Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 00:15:02 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Wybory do PE. Mój kandydat.
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 11 Drukuj
Autor Wątek: Wybory do PE. Mój kandydat.  (Przeczytany 12997 razy)
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #30 dnia: Maja 24, 2019, 21:58:41 pm »

Zagłosuję na Konfederację, bo chcę, żeby moje dzieci i wnuki ( na razie jedna wnuczka ) mogły godnie i w miarę  bezpiecznie żyć w Polsce. POPIS jedynie zmienia swoje miejsca  z ław  rządzących na opozycję, a wszystkie ich obietnice mają odwrotny od deklaracji skutek i młodzi zamiast wracać do kraju dalej z niego uciekają.

"Zagłosuję na Konfederację, bo chcę, żeby moje dzieci i wnuki ( na razie jedna wnuczka ) mogły godnie i w miarę  bezpiecznie żyć w Polsce. POPIS jedynie zmienia swoje miejsca  z ław  rządzących na opozycję..."
Bo to cały czas UNIA WOLNOŚCI, hehe. Pod Geremkowym patronatem...
Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #31 dnia: Maja 24, 2019, 22:00:32 pm »

To było ogólne stwierdzenie, ponieważ sam Pan wie, że na Konfederację jako taką nie da się oddać głosu.

Słuszna uwaga, to konglomerat, wolałbym byt bardziej samoistny.

Pan szkielet zafiksował się na "Pana Senatora Rafała Ślusarza"
Nie znam, może i zacny człowiek, ale sklonować się go nie da...

Kramek, prawicowość... Hmm.
Bóg, Honor, Ojczyzna! Wystarczy Panu?

Pisiory: Demokracja! Jest różnica.
No tak myślałem. Gówno Pan wie i jak zwykle pojawia się myślenie typowego wyborcy. Dlaczego głosujesz na .... no bo ponieważ.
Jest może mnóstwo innych rzeczy, które łączą Kramka z niektórymi przedstawicielami Konfederacji, niekoniecznie B.H.O., chociaż, niektórzy też tym hasłem wycierali sobie gębę, a robili całkiem coś innego.


Konfederacja = Bóg, Honor, Ojczyzna! - "Gówno Pan wie"

Wiem przyjacielu wystarczająco, by nie dać się nabierać na stare sztuczki.
Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
stary kontra
aktywista
*****
Wiadomości: 535

« Odpowiedz #32 dnia: Maja 24, 2019, 22:03:26 pm »

. Gówno Pan wie
Czy można sobie zagłosować na kogo się chce, nie narażając się na obelgi jak powyżej?
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #33 dnia: Maja 24, 2019, 22:05:46 pm »

Konfederacja = Bóg, Honor, Ojczyzna!
I tak myśli Korwin, Liroy, Iwaszkiewicz i reszta? No cóż... powtórzę, gówno Pan wie, co widać, słychać i czuć. Jeśli ktokolwiek wygłasza takie hasła to niech będzie konsekwentny, inaczej jest hipokrytą. I dlatego w Polsce nigdy nie będzie normalnie, bo w większości wyborcy są osobami z gatunku dwubitowców.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
ececylia
aktywista
*****
Wiadomości: 591


« Odpowiedz #34 dnia: Maja 24, 2019, 22:06:43 pm »

Cytuj
....niektórzy też tym hasłem wycierali sobie gębę, a robili całkiem coś innego.
Natomiast w POPISie każda deklaracja została spełniona. Szkoda dalej pisać.
Zapisane
"Kochaj grzesznika nie jako grzesznika, ale jako człowieka. Jeśli kochasz chorego, prześladujesz chorobę, bo jeśli oszczędzasz chorobę, nie kochasz chorego." św. Augustyn
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #35 dnia: Maja 24, 2019, 22:10:06 pm »

Cytuj
....niektórzy też tym hasłem wycierali sobie gębę, a robili całkiem coś innego.
Natomiast w POPISie każda deklaracja została spełniona. Szkoda dalej pisać.
Tytuł wątka jest "Mój kandydat", nikt z Państwa oprócz Pana Janka nie napisał na kogo odda swój głos. Tylko Konfederacja. Śmieszne to jest. Jakbym rozmawiał z wyborcami PO.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
stary kontra
aktywista
*****
Wiadomości: 535

« Odpowiedz #36 dnia: Maja 24, 2019, 22:14:25 pm »

Jakbym rozmawiał z wyborcami PO.
A z Panem się gada jak z wyborcą PIS. I co?
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #37 dnia: Maja 24, 2019, 22:17:40 pm »

Jakbym rozmawiał z wyborcami PO.
A z Panem się gada jak z wyborcą PIS. I co?
Ryli? To niech mnie Pan stary kontra oświeci, gdzie użyłem choć raz określenia PiS jako tego ugrupowania na które głosuję? Czy stary kontra umie czytać, czy nie umie?
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #38 dnia: Maja 24, 2019, 22:34:26 pm »

No panie rysiu, jestem pełen podziwu dla Pańskiej logiki z tym Korwinem. Więcej tak myślących jak Pan i w następnych wyborach Smiszki i Biedrony nawet nie będą musiały robić kampanii. Wystarczy że raz jeden drugiego wyryćka publicznie i wygraną mają w kieszeni. No i będą stać na straży polskich narodowych i społecznych interesów.
O wybitnym intelekcie Pana Rysia mam głęboko ugruntowane zdanie, więc i tym razem mnie nie zawiódł.

W 2015 od początku było jasne, że Kukiza i .N wypuściły z kapelusza Stare Kiejkuty, jak to nazywa Klasyk. .N wyprodukowano, żeby miały na kogo głosować lemingi od PO bo niepójście ich do urn dawało fory PiS'owi. Niestety większość ludzi wokół mnie to elektorat PO, którym intelekt Kopacz popodcinał skrzydła, więc widziałem jak gremialnie przesiedli się na Rubikonia Petru.
Kukiza zmontowano, żeby urwać głosów PiS'owi. Facet nie wziął się znikąd ale z wrocławskiego układu Schetyny. Solidną analizę zrobił Piotr Wielgucki już w czerwcu 2015r.: https://www.kontrowersje.net/zacznijcie_si_mia_z_antysystemowego_kukiza_bo_za_chwil_b_dziecie_p_aka --- tekst jest długi ale warto przeczytać.
"Dziwnym trafem" w sejmie najczęściej głosował ręka w rękę z PO.

Nie tylko per analogiam ale przez szereg wystąpień z daleka widać, że Konfederacja jest DOKŁADNIE tej samej starokiejkuciańskiej proweniencji. Mają dokładnie ten sam cel, uwalić PiS, ewentualnie po jesiennych wyborach łaskawie wejść w koalicję i robić to co Giertych w latach 2005-2007. To, że ktoś pojawia(ł) się na Pieszej, czy Karolkowej nie traktowałbym jako argumentu ostatecznego. Na Pieszej zapamiętałem Giertycha, Michalkiewicza i Korwina a na Karolkowej był i Pan Prezes Kaczyński (Msza żałobna za Ś.P. Jadwigę) i Ryszard Czarnecki. Sorry, Pan Braun zrobił bardzo dobry film o Lutrze, dobrze że namieszał w Gdańsku ale generalnie jest dość dziwny. Nie posunę się do supozycji, że został oddelegowany prze rodzinę Braunów na odcinek Tradycji, tym niemniej jest cokolwiek za bardzo "egzotyczny".

Pan Mesenti o 18:57:52 zamieścił takie "krótki przewodnik" i tu muszę stwierdzić, że punkt 1. bardzo przypomina opinie elektoratu PO o tym ugrupowaniu. Cementem łączącym tych co nie należą do strefy wspólnych interesów, więcej, są nawet przez swoich idoli ryćkani na wiele sposobów razem z resztą społeczeństwa, jest pompowane poczucie wyższości nad "Januszami" i "Grażynami" czy "moherami". Lektura gazetki czy kolorowych odmóżdżaczy ich w tym utwierdza a choćby cień krytyki powoduje wybuchy histerii.



Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #39 dnia: Maja 24, 2019, 22:36:30 pm »

Cytuj

Konfederacja = Bóg, Honor, Ojczyzna!

Pisiory: Demokracja! Jest różnica.



 ;D

Na ustach katolicyzm, naród, Bóg, honor, ojczyzna ale na PiS nie omieszkają tak pluć jak nikt tego nie robi.  Jątrzą. Wzmacniają wrogów PiSu a także wrogów Polski. Bo wiadomo że jak naród wewnętrznie rozdarty, skłócony to ktoś na tym skorzysta.  Żeby chociaż tę krytykę robili z jakąś kulturą, wyczuciem, ale gdzie tam!  Oszołomstwo!
Zapisane
stary kontra
aktywista
*****
Wiadomości: 535

« Odpowiedz #40 dnia: Maja 24, 2019, 22:38:36 pm »

Ryli? To niech mnie Pan stary kontra oświeci, gdzie użyłem choć raz określenia PiS jako tego ugrupowania na które głosuję? Czy stary kontra umie czytać, czy nie umie?
Przepraszam, a gdzie  ja napisałem że jest Pan wyborcą PIS?
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #41 dnia: Maja 24, 2019, 22:54:43 pm »

Zagłosuję na Konfederację, bo chcę, żeby moje dzieci i wnuki ( na razie jedna wnuczka ) mogły godnie i w miarę  bezpiecznie żyć w Polsce. POPIS jedynie zmienia swoje miejsca  z ław  rządzących na opozycję, a wszystkie ich obietnice mają odwrotny od deklaracji skutek i młodzi zamiast wracać do kraju dalej z niego uciekają.
O święta naiwności! Gotuje im Pani najgorszy los, dzieciom nędzę i zbiory szparagów u bauera wnuczki na Lolitki a wnuków na łatwy łup dla celebryckich zboków. Konfederacja będzie nawet nie kanapą niezdolną do wywarcia jakiegokolwiek wpływu, uczciwsi połączą się z innymi na prawo a czerń? Lepiej nie mówić. Uświadamiam Panią, że POPIS to hasło Starych Kiejkutów wymyślone po to, żeby ludzie albo nie poszli do wyborów albo głosowali na takie ich "projekty" jak Kukiz czy Konfederacja.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #42 dnia: Maja 24, 2019, 23:01:58 pm »

Tytuł wątka jest "Mój kandydat", nikt z Państwa oprócz Pana Janka nie napisał na kogo odda swój głos. Tylko Konfederacja. Śmieszne to jest. Jakbym rozmawiał z wyborcami PO.
Drogi Panie! Przecież oni DE FACTO SĄ wyborcami PO. Oni robią wszystko "ŻEBY BYŁO TAK JAK BYŁO"  jak to ujęła towarzyszka Holland. Tylko, że to im się w głowach nie mieści, bo naczytali się pierdół będących typową KGB'owską maskirowką i wbili sobie do głów, że to właśnie oni są Jedynymi Zbawcami Ojczyzny i Świętej Wiary Katolickiej.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #43 dnia: Maja 24, 2019, 23:05:11 pm »

Ze względu na tzw. Ciszę Wyborczą zamykam wątek do niedzieli 26.05 do godziny zamknięcia lokali wyborczych.
Uprasza się o nie poruszanie tematów wyborczych na Forum do końca ciszy wyborczej.
Naruszenia Ciszy wyborczej są ścigane, a nam jako administracji i moderacji forum nie przysługuje odmowa przekazania danych i metadanych osób naruszających ciszę wyborczą. Osoba naruszająca ciszę wyborczą musi liczyć się z konsekwencjami.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #44 dnia: Maja 26, 2019, 21:05:54 pm »

Otwarte
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 11 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Wybory do PE. Mój kandydat. « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!