Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 19:14:29 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Wybory do PE. Mój kandydat.
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 ... 11 Drukuj
Autor Wątek: Wybory do PE. Mój kandydat.  (Przeczytany 12982 razy)
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« dnia: Maja 23, 2019, 21:19:18 pm »

Znów przed nami wybory do PE. Ja tam zwolennikiem tego tworu w obecnej formie nie jestem. A ponadto jako zwolennik trochę innej formy rządzenia niż "demokracja" pośrednia oddaję głos na człowieka. W tym roku w okręgu dolnośląsko-opolskim do PE startuje nasz człowiek, w sensie Wiary i w sensie Tradycji Katolickiej. Nasz człowiek, bo znamy się z Wrocławia, z Kościoła pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Na Piasku, a także z Katedry Legnickiej. Niektórzy znają Go z Bolesławca, z Jawornika, a także z naszego skromnego forum, którego jest użytkownikiem, co prawda ostatnio mało widocznym, ale jest.
Tu mają Państwo krótki filmik z prezentacją Kandydata i Jemu chciałbym przekazać głos:

https://twitter.com/slusarzrafal/status/1131548766547435520

A więcej nt. Pana Senatora Rafała Ślusarza tu:

http://www.rafalslusarz.com/o-mnie
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #1 dnia: Maja 23, 2019, 21:37:05 pm »

Głosuję na Konfederację, co i WPaństwu polecam!
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #2 dnia: Maja 23, 2019, 22:43:45 pm »

Głosuję na Konfederację, co i WPaństwu polecam!


Ja też.
Czasami garstka zapaleńców może porwać miliony...
Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #3 dnia: Maja 23, 2019, 23:07:39 pm »

Nie bądźmy naiwni, ordynacja wyborcza jaka jest, niestety większość nie wie. Ja na Bosaka w życiu nie zagłosuję, moja Żona tym bardziej. Ze znanych nam osobiście osób najbardziej cenimy Panią Ewę Tomaszewską. Spotykaliśmy Ją kilkakrotnie na pielgrzymkach pieszych na Jasną Górę. Jeśli się nie "załapie" z 6 miejsca to i tak głosy przejdą na Pana Jacka Saryusz-Wolskiego, którego uczciwość mieliśmy okazję poznać przez ostatnie 3 lata.   

Znów przed nami wybory do PE. Ja tam zwolennikiem tego tworu w obecnej formie nie jestem. A ponadto jako zwolennik trochę innej formy rządzenia niż "demokracja" pośrednia oddaję głos na człowieka. W tym roku w okręgu dolnośląsko-opolskim do PE startuje nasz człowiek, w sensie Wiary i w sensie Tradycji Katolickiej. Nasz człowiek, bo znamy się z Wrocławia, z Kościoła pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Na Piasku, a także z Katedry Legnickiej. Niektórzy znają Go z Bolesławca, z Jawornika, a także z naszego skromnego forum, którego jest użytkownikiem, co prawda ostatnio mało widocznym, ale jest.
Tu mają Państwo krótki filmik z prezentacją Kandydata i Jemu chciałbym przekazać głos:


https://twitter.com/slusarzrafal/status/1131548766547435520
Gdybym był z Wrocławia, zapewne bym też na Niego głosował. W referendum głosowaliśmy przeciw wstąpieniu do UE (a Papież prosił  ;) )ale skoro już jesteśmy to trzeba wybrać optymalnie. Zmusiłem się do dzisiejszej "debaty" i podziwiałem jak niezmiennie chłoptysiowaty Bosak (gadżeciarz) dął w jedną trąbę ze Śmieszkiem, Zandbergiem i gostkiem z POKO. Z opozycji jeden Kukiz się zachował, dobrze, że Tyszki nie wystawił.

Ja też.
Czasami garstka zapaleńców może porwać miliony...
Tylko do czego?
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2019, 23:25:55 pm wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
conservative revolutionary
aktywista
*****
Wiadomości: 602


« Odpowiedz #4 dnia: Maja 23, 2019, 23:44:04 pm »

A p. Saryusz-Wolski rozumiem że jak był twarzą PO, UE i tej całej propagandy to też był uczciwy?

Przecież to jest komiczne, gość całe życie był dla PO tym kim powiedzmy Brudziński czy Błaszczak są dla PiS-u, był czołowym zwolennikiem i obrońcą eurokołchozu, Merkel, wszystkich zachodnich demoliberałów... I nagle wielki patriota bo skalkulował sobie że mu lepiej jest w PiS :D

P. Tomaszewskiej nie znam, natomiast ja na miejscu Państwa w Warszawie zagłosowałbym jednak na Bosaka - mimo wszystko autentycznego konserwatystę, monarchistę i tradycjonalistę. A nie liberalnego chadeka jak Saryusz-Wolski.
Zapisane
Tradycjonalizm jest najbardziej rewolucyjną ideologią naszych czasów.
Mesenti
uczestnik
***
Wiadomości: 181


Sługa Wiecznego Rzymu

« Odpowiedz #5 dnia: Maja 24, 2019, 02:57:43 am »

Nie mogę patrzeć na Saryusza-Wolskiego. Jest świadectwem przykrej prawdy o Platformie Obywatelskiej - ani to prawica ani to lewica, a jak wiadomo letnich Chrystus wyrzuci ze swych ust.

Twitter ćwierka, że debatę wygrał Zandberg. Proszę zobaczyć jakie wsparcie ma Partia Razem.  ;D

https://twitter.com/Borowski_Monkie/status/1131692495954423808
Zapisane
Dieu et mon droit

Wasza Świątobliwość została namaszczona olejem pochodzącym z ziemi, a ja Olejem zesłanym z Nieba.
Ludwik XIV
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #6 dnia: Maja 24, 2019, 08:55:14 am »

zagłosowałbym jednak na Bosaka - mimo wszystko autentycznego konserwatystę, monarchistę i tradycjonalistę.
Autentycznego? Raczej koniunkturalnego.

A nie liberalnego chadeka jak Saryusz-Wolski.
A co te etykietki wogóle znaczą? Staram się słuchać pełnych wypowiedzi a nie redakcyjnych omówień i to co on mówi jest zgodne z tym co sam od 30 lat obserwuję. Warto przy tym skonfrontować obecny obraz łobuzycji ubywatelskiej z tym co deklarowała kiedyś:
http://www.grzechy-platformy.org/deklaracja-krakowska/ O tyle jest to ciekawe, że według relacji Pana Jacka Saryusz-Wolskiego każdy kto teraz przeczyta te 5 punktów i przysięgę na końcu mówi, że to dokument programowy PiS.

https://twitter.com/Borowski_Monkie/status/1131692495954423808
Majmurek też się tam produkuje? Litości!

Miał "rozwalić unię", wyszła groteska:

Doświadczenie z ostatnich 5 lat mówi by nie popełniać więcej tego samego błędu.
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2019, 10:14:16 am wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #7 dnia: Maja 24, 2019, 12:22:38 pm »

U Krzyśka koniunktura na poglądy trwa odkąd go znam, czyli z 15 lat. Czy dłużej, nie wiem. Jest z pewnością sympatykiem Tradycji katolickiej, bywa też u św. Klemensa na Mszy, choć debiutował jeszcze u św. Benona.

Mogę powiedzieć, że podobnie niezmienne poglądy głosi p. Jacek Saryusz Wolski. Pamiętam go sprzed dobrych 25 lat, gdy agitował za UE na spotkaniu w mojem LO. Jasne, że byłby lepszym MSZ od Czeputowicza, bo to wyrazista postać. Taki "Geremek +". Tyle, że jeśli zostanie owym ministrem, to za niego wejdzie do euroburdelu jakaś zupełnie anonimowa postać z listy. PiS ma fatalną listę warszawską, widać, że biorą ten 1 mandat i nie walczą długofalowo o nasze miasto.
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #8 dnia: Maja 24, 2019, 14:59:38 pm »

Cytuj
każdy kto teraz przeczyta te 5 punktów i przysięgę na końcu mówi, że to dokument programowy PiS.

To prawda. Proszę zobaczyć zaklęcio-deklaracje praszczurów PiS-u przed wejsciem do Unii a pomyślimy, że to słowa jakiegoś Cortesa idącego rekatolizować Europę. A zaklęcia i "misyjne rozesłanie" polityków polskich przez Kościół na reewangelizację zgniłego Zachodu. I co z tego wszystkiego zostało? Kto powoli gnije?

Ale to już historia. Pomyślmy co zostanie z obecnych solennych deklaracji PiS-u i Koalicji Europejskiej za 10 lat? To jest pytanie.

Prawdę powiedziała kilka lat temu pewna pani prof. z UW mówiąc o sytuacji w Hiszpanii. Przyrównała PP do PiSu by słuchacze lepiej zrozumieli hiszpańską scenę polityczną. Na co redaktor wtrącił, że porównanie jest trochę chybione, bo PP jest za związkami homo. Na co pani profesor rzuciła: no tak, PP dziś to PiS za 10 lat. I to jest prawda. (zosatło im jeszcze 6 lat do całkowitego zeuropedalenia się)

Konfederacja - samo jej zaistnienie jako alternatywa - zmienia Polskę (umysły ludzi) nieodwracalnie;
tak jak kamieniem milowym w zmianie Polski była afera Rywina.
Afera Rywina całkowicie rozwaliła mit o poświęcającej swoje życie dla głupich Polaczków klasie politycznej. Potwierdzone zostały teorie z magla, że klasa polityczna to K. i Złodzieje a Polską i jej interesem handluje się pijąc wódę.

Tylko dzięki Konfederacji do przestrzeni publicznej wdziera się rozmowa o tematach tabu. Tzw. "teorie spiskowe" na skutek ujawniania dokumentów okazują się prawdziwe.
Dzięki Konfederacji pierwszy raz w historii Polacy nie poszli modlić się pod ambasadę USA - tylko protestować. Pamiętamy te masówki - spędy przyjaźni polsko-amerykańskiej: za Kwacha było "spotkanie dwóch orłów" (chyba Clinton i Kwach ;D ) , wcześniej bylo spotkanie w Krakowie z Bushem.
Ja takiego prymitywnego kultu jednostki i wyznań miłości nie widziałem nawet za Breżniewa-Gierka.
I to się kończy i se ne wrati.

Chyba nie muszę dodawać, że z przyjemnością pójdę zagłosować ;).
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Fideliss
aktywista
*****
Wiadomości: 931

« Odpowiedz #9 dnia: Maja 24, 2019, 15:09:14 pm »

Polonus sum patriamque meam valde amo, ergo ,ipso facto pro Legem et Justitiam sententiam et suffragium meam dabo.  :)
Zapisane
Rafal
rezydent
****
Wiadomości: 321


Comfy chair ?!

« Odpowiedz #10 dnia: Maja 24, 2019, 16:08:44 pm »

Tomasz Sakiewicz zdaje sie skutecznie mobilizowac wyborcow Konfederacji. Kuriozalny artykul w jego organie prasowym, program Lisiewicza bedacy zbiorem polprawd i zwyklych przeinaczen.
Zarzucanie Krzyskowi Bosakowi koniunkturalizmu tlumacze jedynie partyjnym (pisowskim) zaczadzeniem.
Wydaje sie, ze w obecnych wyborach mozna bezpiecznie poprzec liste nr 1.
Zapisane
Dum Deus calculat, mundus fit.
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #11 dnia: Maja 24, 2019, 17:43:32 pm »

Nie bądźmy naiwni, ordynacja wyborcza jaka jest, niestety większość nie wie. Ja na Bosaka w życiu nie zagłosuję, moja Żona tym bardziej. Ze znanych nam osobiście osób najbardziej cenimy Panią Ewę Tomaszewską. Spotykaliśmy Ją kilkakrotnie na pielgrzymkach pieszych na Jasną Górę. Jeśli się nie "załapie" z 6 miejsca to i tak głosy przejdą na Pana Jacka Saryusz-Wolskiego, którego uczciwość mieliśmy okazję poznać przez ostatnie 3 lata.   

Znów przed nami wybory do PE. Ja tam zwolennikiem tego tworu w obecnej formie nie jestem. A ponadto jako zwolennik trochę innej formy rządzenia niż "demokracja" pośrednia oddaję głos na człowieka. W tym roku w okręgu dolnośląsko-opolskim do PE startuje nasz człowiek, w sensie Wiary i w sensie Tradycji Katolickiej. Nasz człowiek, bo znamy się z Wrocławia, z Kościoła pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Na Piasku, a także z Katedry Legnickiej. Niektórzy znają Go z Bolesławca, z Jawornika, a także z naszego skromnego forum, którego jest użytkownikiem, co prawda ostatnio mało widocznym, ale jest.
Tu mają Państwo krótki filmik z prezentacją Kandydata i Jemu chciałbym przekazać głos:


https://twitter.com/slusarzrafal/status/1131548766547435520
Gdybym był z Wrocławia, zapewne bym też na Niego głosował. W referendum głosowaliśmy przeciw wstąpieniu do UE (a Papież prosił  ;) )ale skoro już jesteśmy to trzeba wybrać optymalnie. Zmusiłem się do dzisiejszej "debaty" i podziwiałem jak niezmiennie chłoptysiowaty Bosak (gadżeciarz) dął w jedną trąbę ze Śmieszkiem, Zandbergiem i gostkiem z POKO. Z opozycji jeden Kukiz się zachował, dobrze, że Tyszki nie wystawił.

Ja też.
Czasami garstka zapaleńców może porwać miliony...
Tylko do czego?


"Czasami garstka zapaleńców może porwać miliony...

Tylko do czego?"


No właśnie.
Cele Rybaków z Galilei a cele Iskry Lenina...:-(
Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #12 dnia: Maja 24, 2019, 18:41:48 pm »

No tak, Konfederacja to  rybaki z Galilei  ;D  Tylko  jak to jest że tacy wielcy katolicy Tradycji są, a głosują na Korwina publicznego cudzołożnika. Do tego o ile katolicy są nie wszyscy świadomi tego co robią,  to przecież super ultra katolik pan Braun jest świadomy a wchodzi w spółkę z gorszycielem publicznym. A na ustach tylko antyPIS i antyŻyd i na tym wózku jadą.

http://www.fronda.pl/a/wszystkie-zony-korwina%2C127286.html


Zapisane
Mesenti
uczestnik
***
Wiadomości: 181


Sługa Wiecznego Rzymu

« Odpowiedz #13 dnia: Maja 24, 2019, 18:57:52 pm »

Polonus sum patriamque meam valde amo, ergo ,ipso facto pro Legem et Justitiam sententiam et suffragium meam dabo.  :)

Talmud i socjalizm.


Zapisane
Dieu et mon droit

Wasza Świątobliwość została namaszczona olejem pochodzącym z ziemi, a ja Olejem zesłanym z Nieba.
Ludwik XIV
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #14 dnia: Maja 24, 2019, 19:16:28 pm »

a na Kukizów?
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Strony: [1] 2 3 ... 11 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Wybory do PE. Mój kandydat. « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!