzione.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Nathanael
Gość
« Odpowiedz #1777 dnia: Września 24, 2010, 18:00:22 pm »

Zapisane
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #1778 dnia: Września 24, 2010, 20:27:28 pm »

Wchodzi pijany do kościoła a tam ksiądz kadzi kadzidłem
Na to pijany:
-Hej lala torebka ci się pali! :D ;D

W oryginalnej wersji (tak ze 30 lat temu) było : "wchodzi pedał do kościoła".
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
tejonek
uczestnik
***
Wiadomości: 107


Święty Andrzeju Kim módl się za nami

« Odpowiedz #1779 dnia: Września 25, 2010, 14:12:59 pm »

Co do pijaków w kościele, to ze 2 lata temu, gdym jeszcze trwał w tzw. Ruchu Światło-Życie był po "pasterce" w kościele koncert kolęd w naszym wykonaniu, a potem łamanie się opłatkiem. Miałem na sobie wtedy garnitur, wcale nie czarny, aczkolwiek ciemny. No i poskładałem kilku osobom życzenia i idę w stronę wyjścia. A tam stało 2 panów pod wpływem. Byłem jeszcze kilka metrów od nich i słyszę głos jednego z nich: "ej uważaj, ksiądz idzie"  Ale trzeba przyznać, że mimo ich stanu psychofizycznego życzenia złożyli mi ładne   
 


dobre  :D :D :D
Zapisane
Kawod Elohim!
yukoma
uczestnik
***
Wiadomości: 187


Święty Pawle Chung, męczenniku módl się za nami!

« Odpowiedz #1780 dnia: Września 25, 2010, 14:28:02 pm »

Tejonek, proszę nauczyć się cytować i mi przy okazji też pokazać jak to się robi  ;)
Zapisane
Przez posłuszeństwo ku apostazji - w Kościele posoborowym ta rzeczywistość stawała się moim udziałem :-(

Msza Święta Wszechczasów i Jej bogactwo to największe Odkrycie mojego życia
Kamil
aktywista
*****
Wiadomości: 1368


« Odpowiedz #1781 dnia: Września 25, 2010, 15:23:48 pm »

Tejonek, proszę nauczyć się cytować i mi przy okazji też pokazać jak to się robi  ;)
Co prawda nie jestem Tejonkiem, ale chętnie pokaże ;)
Musi Pani przed cytowanym tekstem napisać słówko "quote" w nawiasie kwadratowym, a po tym tekście również w takim nawiasie "/quote", bez cudzysłowów oczywiście). Ewentualnie korzystać z opcji "umieść cytat" (jest przy wypowiedziach forumowiczów, kiedy Pani włączy odpowiedź), albo zamiast "odpowiedz" należy kliknąć "cytuj" przy wypowiedzi forumowicza, którego chce Pani zacytować (prawy górny róg pola zawierającego wypowiedź)
« Ostatnia zmiana: Września 25, 2010, 15:25:31 pm wysłana przez Kamil » Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #1782 dnia: Września 25, 2010, 16:38:05 pm »

Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #1783 dnia: Września 25, 2010, 17:12:55 pm »

dowcipy Klarci:

http://forum.fronda.pl/?akcja=pokaz&id=3630503#p3630897

Kiko, Carmen i o. Mario umarli. Przy bramach niebiańskich wita ich św. Piotr i zaprasza najpierw Carmen na rozmowę. Po 15 min. Carmen wychodzi z gabinetu św. Piotra:
- Uff, 10 lat czyśćca i do nieba.
Potem na rozmowę idzie o. Mario. Wraca po 10 min. i mówi:
- Uff, 5 lat czyśćca i do nieba.
Do gabinetu wchodzi Kiko... Carmen i o. Mario czekają na niego, ale czekają, czekają... czekają... Po 2 godzinach wychodzi św. Piotr i mówi:
- Cofnął mnie do pierwszego scrutynium!

***

Idą owi do nieba. I najpierw Wchodzi Carmen na rozmowę ze św Piotrem. Pioruny walą, niebem rzuca, w rezultacie wychodzi po 15 min i mówi, że jest cofnięta do I skrt.
To samo o. Mario, tylko burza większa, niebo się całe trzęsie, a po półgodzinie o. Mario mówi, że jest cofnięty do katechez wstępnych.
Następny w kolejce oczywiście Kiko. Pioruny, gromy, niebo całe trzęsie się w posadach, o ziemię nawet zachacza, a po godzinie wychodzi i mówi "W porządku. Nawróciłem Go"

Az się wierzyć nie chce, Klarcia pisze kawały o neokatechumenacie? Przecież ona ich tu bardzo broniła:

Wątek: Neokatechumenat dziedzictwem Kościoła?!
http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,147.270.html
(Od str.18-27.)
Zapisane
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #1784 dnia: Września 25, 2010, 17:23:21 pm »

dowcipy Klarci:

....

Az się wierzyć nie chce, Klarcia pisze kawały o neokatechumenacie? Przecież ona ich tu bardzo broniła:

Wątek: Neokatechumenat dziedzictwem Kościoła?!
http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,147.270.html
(Od str.18-27.)

A pani myśli ze te dowcipy to tradsi wymyślają?
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
Strony: 1 ... 117 118 [119] 120 121 ... 304 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Humor « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!