Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Lipca 21, 2024, 18:34:12 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
232285 wiadomości w 6635 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Pedalstwo w natarciu
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 51 Drukuj
Autor Wątek: Pedalstwo w natarciu  (Przeczytany 208105 razy)
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #315 dnia: Czerwca 06, 2012, 09:25:51 am »

"Bp" Niemiec być może ma ważne święcenia. Poza "sukcesją apostolską" szafarza ważna jest też materia, forma i intencja na każdym etapie tejże sukcesji - a o tym nie wiemy nic...
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5804


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #316 dnia: Czerwca 21, 2012, 14:37:49 pm »

Pedziowi Biedroniowi siadło na resztkę mózgu:

Cytuj
Czy Robert Biedroń na swym profilu na Facebooku rozpoczął coś na kształt wojny z homofobią? Poseł Ruchu Palikota zamieścił zdjęcie synka mężczyzny, który - jak twierdzi Biedroń - zrobił mu wulgarną uwagę. Podał też jego nazwisko.
Jakiś pan Robert P. przesłał mi na facebooku taką oto odkrywczą wiadomość: "odbyt jest do sr... nie do je...". Ciekawe po ilu eksperymentach odkrył tę prawidłowość?
 Na jego profilu można znaleźć 2 zdjęcia. Jedno z nich prezentujące dumnie jego synka z ciekawym motywem religijnym w tle. W kontekscie w/w jakże twórczej wiadomości nie mogłem się oprzeć pokusie prezentacji owego zdjęcia... - napisał we wtorek wieczorem Robert Biedroń. Jednak na jego profilu nazwisko mężczyzny pojawiło się w całości. Bez kropek zacytowana była także jego wypowiedź, zaś na zdjęciu twarz chłopca nie było rozmazana...

stąd: http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/395248,robert-biedron-na-facebooku-opublikowal-zdjecie-syna-mezczyzny-ktory-zrobil-mu-homofobiczna-uwage.html

To, że posłankę Biedroń chroni immunitet to nie znaczy, że to co robi jest legalne.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5804


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #317 dnia: Lipca 05, 2012, 23:13:29 pm »

Kolejny kwiatek:

Cytuj
Homoseksualne ikony na Facebooku

Facebook wprowadził nowe ikony dla użytkowników pozostających w zalegalizowanych związkach homoseksualnych. Dla pederastów ikony z dwoma mężczyznami, dla lesbijek zaś z dwiema kobietami. Wcześniej istniała tylko jedna ikona z mężczyzną i kobietą symbolizująca prawdziwe małżeństwo.

Od teraz w osiach czasu ludzi, którzy na Facebooku są w związku „małżeńskim” z osobą tej samej płci wykorzystywane są nowe „postępowe” ikony.

W lutym ubiegłego roku, portal społecznościowy ulegając różnorodnym lobby promującym zachowania dewiacyjne wprowadził dwa kolejne rodzaje związków, które można ustawić w profilu: związek partnerski i konkubinat.

To już kolejny raz kiedy Facebook opowiada się po stronie sodomitów. Kiedy z inicjatywy Krucjaty Młodych i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Warszawskiej miała mieć miejsce modlitwa wynagradzająca za ten grzech, administracja serwisu usunęła informację o planowanym publicznym różańcu w Warszawie.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Andriusza
rezydent
****
Wiadomości: 394

« Odpowiedz #318 dnia: Lipca 07, 2012, 20:32:17 pm »

http://www.intoleranceagainstchristians.eu/case/christian-manifestation-attacked-by-homosexual-activists.html

Czerwiec 2012: 16 czerwca, około 70 Chrześcijan (katolików) demonstrowało w pobożnym i pokojowym marszu przeciwko wiedeńskiej "Gay pride parade". Zostali zaatakowani przez kontrdemonstrację składającą się z aktywistów homoseksualnej agendy.
Plakat należący do chrześcijan został zniszczony w wyniku ataku jednego z członków parady homoseksualistów.  Kilka przyśpiewek wykorzystujących różne antychrześcijańskie hasła było wykrzykiwanych lub śpiewanych, w tym: (proszę mi wybaczyć, ale naprawdę nie chcę przekładać tutaj tego bluźnierstwa przeciwko Jezusowi Chrystusowi). Krzyczeli także: "papież to świnia". Jeden z plakatów użytych przez aktywistów homoseksualnych brzmiał "Katolicyzm jest uleczalny". Zarejestrowana trasa chrześcijańskiej manifestacji została zablokowana przez niezarejestrowaną grupę homoseksualnych aktywistów. Tylko nadzwyczajna ilość policji, w tym specjalnych jednostek,  była zdolna do ochrony chrześcijańskiej grupy przed fizyczną przemocą.

http://gloria.tv/?media=301724

Kto ciekawy może sobie obejrzeć przebieg całego zajścia, ale ostrzegam, że pięść się sama zaciska na widok działań osobników wspierających pederastów. Największą uwagę zwraca różnica jakościowa jeśli chodzi o kulturę osobistą, ubiór, sposób wyrażania swoich przekonań, między grupą katolików a lewacką hołotą. Obrazoburcze gesty, publiczne obnażanie się, przekleństwa, akty przemocy fizycznej - taki poziom prezentują "młodzi wykształceni z wielkich austriackich miast". 
Jestem ciekaw co na powyższe mają w odpowiedzi zwolennicy "wolności wypowiedzi". Czy miotanie przekleństw i bluźnierstw przeciwko Panu Jezusowi i Jego Najświętszej Matce też wchodzi w ten zestaw ? A obrzucanie błotem papieża ? Za starych, dobrych czasów przynajmniej zarobiliby po kilkadziesiąt kijów...
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2012, 19:42:19 pm wysłana przez Andriusza » Zapisane
"Tekst dokumentu [Gaudium et spes] odgrywa rolę anty-Syllabusa w stopniu, w jakim stanowi on próbę oficjalnego pogodzenia Kościoła ze światem, takim, jakim stał się on od roku 1789, po Rewolucji Francuskiej."
kard. Ratzinger
animus60
aktywista
*****
Wiadomości: 1126

« Odpowiedz #319 dnia: Lipca 08, 2012, 14:02:39 pm »

Wałęsa uhonoruje znanego homoseksualistę.

Wiadomość z Frondy:

http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/walesa_uhonoruje_znanego_homoseksualiste__22304
Zapisane
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #320 dnia: Lipca 09, 2012, 20:59:09 pm »

Gorsze jest to :

http://www.dobreprogramy.pl/Google-walczy-o-prawa-gejow-i-lesbijek-zaczyna-od-Polski,Aktualnosc,34217.html

 >:(
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
Andriusza
rezydent
****
Wiadomości: 394

« Odpowiedz #321 dnia: Lipca 17, 2012, 11:03:34 am »

http://www.catholicnewsagency.com/news/priest-who-denied-communion-to-lesbian-no-longer-with-dc-archdiocese/

Ksiądz Marcel Guarnizo, który w lutym tego roku odmówił udzielenia Komunii Świętej lesbijce, nie pełni już posługi w Archidiecezji Waszyngtońskiej. Ponoć zabrakło mu "pasterskiej wrażliwości", tzn. nie powinien publicznie upominać jawnogrzesznicy i odmawiać jej udzielenia sakramentu.
Zapisane
"Tekst dokumentu [Gaudium et spes] odgrywa rolę anty-Syllabusa w stopniu, w jakim stanowi on próbę oficjalnego pogodzenia Kościoła ze światem, takim, jakim stał się on od roku 1789, po Rewolucji Francuskiej."
kard. Ratzinger
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7315


« Odpowiedz #322 dnia: Sierpnia 06, 2012, 09:54:15 am »

Gorsze jest to :

http://www.dobreprogramy.pl/Google-walczy-o-prawa-gejow-i-lesbijek-zaczyna-od-Polski,Aktualnosc,34217.html

 >:(
No ale nie tak całkiem beznadziejnie:  http://forum.dobreprogramy.pl/czyzby-cenzura-dopadla-t494932.html
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #323 dnia: Sierpnia 09, 2012, 22:08:14 pm »


 

Cytuj
Prof. Pawłowicz dla Fronda.pl: Projekt Żalka nie ma sensu. Związki homoseksualne to związki jałowe
http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/prof._pawlowicz_dla_fronda.pl:__23191

Platforma dlatego wychodzi z takim projektem, bo z jednej strony (dzięki Bogu!) przyczyniła się do odrzucenia projektów SLD i Ruchu Palikota, ale z drugiej strony – być może przestraszyła się słupków, bo lewackie środowiska „mają” media, i przed zapowiadanymi jesiennymi protestami chce się tym kręgom przypodobać. Ale to ciężkie naruszenie Konstytucji i zasady ustrojowej jaką jest małżeństwo - mówi w rozmowie z portalem Fronda.pl prof. Krystyna Pawłowicz.
Projekt posła Jacka Żalka nie ma sensu o tyle, o ile niewiele różni się od projektów, które wcześniej składał Ruch Palikota i SLD. W projekcie Żalka usunięto te najbardziej drażniące przywileje, na przykład dotyczące ulg podatkowych czy wspólnych odpisów. Jednak nadal znajdują się w nim propozycje nie do przyjęcia, na przykład o prawie do pochówku czy ustawowym dziedziczeniu (co w dalszym ciągu imituje małżeństwo). Taka konstrukcja jest jednak sprzeczna z art. 18 Konstytucji, który mówi, że Rzeczpospolita chroni małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny. To oznacza, że ochronie prawnej podlega tylko małżeństwo zawarte pomiędzy kobietą i mężczyzną, które ma na celu prokreację. Państwo nie może jednocześnie udzielać ochrony prawnej, czyli przewidywać jakichkolwiek przywilejów i ulg konstrukcjom prawnym, które mają obniżyć atrakcyjność małżeństwa.

 

Co to jest związek partnerski? To taki układ, umowa pomiędzy osobami, które nie chcą zawrzeć związku małżeńskiego (a mogą, jeśli chodzi o kobietę i mężczyznę) z różnych powodów. Są związkiem, ale bez zamiaru trwałości. Państwo zaś popiera związek małżeński jako związek trwały, bo z tym łączą się pewne korzyści społeczne. Związek homoseksualny jest związkiem jałowym. I cały czas państwo nie ma prawa popierać takich konstruktów prawnych, które osłabiają chronioną przez nie instytucję małżeństwa. Bo jeśli można mieć to samo bez związku małżeńskiego, czyli wchodzić w łatwe do zawarcia (i jeszcze łatwiejsze do rozbicia) związki i korzystać z takich samych przywilejów, to po co wchodzić w związek małżeński? Poza tym, w projekcie Żalka nie ma nic o ulgach podatkowych, ale skoro przyzwala on na związki paramałżeńskie, to najpewniej wkrótce ktoś zacznie domagać się tego przywileju i zostanie on przywrócony. Ten projekt wyraża interesy osób, które mają nieuporządkowane emocje seksualne, namiętności. To jedyne kryterium, na podstawie którego żądają oni przywilejów. Jeśli państwo już miałoby komuś takie przywileje przyznawać, to najwyżej osobom, które opiekują się rodzicami czy rodzeństwem. Jakim prawem związki homoseksualne miałyby mieć przywileje np. przy pochówkach?! Dlaczego osoby zupełnie obce, a nie te, które ze zmarłym łączyły więzy krwi? Na marginesie dodam, że młode osoby czasem podstępnie wchodzą w takie związki tylko po to, aby wejść w stan posiadania majątku swojego wybranka kosztem jego krewnych. Do podobnych wykroczeń dochodzi przy okazji dziedziczenia, czy pochówku. Ten projekt to nic więcej, ponad sposób na obejście Konstytucji i wyłudzanie majątków. To nieuporządkowane, a co więcej osłabiające instytucję małżeństwa. Żaden taki projekt nie ma prawa być przyjęty przy obowiązującej Konstytucji.

 

W projekcie Żalka samo założenie jest sprzeczne z Konstytucją. Państwo nie może jedną ręką konstytucyjnie popierać małżeństwa, a drugą – tworzyć instytucje, które będą to małżeństwo osłabiały. Jeśli ktoś będzie mógł mieć te same przywileje bez obowiązków, to nie będzie żadnej motywacji do zawierania związków małżeńskich! Małżeństwo ma zamiar trwałości, a te wszystkie związki, gdyby miały zamiar trwałości (jak w przypadku konkubinatów) to już dawno byłyby zawarte! Jeśli chodzi o nieuporządkowane relacje homoseksualne, to państwo nie ma żadnego interesu w tym, by je chronić. Jego obowiązkiem jest popieranie konstytucyjnego modelu rodziny.

 

Platforma dlatego wychodzi z takim projektem, bo z jednej strony (dzięki Bogu!) przyczyniła się do odrzucenia projektów SLD i Ruchu Palikota, ale z drugiej strony – być może przestraszyła się słupków, bo lewackie środowiska „mają” media, i przed zapowiadanymi jesiennymi protestami chce się tym kręgom przypodobać. Ale to ciężkie naruszenie Konstytucji i zasady ustrojowej jaką jest małżeństwo.
 

Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #324 dnia: Sierpnia 17, 2012, 18:30:46 pm »

I znowu Rosja wymierza policzek tym razem gejom. Zakaz parad gejów w Moskwie przez 100 lat!!!!!!!!!!!!
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-zakazano-parad-gejowskich-do-2112-roku,1,5220283,wiadomosc.html
Zapisane
Duke
bywalec
**
Wiadomości: 56


Jezu, ufam Tobie!

« Odpowiedz #325 dnia: Sierpnia 18, 2012, 13:59:25 pm »

I znowu Rosja wymierza policzek tym razem gejom. Zakaz parad gejów w Moskwie przez 100 lat!!!!!!!!!!!!
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-zakazano-parad-gejowskich-do-2112-roku,1,5220283,wiadomosc.html

Chociaż oni jako Państwo coś z tym robią. Bo przecież ile Kościół może im mówić, że czynią źle, że grzeszą, ile razy mamy swoich braci w 4 oczy upominać jak nakazał Zbawiciel? Tutaj trzeba bardziej radykalnych środków i popieram Rosję w tym względzie w 100%. Czas na Polskę.
Zapisane
"Nim przyjdę jako Sędzia Sprawiedliwy, wpierw przychodzę jako Król Miłosierdzia." (Dz. 83)

Święta Maryjo, Matko Kościoła! Święta Siostro Faustyno! Módlcie się za mną.
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #326 dnia: Sierpnia 18, 2012, 14:08:32 pm »

A gdzie tam. W Polsce jeszcze za ten czyn by dali Order Orła Białego, że ktoś przywalił katolom. Przykre, że wartośći religijnych bronią państwa prawosławne czy islamskie, a katolicy zdają się spać.
Zapisane
Duke
bywalec
**
Wiadomości: 56


Jezu, ufam Tobie!

« Odpowiedz #327 dnia: Sierpnia 19, 2012, 11:35:03 am »

A gdzie tam. W Polsce jeszcze za ten czyn by dali Order Orła Białego, że ktoś przywalił katolom. Przykre, że wartośći religijnych bronią państwa prawosławne czy islamskie, a katolicy zdają się spać.

Niestety ma Pan rację, ale wydaje mi się, że to dlatego, że mamy zbyt łagodne usposobienie. Będzie tak, że będą na nas krzyczeć, a potem nam zarzucać, że się broimy zamiast "nadstawiać drugi policzek", albo że gdzie jest nasze katolickie przebaczanie itd. Bardzo łatwo znaleźć ludziom na nas haka i mam wrażenie po prostu, że nie każdy potrafi się takiej agresji skierowanej na katolików przeciwstawić.
Zapisane
"Nim przyjdę jako Sędzia Sprawiedliwy, wpierw przychodzę jako Król Miłosierdzia." (Dz. 83)

Święta Maryjo, Matko Kościoła! Święta Siostro Faustyno! Módlcie się za mną.
sayalius
Gość
« Odpowiedz #328 dnia: Sierpnia 19, 2012, 11:52:56 am »

Inna sprawa jest taka, że jesteśmy (jako Polacy) trochę jak te krowy: jak zabraknie trawy, to będziemy muczeć, ale ze stajni nie wyjdziemy - to "pan" będzie musiał dać trawy, to sie uspokoimy. I analogicznie: homosie? Wielu ludzi tego nie popiera, ale tylko garstka od gadania zaczyna, a nie na gadaniu kończy...
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5804


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #329 dnia: Września 10, 2012, 14:41:11 pm »

http://www.cda.pl/gry-online/45213a/ZABIJ-PEDALOW

Jak się komuś nudzi ;D
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Strony: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 51 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Pedalstwo w natarciu « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!