Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 28, 2024, 08:17:33 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231964 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Organizacja Monarchistów Polskich: pesymizm w natarciu!
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 Drukuj
Autor Wątek: Organizacja Monarchistów Polskich: pesymizm w natarciu!  (Przeczytany 4570 razy)
Reaktor
adept
*
Wiadomości: 34


Reakcjonista.pl
« dnia: Czerwca 25, 2009, 18:05:09 pm »

Nieformalna OMP TV przedstawia:
http://www.youtube.com/watch?v=SudOBNQq9oM
Kolejne video tradycjonalistyczne. Northaunt - A Funeral Inside.
Zapisane
Kamelot Króla, Żuaw Papieski, Szturmowiec Imperium
www.xportal.pl
Rojalista
Gość
« Odpowiedz #1 dnia: Sierpnia 17, 2009, 21:23:19 pm »

PRAWDZIWA I JEDYNA ORGANIZACJA MONARCHISTÓW POLSKICH ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W LUBLINIE!!!!! A TO ZE KIEDYŚ JAKIŚ NIKIEL GOSC ZUPEŁNIE NIEZNANY, MÓWIŁ COS O OMP NIE MA ZNACZENIA!!!!!!! BO JESLI KTOŚ TWIERDZI ZE NIKIEL JEST PREZESEM A CO ON ZROBIŁ PRZEZ 20 LAT??? DOROBIŁ SIĘ 5 CZŁONKÓW!! HA H HA HA !!! POZATYM NIE BYŁO U NIKLA CIĄGŁOŚCI WŁADZY, A W LUBLINIE OD 2003 ROKU JEST CIĄGŁOŚĆ WŁADZY PRAWOWITEJ NADANEJ OD BOGA, DLATEGO ISTNIEJ CIĄGLOŚC!!!
POZd
Zapisane
Rojalista
Gość
« Odpowiedz #2 dnia: Sierpnia 17, 2009, 21:46:51 pm »

ZACHĘCAM DO ODWIEDZENIA STRONY WWW.OMP.LUBLIN.PL, POLECAM RÓWNIEŻ DZIAŁ MULTIMEDIA!!!! JESTEŚ KATOLIKIEM MUSISZ WEJŚĆ NA TĘ STRONE!!!!
Zapisane
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #3 dnia: Sierpnia 17, 2009, 21:49:18 pm »

W LUBLINIE OD 2003 ROKU JEST CIĄGŁOŚĆ WŁADZY PRAWOWITEJ NADANEJ OD BOGA, DLATEGO ISTNIEJ CIĄGLOŚC!!!

Jestem nie w temacie, więc zapytam: skąd to wiadomo?
Zapisane
Reaktor
adept
*
Wiadomości: 34


Reakcjonista.pl
« Odpowiedz #4 dnia: Sierpnia 17, 2009, 21:53:33 pm »

Co za narwaniec? Organizacja Monarchistów Polskich istnieje od 20 lat pomimo jakiejś regionalnej secesji ;)
Zapisane
Kamelot Króla, Żuaw Papieski, Szturmowiec Imperium
www.xportal.pl
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #5 dnia: Sierpnia 17, 2009, 22:03:55 pm »

właśnie, OMP jest tylko jedna, wara kluskowitom od tej nazwy i tradycji !!
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Antiquus_ordo
Gość
« Odpowiedz #6 dnia: Sierpnia 18, 2009, 00:10:01 am »

W LUBLINIE OD 2003 ROKU JEST CIĄGŁOŚĆ WŁADZY PRAWOWITEJ NADANEJ OD BOGA, DLATEGO ISTNIEJ CIĄGLOŚC!!!

Jestem nie w temacie, więc zapytam: skąd to wiadomo?
Pewnie była konsekracja na prezesa:)
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #7 dnia: Sierpnia 18, 2009, 00:27:01 am »

PRAWDZIWA I JEDYNA ORGANIZACJA MONARCHISTÓW POLSKICH ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W LUBLINIE!!!!! A TO ZE KIEDYŚ JAKIŚ NIKIEL GOSC ZUPEŁNIE NIEZNANY, MÓWIŁ COS O OMP NIE MA ZNACZENIA!!!!!!! BO JESLI KTOŚ TWIERDZI ZE NIKIEL JEST PREZESEM A CO ON ZROBIŁ PRZEZ 20 LAT??? DOROBIŁ SIĘ 5 CZŁONKÓW!! HA H HA HA !!! POZATYM NIE BYŁO U NIKLA CIĄGŁOŚCI WŁADZY, A W LUBLINIE OD 2003 ROKU JEST CIĄGŁOŚĆ WŁADZY PRAWOWITEJ NADANEJ OD BOGA, DLATEGO ISTNIEJ CIĄGLOŚC!!!
POZd

Czy moglbym wiedziec w jaki sposob nastapilo to nadanie? Aniol zstapil z nieba czy korona sie komus na glowie zmaterializowala?
Zapisane
Krzysztof Kałębasiak
aktywista
*****
Wiadomości: 1136


« Odpowiedz #8 dnia: Sierpnia 18, 2009, 00:30:57 am »

Pan rojalista chyba nie ma pojecia co to jest OMP.
Nie pisalby tego, co napisal, gdyby wiedzial.
Zastanawiam sie czasem, co w ludzi wstepuje, ze tak sie zachowuja?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 18, 2009, 00:32:34 am wysłana przez Krzysztof Kałębasiak » Zapisane
Rojalista
Gość
« Odpowiedz #9 dnia: Sierpnia 18, 2009, 10:01:27 am »

ADAM DANEK I TA BANDA NIKLOWA NIE MA PRAWA POWOŁYWAĆ SIĘ NA OMP, NIECH DANEK POCHWALI SIĘ I POWIE JAK PRZEGRAŁ PROCES W SĄDZIE I MA ZAPŁACIĆ 10 TYS ZŁ ZA BEZPRAWNE UŻYWANIE NAZWY OMP !!!! JEDYNA OMO TO: WWW.OMP.LUBLIN.PL, POZATYM ILU CZŁONKÓW MA NIKIEL 5 CZY 6 , SKORO NIKIEL TYLE ZROBIŁ TO DLACZEGO NIE CHWALI SIĘ TYM NA SWOJEJ STRONIE?
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #10 dnia: Sierpnia 18, 2009, 10:06:32 am »

JEDYNA OMO TO: WWW.OMP.LUBLIN.PL

OMO - rzeczywiście trafna nazwa dla tej grupki antylegitymistów

:D
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Rojalista
Gość
« Odpowiedz #11 dnia: Sierpnia 18, 2009, 10:21:51 am »

http://[b]CIĄGŁOŚĆ WŁADZY ISTNIEJE W LUBLINIE OMP, DLATEGO ŻE ISTNIAŁA CIĄGŁA DZIAŁALNOŚĆ ORGANIZACJI, NIE BYŁO PRZERW, A OMP TEN TZW. NIKLOWY DZIAŁAŁ OKAZJONALNIE, NIE ZOSTAŁ NIGDY OFICJALNIE ZAREJESTROWANY, POZATYM NIE BYŁO CIĄGŁOŚCI STRUKTUR A TO ŻE NIKIEL SAM SIEBIE OGŁOSIŁ PREZESEM OMP NIE MA ZNACZENIA,(POZATYM JEST TO APSÓRT SAM SIEBIE SIĘ KORONOWAĆ) W OMP LUBLIN PO ZASTANOWIENIU, WSZYSCY CZŁONKOWIE ZGODZILI SIĘ ABY PREZESEM OGÓLNOPOLSKIM OMP ZOSTAŁ PAN ŁUKASZ KLUSKA. ZOSTAŁ NIM DLATEGO ŻE JEST CHARYZMATYCZNYM PRZYWÓDCĄ. DLATEGO DOMNIEMYWAĆ MOŻNA ŻE BÓG NA TO POZWOLIŁ SKORO OD TAMTEJ PORY ISTNIEJE CIĄGŁOŚĆ WŁADZY, A ORGANIZACJA DYNAMICZNIE SIĘ ROZWIJA.
ZACHĘCAM DO ZOBACZENIA STRON:[/b]


WWW.OMP.LUBLIN.PL
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #12 dnia: Sierpnia 18, 2009, 10:24:32 am »

udział uzyszkodnika Rojalista na tem forum to APSÓRT

wnoszę o bana dla tego kapslokowca
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
porys
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 2650


« Odpowiedz #13 dnia: Sierpnia 18, 2009, 10:25:08 am »

Panie Rojalisto - wspaniale Pan osmieszasz swą "organizację"  ;D
Zapisane
zdewirtualizować awatary
fr. Antoninus OP
Gość
« Odpowiedz #14 dnia: Sierpnia 18, 2009, 10:28:04 am »

a ja myslalem, ze rojalisci, jesli juz istnieja, to maja maniery, po francusku mowia, och, ach i w ogole Hotel Lambert, kanapy, wygody, kamerdyner w liberii, szofer z limuzyna...
a tu krzyki, kominiarki i takie bledy w pisowni. chyba juz guwernerow dobrych nie zatrudniaja  ;D
Zapisane
Strony: [1] 2 3 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Organizacja Monarchistów Polskich: pesymizm w natarciu! « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!