Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 23:28:45 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Pedalstwo w natarciu
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 50 Drukuj
Autor Wątek: Pedalstwo w natarciu  (Przeczytany 197328 razy)
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #75 dnia: Listopada 15, 2009, 10:54:25 am »

Podzielam opinię X.Konstantyna...myślę, że to nawet widać...niestety...
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
kamilek
Gość
« Odpowiedz #76 dnia: Listopada 15, 2009, 12:44:28 pm »

.
Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #77 dnia: Listopada 15, 2009, 12:54:12 pm »

To musi być opętanie inaczej nie mogę wytłumaczyć tej metamorfozy!

Krytykował ostro JŚw. Jana Pawła II, miał kontakty z lewicową Krytyką Polityczną, miał kontakty z feministkami - ba, ożenił się z takową.

Mam tylko wątpliwości, co tacy ludzie sobie myślą wstępując do seminariów?

Myślą ? Nie myślą tylko "smirno i ruki po szwam !" i wykonują rozkazy... ;)
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Teresa
aktywista
*****
Wiadomości: 1408

« Odpowiedz #78 dnia: Listopada 18, 2009, 08:34:49 am »

Trafiają się czasami dobre wiadomości w tym tomacie - mianowicie w USA właśnie zbankrutował największy wydawca homo-prasy:
http://www.rp.pl/artykul/25,393548_To_cios_dla_gejow_w_Ameryce__.html
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #79 dnia: Listopada 18, 2009, 08:51:40 am »

Po prostu papier gazetowy nie za bardzo nadaje sie do wykorzystania jako toaletowy ;D
Przerobią gazety na papier toaletowy. Większość społeczeństwa będzie bardziej zadowolona.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
czesiek
Gość
« Odpowiedz #80 dnia: Listopada 18, 2009, 11:01:44 am »

Wszystkich tutaj wypowiedzi nie przeczytałem, ale stawiam pytanie , jak się one mają do Ewangelii, miłości bliźniego? Bo jak pobieżnie przeczytałem blado,niestety.
Zapisane
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #81 dnia: Listopada 18, 2009, 11:04:10 am »

A które konkretnie wypowiedzi ?
Miłość bliźniego objawia się np. tym, że robiącemu coś złego trzeba uświadomić zło.
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #82 dnia: Listopada 18, 2009, 11:05:35 am »

Hm, jakby tu Panu odpowiedzieć... Takie rzeczy należy bezwzględnie potępiać z całą mocą, ale też należy się za takich ludzi modlić, by zeszli ze złej drogi.
To powinno wystarczyć.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Andris krokodyl różańcowy
aktywista
*****
Wiadomości: 1371


« Odpowiedz #83 dnia: Listopada 18, 2009, 11:21:14 am »

http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/nauka/ftalany-zamieniaja-chlopcow-w-dziewczynki,48916,1
Zapisane
Początkowo zamierzaliśmy nie odpisywać na Pański list, ale ponieważ Pan nalega, pragniemy poinformować, że nie odpowiemy na zadane pytanie.
Teresa
aktywista
*****
Wiadomości: 1408

« Odpowiedz #84 dnia: Listopada 18, 2009, 12:12:47 pm »

Wszystkich tutaj wypowiedzi nie przeczytałem, ale stawiam pytanie , jak się one mają do Ewangelii, miłości bliźniego? Bo jak pobieżnie przeczytałem blado,niestety.
Panie cześku, my już od dawna wiemy, że nie ma w nas miłości, takie uwagi nie zrobią tu żadnego wrażenia.
Zapisane
czesiek
Gość
« Odpowiedz #85 dnia: Listopada 18, 2009, 12:16:22 pm »

Cóż napewno zgadzam się iż zło trzeba nazwać po imieniu ale to nie wszystko, a wypowiedzi tutaj nie kończą się na nazwaniu złem lecz idą dalej i napewno nie są one ani miłością ani ewangelicznym dobrem. Tylko totalną jatką, tworzy się tutaj klub ludzi sprawiedliwych a co najmniej nie dotkniętej tym trądem a tym samym wywyższaniem się nad nimi, a co już niestety nie odróżnia nas nic od poganów bo i to jak to mawiał Pan Jezus i poganie czynią.
A katolik? Do czego jest wezwany? Co go odróżnia od pogana, czy niewierzacego czy tego przyslowiowego homoseksualistę.
Nie chcę być tutaj jakąś marudą na tym forum, czy szukającym dziur ale choć wczoraj przyszłem to jednak ciągle obserwuję to forum,zresztą i inne. Opinię o forach tym ,każdym innym przedstwiłem w innym temacie.
Dlatego pozwoliłem sobie zwrócić uwagę choćby na początek na ten problem tak miły dla wielu o podobnych poglądach, i jak mówiłem osób nie dotkniętych tym ,,trądem". Zapewne żyjących w przekonaniu o wyższości tym samym nad nimi a zapominających iż to że są katolkami nie stało się bo mieli lepszych rodziców, rozum,( czy orientację prawdziwą czy nie prawdziwą) lecz są nimi czyli katolikami nie dla wywyższania, potępiania lecz z racji wybrania,daru są przeznaczeni ku pokorze, stworzenia możliwości tym samym Bogu by mógł ich, świat zmieniać. Nikt nie został katolikiem dla samego siebie tylko jako wybranie,dar i zadanie dla niego.
I w tym kontekście większość w tym temacie( i nie tylko w tym) wypowiedzi są zaprzeczeniem Ewangelii i miłości bliźniego choć jesteśmy na forum katolickim o pięknej nazwie, gdzie prawdopodobnie większość lub wszyscy to katolicy.
Zapisane
czesiek
Gość
« Odpowiedz #86 dnia: Listopada 18, 2009, 12:18:23 pm »

Pani Tereso ja nie mam najmniejszego zamiaru robić tutaj jakiekolwiek wrazenie, jestem katolikiem, tak rozumuję jak rozumuję, nie łamię regulaminu wypowiadając się, więc cóż... nic dodać nic ująć.
Zapisane
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #87 dnia: Listopada 18, 2009, 12:22:11 pm »

wczoraj przyszłem
Ma Pan pozamiatane u Pana Eligiusza ;D
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
czesiek
Gość
« Odpowiedz #88 dnia: Listopada 18, 2009, 12:24:08 pm »

No niestety jak już to i gdzie indziej wspomniałem orłem z języka polskiego nie jestem, przyznaję z ubolewaniem.
Zapisane
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #89 dnia: Listopada 18, 2009, 12:25:22 pm »

No niestety jak już to i gdzie indziej wspomniałem orłem z języka polskiego nie jestem, przyznaję z ubolewaniem.
Gra :)
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 50 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Pedalstwo w natarciu « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!