Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 13:04:06 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Netflix.
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Netflix.  (Przeczytany 1045 razy)
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« dnia: Grudnia 16, 2020, 09:44:28 am »

Wiele informacji jakie docierało do mnie z najróżniejszych stron odnośnie netflixa a konkretniej treści tam zawartych sprawiało, że obiecywałem sobie nigdy nie dawać wsparcia (nie kupować dostępu) tej platformie.
Niedawno uczestniczyłem zawodowo w pewnym wydarzeniu i w ramach podziękowania jak wszyscy inni uczestnicy dostałem miesięczny dostęp do netflixa.
Postanowiłem nie skorzystać będąc przekonanym, że nie ma i nie może tam być niczego interesującego dla mnie. 
jakież było moje zdziwienie, kiedy przypadkiem usłyszałem o filmie "Siedem Sióstr" (dostępnym właśnie na netflixie) i jego treści.
Pytanie zatem do państwa, zostało mi jeszcze sporo czasu do końca miesięcznego okresu, czy jest tam coś wartego obejrzenia?

Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3922


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #1 dnia: Grudnia 16, 2020, 23:08:54 pm »

Aquaman, Jestem matką, Interstellar,
z seriali to Ku jezioru
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
exfavilla
bywalec
**
Wiadomości: 63

« Odpowiedz #2 dnia: Grudnia 18, 2020, 16:44:51 pm »

Warto się zapoznać z kinem azjatyckim. Jesteśmy ciągle karmieni kinem amerykańskim czy europejskim, są jednak inne kontynenty.
Zapisane
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #3 dnia: Grudnia 19, 2020, 23:54:25 pm »

No to teraz będzie mocno - https://youtu.be/HkFGR8DVfx8
Proponuje rozsyłać to do tylu osób ile jesteście Państwo w stanie.

Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Netflix. « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!