Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maja 24, 2024, 14:34:06 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
232038 wiadomości w 6633 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Pedalstwo w natarciu
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 50 Drukuj
Autor Wątek: Pedalstwo w natarciu  (Przeczytany 202603 razy)
animus60
aktywista
*****
Wiadomości: 1126

« Odpowiedz #330 dnia: Września 10, 2012, 16:16:30 pm »

DK Pawłowicz opisuje kabaret znanego posła:

http://www.areopag21.pl/giacinto/artykul_2399_granice-dla-262382223bwybranych262382213b.html
Zapisane
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #331 dnia: Września 10, 2012, 16:37:15 pm »

http://www.cda.pl/gry-online/45213a/ZABIJ-PEDALOW

Jak się komuś nudzi ;D
Stanowczo za mało amunicji ma ten Bronek...
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5785


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #332 dnia: Września 10, 2012, 17:27:32 pm »

Ano :(
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #333 dnia: Września 18, 2012, 22:49:25 pm »

Cytuj
Co grozi dzieciom wychowanym przez homoseksualistów? Miażdżący raport amerykańskiego socjologa
Amerykański naukowiec prof. Mark Regnerus, który niedawno wykazał w swoich badaniach, że dzieci z tradycyjnych rodzin są znacznie szczęśliwsze i zdrowsze niż te wychowane przez pary jednopłciowe, stał się obiektem ataków ze strony środowisk homoseksualnych.

Jeden z niezadowolonych z wyników prac badawczych, stawiających w niepochlebnym świetle homozwiązki, zakwestionował na swoim blogu rzetelność naukowej pracy socjologa. To wystarczyło, że sprawą zajęła się specjalna komisja Uniwersytetu Texas w Austin, gdzie uczony jest zatrudniony. Szybko okazało się, że zarzuty pod adresem naukowca są całkowicie bezzasadne, a metodyka przeprowadzonych badań jest bez zarzutu.

David Hacker z chrześcijańskiej organizacji Alliance Defense Fund (ADF) uważa, że cała sprawa uwłacza godności profesora, który musiał kilkakrotnie stawić się przed komisją i oddać zawartość swego komputera do sprawdzenia. Jednak, jak zauważa prawnik, są to coraz częstsze sytuacje w USA.


Profesorów, którzy nie kłaniają się dominującej na uniwersytecie orientacji, w większości lewicowej, karze się lub cenzuruje z powodu ich przekonań – dodał.

Raport Marka Regnerusa oparty był na analizie odpowiedzi, jakich udzieliły dorosłe dzieci wychowane przez ich biologicznych rodziców lub przez rodzica homoseksualnego wraz z jego lub jej partnerem. Wnioski są jednoznaczne w swej wymowie i, jak zauważa uczony, trudno je bagatelizować.

12 proc. dzieci wychowanych przez matkę lesbijkę i 24 proc. tych, którymi opiekował się ojciec gej przyznawało, że myślało ostatnio o popełnieniu samobójstwa. Dla porównania w przypadku kompletnych rodzin i samotnego rodzica biologicznego odsetek dzieci rozważających odebranie sobie życia wyniósł 5 proc.

28 proc. dzieci wychowanych przez matkę lesbijkę podawało, że nie ma obecnie pracy. Do braku zatrudnienia przyznawało się 20 proc. dzieci wychowanych przez ojca geja, a tylko 8 proc. z kompletnych rodzin biologicznych i 13 proc. wychowanych przez jednego rodzica.

23 proc. dzieci wychowanych przez matkę lesbijkę mówiło, że było „dotykane seksualnie” przez ich rodzica lub jej partnerkę. Odsetek ten w przypadku pełnej rodziny biologicznej wyniósł 2 proc., w przypadku ojca geja – 6 proc. natomiast pojedynczego rodzica – 10 proc.

Kolejna zatrważająca statystyka dotyczy sytuacji, kiedy osoby w pewnym momencie zostały zmuszone do seksu wbrew ich woli. Dotyczy to 31 proc. tych wychowanych przez matkę lesbijkę, 25 proc. przez ojca geja i 8 proc. z pełnych rodzin biologicznych.

40 proc. wychowanych przez matkę lesbijkę i 25 proc. wychowanych przez ojca geja miało romans w czasie małżeństwa lub wspólnego mieszkania z partnerem. Do tego typu sytuacji przyznało się 13 proc. tych wychowanych w rodzinach tradycyjnych.

19 proc. wychowanych przez matkę lub ojca homoseksualistów przechodzi lub ostatnio przechodziło psychoterapię. Tymczasem o potrzebie konsultacji z psychoterapeutą mówiło 8 proc. wychowanych w rodzinie biologicznej.

20 proc. wychowywanych przez matkę lesbijkę i 25 proc. przez ojca geja podawało, że nabawiło się infekcji przenoszonych drogą płciową. Odsetek takich przypadków w odniesieniu do dzieci z rodzin tradycyjnych wyniósł 8 proc.

61 proc. wychowanych przez matkę lesbijkę i 71 proc. wychowanych przez ojca geja określało siebie jako „całkowicie heteroseksualnych”. Do takiej tożsamości przyznawało się natomiast 90 proc. tych wychowanych w pełnej biologicznej rodzinie.

Niestety lobby homoseksualne pozostaje głuche na tego rodzaju głosy. Forsuje swoje rozwiązania, za wszelką cenę próbując poszerzyć grupę krajów, w których adopcja dzieci przez homoseksualistów będzie możliwa. Wiele wskazuje na to, że od przyszłego roku do ich grona dołączy Francja. Pod wpływem działań lobbingowych znajduje się także Polska. Mimo, że zdecydowana większość Polaków wciąż sprzeciwia się legalizacji związków homoseksualnych, próby zmiany świadomości społecznej zakrojone są na szeroką skalę. Służą temu także batalie polityczne prowadzone głównie przez partie lewicowe. Złożony w Sejmie przez SLD projekt ustawy o związkach partnerskich oparty został na wzorze francuskim, który umożliwia homoseksualistom adopcję dzieci.

CZYTAJ WIĘCEJ: Ustawa o związkach partnerskich to prosta droga do oddania dzieci homoseksualistom. Europosłanka SLD odkrywa karty

mall/KAI

http://wpolityce.pl/wydarzenia/36178-co-grozi-dzieciom-wychowanym-przez-homoseksualistow-miazdzacy-raport-amerykanskiego-socjologa
 

Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #334 dnia: Września 18, 2012, 22:56:12 pm »

Cytuj
Lewica przypuszcza atak. Mer Paryża krytykuje prymasa
 
Bertrand_Delanoë fot. Marie-Lan Nguyen / licnence CC / wikimedia.commons
Homoseksualista, socjalistyczny mer Paryża, Bertrand Delanöe w skandalicznych słowach zaatakował francuskiego prymasa. W radiu Europe 1 skrytykował duchownego za jego sprzeciw wobec rządowych planów zalegalizowania małżeństw homoseksualnych. Zdaniem kardynała  Philippe Barbarina może otworzyć to drogę do „poligamii i kazirodztwa”.
W opinii Delanöe, postawa ks. Prymasa „jest bardzo szokująca i tym bardziej dziwna, bo jest to człowiek mądry”. – Nie wiem co mu się stało, on lekko oszalał, i to co mówi jest naprawdę nieładne - stwierdził mer Paryża.
Arcybiskup Lyonu powtórzył w piątek w czasie wywiadu nadanego jednocześnie w radiu RCF i telewizji TLM, swoją dezaprobatę wobec projektu ustawy dotyczącej legalizacji małżeństw homoseksualnych, nazywając go „załamaniem społecznym”, pociągającym za sobą „niezliczone konsekwencje, bo później ludzie ci będą się domagać legalizacji związków trzy lub czteroosobowych. Potem, pewnego dnia, zniknie zakaz kazirodztwa” - przestrzegał kard. Philippe Barbarin.
Mer Paryża, stwierdził, że jest gotów udzielać „ślubów” cywilnych homoseksualistom, dodając, że otrzymał już takie prośby. Projekt ustawy o legalizacji „małżeństw homoseksualnych” i adopcji dzieci przez gejów i lesbijki będzie przedstawiony 24 października na posiedzeniu rady ministrów.
 

FLC

http://www.pch24.pl/lewica-przypuszcza-atak--mer-paryza-krytykuje-prymasa,5909,i.html
 

-------------------------------------------------------------------------------- 
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
Andrzej75
aktywista
*****
Wiadomości: 2325


« Odpowiedz #335 dnia: Października 04, 2012, 13:49:07 pm »

http://ekai.pl/wydarzenia/swiat/x59250/zakaz-terapii-wyjscia-z-homoseksualizmu/

Cytuj
Wbrew opozycji terapeutów, którzy uważają, że z homoseksualizmu można się wyzwolić, Kalifornia, jako pierwszy stan w USA, zakazała prowadzenia terapii wśród nieletnich, której celem miałaby być zmiana orientacji na heteroseksualną.
Ustawę zamierzają zaskarżyć przed sądem republikanie. Twierdzą, że nie tylko narusza ona prawo rodziców do wychowania swych dzieci, ale także jest sprzeczna z Konstytucją USA, gdyż ogranicza prawo terapeutów do wolności słowa.
Zapisane
Exite de illa populus meus: ut ne participes sitis delictorum eius, et de plagis eius non accipiatis.
Pedro Veron
rezydent
****
Wiadomości: 417


« Odpowiedz #336 dnia: Października 05, 2012, 09:20:25 am »

http://www.cda.pl/gry-online/45213a/ZABIJ-PEDALOW

Jak się komuś nudzi ;D


1. Są jednak pedały, dla których ich pedalstwo jest poważnym problemem a proces powolnego dopuszczania do świadomości tego stanu rzeczy (odczytywanego z niechcianych inklinacji swojego ciała i psychiki) był bardzo stresującym i bolesnym przeżyciem. Co Kościół ma do zaoferowania takim osobom? Czy są jakieś duszpasterstwa dla homoseksualistów, którzy - przynajmniej oficjalnie a nie widać powodów do zadania im kłamu - chcą żyć po Bożemu?

2. Czy grzeszność (obrzydliwego) stosunku homo polega na czymś więcej niż grzeszność seksu pozamałżeńskiego z użyciem antykoncepcji?
Zapisane
Lvsaticvs
bywalec
**
Wiadomości: 97


« Odpowiedz #337 dnia: Października 05, 2012, 09:50:36 am »

Cytuj
2. Czy grzeszność (obrzydliwego) stosunku homo polega na czymś więcej niż grzeszność seksu pozamałżeńskiego z użyciem antykoncepcji?
Dwa słowa: contra naturam.
Zapisane
+ in patientia vestra possidebitis animas vestras +
Pedro Veron
rezydent
****
Wiadomości: 417


« Odpowiedz #338 dnia: Października 05, 2012, 09:52:08 am »

Cytuj
2. Czy grzeszność (obrzydliwego) stosunku homo polega na czymś więcej niż grzeszność seksu pozamałżeńskiego z użyciem antykoncepcji?
Dwa słowa: contra naturam.

antykoncepcja też jest contra naturam
Zapisane
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #339 dnia: Października 05, 2012, 21:12:54 pm »

2. Czy grzeszność (obrzydliwego) stosunku homo polega na czymś więcej niż grzeszność seksu pozamałżeńskiego z użyciem antykoncepcji?

Sodomia - jeden z grzechów wołających o pomstę do Nieba.
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
Pedro Veron
rezydent
****
Wiadomości: 417


« Odpowiedz #340 dnia: Października 06, 2012, 13:34:22 pm »

2. Czy grzeszność (obrzydliwego) stosunku homo polega na czymś więcej niż grzeszność seksu pozamałżeńskiego z użyciem antykoncepcji?

Sodomia - jeden z grzechów wołających o pomstę do Nieba.

Tak, oczywiście. To racja.
Tym niemniej, poza przebrzydłymi sodomitami, są jednak homoseksualiści, dla których ich orientacja nie była kwestią wyboru (nie twierdzę tu broń Boże, że homosex jest wrodzony)... Więc pozostaje jeszcze pytanie pierwsze, które kilka postów temu zadałem. Czy Kościół ma dla tych ludzi coś do zaoferowania? Czy są jakieś działania w tym kierunku, duszpasterstwa czy coś? Czy ktoś o czymś takim słyszał?
Zapisane
Regiomontanus
aktywista
*****
Wiadomości: 3618


« Odpowiedz #341 dnia: Października 06, 2012, 15:58:50 pm »

Czy Kościół ma dla tych ludzi coś do zaoferowania?

Gdybym chciał być złosliwy, to bym powiedział: "oczywiście, że ma, np. seminaria".  :(

Ale pomijając tę przykrą sprawę, istnieje organizacja "The Courage Apostolate" http://couragerc.net/, która zajmuje
się apostolatem  w środowiskach osób o skłonnosciach homoseksualnych. Z tego co piszą na swojej stronie, mają oficjalne wsparcie
Stolicy Apostolskiej.
Oni prowadzą dość prężną działalność, choć w większości na terenie USA.  Istnieje jednakże oddział polski:
http://couragerc.net/Poland.html
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2012, 16:02:59 pm wysłana przez Regiomontanus » Zapisane
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
Pedro Veron
rezydent
****
Wiadomości: 417


« Odpowiedz #342 dnia: Października 07, 2012, 17:31:01 pm »

Czy Kościół ma dla tych ludzi coś do zaoferowania?

Gdybym chciał być złosliwy, to bym powiedział: "oczywiście, że ma, np. seminaria".  :(


niestety jest w tym chyba ziarno prawdy...................... a poza tym dzięki za odpowiedź.
Zapisane
Teresa
aktywista
*****
Wiadomości: 1409

« Odpowiedz #343 dnia: Listopada 29, 2012, 09:23:20 am »

Precedensowa uchwała SN: partner homoseksualny może przejąć mieszkanie komunalne po śmierci najemcy:
http://prawo.rp.pl/artykul/757965,956237-Partner-homoseksualny-moze-przejac-mieszkanie-komunalne.html
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5785


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #344 dnia: Listopada 29, 2012, 09:34:45 am »

Robactwo się pleni w zastraszającym tempie.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Strony: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 50 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Pedalstwo w natarciu « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!