Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 12:54:29 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Trunki - zacne i nie tylko - SWII a Noekatechumenat - heh!;)
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 14 Drukuj
Autor Wątek: Trunki - zacne i nie tylko - SWII a Noekatechumenat - heh!;)  (Przeczytany 35934 razy)
Gregorius
uczestnik
***
Wiadomości: 199


« Odpowiedz #30 dnia: Lipca 16, 2009, 23:25:08 pm »

O tej porze roku właściwie zostaje tylko zimne piwo,

albo takie:



Albo takie (to preferuję):


A po za tym teściowej roboty naleweczki. Jak się uda dostać to dobry półtorak

Zapisane
slavko
Gość
« Odpowiedz #31 dnia: Lipca 16, 2009, 23:25:19 pm »

Tyskie ponad wszystkie,jak nie ma go to Heineken,piwo bardzo lubie,wino rowniez,ale to tak bardziej obiadek,jakies wyborowe grono itd. Wodki praktycznie nie ruszylem juz od paru lat :) Ale piwo,panowie piwo jest miodzio ;D

Heinekena tez sie w Zywcu wazy.
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #32 dnia: Lipca 16, 2009, 23:25:45 pm »


"Drinki"? Przenigdy! Przecz z drinkami! Nienawidzę tego napoju gomożujów. To taki "pedałowaty napój" Może dla niewiast....


Kelner !! Setkę czystej dla tego pana. Dla mnie może być druga ;)
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Gregorius
uczestnik
***
Wiadomości: 199


« Odpowiedz #33 dnia: Lipca 16, 2009, 23:27:07 pm »


"Drinki"? Przenigdy! Przecz z drinkami! Nienawidzę tego napoju gomożujów. To taki "pedałowaty napój" Może dla niewiast....


Kelner !! Setkę czystej dla tego pana. Dla mnie może być druga ;)
O, to, to, to !!!
Zapisane
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #34 dnia: Lipca 16, 2009, 23:29:04 pm »

Ależ wątek! Aż mnie ochota na kieliszeczek naszła. Żona i dziecko śpią i co tu wybrać?

Mam winko chilijskie  - "Maipo".

Zdrowie forumowiczów!

Ale tylko troszkę, bo jutro rano prowadzę...
Zapisane
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #35 dnia: Lipca 16, 2009, 23:29:36 pm »

Piwo - piję prawie codziennie. Zwłaszcza w lecie, po pracy ( późnym wieczorem ). Trunek dla ubogich ? Niekoniecznie, np. świetne piwa La Trappe ( holenderskie piwo Trapistów ), dostępne w supermarketach, cena wysoka niestety.
Wina - tylko destylowane ( brandy i koniak najlepsze, rzadziej whisky ) i raczej nieczęsto. Wódki "czystej" od paru lat nie piję wogóle. Ale z tych preferowałem wytrawną Wyborową i "słodkiego" Poloneza. Różnica w smaku - ku zaskoczeniu laików ( niepijących - "wóda to wóda" ) - zasadnicza.
A ostatnio dostałem w prezencie Krupnik Korzenny (likier miodowo-korzenny, 45%vol), firmowany przez Produkty Benedyktyńskie ( www.benedicite.pl ). Jeszcze nie było okazji przetestować...
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #36 dnia: Lipca 16, 2009, 23:31:45 pm »

A ostatnio dostałem w prezencie Krupnik Korzenny (likier miodowo-korzenny, 45%vol), firmowany przez Produkty Benedyktyńskie ( www.benedicite.pl ). Jeszcze nie było okazji przetestować...

Krupniczek próbowałem. Ostry w smaku, ale pyszny - gorąco polecam, ale nie na takie upały.

Dobre winko... Drugi kieliszeczek mi nie zaszkodzi... ;)
Zapisane
Gregorius
uczestnik
***
Wiadomości: 199


« Odpowiedz #37 dnia: Lipca 16, 2009, 23:32:18 pm »

A co szanowni forowicze sądzą o Whiskey? Dość lubie (bez lodu)
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #38 dnia: Lipca 16, 2009, 23:32:45 pm »

Oj nie tak Panowie, nie tak...

Piwo się skończyło, bo teraz piwa się nie warzy tylko rozpuszcza w wodzie, ew. browar Namysłów, albo Głubczyce. Czeskie piwo, ale z małych, lokalnych browarów. A na upał proponuję WÓDKĘ... bezalkoholową oczywiście i coby miała duuuuuuuuuuuuuużo minerałów np. Staropolanka 2000 ale najlepiej bez gazu, albo Zuber. Jest niezły ;D
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
bohator
uczestnik
***
Wiadomości: 238

« Odpowiedz #39 dnia: Lipca 16, 2009, 23:33:26 pm »

Cytuj
A ostatnio dostałem w prezencie Krupnik Korzenny (likier miodowo-korzenny, 45%vol), firmowany przez Produkty Benedyktyńskie ( www.benedicite.pl ). Jeszcze nie było okazji przetestować...
Tyle vol to na zimowe mrozy, kiedy śnieg pada, przy kominku......uuuuu...rozmarzyłem się  :D
Zapisane
"Ujednolicenie dogmatów, złagodzenie nauki moralnej, uproszczenie rytuału nie przyciąga niewierzących, lecz zbliża do nich" - N. G. Davila.
slavko
Gość
« Odpowiedz #40 dnia: Lipca 16, 2009, 23:34:11 pm »

Ależ wątek! Aż mnie ochota na kieliszeczek naszła. Żona i dziecko śpią i co tu wybrać?

Mam winko chilijskie  - "Maipo".

Zdrowie forumowiczów!

Ale tylko troszkę, bo jutro rano prowadzę...
ja poczekam do wieczora, choc dzis srasznie upalny dzien  ech...
Zapisane
Fidelis
Gość
« Odpowiedz #41 dnia: Lipca 16, 2009, 23:41:36 pm »

Ależ wątek! Aż mnie ochota na kieliszeczek naszła. Żona i dziecko śpią i co tu wybrać?

Żonę, panie JRWF, żonę! Delikatnie przebudzić....  :)
Zapisane
bohator
uczestnik
***
Wiadomości: 238

« Odpowiedz #42 dnia: Lipca 16, 2009, 23:42:49 pm »

Whisky moja żono, tyś najlepszą z dam Już mnie nie opuścisz, już nie będę sam. ;D ;D
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2009, 23:45:10 pm wysłana przez bohator » Zapisane
"Ujednolicenie dogmatów, złagodzenie nauki moralnej, uproszczenie rytuału nie przyciąga niewierzących, lecz zbliża do nich" - N. G. Davila.
slavko
Gość
« Odpowiedz #43 dnia: Lipca 16, 2009, 23:45:14 pm »

No i wyrazy wspolczucia dla x. Izi 86   polscy klerycy maja zazwyczaj nakaz abstynencji.
Zapisane
Fidelis
Gość
« Odpowiedz #44 dnia: Lipca 16, 2009, 23:47:57 pm »

Oj chłopy! chłopy! Alkoholiki paskudne! Teraz wychodzi szydło z worka... :)

A ten wątek to z mojej namowy...

A znacie Tuwima "Słownik pijacki"? Toż to poezja. Żaden język tego nie ma, tych naszych pięknych toastów...Najbardziej podoba mi się:

"No... napijmy się. Od wódki jeszcze nikt nie umarł... a wielu się urodziło!"
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 14 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Trunki - zacne i nie tylko - SWII a Noekatechumenat - heh!;) « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!