Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 20, 2024, 01:17:57 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231948 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia pozostałe  |  Wątek: Przyjmę intencje mszalne
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Przyjmę intencje mszalne  (Przeczytany 636 razy)
Arizona
uczestnik
***
Wiadomości: 200


« dnia: Października 13, 2022, 19:43:23 pm »

Laudetur Iesus Christus!

Witam. Jestem księdzem diecezji Manchester w Stanach Zjednoczonych i chciałem zamieścić ogłoszenie w sprawie możliwości zamawiania u mnie intencji mszalnych.

W parafii msze odprawiam tylko 4-6 razy w tygodniu, w pozostałe zaś dni staram się odprawiać msze prywatne w klasycznym rycie rzymskim. Zazwyczaj jednak poza mszami parafialnymi nie mam intencji mszalnych. Jeśli ktoś chciałby, abym odprawił w jego intencji, można je do mnie przesyłać w tym wątku, bądź też na priv. Nie jestem w stanie określić dokładnej daty, jednak zapewniam że msza w danej intencji zostanie odprawiona w tradycyjnym rycie.

Ofiara nie jest konieczna. Polecam się jednak w modlitwie, jako że będąc księdzem wyświęconym po TC, nie mam dotychczas pozwolenia na odprawianie mszy klasycznej publicznie.

Z Bogiem,
Ks. Daniel
Zapisane
"Speramus meliora - resurget cineribus" (motto miasta Detroit).
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia pozostałe  |  Wątek: Przyjmę intencje mszalne « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!