Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 13:58:52 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Koronawirus
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 109 Drukuj
Autor Wątek: Koronawirus  (Przeczytany 192691 razy)
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #1515 dnia: Stycznia 14, 2022, 11:58:00 am »

Strona została zmodyfikowana, ale jest dostępna kopia, na której są inne informacje. Nie mam czasu oglądać tego, tym bardziej, że każdy link trzeba odszukiwać w archiwum.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #1516 dnia: Stycznia 17, 2022, 22:16:37 pm »

Dyrektor generalny firmy Pfizer przyznaje: „Wiemy, że dwie dawki szczepionki dają bardzo ograniczoną ochronę jeśli w ogóle jakąkolwiek”
https://www.bibula.com/?p=130695
https://www.cda.pl/video/9656157d4


Ja nie mam problemu z czytaniem, proszę czytać i sprawdzać, porównywać, etc ... a nie powielać bredni i kłamstw jak troll manipuluje i wprowadza wszystkich w błąd.

https://fakenews.pl/zdrowie/nie-szef-pfizera-nie-zapowiedzial-trzydawkowej-szczepionki-przeciwko-wariantowi-omicron/

https://www.reuters.com/article/factcheck-bourla-omicronprotection-idUSL1N2TT29Z

https://www.cnbc.com/2022/01/10/pfizer-ceo-says-two-covid-vaccine-doses-arent-enough-for-omicron.html

Bibuła podaje ink do oryginalnego artykułu: Infowars (2022-01-12) tylko się nie otwiera, druga strona się otwiera, ale też jest odnośnik do tego samego  artykułu Infowars, którego nie ma, strona się nie otwiera. Sprawdzić co to jest za strona, ja sprawdziłam i mi wystarczy.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2022, 22:21:31 pm wysłana przez Anna M » Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #1517 dnia: Stycznia 17, 2022, 22:19:13 pm »

Fakenews, to jak GW, albo NIE. Ale co tam, ważne, że dementują i robiom mindfuck.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #1518 dnia: Stycznia 17, 2022, 22:28:15 pm »

Fakenews, to jak GW, albo NIE. Ale co tam, ważne, że dementują i robiom mindfuck.

Taki mindfuck jak Pan robi tu na forum ludziom, to nigdzie nie robią. Najpierw należałoby poczytać, sięgnąć do źródeł, w sumie podałam 3 linki, tam strony źródłowe się otwierają, ale wg. Pana po co? Nie ma gorszego zła od pięknych słów, które kłamią. Jak się  nie dochodzi do prawdy, powiela kłamstwa, oszczerstwa to też jest grzech.
Zapisane
Regiomontanus
aktywista
*****
Wiadomości: 3611


« Odpowiedz #1519 dnia: Stycznia 18, 2022, 10:52:36 am »

Dyrektor Pfizera istotnie powiedział, że "dwie dawki szczepionki dają bardzo ograniczoną ochronę jeśli w ogóle jakąkolwiek”. Można to usłyszeć na nagraniu video, kto ma uszy sam słyszy.

Zresztą w tej chwili to już oczywiste. Być może będzie nawet gorzej: pojawiły się prace sugerujące negatywną skuteczność szczepionki, tzn. w niektórych miejscach zaszczepieni zdają się mieć większą szansę zachorowania niż niezaszczepieni. Np tu
https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1043608/Vaccine_surveillance_report_-_week_51.pdf
na str. 14 i 16 widać,  ze wykres "vaccine efficiency" w funkcji czasu schodzi poniżej zera.


Tu i ówdzie przestają już podawać ilu niezaszczepionych jest w szpitalach, bo liczba zaszczepionych pacjentów przewyższa niezaszczepionych, więc takie dane mają "zły wpływ na opinie publiczną" - lepiej ich nie podawać. Na moim podwórku w prowincji Ontario liczba tzw. "przypadków" na 100k mieszkańców jest już wyższa wśród niezaszczepionych, i dysproroporcja ciągle rośnie.
Zapisane
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
cogito
bywalec
**
Wiadomości: 94

« Odpowiedz #1520 dnia: Stycznia 18, 2022, 11:08:17 am »

Tu i ówdzie przestają już podawać ilu niezaszczepionych jest w szpitalach, bo liczba zaszczepionych pacjentów przewyższa niezaszczepionych, więc takie dane mają "zły wpływ na opinie publiczną" - lepiej ich nie podawać. Na moim podwórku w prowincji Ontario liczba tzw. "przypadków" na 100k mieszkańców jest już wyższa wśród niezaszczepionych, i dysproroporcja ciągle rośnie.
Najjaskrawszym przykładem jest Australia, gdzie zaszczepionych jest ok. 80% populacji, a chorych przybywa na kopy. I najlepsze w tym wszystkich są komentarze ekspertów, którzy mówią: "wiemy, że jest dużo zachorowań, ale to nic w porównaniu z tym, co by było, gdyby ludzie się w ogóle nie zaszczepili".

W myśl zasady: Im więcej zaszczepionych, tym bardziej zjadliwe warianty koronawirusa.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 18, 2022, 11:11:12 am wysłana przez cogito » Zapisane
donbor
uczestnik
***
Wiadomości: 186


Domine, non sum dignus.

« Odpowiedz #1521 dnia: Stycznia 18, 2022, 12:19:10 pm »

A ile zgonów tam, Panie, mają? Na dobę i w przeliczeniu na 100 tys. ? A jaki mają dług zdrowotny?
A Pan ekspert z jakiej branży? Czy po medycynie, czy po zdrowiu publicznym? A może epidemiolog?
A może z Pana matematyk,  specjalizujący się w statystyce?
Błyszczy Pan,  błyszczy. Nieledwie jak Pani Anna, specjalistka immunolożka, wakcynolożka, prowadząca research i data mining na renomowanych portalach naukowych.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 18, 2022, 12:42:27 pm wysłana przez donbor » Zapisane
ececylia
aktywista
*****
Wiadomości: 591


« Odpowiedz #1522 dnia: Stycznia 18, 2022, 13:37:27 pm »

To nasi, rodzimi „eksperci": https://vk.com/id679130678?z=video679130678_456239017%2Fdde8eb2ba0502c5f48%2Fpl_wall_679130678
Zapisane
"Kochaj grzesznika nie jako grzesznika, ale jako człowieka. Jeśli kochasz chorego, prześladujesz chorobę, bo jeśli oszczędzasz chorobę, nie kochasz chorego." św. Augustyn
donbor
uczestnik
***
Wiadomości: 186


Domine, non sum dignus.

« Odpowiedz #1523 dnia: Stycznia 18, 2022, 14:43:07 pm »

To nasi, rodzimi „eksperci": https://vk.com/id679130678?z=video679130678_456239017%2Fdde8eb2ba0502c5f48%2Fpl_wall_679130678
Wielce ubolewam, że choć o metodzie naukowej dziatki są nauczane w klasie 4 szkoły podstawowej, nie wraca się do tego co roku. No i z rozumieniem słowa pisanego i mówionego w narodzie różnie bywa. Nie dziwota, że potem ludziska folię sobie na głowę zakładają.
Zapisane
cogito
bywalec
**
Wiadomości: 94

« Odpowiedz #1524 dnia: Stycznia 18, 2022, 15:15:01 pm »

A ile zgonów tam, Panie, mają? Na dobę i w przeliczeniu na 100 tys. ? A jaki mają dług zdrowotny?
A Pan ekspert z jakiej branży? Czy po medycynie, czy po zdrowiu publicznym? A może epidemiolog?
A może z Pana matematyk,  specjalizujący się w statystyce?
Błyszczy Pan,  błyszczy. Nieledwie jak Pani Anna, specjalistka immunolożka, wakcynolożka, prowadząca research i data mining na renomowanych portalach naukowych.
Ale mi teraz głupio. Nie wiem nawet co powiedzieć. Bo widzi Pan, ja jestem człowiek jednak prosty, tylko zgrywam "eksperta", i tu ma Pan rację. Ale jako prosty człowiek, widzę rzeczy dwojako. Albo jest się naiwnym albo nieufnym. Ja jestem raczej sceptyczny, i nie potrafię zrozumieć, że na początku najtęższe umysły świata zapewniały, że szczepionki zakończą ten koszmar, a teraz widzę, że nie jest tak, jak mówili. Kłamali czy nie wiedzieli? A jeśli nie wiedzieli, to dlaczego mówi się o nich eksperci? A jak kłamali, to dlaczego nie mówi się o nich kłamcy? Ludzie się szczepią, a jednak chorują. I dlatego, jak Pan wspomniał, teraz nie liczy się ilość zachorowań a zgonów. Ale miały się skończyć zarówno zachorowania jak i zgony. A jak jest? Jak jest w najbardziej zaszczepionych państwach? Jak mam to rozumieć?
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #1525 dnia: Stycznia 18, 2022, 15:50:41 pm »

A ile zgonów tam, Panie, mają? Na dobę i w przeliczeniu na 100 tys. ? A jaki mają dług zdrowotny?
A Pan ekspert z jakiej branży? Czy po medycynie, czy po zdrowiu publicznym? A może epidemiolog?
A może z Pana matematyk,  specjalizujący się w statystyce?
Błyszczy Pan,  błyszczy.
Nieledwie jak Pani Anna, specjalistka immunolożka, wakcynolożka, prowadząca research i data mining na renomowanych portalach naukowych.

A co szanownemu ekspertowi się nie podoba w mojej wypowiedzi?  że pokazałam teorie spiskowe jakie tu są promowane? Tytuły proszę zostawić dla siebie.
Zapisane
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3923


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #1526 dnia: Stycznia 18, 2022, 17:07:50 pm »

Co to je dług zdrowotny?
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #1527 dnia: Stycznia 18, 2022, 17:23:15 pm »

Co to je dług zdrowotny?

To zaniedbania zdrowotne, które narosły w ciągu ostatnich miesięcy, kiedy pacjenci nie korzystali z opieki zdrowotnej w odpowiednim zakresie.

Temat w temacie odnośnie kardiologii:

https://www.medexpress.pl/jak-splacic-dlug-zdrowotny-w-kardiologii/83756
Zapisane
Regiomontanus
aktywista
*****
Wiadomości: 3611


« Odpowiedz #1528 dnia: Stycznia 18, 2022, 17:27:19 pm »

Co to je dług zdrowotny?

To jest jak jeden człowiek pożyczy drugiemu zdrową sumę, a tamten za chorobę nie chce oddać.
 ;D
Zapisane
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #1529 dnia: Stycznia 18, 2022, 19:56:58 pm »

Lisicki: bardzo się cieszę, że trzynastu członków rady medycznej zrezygnowało – szkoda, że nie wszystkich siedemnastu.

Warto posłuchać.


https://wnet.fm/2022/01/18/lisicki-bardzo-sie-ciesze-ze-trzynastu-czlonkow-rady-medycznej-zrezygnowalo-szkoda-ze-nie-wszystkich-siedemnastu/
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Strony: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 109 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Koronawirus « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!