Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 17:32:18 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231860 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Wybory do PE. Mój kandydat.
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11 Drukuj
Autor Wątek: Wybory do PE. Mój kandydat.  (Przeczytany 12971 razy)
ececylia
aktywista
*****
Wiadomości: 591


« Odpowiedz #45 dnia: Maja 26, 2019, 21:07:47 pm »

Zagłosuję na Konfederację, bo chcę, żeby moje dzieci i wnuki ( na razie jedna wnuczka ) mogły godnie i w miarę  bezpiecznie żyć w Polsce. POPIS jedynie zmienia swoje miejsca  z ław  rządzących na opozycję, a wszystkie ich obietnice mają odwrotny od deklaracji skutek i młodzi zamiast wracać do kraju dalej z niego uciekają.
O święta naiwności! Gotuje im Pani najgorszy los, dzieciom nędzę i zbiory szparagów u bauera wnuczki na Lolitki a wnuków na łatwy łup dla celebryckich zboków. Konfederacja będzie nawet nie kanapą niezdolną do wywarcia jakiegokolwiek wpływu, uczciwsi połączą się z innymi na prawo a czerń? Lepiej nie mówić. Uświadamiam Panią, że POPIS to hasło Starych Kiejkutów wymyślone po to, żeby ludzie albo nie poszli do wyborów albo głosowali na takie ich "projekty" jak Kukiz czy Konfederacja.
Wolę być naiwna, niż głupia, bo jak nazwać kogoś kto po raz kolejny daje się wodzić za nos i wierzy w obietnice składane przed wyborami? PIS w tej kadencji mógł zrobić wszystko co chciał, ( póki jeszcze cokolwiek bez zgody UE może ) ma większość, ma prezydenta i co? Łupią tylko Polaków bez opamiętania i nie mogę się nadziwić, że ci łupieni nadal na nich głosują.
Zapisane
"Kochaj grzesznika nie jako grzesznika, ale jako człowieka. Jeśli kochasz chorego, prześladujesz chorobę, bo jeśli oszczędzasz chorobę, nie kochasz chorego." św. Augustyn
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #46 dnia: Maja 26, 2019, 21:12:08 pm »

Oto wyniki sondażowe exit poll:

42,4 proc. - PiS,
39,1 proc. - KE,
6,6 proc. Wiosna,
6,1 proc. Konfederacja,
4,1 proc - Kukiz,
1,3 proc. - Lewica Razem

z interii

Pederaści 6,6% Masakra...
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #47 dnia: Maja 26, 2019, 21:18:35 pm »

Zagłosuję na Konfederację, bo chcę, żeby moje dzieci i wnuki ( na razie jedna wnuczka ) mogły godnie i w miarę  bezpiecznie żyć w Polsce. POPIS jedynie zmienia swoje miejsca  z ław  rządzących na opozycję, a wszystkie ich obietnice mają odwrotny od deklaracji skutek i młodzi zamiast wracać do kraju dalej z niego uciekają.
O święta naiwności! Gotuje im Pani najgorszy los, dzieciom nędzę i zbiory szparagów u bauera wnuczki na Lolitki a wnuków na łatwy łup dla celebryckich zboków. Konfederacja będzie nawet nie kanapą niezdolną do wywarcia jakiegokolwiek wpływu, uczciwsi połączą się z innymi na prawo a czerń? Lepiej nie mówić. Uświadamiam Panią, że POPIS to hasło Starych Kiejkutów wymyślone po to, żeby ludzie albo nie poszli do wyborów albo głosowali na takie ich "projekty" jak Kukiz czy Konfederacja.
Wolę być naiwna, niż głupia, bo jak nazwać kogoś kto po raz kolejny daje się wodzić za nos i wierzy w obietnice składane przed wyborami? PIS w tej kadencji mógł zrobić wszystko co chciał, ( póki jeszcze cokolwiek bez zgody UE może ) ma większość, ma prezydenta i co? Łupią tylko Polaków bez opamiętania i nie mogę się nadziwić, że ci łupieni nadal na nich głosują.

Pani ececylia - jest mi Pani jak siostra:-)
Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
ececylia
aktywista
*****
Wiadomości: 591


« Odpowiedz #48 dnia: Maja 26, 2019, 21:23:04 pm »

Może bardziej jak babcia? ;D
Zapisane
"Kochaj grzesznika nie jako grzesznika, ale jako człowieka. Jeśli kochasz chorego, prześladujesz chorobę, bo jeśli oszczędzasz chorobę, nie kochasz chorego." św. Augustyn
Pentuer
aktywista
*****
Wiadomości: 854

« Odpowiedz #49 dnia: Maja 26, 2019, 21:34:41 pm »

/.../
z interii

Pederaści 6,6% Masakra...

Myślę, że byłoby jeszcze gorzej, gdyby:

1. Głupol w Warsiawce (chwilowo wyciszony) nie wygadał się przedwcześnie o oddawaniu dzieci dewiantom
2. Parada dewiantów w Gdańsku - nie mogli choć tygodnia poczekać? A tak podobno zmobilizowali sporo biernego dotychczas w wyborach do PE tzw. terenu
3. Publikacja tzw. wytycznych WHO, z których ludzie zapamiętali, że dzieci do lat 4-ch już będą "seksualizowane"

Jest jeszcze to - Warszawski turniej LGBT (źródło - https://twitter.com/OzdobaJacek/status/1132255878973984768). Też chyba zwariowali i nie dali rady poczekać tygodnia. Mam nadzieję, że nawet dla Warsiawki HGW i Trzaskowskiego jeszcze było to przegięcie.

PS ececylia Dzisiaj o 21:23:04

Prawdziwy test dopiero teraz przed nimi. Muszą dotrwać do wyborów jesiennych nie pożarłszy się, jak to nasza "prawiczka" ma w zwyczaju (to piszę z bólem, ale trzeba być trzeźwym). No i nie wierzę panu JKM. Kibicuję im, ale do PE powinni iść ludzie fachowi, a nie krzykacze w rodzaju Berkowicza czy gawędziarze w rodzaju Brauna. Narażę się komuś tu zapewne, ale tak właśnie myślę.
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2019, 22:41:05 pm wysłana przez Pentuer » Zapisane
Ecclesia ibi est, ubi fides vera est - (S. Hieronymus, Ecclesiae Doctor)
Mesenti
uczestnik
***
Wiadomości: 181


Sługa Wiecznego Rzymu

« Odpowiedz #50 dnia: Maja 26, 2019, 22:00:47 pm »

Dziś dowiedziałem się, że pewien ks. staruszek, z którym parę razy rozmawiałem - ma córkę. Pobożny człowiek, chociaż modernista, a tu taka nowina. Ludzie mają wady i słabości.

W pana wypowiedzi istnieje sprzeczność. Nie można być pobożnym prezbiterem jednocześnie posiadając potomstwo pochodzące z rozpusty. Ślubował celibat i co z tego wyszło? Arcybiskup Paetz też miał słabość do kleryków. O ile mi wiadomo wszyscy byli pełnoletni a Kościół wystawił go na pośmiewisko w przeciwieństwie do prawdziwych przestępców, którzy krzywdzili osoby niepełnoletnie wbrew ich woli. Kleryk jeśli nie chciał być konkubentem hierarchy mógł odejść z seminarium.
Zapisane
Dieu et mon droit

Wasza Świątobliwość została namaszczona olejem pochodzącym z ziemi, a ja Olejem zesłanym z Nieba.
Ludwik XIV
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #51 dnia: Maja 26, 2019, 22:18:10 pm »

Wolę być naiwna, niż głupia,
Ja Pani nie obrażałem.

bo jak nazwać kogoś kto po raz kolejny daje się wodzić za nos i wierzy w obietnice składane przed wyborami?
Chyba myli Pani PO z PiS. Wnuczka 500+ nie dostała? Że dopiero teraz? To tylko się cieszyć, że jej rodzicom nieźle się powodzi. Panie wykonujące ciężkie prace mogą 7 lat wcześniej odpocząć albo zająć się rodziną. Kolejki do operacji zaćmy, tomografii i rezonansu się skracają. "Nadwykonania" szpitali spłacono, nie grozi im złodziejska prywatyzacja. etc, etc, etc, etc.

PIS w tej kadencji mógł zrobić wszystko co chciał, ( póki jeszcze cokolwiek bez zgody UE może ) ma większość, ma prezydenta i co?
Ale co konkretnie? Przez rok miał Rzeplińskiego, prezydentowi zachciało się być "wszystkich Polaków" a ekonomii nie czuje. To co? Rozpętać wojnę religijną? Pójść na udry ze światowym żydostwem?

Łupią tylko Polaków bez opamiętania i nie mogę się nadziwić, że ci łupieni nadal na nich głosują.
No to chyba żyje Pani w jakiejś równoległej (nie)rzeczywistości. Zupełnie jak moja sąsiadka - fanka PO. Ma Pani na to jakieś dowody? Bo tak chlapać to każdy potrafi.

P.S. Akurat z Żoną jesteśmy "średniakami" i na większość programów się nie łapiemy ale cieszymy się, że koszmarna nędza dzieci zanikła, sklepy "na zeszyt" znikają, dewiacja nazywana jest dewiacją a kolejne mafie wędrują za kraty. Ile z tego wyratują sędziowie pod specjalnym nadzorem, to się zobaczy.


« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2019, 22:31:52 pm wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
ececylia
aktywista
*****
Wiadomości: 591


« Odpowiedz #52 dnia: Maja 26, 2019, 22:33:51 pm »

Wolę być naiwna, niż głupia,
Ja Pani nie obrażałem.
Prawda boli? 

bo jak nazwać kogoś kto po raz kolejny daje się wodzić za nos i wierzy w obietnice składane przed wyborami?
Chyba myli Pani PO z PiS. Wnuczka 500+ nie dostała? Że dopiero teraz? To tylko się cieszyć, że rodzicom nieźle się powodzi. Panie wykonujące ciężkie prace mogą 7 lat wcześniej odpocząć albo zająć się rodziną.

Nie mylę, bo ich nie da się pomylić, to jedna drużyna, tylko na pokaz starają się różnić. 500 wolałabym, żeby zostawili w portfelach, a nie wyciągali 700, co do odpoczynku także wolałabym, żeby decyzję zostawili paniom, które lepiej wiedzą od POPISU,czy pracować,czy nie.

PIS w tej kadencji mógł zrobić wszystko co chciał, ( póki jeszcze cokolwiek bez zgody UE może ) ma większość, ma prezydenta i co?
Ale co konkretnie? Przez rok miał Rzeplińskiego, prezydentowi zachciało się być "wszystkich Polaków" a ekonomii nie czuje. To co? Rozpętać wojnę religijną? Pójść na wojnę ze światowym żydostwem?
Jak nie wiedzą jak, to po co prą do władzy?

Łupią tylko Polaków bez opamiętania i nie mogę się nadziwić, że ci łupieni nadal na nich głosują.
No to chyba żyje Pani w jakiejś równoległej (nie)rzeczywistości. Ma Pani na to jakieś dowody?
Każdy dzień, kiedy idę do sklepu i za 100 zł co raz mniej mogę kupić.
Zapisane
"Kochaj grzesznika nie jako grzesznika, ale jako człowieka. Jeśli kochasz chorego, prześladujesz chorobę, bo jeśli oszczędzasz chorobę, nie kochasz chorego." św. Augustyn
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #53 dnia: Maja 26, 2019, 22:40:04 pm »

Dziś dowiedziałem się, że pewien ks. staruszek, z którym parę razy rozmawiałem - ma córkę. Pobożny człowiek, chociaż modernista, a tu taka nowina. Ludzie mają wady i słabości.
Nie można być pobożnym prezbiterem jednocześnie posiadając potomstwo pochodzące z rozpusty.
Siedział mu Pan pod łóżkiem, że taki wyrok wydaje?
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
stary kontra
aktywista
*****
Wiadomości: 535

« Odpowiedz #54 dnia: Maja 26, 2019, 22:45:12 pm »

No to chyba żyje Pani w jakiejś równoległej (nie)rzeczywistości. Zupełnie jak moja sąsiadka - fanka PO. Ma Pani na to jakieś dowody? Bo tak chlapać to każdy potrafi.
Przepraszam że pytam. Państwo budżetówka czy na własny rachunek?
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #55 dnia: Maja 26, 2019, 23:00:18 pm »

Każdy dzień, kiedy idę do sklepu i za 100 zł co raz mniej mogę kupić.
Znowu ogólniki w stylu Tuska na debacie, ja akurat mam zaopatrzenie w większej części na głowie i nie zgadzam się z Panią. "co raz" --- co to wogóle znaczy? Jedne ceny rosną inne maleją, niekiedy sezonowo, niekiedy z przyczyn innych, paliwa poszły w górę (z przyczyn polityki światowej) ale kiedy miała Pani tak tanie jabłka? Urodzaj zbóż w ub. roku był fatalny więc pieczywo poszło nieco w górę, nasz chleb od "Grzybków" z 10,00 na 10,80.  To poprzednicy PiS'u rozwalili przetwórczą otoczkę rolnictwa i żeby to odbudować trzeba czasu, w gminach trwają stare układy. To co przetrwało, jak mleczarnia okolicznych producentów rolnych ze Strzałkowa ma już wyroby na światowym poziomie.

No to chyba żyje Pani w jakiejś równoległej (nie)rzeczywistości. Zupełnie jak moja sąsiadka - fanka PO. Ma Pani na to jakieś dowody? Bo tak chlapać to każdy potrafi.
Przepraszam że pytam. Państwo budżetówka czy na własny rachunek?
Sztuki piękne i "przy nauce" --- bo co?
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2019, 23:04:16 pm wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
ececylia
aktywista
*****
Wiadomości: 591


« Odpowiedz #56 dnia: Maja 26, 2019, 23:08:05 pm »

Każdy dzień, kiedy idę do sklepu i za 100 zł co raz mniej mogę kupić.
Znowu ogólniki w stylu Tuska na debacie, ja akurat mam zaopatrzenie w większej części na głowie i nie zgadzam się z Panią. "co raz" --- co to wogóle znaczy? Jedne ceny rosną inne maleją, niekiedy sezonowo, niekiedy z przyczyn innych, paliwa poszły w górę (z przyczyn polityki światowej) ale kiedy miała Pani tak tanie jabłka? Urodzaj zbóż w ub. roku był fatalny więc pieczywo poszło nieco w górę, nasz chleb od "Grzybków" z 10,00 na 10,80.  To poprzednicy PiS'u rozwalili przetwórczą otoczkę rolnictwa i żeby to odbudować trzeba czasu, w gminach trwają stare układy. To co przetrwało, jak mleczarnia okolicznych producentów rolnych ze Strzałkowa ma już wyroby na światowym poziomie.
Cytuj
No z jabłkami to mnie pan rozwalił. Trzeba podziękować UE, do której PIS nas wciągnął, bo to przez wstrzymanie eksportu na wschód mamy taki urodzaj i tak niskie ceny.
Zapisane
"Kochaj grzesznika nie jako grzesznika, ale jako człowieka. Jeśli kochasz chorego, prześladujesz chorobę, bo jeśli oszczędzasz chorobę, nie kochasz chorego." św. Augustyn
Mesenti
uczestnik
***
Wiadomości: 181


Sługa Wiecznego Rzymu

« Odpowiedz #57 dnia: Maja 26, 2019, 23:10:09 pm »

Dziś dowiedziałem się, że pewien ks. staruszek, z którym parę razy rozmawiałem - ma córkę. Pobożny człowiek, chociaż modernista, a tu taka nowina. Ludzie mają wady i słabości.
Nie można być pobożnym prezbiterem jednocześnie posiadając potomstwo pochodzące z rozpusty.
Siedział mu Pan pod łóżkiem, że taki wyrok wydaje?


Pretensje proszę kierować do autora tych informacji. Ja jedynie nazywam rzecz po imieniu. Związku kobiety i kapłana nie sposób nazwać łagodniej a można nawet ostrzej.


Co do wyborów: widać, że Polacy są zwolennikami ochrzczonego socjalizmu. Naród zarażony herezją egalitaryzmu.
Zapisane
Dieu et mon droit

Wasza Świątobliwość została namaszczona olejem pochodzącym z ziemi, a ja Olejem zesłanym z Nieba.
Ludwik XIV
stary kontra
aktywista
*****
Wiadomości: 535

« Odpowiedz #58 dnia: Maja 26, 2019, 23:14:15 pm »

Sztuki piękne i "przy nauce" --- bo co?
Bo miejsce siedzienia implikuje punkt widzenia.
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #59 dnia: Maja 26, 2019, 23:18:04 pm »

Na dziś życzę Państwu dobrej nocy.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Wybory do PE. Mój kandydat. « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!