Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 19, 2024, 07:37:18 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231786 wiadomości w 6624 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Film Sekielskiego - ''Tylko nie mów nikomu''
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 26 27 [28] Drukuj
Autor Wątek: Film Sekielskiego - ''Tylko nie mów nikomu''  (Przeczytany 56650 razy)
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #405 dnia: Grudnia 20, 2021, 13:22:42 pm »

Panie Hubercie, ja tylko chciałbym zwrócić uwagę na to, że na:temat czy jakiś tam asz:dziennik to kolejne gadzinówki ze stajni gazetki bez napletka.

A tak na marginesie, jaki był sens wklejenia 1:1 dużej publikacji Pani Anny (Grudzień 19, 2021, 18:29:55 pm) nad Pańskim dwuwierszowym wpisem?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2021, 13:26:28 pm wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #406 dnia: Grudnia 20, 2021, 16:26:23 pm »

Panie Hubercie, ja tylko chciałbym zwrócić uwagę na to, że na:temat czy jakiś tam asz:dziennik to kolejne gadzinówki ze stajni gazetki bez napletka.

A tak na marginesie, jaki był sens wklejenia 1:1 dużej publikacji Pani Anny (Grudzień 19, 2021, 18:29:55 pm) nad Pańskim dwuwierszowym wpisem?



Dalem zwyczajnie "Odpowiedz", nie chcialo mi sie sprawdzac cos sie kopiuje i co zostaje. Pierwszy raz o tym, ze ksiadz Witkowski sie przyznal, ze zdarzaly mu sie (delikatnie mowiac) nieodpowiednie zachowania wzgledem innych osob, czytalem na innych portalach, natomiast nie mam czasu ich odszukiwac teraz.
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #407 dnia: Grudnia 20, 2021, 16:37:38 pm »

Przesłuchiwani na UB też się przyznawali do różnych rzeczy a przecież dzisiejszy inkwizytorzy od tzw pedofilii w Kościele to ich dzieci i wnuki.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #408 dnia: Grudnia 20, 2021, 19:38:51 pm »


Cytuj
Ciekawy artykuł na wpolityce: (również są odnośniki do innych artykułów w tym temacie)

Pani Anno, ja tylko chcialbym zwrocic uwage na to, ze ksiadz nie wyparl sie molestowania innych osob, a jedynie zaprzeczyl oskarzeniom towarzysza Lisinskiego.

https://natemat.pl/388845,marek-lisinski-klamal-ws-molestowania-przez-ksiedza



Panie Hubercie to co pan podał to źródło, jest to absolutnie nie do przyjęcia ze względu na ich niewiarygodność i wyssane z palca informacje.  Napisałam co zostawiłam w cytacie: "Ciekawy artykuł na wpolityce: (również są odnośniki do innych artykułów w tym temacie)" --> i to było czytać i otwierać linki które są tam podawane.  Sprawą zajął się dziennikarz  Sebastian Karczewski, jest o tym pisane. Przeanalizował dokładnie dokumenty procesowe, dotarł do świadków, prześwietlił bieg wydarzeń.  Pojechał do Rzymu by wyjaśnić sprawę u źródła, a więc w Kongregacji Nauki Wiary. Okazało się, że dekret powstał na postawie fałszywych informacji, przekazanych tej ostatniej przez biskupa płockiego. Inaczej mówiąc: biskup Piotr Libera oszukał kongregację. Przesłał tam bowiem całkiem inny dokument niż ten, który przekazał ks. Witkowskiemu z datą 12 grudnia 2013 roku. Załączył do niego nieprawdziwe informacje, celowo obciążające kapłana.  Sprawa dotyczyła tylko Lisińskiego, innych chłopców nie było.  Nikt  nigdy nie widział, aby ksiądz Witkowski przyjmował chłopców w mieszkaniu. Relacje mieszkańców zapewniających o niewinności księdza.

Cytuję: "Niedziela", w 2011 roku rozpoczął się proces kanoniczny, w którego trakcie na podstawie opinii biegłego psychologa ustalono, że nie ma podstaw do postawienia księdzu Witkowskiemu jakichkolwiek zarzutów. Wniesiono także o „uznanie, że ks. Witkowski nie popełnił zarzucanych mu w akcie oskarżenia czynów”.

Proszę pana, gdyby było tak jak lewacka gadzinówka "natemat" napisała to GW - druga gadzinówka by o tym nie napisała?  By to rozdmuchali na cztery fajerki! Jak jeden tak dołożył księdzu Witkowskiemu to inni by się nie zgłosili?  Zresztą  Sebastian Karczewski bardzo dobrze się zajął ta sprawą.
Zapisane
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #409 dnia: Grudnia 20, 2021, 21:34:12 pm »

Przesłuchiwani na UB też się przyznawali do różnych rzeczy a przecież dzisiejszy inkwizytorzy od tzw pedofilii w Kościele to ich dzieci i wnuki.


Szlag mnie trafia jak slysze "tak zwana pedofilia". Bo juz pisalem na tym forum - bylem ofiara "tak zwanego" ksiedza pedofila jako dziecko. On przeciez tylko pokazywal jak mu sutanna odstaje, a pod nia nic nie mial. On tylko w takim stroju bral nas na kolana. Jaka pedofila w Kosciele, przeciez nic takiego nie bylo. Tak zwana pedofilia, phi. Co ja moge o tym wiedziec, jeden lewak klamal, ostateczny dowod na to, ze ksiezy pedofilow nie ma.
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #410 dnia: Grudnia 20, 2021, 23:50:41 pm »

Szlag mnie trafia jak slysze "tak zwana pedofilia".

Niech Pan nie histeryzuje i postara się być precyzyjnym. Większość przypadków tzw. pedofilii to efebofilia, odróżnienie pociągu seksualnego do dzieci przed okresem dojrzewania, od pociągu seksualnego do osób we wczesnym lub późnym okresie dojrzewania jest istotne.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #411 dnia: Grudnia 21, 2021, 08:45:16 am »

Szlag mnie trafia jak slysze "tak zwana pedofilia".

Niech Pan nie histeryzuje i postara się być precyzyjnym. Większość przypadków tzw. pedofilii to efebofilia, odróżnienie pociągu seksualnego do dzieci przed okresem dojrzewania, od pociągu seksualnego do osób we wczesnym lub późnym okresie dojrzewania jest istotne.


Oj tak, bardzo istotne czy ksiadz jest zboczencem czy zboczencem. W moim przypadku dzialo sie to przed okresem dojrzewania. Przeraza mnie chec obrony zboczencow w sutannach na tym forum - przy jednoczesnym ataku na zboczencow lewackich, czasem nawet bezpodstawnym. P*edal to p*dal jak nie jest ksiedzem, ale jak jest ksiedzem to przeciez trzeba byc precyzyjnym - moze to zwykly gej i nic sie nie dzieje, a moze efebofil tylko, to w sumie tez nie tak zle. A wgl to nie histeryzujmy, bo przeciez nagrania nikt nie ma, jak go ksiadz za dzieciaka molestowal i pewnie 99.99% tych oskrazen to z palca wyssane.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 21, 2021, 08:48:57 am wysłana przez Hubertos » Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
ahmed
aktywista
*****
Wiadomości: 575


wychowany z babcią

« Odpowiedz #412 dnia: Grudnia 28, 2021, 12:52:48 pm »

Szlag mnie trafia jak slysze "tak zwana pedofilia".

"Pedophilija" to całkowicie nieudana nazwa dla krzywdzenia dzieci. Po grecku παιδοφιλος w rzeczywistości znaczy "lubiany przez dzieci"; dla porównania "nienawidzący dzieci" to by było raczej μισοπαις (odwrotna kolejność rdzeni).
« Ostatnia zmiana: Stycznia 22, 2024, 19:34:15 pm wysłana przez ahmed » Zapisane
Wojna jeszcze nie jest aż tak daleko.
Ukraina będzie graniczyć z Czerkiesją, Kałmucją i Mordowją.
Strony: 1 ... 26 27 [28] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Film Sekielskiego - ''Tylko nie mów nikomu'' « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!