Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 18, 2024, 02:43:37 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231941 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Nowość na mszapiasecznopiaseczno
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 Drukuj
Autor Wątek: Nowość na mszapiasecznopiaseczno  (Przeczytany 10459 razy)
Marusia
uczestnik
***
Wiadomości: 145

« Odpowiedz #45 dnia: Listopada 12, 2021, 10:12:37 am »

https://mszapiaseczno.blogspot.com/2021/11/milczenie-owiec.html
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #46 dnia: Listopada 12, 2021, 19:20:13 pm »

Ciekawy tekst na blogu:
https://mszapiaseczno.blogspot.com/2021/10/czarny-tez-czowiek.html

Zdecydowałem się na ten list do Was, ponieważ zauważyłem, że jesteście jedynym blogiem, który znam, odpowiadającym na pytania czytelników.

:)))

Kiedyś identycznie powstawały listy do redakcji gazety wyborczej oraz odpowiedzi na nie
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #47 dnia: Listopada 12, 2021, 19:42:54 pm »

Kiedyś identycznie powstawały listy do redakcji gazety wyborczej oraz odpowiedzi na nie

 ;D ;D ;D

Rysiaczek jako klasyczny handełes wyrzucony drzwiami pcha się tu kominem, po raz kolejny z użyciem drabiny marki "Marusia".
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2021, 19:45:24 pm wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #48 dnia: Listopada 12, 2021, 22:26:18 pm »

Pan rysiu zamiast ubierać Chrystusa z żółtą kamizelkę i robić z Niego pierwszego buntownika:



... niech bierze krzyż na swoje ramiona jak ten Gość poniżej i tworzy ruch wokół siebie.



„Wolność, równość, braterstwo jest tylko na szczycie ratuszów!” Niech wreszcie zostanie zastosowany do wszystkich!”. - czytamy.

... albo taki:


Zapisane
Regiomontanus
aktywista
*****
Wiadomości: 3616


« Odpowiedz #49 dnia: Listopada 12, 2021, 22:44:58 pm »

To zadziwiające: pana rysia nie ma już parę miesięcy, ale i tak się mu obrywa...

A ja żałuję, że go nie ma. Teraz na forum nastała nuda i flaki z olejem. Nic się nie dzieje.
Zapisane
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #50 dnia: Listopada 12, 2021, 23:27:48 pm »

To zadziwiające: pana rysia nie ma już parę miesięcy, ale i tak się mu obrywa...

Nie wiem czy takie zadziwiające, pana rysia nie ma, ale jego wpisy są udostępniane: (powyżej jeden wpis udostępniony, z poprzedniej strony dwa):



... i każdy może się do tego odnieść jak ma ochotę.
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #51 dnia: Listopada 13, 2021, 07:49:26 am »

A ja żałuję, że go nie ma.

Nie podejrzewałem Pana o taką perwersję  ;) ;) ;)
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #52 dnia: Listopada 13, 2021, 11:01:45 am »

A ja żałuję, że go nie ma. Teraz na forum nastała nuda i flaki z olejem. Nic się nie dzieje.

Może jeszcze "Aleksandra Jabłonowskiego" chciałby Pan na forum?
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Licht
rezydent
****
Wiadomości: 329

« Odpowiedz #53 dnia: Listopada 13, 2021, 12:16:58 pm »

W międzyczasie kard. Nycz wyrósł na jednego z głównych obrońców mszy, pisali o tym w internetach. Gdzie jest Pan Rysio, gdy go najbardziej potrzeba  :-\
Zapisane
Pentuer
aktywista
*****
Wiadomości: 854

« Odpowiedz #54 dnia: Listopada 13, 2021, 16:13:45 pm »

A ja żałuję, że go nie ma. Teraz na forum nastała nuda i flaki z olejem. Nic się nie dzieje.

Może jeszcze "Aleksandra Jabłonowskiego" chciałby Pan na forum?
Zgadzam się z opinią Pana @Regiomontanus. Pan Rysio był osobistością barwną, wnosił jakiś ferment (podobnie Pan @Sławek125) i nie ma tu nic do rzeczy, że często się z nin (nimi) nie zgadzałem. A porównanie z jakimś przebierańcem, nie tylko miłośnikiem I. Sierowa ale i zwolennikiem aborcji nie wydaje mi się stosowne.
Zapisane
Ecclesia ibi est, ubi fides vera est - (S. Hieronymus, Ecclesiae Doctor)
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #55 dnia: Listopada 13, 2021, 17:41:01 pm »

Swój ciągnie do swego, albo trafił swój na swego --> czyli ktoś, zwykle krytycznie przez nas oceniany, spotkał osobę/y podobną/e do siebie.
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #56 dnia: Listopada 14, 2021, 11:38:02 am »

W międzyczasie kard. Nycz wyrósł na jednego z głównych obrońców mszy, pisali o tym w internetach. Gdzie jest Pan Rysio, gdy go najbardziej potrzeba  :-\

kardynał Nycz zachowuje się przyzwoicie. Za tydzień ma "restart" Msza na Młocinach. Analogicznie działa św. Krzyż i Pruszków. Są straty, ale tam gdzie ludziom zależy, otępienia są cofane. Chciałbym, aby analogicznie było w innych diecezjach.
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Adimad
aktywista
*****
Wiadomości: 1336

« Odpowiedz #57 dnia: Listopada 14, 2021, 14:20:31 pm »

Cytuj
Teraz na forum nastała nuda i flaki z olejem. Nic się nie dzieje.

Można zacząć rozmawiać o matematyce i logice :)
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #58 dnia: Listopada 14, 2021, 16:45:46 pm »

Można zacząć rozmawiać o matematyce i logice :)

Logika niewątpliwie jest poszukiwanym rarytasem na tym zacnym forum, skoro niektórym brakuje tu  dwóch wymienionych wcześniej oszołomów o osobowościach wybitnie dyssocjalnych.
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2021, 16:58:57 pm wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Talerpimmut
uczestnik
***
Wiadomości: 132

« Odpowiedz #59 dnia: Listopada 14, 2021, 20:41:12 pm »

Można zacząć rozmawiać o matematyce i logice :)

Logika niewątpliwie jest poszukiwanym rarytasem na tym zacnym forum, skoro niektórym brakuje tu  dwóch wymienionych wcześniej oszołomów o osobowościach wybitnie dyssocjalnych.

A mi z kolei brakuje matematyki. ;)
Zapisane
Ulikkaluttuinnarpoq. Ullut 4o-t unnuallu 40-t siallersorujussuujuarpoq. Kiisa qaqqat portunerit allaat ulugussaapput. Inuit uumasullu umiarsuarmiinngitsut tamarmik ajunaarput, soorlu Guuti oqarsimasoq. umiarsuarmiittulli annapput.
Strony: 1 2 3 [4] 5 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Nowość na mszapiasecznopiaseczno « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!