Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 17:44:27 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231860 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Wybory do PE. Mój kandydat.
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 ... 11 Drukuj
Autor Wątek: Wybory do PE. Mój kandydat.  (Przeczytany 12972 razy)
Mesenti
uczestnik
***
Wiadomości: 181


Sługa Wiecznego Rzymu

« Odpowiedz #15 dnia: Maja 24, 2019, 19:33:26 pm »

Zachodzi prawdopodobieństwo, że napisał to jeden z ich wyborców.  :D
Zapisane
Dieu et mon droit

Wasza Świątobliwość została namaszczona olejem pochodzącym z ziemi, a ja Olejem zesłanym z Nieba.
Ludwik XIV
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #16 dnia: Maja 24, 2019, 20:50:03 pm »

No tak, Konfederacja to  rybaki z Galilei  ;D  Tylko  jak to jest że tacy wielcy katolicy Tradycji są, a głosują na Korwina publicznego cudzołożnika. Do tego o ile katolicy są nie wszyscy świadomi tego co robią,  to przecież super ultra katolik pan Braun jest świadomy a wchodzi w spółkę z gorszycielem publicznym. A na ustach tylko antyPIS i antyŻyd i na tym wózku jadą.

http://www.fronda.pl/a/wszystkie-zony-korwina%2C127286.html





"tacy wielcy katolicy Tradycji są, a głosują na Korwina publicznego cudzołożnika. Do tego o ile katolicy są nie wszyscy świadomi tego co robią,  to przecież super ultra katolik pan Braun jest świadomy a wchodzi w spółkę z gorszycielem publicznym. A na ustach tylko antyPIS i antyŻyd i na tym wózku jadą"


KONFEDERACJA -  z definicji luźny związek taktyczny, brak wspólnego programu, doraźne rozwiązanie.
Dziś dowiedziałem się, że pewien ks. staruszek, z którym parę razy rozmawiałem - ma córkę. Pobożny człowiek, chociaż modernista, a tu taka nowina. Ludzie mają wady i słabości.
Zaufanie budzą: Braun, Bosak, Winnicki. I zawsze będą rozgrywani...
Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #17 dnia: Maja 24, 2019, 21:00:57 pm »

Cytuj
. No tak, Konfederacja to  rybaki z Galilei  ;D  Tylko  jak to jest że tacy wielcy katolicy Tradycji są, a głosują na Korwina publicznego cudzołożnika. Do tego o ile katolicy są nie wszyscy świadomi tego co robią,  to przecież super ultra katolik pan Braun jest świadomy a wchodzi w spółkę z gorszycielem publicznym. A na ustach tylko antyPIS i antyŻyd i na tym wózku jadą.   

Co cesarskie cesarzowi... guzik mnie interesuje ile żon miał Korwin. Ma bronic narodowego, spolecznego interesu.
Bardziej mnie interesuje ile córek ma np. proboszcz.
Wolę Korwina niż ultra poboznego debila i popaprańca premiera.

PS
Delegacja Izraelska ktora PiS dumnie odmowil ...przyjechala do Polin i spotkala sie z wiceministrami ;D
Premiera i prezydenta reprezentowal Daniels.

https://kresy.pl/wydarzenia/tajne-spotkanie-delegacji-izraelskiej-z-przedstawicielami-rzadu-pis-w-osrodku-abw-konfederacja-sklada-interpelacje-video/
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #18 dnia: Maja 24, 2019, 21:02:28 pm »

Zaufanie budzą: Braun, Bosak, Winnicki. I zawsze będą rozgrywani...
Nie wiem, czyje zaufanie budzą panowie Bosak i Winnicki. Jeśli budzą Pańskie zaufanie to myślę, że mało Pan o nich wie, a jeśli wie Pan o nich dużo więcej niż przeciętny zjadacz chleba, głosujący na nich i oddaje Pan na nich głos, to nie budzi Pan mojego zaufania do Pana.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #19 dnia: Maja 24, 2019, 21:10:07 pm »

No panie rysiu, jestem pełen podziwu dla Pańskiej logiki z tym Korwinem. Więcej tak myślących jak Pan i w następnych wyborach Smiszki i Biedrony nawet nie będą musiały robić kampanii. Wystarczy że raz jeden drugiego wyryćka publicznie i wygraną mają w kieszeni. No i będą stać na straży polskich narodowych i społecznych interesów.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #20 dnia: Maja 24, 2019, 21:26:42 pm »

Zaufanie budzą: Braun, Bosak, Winnicki. I zawsze będą rozgrywani...
Nie wiem, czyje zaufanie budzą panowie Bosak i Winnicki. Jeśli budzą Pańskie zaufanie to myślę, że mało Pan o nich wie, a jeśli wie Pan o nich dużo więcej niż przeciętny zjadacz chleba, głosujący na nich i oddaje Pan na nich głos, to nie budzi Pan mojego zaufania do Pana.


Wiem, tyle ile słyszę i widzę. Nie znam ich grzechów na spowiedzi - i nie chciałbym znać.
Zna Pan wśród polityków lepsze kandydatury? By NAS Polaków reprezentowali?
Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #21 dnia: Maja 24, 2019, 21:27:58 pm »

Cytuj
. No tak, Konfederacja to  rybaki z Galilei  ;D  Tylko  jak to jest że tacy wielcy katolicy Tradycji są, a głosują na Korwina publicznego cudzołożnika. Do tego o ile katolicy są nie wszyscy świadomi tego co robią,  to przecież super ultra katolik pan Braun jest świadomy a wchodzi w spółkę z gorszycielem publicznym. A na ustach tylko antyPIS i antyŻyd i na tym wózku jadą.   

Co cesarskie cesarzowi... guzik mnie interesuje ile żon miał Korwin. Ma bronic narodowego, spolecznego interesu.
Bardziej mnie interesuje ile córek ma np. proboszcz.
Wolę Korwina niż ultra poboznego debila i popaprańca premiera.

PS
Delegacja Izraelska ktora PiS dumnie odmowil ...przyjechala do Polin i spotkala sie z wiceministrami ;D
Premiera i prezydenta reprezentowal Daniels.

https://kresy.pl/wydarzenia/tajne-spotkanie-delegacji-izraelskiej-z-przedstawicielami-rzadu-pis-w-osrodku-abw-konfederacja-sklada-interpelacje-video/


Popieram.
Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
ececylia
aktywista
*****
Wiadomości: 591


« Odpowiedz #22 dnia: Maja 24, 2019, 21:34:17 pm »

Zagłosuję na Konfederację, bo chcę, żeby moje dzieci i wnuki ( na razie jedna wnuczka ) mogły godnie i w miarę  bezpiecznie żyć w Polsce. POPIS jedynie zmienia swoje miejsca  z ław  rządzących na opozycję, a wszystkie ich obietnice mają odwrotny od deklaracji skutek i młodzi zamiast wracać do kraju dalej z niego uciekają.
Zapisane
"Kochaj grzesznika nie jako grzesznika, ale jako człowieka. Jeśli kochasz chorego, prześladujesz chorobę, bo jeśli oszczędzasz chorobę, nie kochasz chorego." św. Augustyn
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #23 dnia: Maja 24, 2019, 21:36:57 pm »

Zaufanie budzą: Braun, Bosak, Winnicki. I zawsze będą rozgrywani...
Nie wiem, czyje zaufanie budzą panowie Bosak i Winnicki. Jeśli budzą Pańskie zaufanie to myślę, że mało Pan o nich wie, a jeśli wie Pan o nich dużo więcej niż przeciętny zjadacz chleba, głosujący na nich i oddaje Pan na nich głos, to nie budzi Pan mojego zaufania do Pana.


Wiem, tyle ile słyszę i widzę. Nie znam ich grzechów na spowiedzi - i nie chciałbym znać.
Zna Pan wśród polityków lepsze kandydatury? By NAS Polaków reprezentowali?
Jeśli przeczytał Pan mój wpis otwierający to zauważył Pan, że głosuję na człowieka, którego znam. I to dość długo. Jeśli zaś miałbym głosować na kogoś, kogo nie znam (niekoniecznie osobiście) to starałbym się dowiedzieć o nim jak najwięcej. Niestety większość potencjalnych wyborców nie ma bladego pojęcia na kogo głosuje. Jeden głosuje na Śmiszka bo jest pederastą, drugi na Zandberga bo wygląda jak małpa, a wyborca (wyborczyni) lubi zwierzęta, trzeci głosuje na Grzesia Szpetynę, bo kojarzy mu się ze Szrekiem, a taki zapytany wyborca nie wie nawet kim dana osoba jest. Najbardziej rozwala mnie tekst, że "głosuję na każdego, tylko nie na PiS. Jasne, są pewne grzeszki, które można politykom wybaczyć, ale też są takie, których się nie wybacza. Szczególnie wtedy gdy wycierają sobie gębę rzeczami świętymi, albo kolaborują dość jawnie z wrogami Polski.
Chyba jest Pan młody i niewiele Pan w życiu widział i doświadczył.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #24 dnia: Maja 24, 2019, 21:40:17 pm »

Zagłosuję na Konfederację...
A czym niektórzy politycy Konfederacji różnią się np. od niejakiego Kramka Bartosza? Tym, że podobno są prawicowi? W Polsce nie ma partii prawicowej. I patrząc na dążenia tzw. prawicy myślę, że długo nie będzie partii nawet umiarkowanie prawicowej. Ważniejsze jest tzw. Parcie na szkło.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
ececylia
aktywista
*****
Wiadomości: 591


« Odpowiedz #25 dnia: Maja 24, 2019, 21:45:24 pm »

To było ogólne stwierdzenie, ponieważ sam Pan wie, że na Konfederację jako taką nie da się oddać głosu.
Zapisane
"Kochaj grzesznika nie jako grzesznika, ale jako człowieka. Jeśli kochasz chorego, prześladujesz chorobę, bo jeśli oszczędzasz chorobę, nie kochasz chorego." św. Augustyn
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #26 dnia: Maja 24, 2019, 21:49:03 pm »

To było ogólne stwierdzenie, ponieważ sam Pan wie, że na Konfederację jako taką nie da się oddać głosu.
Jasne, ale Pani wie, na kogo będzie Pani głosowała, czy tylko wie Pani, że będzie Pani głosowała na pozycję 1 z listy?
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #27 dnia: Maja 24, 2019, 21:49:19 pm »

To było ogólne stwierdzenie, ponieważ sam Pan wie, że na Konfederację jako taką nie da się oddać głosu.

Słuszna uwaga, to konglomerat, wolałbym byt bardziej samoistny.

Pan szkielet zafiksował się na "Pana Senatora Rafała Ślusarza"
Nie znam, może i zacny człowiek, ale sklonować się go nie da...

Kramek, prawicowość... Hmm.
Konfederacja = Bóg, Honor, Ojczyzna! Wystarczy Panu?

Pisiory: Demokracja! Jest różnica.
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2019, 21:56:01 pm wysłana przez etratio » Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
ececylia
aktywista
*****
Wiadomości: 591


« Odpowiedz #28 dnia: Maja 24, 2019, 21:53:50 pm »

Cytuj
Jasne, ale Pani wie, na kogo będzie Pani głosowała, czy tylko wie Pani, że będzie Pani głosowała na pozycję 1 z listy?
Och młody człowieku! Nie ułatwię Ci życia i pozostawię bez odpowiedzi.
Zapisane
"Kochaj grzesznika nie jako grzesznika, ale jako człowieka. Jeśli kochasz chorego, prześladujesz chorobę, bo jeśli oszczędzasz chorobę, nie kochasz chorego." św. Augustyn
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #29 dnia: Maja 24, 2019, 21:56:04 pm »

To było ogólne stwierdzenie, ponieważ sam Pan wie, że na Konfederację jako taką nie da się oddać głosu.

Słuszna uwaga, to konglomerat, wolałbym byt bardziej samoistny.

Pan szkielet zafiksował się na "Pana Senatora Rafała Ślusarza"
Nie znam, może i zacny człowiek, ale sklonować się go nie da...

Kramek, prawicowość... Hmm.
Bóg, Honor, Ojczyzna! Wystarczy Panu?

Pisiory: Demokracja! Jest różnica.
No tak myślałem. Gówno Pan wie i jak zwykle pojawia się myślenie typowego wyborcy. Dlaczego głosujesz na .... no bo ponieważ.
Jest może mnóstwo innych rzeczy, które łączą Kramka z niektórymi przedstawicielami Konfederacji, niekoniecznie B.H.O., chociaż, niektórzy też tym hasłem wycierali sobie gębę, a robili całkiem coś innego.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Strony: 1 [2] 3 4 ... 11 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Wybory do PE. Mój kandydat. « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!