Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 16:14:03 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Koronawirus
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 105 106 [107] 108 109 Drukuj
Autor Wątek: Koronawirus  (Przeczytany 192399 razy)
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #1590 dnia: Stycznia 31, 2022, 22:05:51 pm »

A może tam do Kanady pojechała nasza rodzima specjalista od takich spraw, bo ona potrafi wszystkich poderwać Marta Lempart,  razem z Kijowskim z KOD bo ten z kolei dobry specjalista zebrać sporo kasy  ;D
Zapisane
ececylia
aktywista
*****
Wiadomości: 591


« Odpowiedz #1591 dnia: Lutego 01, 2022, 00:50:56 am »

Raczej została w Polsce bo potrzebna jest do robienia zadym, kiedy za kulisami rozstrzygane są sprawy najważniejsze i od nich należy odwrócić uwagę gawiedzi.
Zapisane
"Kochaj grzesznika nie jako grzesznika, ale jako człowieka. Jeśli kochasz chorego, prześladujesz chorobę, bo jeśli oszczędzasz chorobę, nie kochasz chorego." św. Augustyn
cogito
bywalec
**
Wiadomości: 94

« Odpowiedz #1592 dnia: Lutego 01, 2022, 13:56:11 pm »

Dania znosi wszystkie obostrzenia covidowe:
https://dorzeczy.pl/swiat/258136/dania-znosi-obostrzenia-zwiazane-z-covid-19-jestesmy-gotowi.html

Nie oni pierwsi. Mamy przecież jeszcze Anglię i Finlandię. Może to już początek końca tego nonsensu...
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2022, 13:58:13 pm wysłana przez cogito » Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #1593 dnia: Lutego 02, 2022, 12:28:14 pm »

No tak, znoszą obostrzenia, ale trzeba zobaczyć jaki jest tam procent ludzi zaszczepionych.

"W Danii od połowy grudnia obowiązywały surowe restrykcje w związku z szybkim wzrostem zakażeń wariantem Omikron. Obecnie Dania jest trzecim najlepiej wyszczepionym przeciw COVID-19 krajem UE. " Jedne źródła podają 71, inne 86 (chyba trzeba wypośrodkować).

https://pulsmedycyny.pl/dania-nie-wystraszyla-sie-rekordowej-liczby-zakazen-znosi-wszystkie-obostrzenia-1140079

Podobnie Hiszpania, Portugalia ok. 90% zaszczepionych - jak podają źródła. Finlandia ponad 80% (te dane z listopada 2021 r.)

"Obecnie we Francji z większości miejsc publicznych mogą korzystać wyłącznie osoby legitymujące się certyfikatem szczepień przeciwko COVID-19. W pełni zaszczepionych jest 92,2 proc. populacji tego kraju."

https://m.fronda.pl/a/francja-wraca-do-normalnosci-restrykcje-odchodza-do-przeszlosci,173087.html


Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #1594 dnia: Lutego 02, 2022, 13:17:35 pm »

No tak, znoszą obostrzenia, ale trzeba zobaczyć jaki jest tam procent ludzi zaszczepionych.

"W Danii od połowy grudnia obowiązywały surowe restrykcje w związku z szybkim wzrostem zakażeń wariantem Omikron. Obecnie Dania jest trzecim najlepiej wyszczepionym przeciw COVID-19 krajem UE. " Jedne źródła podają 71, inne 86 (chyba trzeba wypośrodkować).

https://pulsmedycyny.pl/dania-nie-wystraszyla-sie-rekordowej-liczby-zakazen-znosi-wszystkie-obostrzenia-1140079

Podobnie Hiszpania, Portugalia ok. 90% zaszczepionych - jak podają źródła. Finlandia ponad 80% (te dane z listopada 2021 r.)

"Obecnie we Francji z większości miejsc publicznych mogą korzystać wyłącznie osoby legitymujące się certyfikatem szczepień przeciwko COVID-19. W pełni zaszczepionych jest 92,2 proc. populacji tego kraju."

https://m.fronda.pl/a/francja-wraca-do-normalnosci-restrykcje-odchodza-do-przeszlosci,173087.html

A co ma piernik do wiatraka? Szpryca nie chroni przed niczym. W Issraelu mamy kolejny Holokaust https://nczas.com/2022/02/02/cztery-dawki-nie-pomogly-izrael-bije-rekordy-zgonow-i-hospitalizacji/
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #1595 dnia: Lutego 02, 2022, 14:22:27 pm »


A co ma piernik do wiatraka? Szpryca nie chroni przed niczym. W Issraelu mamy kolejny Holokaust https://nczas.com/2022/02/02/cztery-dawki-nie-pomogly-izrael-bije-rekordy-zgonow-i-hospitalizacji/

Najpierw będzie mąka a później pierniki. Już Panu wcześniej napisałam: "Nczas jako źródło rzetelnej wiedzy na jakikolwiek temat." Zostawić to dla siebie.   Podałam linki ale pan przecież nie czyta i nie zagląda na inne informacje. Pan ma swoje i klapki na oczach i ani centymetr w jedną czy drugą stronę, bo klapki nie dadzą spojrzeć.  Zresztą nie mamy o czym rozmawiać, zakłócenia na linii.
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #1596 dnia: Lutego 02, 2022, 14:31:34 pm »

Pani linki są dla mnie tak samo wiarygodne jak moje dla Pani. Tylko, że moje są bardziej niezależne od Pani linków. Mądry zrozumie, a głupiemu...
Poza tym dane przytoczone przeze mnie są do sprawdzenia na żydowskich stronach rządowych i w wielu innych miejscach, a Flądra pisze coś tam i liczy clickbaity.
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2022, 14:33:39 pm wysłana przez szkielet » Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Fideliss
aktywista
*****
Wiadomości: 931

« Odpowiedz #1597 dnia: Lutego 02, 2022, 15:16:47 pm »

Słowami Macieja Boryny zacznę i rzeknę;

Ludziska kochane! Narodzie katolicki! Kryzys Kościoła jakiego nie zcierpieć! Coraz mniej ludzi na mszach świętych, coraz mniej młodzieży, ośmieszane są lekcje religii, ośmieszana jest wiara w tego "magika co chodził po wodzie" . . . zcinane są krzyże przydrożne, przerywane są msze, gryzmoły na murach kościelnych, ateistyczna hydra wali w nas jak w bęben, . . .  a wy tu o koronawirusie???
Kościół się wali. Wiara zanika.    Świat głupieje . . .

Domine, salva nos!
Zapisane
Richelieu
aktywista
*****
Wiadomości: 858


« Odpowiedz #1598 dnia: Lutego 02, 2022, 15:46:11 pm »

Świat głupieje . . .

Domine, salva nos!

Z jednej z odpowiedzi internautów pod linkowanym zdjęciem Benedykta XVI:

Cytuj
Wyginiemy. 17-letni chłopak nie potrafi powiedzieć, która jest godzina na zegarze ze wskazówkami.
Ale zna się na zegarku w telefonie!
https://twitter.com/i/status/1488475779759550470

O ile to naprawdę autentyk, a nie wyreżyserowana ustawka, bo ... no nie wierzę ...  :o
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #1599 dnia: Lutego 02, 2022, 17:13:31 pm »

Słowami Macieja Boryny zacznę i rzeknę;

Ludziska kochane! Narodzie katolicki! Kryzys Kościoła jakiego nie zcierpieć! Coraz mniej ludzi na mszach świętych, coraz mniej młodzieży, ośmieszane są lekcje religii, ośmieszana jest wiara w tego "magika co chodził po wodzie" . . . zcinane są krzyże przydrożne, przerywane są msze, gryzmoły na murach kościelnych, ateistyczna hydra wali w nas jak w bęben, . . .  a wy tu o koronawirusie???
Kościół się wali. Wiara zanika.    Świat głupieje . . .

Domine, salva nos!


Dobrze że Pan wszedł tu ze słowami Macieja Boryny, a nie z jakim linkiem i informacją, bo sfora by się rzuciła., albo "Mądry zrozumie, a głupiemu..." albo inne epitety.  Kiedyś Pan sam napisał że przechorował, że dwa razy się zaszczepił, a ja ani razu się nie zaszczepiłam, oczywiście przechorować  przechorowałam,  bardzo mocno przechorowałam, ale nie wolno mieć odmiennego zdania, bo .... a co będę tłumaczyć, Pan tu poczytuje też.
Zapisane
Regiomontanus
aktywista
*****
Wiadomości: 3611


« Odpowiedz #1600 dnia: Lutego 02, 2022, 17:37:45 pm »

... ale nie wolno mieć odmiennego zdania, bo ....

Pani Anno,

Naprawdę bardzo mocno się staram aby nie komentować Pani wpisów (choć czasem ręka mnie mocno świerzbi), ale zrobię jeszcze wyjątek. 

No więc proszę sobie wyobrazić, że ja przeważnie nie wiem, jakie Pani ma zdanie. Pani tylko wkleja linki, i czasami naprawdę bardzo trudno zgadnąć, po co te linki są, ani co mają przekazać. Jeżeli Pani ma jakiś pogląd na daną sprawę, to czemu nie walnąć prosto z mostu: "myślę tak i tak".  Bez linków, bez "sprawdzaczy faktów", bez zasłaniania się autorytetami.

Innymi słowy: niechże Pani napisze coś rzeczowego tak całkiem od siebie. No przynajmniej od czasu do czasu.
Zapisane
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #1601 dnia: Lutego 02, 2022, 17:53:07 pm »

... ale nie wolno mieć odmiennego zdania, bo ....

Pani Anno,

Naprawdę bardzo mocno się staram aby nie komentować Pani wpisów (choć czasem ręka mnie mocno świerzbi), ale zrobię jeszcze wyjątek. 

No więc proszę sobie wyobrazić, że ja przeważnie nie wiem, jakie Pani ma zdanie. Pani tylko wkleja linki, i czasami naprawdę bardzo trudno zgadnąć, po co te linki są, ani co mają przekazać. Jeżeli Pani ma jakiś pogląd na daną sprawę, to czemu nie walnąć prosto z mostu: "myślę tak i tak".  Bez linków, bez "sprawdzaczy faktów", bez zasłaniania się autorytetami.

Innymi słowy: niechże Pani napisze coś rzeczowego tak całkiem od siebie. No przynajmniej od czasu do czasu.

Jak by Pan czytał co ja piszę, to by pan wiedział,  ale jak  pan nie czyta to co może wiedzieć, a linki jak jak podaję to też krótko piszę o co chodzi. Mógł sobie pan darować i ten wyjątek. No proszę, prawda ubodła, uderz w stół i nożyce się odezwą.
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #1602 dnia: Lutego 02, 2022, 20:07:30 pm »

Ciekawe...
https://pch24.pl/katolicki-fakt-czekker-z-blogoslawienstwem-watykanu-w-tle-fundusz-google-i-pieniadze-gatesa/
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Regiomontanus
aktywista
*****
Wiadomości: 3611


« Odpowiedz #1603 dnia: Lutego 02, 2022, 20:28:52 pm »

Ciekawe...
https://pch24.pl/katolicki-fakt-czekker-z-blogoslawienstwem-watykanu-w-tle-fundusz-google-i-pieniadze-gatesa/

Czekam niecierpliwie na rozpoczęcie działalności tego serwisu. Katolicki „fakt-czekker” to będzie prawdziwy hit na FK. Spodziewam się, że każdego dnia będziemy tu widzieli jakiś link do nich.

Edit: widzę, że już działają. Czekamy na linki.
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2022, 20:35:34 pm wysłana przez Regiomontanus » Zapisane
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
ececylia
aktywista
*****
Wiadomości: 591


« Odpowiedz #1604 dnia: Lutego 02, 2022, 20:38:46 pm »

 O protestach w Kanadzie, w Austrii i o katolickich fakt-czekkerach.

https://www.youtube.com/watch?v=N8lr3ItoRtY
Zapisane
"Kochaj grzesznika nie jako grzesznika, ale jako człowieka. Jeśli kochasz chorego, prześladujesz chorobę, bo jeśli oszczędzasz chorobę, nie kochasz chorego." św. Augustyn
Strony: 1 ... 105 106 [107] 108 109 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Koronawirus « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!