Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 16:41:52 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Parę refleksji nt. ostatnich ekscesów środowisk lewicowo- liberalnych
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16 Drukuj
Autor Wątek: Parę refleksji nt. ostatnich ekscesów środowisk lewicowo- liberalnych  (Przeczytany 14341 razy)
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #195 dnia: Listopada 19, 2020, 15:16:48 pm »

ad Hubertos.

Panie Hubertos! Niech pan nie zaczyna (sporu) z naszym aktywistą panem Sławkiem 125. Pan wie co oznacza to 125? To jest IQ! Szacuneczek proszę.


Pan nie docenia pana Slawka. 125 to wiek, IQ zdecydownanie powyzej progu MENSA - ja obstawiam conajmniej 180 i to w skalach binetowskich!
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #196 dnia: Listopada 19, 2020, 15:25:39 pm »

ad Hubertos.

Panie Hubertos! Niech pan nie zaczyna (sporu) z naszym aktywistą panem Sławkiem 125. Pan wie co oznacza to 125? To jest IQ! Szacuneczek proszę.
Na was obu wystarczy i zostanie jeszcze
Zapisane
ececylia
aktywista
*****
Wiadomości: 591


« Odpowiedz #197 dnia: Listopada 19, 2020, 16:11:35 pm »

ad Hubertos.

Panie Hubertos! Niech pan nie zaczyna (sporu) z naszym aktywistą panem Sławkiem 125. Pan wie co oznacza to 125? To jest IQ! Szacuneczek proszę.


Pan nie docenia pana Slawka. 125 to wiek, IQ zdecydownanie powyzej progu MENSA - ja obstawiam conajmniej 180 i to w skalach binetowskich!

Szkoda, że jest pan niesłowny: „Do widzenia. Raczej opuszczam to forum, bo to nie ma sensu. Dyskusja z takimi starymi zgredami, ktorzy nie maja co robic na emeryturze wiec wsluchuja sie w glosy nawiedzonych szurow gloszacych teorie spiskowe juz mi sie zaczyna nudzic."
Zapisane
"Kochaj grzesznika nie jako grzesznika, ale jako człowieka. Jeśli kochasz chorego, prześladujesz chorobę, bo jeśli oszczędzasz chorobę, nie kochasz chorego." św. Augustyn
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #198 dnia: Listopada 19, 2020, 16:26:06 pm »

ad Hubertos.

Panie Hubertos! Niech pan nie zaczyna (sporu) z naszym aktywistą panem Sławkiem 125. Pan wie co oznacza to 125? To jest IQ! Szacuneczek proszę.


Pan nie docenia pana Slawka. 125 to wiek, IQ zdecydownanie powyzej progu MENSA - ja obstawiam conajmniej 180 i to w skalach binetowskich!

Szkoda, że jest pan niesłowny: „Do widzenia. Raczej opuszczam to forum, bo to nie ma sensu. Dyskusja z takimi starymi zgredami, ktorzy nie maja co robic na emeryturze wiec wsluchuja sie w glosy nawiedzonych szurow gloszacych teorie spiskowe juz mi sie zaczyna nudzic."


A zna pani znaczenie slowa 'Raczej'? To nie jest definitywne stwierdzenie. Ale co ja tam sie znam ;)
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
(se)cessio
*NOWICJUSZ*
uczestnik
***
Wiadomości: 240

ochrzczon, azali znów jakoby katechumen?

« Odpowiedz #199 dnia: Listopada 20, 2020, 02:07:08 am »

Właśnie minęło krągłe pół wieka od zejścia z padołu ks. Dolindo.  Zdaje się, że miał Ś.P. niezły timing- tydzień przed katolickim zapanowaniem (liturgii) NO w lokalnej jak i naszej globalnej lateinische Kirche.

Zaglądłem z sentymentu na forum i co pacze? Ktoś się jednak w tym dniu postarał. Tradycyjnie.

Inny doktór z królewskiego grodu wrzucił kilka dni temu komentarz do ostatnich wyczynów i listu swojego młodego sąsiada i "dobrego" znajomego rodziny. Rozgoryczony, jednako nie mógł sobie przy tym podarować cytowania w ORYGINALE popularnych ostatnio na ulicach krzyków i po...pisów. 🤔
Bogu dzięki, że pod żadną świątynkę ostatecznie człowiek w ludzkim odruchu się nie wybrał i do miana FIZYCZNEGO obrońcy... wolności religijnej nie pretendował. Jak każde nowe wyznanie Nasze również potrzebuje martyrologii. Prawdziwego męczennika/ofiary: do KOŃCA, tylko na kolanach i do ust. Wypełnionych przez nich całą odrazą jaką w sobie noszą wobec Krzyża. Na pewno są tutaj godniejsi odemnie, by za okazję do PRAWDZIWEGO świadectwa im i Panu podziękować.
Nie złorzeczyć, nawet w najgorszej frustracji.

Niniejszym uważam przejściowy etap w swojej jak i... katolickiej historii za ostatecznie zamknięty.

Chciałbym tylko z tego miejsca jeszcze raz (sic) podziękować obu NASZYM zwycięskim Liderom, czyli gnieźnieńskiemu Metropolicie i łacińskiemu Patriarsze za ich zgodne działania i decyzje które w tym roku zapadły (+ te z AD'21) Jako mieszkaniec Pomeranii gratuluję też czerwcowego umocnienia władzy i autorytetu abp Franza OFM- prymasa całej Germanii.

Ja was przepraszam panowie. Ja was bardzo przepraszam. Tak nie miało być. Zasadniczo...
Do zobaczenia w innych okol. Błogosławionej ULTIMY. ZPB✝️🙏☦️
Zapisane
accessus XII... (było-minęło) Aktualnie raczej Kakure-kirishitan. Silentium !

Należy "skasować" samorodnych/domorosłych likwidarorów Towarzystwa, które przecież NIE samo(wolnie) zwyciężyło stary Kościół. W Nim in saecula saeculorum.

Lange Leben für Kaiserin und 1. Bischof in Rom+
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3922


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #200 dnia: Listopada 20, 2020, 02:47:29 am »

Prosimy o tłumaczenie na ludzką mowę.
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #201 dnia: Listopada 20, 2020, 07:18:32 am »

Prosimy o tłumaczenie na ludzką mowę.
Jak to mówią nowopolacy; dołanczam się do prośby
Zapisane
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3922


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #202 dnia: Listopada 20, 2020, 09:32:43 am »

A kim oni są?
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
Filip S
aktywista
*****
Wiadomości: 965


« Odpowiedz #203 dnia: Listopada 23, 2020, 17:33:50 pm »


^Wklejam screenshota tak z kronikarskiego obowiązku. :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2020, 17:37:01 pm wysłana przez Filip S » Zapisane
Sindarin
bywalec
**
Wiadomości: 81


Litera Tura - blog literacki
« Odpowiedz #204 dnia: Listopada 23, 2020, 23:11:35 pm »

Środowiska narodowo-konserwatywno-katolickie powinny organizować kilkunastoosobowe grupy, aby zakłócać spektakle typu "Klątwa" czy "Msza". Ale to trzeba by odpowiedniej logistyki: kupna biletów, odpowiednie wchodzenie do teatru, siadanie na osobnych miejscach, aby nikt niczego nie podejrzewał.
Zapisane
Zapraszam na blog literacki https://ltura.blogspot.com/
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #205 dnia: Listopada 24, 2020, 00:03:46 am »

Cytuj
Ale to trzeba by odpowiedniej logistyki: kupna biletów,

Aby takie rzeczy robić środowiska katolicko-konserwatywne musiałyby mieć jaja. Same bilety nie wystarczą.

Poza tym "polakokatolik" jest grzeczny i nie przeszkadza współobywatelom, jest roztropny a o 19-tej, po bajce, idzie spać.
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Jotes
bywalec
**
Wiadomości: 81

« Odpowiedz #206 dnia: Listopada 24, 2020, 11:38:27 am »

Środowiska narodowo-konserwatywno-katolickie powinny organizować kilkunastoosobowe grupy, aby zakłócać spektakle typu "Klątwa" czy "Msza".
Środowiskom lewicowo-ateistycznym tylko o to chodzi, ale jakoś trudno sprowokować katolików i dobrze.  Emocje trudno opanować, a od tego krok tylko do nienawiści, a o nią wiadomo komu chodzi.
Zapisane
Filip S
aktywista
*****
Wiadomości: 965


« Odpowiedz #207 dnia: Listopada 24, 2020, 18:57:30 pm »

Środowiskom lewicowo-ateistycznym tylko o to chodzi, ale jakoś trudno sprowokować katolików i dobrze.  Emocje trudno opanować, a od tego krok tylko do nienawiści, a o nią wiadomo komu chodzi.
Zgadza się!  Wydaje mi się że w odpowiedzi powinniśmy robić solidną anty-reklamę teatrom czy mediom wspierającym anty-katolickie prowokacje. Warto np. stworzyć listę podmiotów które pobożny katolik powinien bojkotować na wszelkie możliwe sposoby i opublikować ją w internecie, katolickich mediach czy zwykłych parafiach. Taki swoisty "indeks ksiąg zakazanych". Spektakularne zadymy mogą dać im niepotrzebny rozgłos a przecież ci ludzie właśnie celowo dążą do wywołania skandalu i podgrzania emocji.
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2020, 21:11:49 pm wysłana przez Filip S » Zapisane
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #208 dnia: Listopada 24, 2020, 19:22:20 pm »

Środowiskom lewicowo-ateistycznym tylko o to chodzi, ale jakoś trudno sprowokować katolików i dobrze.  Emocje trudno opanować, a od tego krok tylko do nienawiści, a o nią wiadomo komu chodzi.
Zgadza się!  Wydaje mi się że w odpowiedzi powinniśmy robić solidną anty-reklamę teatrom czy mediom wspierającym anty-katolickie prowokacje. Warto np. stworzyć listę podmiotów które pobożny katolik powinien bojkotować na wszelkie możliwe sposoby i opublikować ją w internecie, katolickich mediach czy zwykłych parafiach. Taki swoisty "indeks ksiąg zakazanych". Spektakularne zadymy mogą dać im niepotrzebny rozgłos a przecież ci ludzie właśnie celowo dążą do wywołania skandalu i podgrzaniu emocji.

Panowie - mam katolicki plan!  :D Niesamowite, klawo jak cholera!
Jak wszystkie Biura RM zbojkotują spektakle, to lewacy umrą z głodu. Albo jak pojawi się u mnie w gablocie parafialnej "Lista niecnych instytucji" to lewacy zapadną się ze wstydu pod ziemię a my wówczas zatańczymy wesołego obertasa!

Egon - klawy plan!

Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Filip S
aktywista
*****
Wiadomości: 965


« Odpowiedz #209 dnia: Listopada 24, 2020, 20:24:55 pm »

Panowie - mam katolicki plan!  :D Niesamowite, klawo jak cholera!
Jak wszystkie Biura RM zbojkotują spektakle, to lewacy umrą z głodu. Albo jak pojawi się u mnie w gablocie parafialnej "Lista niecnych instytucji" to lewacy zapadną się ze wstydu pod ziemię a my wówczas zatańczymy wesołego obertasa!

Egon - klawy plan!


Myślę że jednak warto spróbować, zakładka ze spisem "kato-niekoszernych" instytucji od których osoba wierząca powinna trzymać się z daleka na stronach GN, Niedzieli, Naszego Dziennika, pch24.pl, piusx.org.pl itd. byłaby bardzo OK. Zawsze kilka szekli mniej wpłynęłoby do kieszeni wrogów Kościoła a to już coś.  ;) 
Rozróby, ostentacyjne modlitwy i mordobicie w świetle fleszy to według mnie najgorsze co można wymyślić, po co robić im reklamę a z obrzydliwych kreatur tworzyć męczenników?  Z niechrześcijańskich metod działania o wiele sensowniejszy byłby doxing lub bliskie spotkania 3go stopnia z powiedzmy dyrektorkiem teatrzyku gdzieś w zaułku ciemnej ulicy aby dać mu mocno do zrozumienia że wystawianie bluźnierczych spektakli bardzo nie podoba się nam i Bogu (oczywiście nie zachęcam do niczego niezgodnego z prawem, wiecie rozumiecie... ::)  :-X)
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2020, 20:30:56 pm wysłana przez Filip S » Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Parę refleksji nt. ostatnich ekscesów środowisk lewicowo- liberalnych « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!