Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 19, 2024, 21:29:43 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231948 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Fragmenty pięknowłose
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Fragmenty pięknowłose  (Przeczytany 487 razy)
casimirus
rezydent
****
Wiadomości: 396


« dnia: Maja 31, 2019, 12:16:58 pm »

Dla większej przejrzystości, zdecydowałem jednak założyć nowy wątek.
Jeśli ktoś nie ma zbyt wiele czasu, szczególnie polecam punkt 4.

1. O bliźnich:
 - o S. Michalkiewiczu: "puste slogany", "truizmy", "głupoty", "bzdury", "bzdety" .
- Zawsze był starym komuchem, wszak nie byle kto może być tłumaczem Nowosti.
Towarzysz Michalkiewicz zawsze był orędownikiem ubecji i kiedyś postulował nawet dogadanie się z "razwiedką", bo inaczej się polityki nie da robić. 

 - o ks. Isakowiczu-Zaleskim: „Bardzo chce zostać zdegradowany i zniszczony, czy może jakiś status kanoniczny, który daje mu dużą autonomię?” ;
- o ks. Szymonie Bańce: „Z uśmieszkiem na twarzy mówi o ofiarach pedofilii, że to w ogóle jest wszędzie, a nie tylko w kościele. [...]. Plastikowa gadka-szmatka. Nie pierwszy raz słucham tego księdza i wiem, że nigdy bym doń nie poszedł z żadnym problemem”.
- o ks. Małkowskim: Ten ksiądz powinien sobie już dawno zęby wstawić, bo  normalni ludzie tego jego ciągłego mlaskania i odgłosów ssania miękkich dziąseł znieść nie są w stanie. 
- W pełni utrzymuję swój komentarz wobec ks. Małkowskiego, jest oszołomem w pełni, przykładając nawet i swojego wizerunku oraz nadmienionej dykcji.

- o J. Kaczyńskim: Oni sami w sobie do niczego się nie nadają, to zwykłe miernoty, lizusy i donosiciele. W zasadzie tylko takie osoby akceptuje Jarosław Kaczyński.
- Rola to debil, więc poważnych rozmów teologicznych w tej stacji raczej nie przeprowadza. Inteligentniejsi goście nie chcą z nim występować.
- o ks. Krzysztofie Kołodziejczyku i o duchownych in gremio: Raczej nie świadczy to o nim dobrze, skoro uwierzył jakiejś babie w kompletne brednie. [...]. Chyba nie musimy się tu oszukiwać co do poziomu i powagi większości księży w tym "arcykatolickim ostatnim bastionie", czyli naszym kraju.
- Ten występ to dowód na ewidentne skretynienie księży. 
- o prof. A. Nowaku: Śmieć, który to pisał, mógł już się przywalić do Bolesława Szczodrego, skoro już musiał sięgać do tak zamierzchłych czasów. Ale obcinanie rąk i nóg biskupom pewnie  ma za chlubę.
- o G. Braunie [po wyborach w Gdańsku]: w następnych wyborach podobny wynik raczej się nie powtórzy (chyba że Polacy uznają słuchanie pseudo-wykładów pseudo-historyków o dodawaniu przez żydów do macy ciał dzieci chrześcijańskich jako pierwszy problem dzisiejszej Polski, w dodatku w wykonaniu kolesia o aparycji potomka Judasza).
[...] bredzić jak Braun do swojego debilnego audytorium, że Polska przegrała okupację Moskwy w XVII wieku, bo przeczytał legendę, że pijany polski żołnierz z łuku strzelił w Moskwie w figurkę Matki Bożej i potem jeszcze za karę rozbiory były na dodatek. 
- Berkowicz to debil, jak prawie wszyscy od tow. Mikke. 
Najlepiej spytać Pana [Jacka Władysława] Bartyzela, on jest ekspertem w sprawach tęczowych.
- Kompletnie żałosna postać i nie ma tu żadnej metamorfozy. Nie widzę żadnego pożytku z tego człowieka w parlamencie UE.
Teraz Konfederacja wystawiła swojego dumnego pedałka, Bartyzela, z którego są dumni, bo ponoć coś tam popiszczał w TVP i go wynieśli jak kurczaka.
- Ja bym chciał wiedzieć z czego żyją Bosaki, Brauny i Winnickie, już nie mówiąc o Judaszach Mikkach, bo całe życie nie pracują, a ciągle ich wszędzie pełno i na wszystko ich stać.
Nie jestem zwolennikiem Braunów, Judaszów Mikke, Ruchów Narodowych, a tym bardziej Liroyów, dziadów z PZPR i LWP jak Jakubiak oraz wielu innych tym podobnych. 
[...] elektorat Ruchu Narodowego to jawni debile, skoro można im tak pluć w twarz.
 

 
2. O uczestnikach forum:
"fiksacja na punkcie jakichś niszowych guru komentatorskich", "wtedy i rozum niektórym może wróci", "co się panowie miotacie?", „Dla większości ludzi to dziwactwo pokroju rekonstrukcyj historycznych”; „Proszę na chwilę podnieść głowę od ksiąg swojego ostatniego prawdziwego papieża sprzed tysiąca lat”.
- Ale się nam śmietanka "katolicka" objawiła. W tym i groźby karalne od osoby z taką formą, że mogłaby konkurować w pojedynku z kurą, ale tylko związaną.
- o Kefaszu: Jeśli w pana opinii tyle kosztuje zrobienie takiego filmu, to nic dziwnego, że pisze pan upośledzone teksty, typu: "wal się frajerze", do każdego uczestnika dyskusji.
To nie kwestia wiary autorytetom naukowym, bo jest ona akurat bardzo głupim podejściem, czego dowodem jest wiara Panów Krusejdera i Bergoglio, że pochodzą od świni, bo wszyscy tak mówią, a ładne koszule mają. 
- o Krusejderze: Jest Pan dumnym szabes gojem. 
- o jwk: W gorszym położeniu pozostaje Pan, gdyż nie wynaleziono, póki co, protezy mózgu.
- Już zauważyłem, iż Panu odpowiednio się kojarzą atrakcyjni, młodsi mężczyźni, podobnie jak paru innym hiacyntom Forum Krzyż. Nie ma potrzeby, by o tym przypominać.
- Pan Hubertos panów pokonał jak św. Jerzy smoka. Stare dziady, a wierzą w gusła.


3. Wkład w merytoryczny poziom dyskusji na forum:
No skoro sobie już jakiś grubas, który przecież ma w dupie te osoby i gwałcone dzieci, nagrywa film komercyjny i to za pół bańki, to mógłby zrobić go efektywniej;
Film zapewne był jakoś pompowany medialnie. Ale jak? Nie wiem, bo nie oglądam telewizji i nie czytam gazet, bo to przestarzałe media.

4. O sobie samym dla potomności (materiały do ewentualnego procesu beatyfikacyjnego. Każde zdanie oczywiście wyrwane z kontekstu, ale autentyczne. Wydaje mi się, że nie z każdego z nas dałoby wypreparować coś takiego. To chyba kwestia stylu?

Ja nie jestem ani perfidny, ani zidiociały. Ja sam nigdy nie byłem w komisji od liczenia głosów, ale osoby z mojej rodziny były. W dodatku zdarzało mi się brać mocne leki po kontuzjach i mogę poświadczyć, że działały. Nie traktuję polityki w sposób sekciarski, dla mnie to pragmatyczny wybór. Nie bójmy się szczepionek. Dzięki nim wyeliminowano takie okropne choroby jak polio i chorobę Kreuzwelda Jacoba. Głupotą byłoby odrzucanie szczepień nawet na zasadach pseudo-wolnościowych. Mówię o młodym, choć nie chciałbym łamać ciszy wyborczej. Liczyłem, że pojawi się jakaś analiza wiążąca homoseksualną i pedofilską sieć w strukturach kościelnych z samym posoborowiem i jego istotą. Ale próżno tego szukać. W pełni popieram apel pana rysia, również jako osoba wielokrotnie banowana. Wiem jak to jest i jak niesprawiedliwie są owe sankcje przyznawane. Ja tam mam ten fragment normalnie za darmo, choć nic nie wykupowałem. A ja trafiałem na różnych księży. Z kolei u młodszego księdza zdarzyło mi się, że nie zamierzał nawet słuchać moich grzechów. Miał to w du.ie i chciał sobie dalej spać. Z kolei spowiadałem się raz lub dwa w FSSPX i muszę przyznać, że trochę męczący są ci księża. Muszą mieć pewnie jakąś zasadę sprawdzania, czy nie dają rozgrzeszenia pochopnie, dlatego dopytują, chcą być przekonywani. A ja tam chętnie tą drogą pójdę, bo rzeczy należy nazywać zgodnie z prawdą. Naprawdę, nie jestem opłaconym agentem, który chce powalić największego żyjącego Polaka, Jarosława Kaczyńskiego słowami krytyki na góra dziesięcioosobowym zamkniętym forum. Donatorzy sami nie przyjdą, potrzebny jest rozkrok. Obejrzałem film, choć nie w pełni, bo wolę wolny czas marnować na lepsze głupoty. Dlatego nigdy już nie wrócę do posoborowej sekty. To wielka nierządnica z Apokalipsy jak nic. Niemniej nawet biorąc pod uwagę moje pragmatyczne podejście wyżej streszczone, poniżanie polskiego państwa, sprowadzanie do Polski imigrantów i faszystowskie i bolszewickie działania PiSu wobec ludzi z prawdziwej opozycji sprawiły, że ostatecznie stracili moje poparcie. Co więcej, nigdy już na żadną osobę, która kiedykolwiek była w PiSie, nie zagłosuję.

PS Nowe nabytki zaznaczam na zielono (z wyjątkiem punktu 4, aby nie utrudniać lektury).
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2019, 12:20:02 pm wysłana przez casimirus » Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #1 dnia: Maja 31, 2019, 14:32:35 pm »

Benedyktyńską cichą pracą fora się bogacą. Podziwiam Pański wysiłek i jestem wdzięczny za ten materiał źródłowy.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Fragmenty pięknowłose « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!