Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 20, 2024, 08:45:38 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231949 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: JE Bp Fellay o świeceniach
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8 Drukuj
Autor Wątek: JE Bp Fellay o świeceniach  (Przeczytany 25294 razy)
Fons Blaudi
aktywista
*****
Wiadomości: 4275

« Odpowiedz #60 dnia: Czerwca 25, 2009, 19:21:18 pm »

Domaga sie pan plotek jak przekupka z bazaru i jeszcze honorem unosi ? Pierwszy raz widze cos takiego.
Zapisane
Dio ci guardi dalla tentazione dei pasticci ibridi
marekkoc
Gość
« Odpowiedz #61 dnia: Czerwca 25, 2009, 19:27:00 pm »

Domaga sie pan plotek jak przekupka z bazaru i jeszcze honorem unosi ? Pierwszy raz widze cos takiego.

żeby się unieść honorem trzeba mieć powód - chamska zaczepka jakiegoś faceta z forum to trochę za mało. ot, odnotowuję fakt, jak nie teraz to później mam nadzieję, że do Pana dotrze, że tak się nie dyskutuje.
Zapisane
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #62 dnia: Czerwca 25, 2009, 19:43:02 pm »

Daliscie juz sobie po razie Panowie?To juz sie tak nie emocjonujcie,spokoj na Forum i tyle.Czy ludzie naprawqde nie potrafia juz rozmawiac?I niech zaden Pan mi nie pisze,ze sie stara normalnie rozmawiac tylko ten drugi taki dziwny.Skonczcie Panowie bo watki przez takie cos sie niemile robia.Troche wstydu.. Ludzie czytaja..
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
marekkoc
Gość
« Odpowiedz #63 dnia: Czerwca 25, 2009, 20:12:02 pm »

Daliscie juz sobie po razie Panowie?To juz sie tak nie emocjonujcie,spokoj na Forum i tyle.Czy ludzie naprawqde nie potrafia juz rozmawiac?I niech zaden Pan mi nie pisze,ze sie stara normalnie rozmawiac tylko ten drugi taki dziwny.Skonczcie Panowie bo watki przez takie cos sie niemile robia.Troche wstydu.. Ludzie czytaja..

a niech tam, wyciągam internetowo  :) rękę na zgodę do wszystkich z którymi polemizowałem, nieco może za ostro. Nie jestem zawzięty, żeby za wszelką cenę miec ostatnie słowo. Przepraszam za zbyt mocne określenia ad personam. Niech to forum nie stanie się miejscem znęcania się człowieka nad człowiekiem  ;)
Chodzi przecież o wymianę poglądów, a nie o spalenie forumowicza-bliźniego w wirtualnym ogniu...
Proponuję przyjąć "opcje zerową" i nie dociekać kto co czyta, kto jest agentem i kto co wie o księżach.
To jak - zgoda?
Zapisane
Edi
aktywista
*****
Wiadomości: 752


« Odpowiedz #64 dnia: Czerwca 25, 2009, 20:22:38 pm »

Zgoda, zgoda :) już nie pamiętam o "standardach szmatławców" :)
Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #65 dnia: Czerwca 25, 2009, 20:30:00 pm »

przenosiny Xiędza Anzelma to bardzo smutna wiadomość :((

To zależy dokąd... jak do Wrocławia to byłby wprost niesamowicie rewelacyjna wiadomość ! :)
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Zygmunt
Gość
« Odpowiedz #66 dnia: Czerwca 25, 2009, 20:34:35 pm »


To jak - zgoda?

Wstawiłem Panu plusa i przeszedł!
Zapisane
marekkoc
Gość
« Odpowiedz #67 dnia: Czerwca 25, 2009, 20:45:29 pm »


To jak - zgoda?

Wstawiłem Panu plusa i przeszedł!
a co miał nie przejść  :) znaczy niektórym z zasady nie przechodzą?  ;)
za plusa dziękuję, choć od dawna z nimi walczę - jak i z minusami  :)
Zapisane
Krzysztof Kałębasiak
aktywista
*****
Wiadomości: 1136


« Odpowiedz #68 dnia: Czerwca 25, 2009, 20:47:10 pm »

często jestem w kaplicy Bractwa św. Piusa X w Warszawie w dni powszednie na mszy o 18. Niestety są tam pustki. szkoda.Duża kaplica i mlalusieńko wiernych, 5-6 osób. I nikogo z pobliskich domów tam raczej nie widziałem. Nie wierzę że boja się proboszcza swojego i nie uczęszczają tam na msze. To już nie te czasy. Po prostu panuje wielka obojętnośc. Na prawie 2 milionowe miasto Warszawa 5-6 osób na KRR to chyba mało. Nie na to liczyło chyba Bractwo, otwierając w 1996 r. przeorat w Polsce. Zdaje się że ta szkoła podstawowa też nie wypaliła przy Przeoracie. A co do ,,Zawsze Wierni" to pierwsze numery były bardzo ciekawe. Teraz to pismo już nawet i w Radości nie schodzi, a w Empikach pełno jest niesprzedanych egzemplarzy.
i nie ma co się dziwić - wystarczy poczytać niektóre posty uzasadnijące poczynania FSSPX
Jak zgadzam sie z Panska reakcja na ploty o ksiezach z B.K.PX, tak nie zgadzam sie z ostatnim zdaniem. Ksieza i osoby swieckie zwiazane z Bractwem pisuja na forum, nas stronie internetowej Bractwa. Tutaj pisuja rozn osoby nie zxwiazane oficjalnie z Bractwem, ja tez pisze moje prywatne opinie. Prosze nie oceniac Bractwa na podstawie tutejszych komentarzy.
Zapisane
Krzysztof Kałębasiak
aktywista
*****
Wiadomości: 1136


« Odpowiedz #69 dnia: Czerwca 25, 2009, 20:49:59 pm »

publicznie pan szkaluje księzy - 0 dowodów.

Prosze troche elementarnej logiki : ktorych ksiezy szkaluje ? Przeciez sam pan sie domaga podania nazwisk wiec nie wie pan o ktorych ksiezy chodzi (i sie pan nie dowie). Czy jesli powiem, ze wsrod dziennikarzy jest duzo zlodziei, to czy szkaluje Terlikowskiego czy Michalkiewicza ? Stuknij sie pan.


A co do nazwisk, adresów - chodzi mi o linki do stron, artykłów w gazetach, dane publicznie dostępne, chociaż jeden...

A to o to chodzi ? Trafilem na nalogowego czytelnika "Faktu" czy "Superekspresu", ktory z rumiencem na twarzy zbiera ploty do rubryki towarzyskiej, a honor ksiezy, w tym tradycyjnych, wisi mu jak kilo kitu.
Nie wiem, jak Pan uzyskal tyle plusow . Tnaprawde ciekawe. Wedlug mn ie, za ten komentarz powinien Pan przeprosic wszystkich uczestrnikow forum z panem Markiem na czele. Takiego chamstwa dawno nie widzialem.
Zapisane
Krzysztof Kałębasiak
aktywista
*****
Wiadomości: 1136


« Odpowiedz #70 dnia: Czerwca 25, 2009, 21:00:57 pm »

I czeski film trwa...
Niw siedze tu godzinami. Wchodze, widze interesujacy mnie watek i zaczynam czytac jakies glupie insynuacje, a ich autor udaje, ze nie wie o co innym chodzi. Do tego obraza innego uczestnika.

WIe Pani, trzeba naprawde "duzo odwagi", zeby pod pseudonimem byc "zyczliwym". :))
Nie wydaje mi sie, zeby Pani miala takie pomysly, prawda?
Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #71 dnia: Czerwca 25, 2009, 21:17:35 pm »

A Pan o Lutrze piszę xiądz czy też tylko Luter?
Radek Buczyński

To też Panie Radku ja nie czynię pod adresem sedewakantystów zarzutu. Piszę tylko, że zdecydowanie jednak nie jest to forma "dyplomatyczna" choćby, wogóle nie jest grzecznościowa. W przypadku jeśli przyjmuje się tezę sedewakantystyczną jest to jednak zachowanie całkowicie wytłumaczalne. Gorzej przy tezie sedeprywacjonistyzcnej, wówczas mamy bowiem jednak do czynienia z sytuacją, kiedy należałoby zachować tytualaturę przynajmniej. CZym innym jest bowiem pisać "Ratzinger" o człowieku, kiedy nie był jeszcze Papieżem, czyli przedtem, czym innym po jego wyborze - jak iważają sedeprywacjoniści ważnym.
Możemy zatem napisać, że "X.Ratzinger w młodości chlapnął to czy tamto", jednak keidy piszemy o jego obecnych zachowaniach jednak powinniśmy przecież zachować formę "Papież Benedykt XVI". Czy się mylę ?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 25, 2009, 21:21:08 pm wysłana przez Tato » Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #72 dnia: Czerwca 25, 2009, 21:22:46 pm »

I czeski film trwa...

A szkoda, bo wątek doprawdy jest cielawy i kiedy nie uciekamy się do retoryki rynsztokowej, to można całkiem miło pogwarzyć sobie...
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3722

« Odpowiedz #73 dnia: Czerwca 26, 2009, 05:42:56 am »

Ja do ks.Grzegorza.
Ja znam bardzo dużo księży i proboszczów i wszyscy których są w porządku. Ale też wiem że w ciągu jednego roku z powodów obyczajowych musiało odejść 10. Ale fakt że w Polsce to wyjątki. Większy problem to chamstwo księży co poniektórych.
Zapisane
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #74 dnia: Czerwca 26, 2009, 07:24:19 am »

Panie Kuraku, ja bardzo proszę by przestał Pan szkalować siostry zakonne.
O co Pani chodzi?
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: JE Bp Fellay o świeceniach « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!