Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 09:40:51 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Braun, Ks. Ab. Lenga, Ks. prof. Guz, Winnicki i Dr Krajski!
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Braun, Ks. Ab. Lenga, Ks. prof. Guz, Winnicki i Dr Krajski!  (Przeczytany 1751 razy)
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« dnia: Marca 17, 2019, 23:39:32 pm »

https://youtu.be/ahl6oNCOcJo?t=1895

Tu wypowiedź Pana Posła Winnickiego, m.in. "za co była msza dziękczynna za HGW"? Bardzo konkretnie dopytuje...
Podoba mi się determinacja Pana Posła, znalazł się zresztą w bardzo szacownym gronie, a na sali siedzi np. ks. Małkowski.
Głos zatroskanych katolików "świeckich" w Polsce.
« Ostatnia zmiana: Marca 18, 2019, 00:29:24 am wysłana przez etratio » Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #1 dnia: Marca 17, 2019, 23:46:24 pm »

Nooo, sami skoszarowani pobudkowcy. Ciekawi mnie mnie czy Bubla wysłał tam Pan Jurek, czy to była taka oddolna inicjatywa
Zapisane
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #2 dnia: Marca 17, 2019, 23:48:16 pm »

Nooo, sami skoszarowani pobudkowcy. Ciekawi mnie mnie czy Bubla wysłał tam Pan Jurek, czy to była taka oddolna inicjatywa

Jakiego Bubla????????
Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #3 dnia: Marca 17, 2019, 23:51:44 pm »

Nooo, sami skoszarowani pobudkowcy. Ciekawi mnie mnie czy Bubla wysłał tam Pan Jurek, czy to była taka oddolna inicjatywa

Jakiego Bubla????????
Leszka
Zapisane
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #4 dnia: Marca 17, 2019, 23:57:51 pm »

No to poleca Pan film, którego sam nie oglądał? Od 3.11.50 prosze sobie zobaczyć
« Ostatnia zmiana: Marca 18, 2019, 00:00:59 am wysłana przez Sławek125 » Zapisane
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #5 dnia: Marca 18, 2019, 00:02:23 am »

Pan sie liczy ze słowami, bo w innych okolcznosciach klapsa mozna zaliczyc za cos takiego
Zapisane
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #6 dnia: Marca 18, 2019, 00:28:27 am »

Pan sie liczy ze słowami, bo w innych okolcznosciach klapsa mozna zaliczyc za cos takiego

Przerzuciłem na koniec i Bubel faktycznie zjawił się tam, by obrażać pana Brauna.
L.B. to negatywna postać i nie o niej jest ten mój wątek!
« Ostatnia zmiana: Marca 18, 2019, 00:33:10 am wysłana przez etratio » Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #7 dnia: Marca 18, 2019, 00:35:24 am »

Panie etratio, Pan czytasz inne wpisy oprócz swoich? Jeden z uczestników Pana szlachetnych watków tak własnie nazwał ludzi zebranych w tej sali oraz innych...że są to skoszarowani pobudkowcy, a ja ironicznie to zastosowałem. Na naszych oczach powstaje koalicja antykofederacyjna i wpisuję sie w nia pis, jurkowcy a nawet bubel i tak oceniam jego obecnosc wczoraj na sali. Prosze sobie przewinąć film do 3.11.50. Nie masz Pan za grosz poczucia humoru a jedynie egzaltacje więc bez zalu opuszczam Pana wątki. Sa tutaj trolle ale Pan sikasz nie na to drzewo. Z Panem Bogiem
Zapisane
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #8 dnia: Marca 18, 2019, 00:48:28 am »

Panie etratio, Pan czytasz inne wpisy oprócz swoich? Jeden z uczestników Pana szlachetnych watków tak własnie nazwał ludzi zebranych w tej sali oraz innych...że są to skoszarowani pobudkowcy, a ja ironicznie to zastosowałem. Na naszych oczach powstaje koalicja antykofederacyjna i wpisuję sie w nia pis, jurkowcy a nawet bubel i tak oceniam jego obecnosc wczoraj na sali. Prosze sobie przewinąć film do 3.11.50. Nie masz Pan za grosz poczucia humoru a jedynie egzaltacje więc bez zalu opuszczam Pana wątki. Sa tutaj trolle ale Pan sikasz nie na to drzewo. Z Panem Bogiem

Spokojnie, trzeba było tak od razu, jakim cudem ja zdążyłem wysłuchać ponad godzinę, a pan ponad trzy...? Po kolejnych 2 godz. i ja znałbym ten kontekst, a tak wyglądało to na atak na najuczciwszych ludzi:-(
Przykro mi, ale identyfikuję tylko 2 osoby na tym forum. A więc "ironicznie" nie może się brać z próżni.
« Ostatnia zmiana: Marca 18, 2019, 00:50:11 am wysłana przez etratio » Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #9 dnia: Marca 18, 2019, 00:54:31 am »

Bo ja słuchałem tego na żywo. Skoro zna Pan 2 osoby, to radziłbym troche wstrzemięzliwosci w ocenach. Ale i tak dzieki za dalszą wymiane, wole bardziej zrelaksowanych rozmówców
Zapisane
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #10 dnia: Marca 18, 2019, 01:46:44 am »

Bo ja słuchałem tego na żywo. Skoro zna Pan 2 osoby, to radziłbym troche wstrzemięzliwosci w ocenach. Ale i tak dzieki za dalszą wymiane, wole bardziej zrelaksowanych rozmówców

A nie można było od tego zacząć i "ubogacić nas" spostrzeżeniami, których kamera nie przekazuje?
Z kolei ja wolę komunikatywnych rozmówców, klarowne sytuacje.
Wątek jest o klarownej ocenie np. posoborowego "rozeznawania", czyli kunktatorstwa, co genialnie opisuje pan poseł...
Pański wybór.
Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
binraf
aktywista
*****
Wiadomości: 1266


« Odpowiedz #11 dnia: Marca 18, 2019, 19:43:17 pm »


"Krzyż. In hoc signo vinces!" - wywiad rzeka z x. Stanisławem Małkowskim, czyli błędy nt. Intronizacji


http://przedsoborowy.blogspot.com/2012/02/krzyz-in-hoc-signo-vinces-wywiad-rzeka.html
Zapisane
Wolność gospodarcza jako źródło sukcesu. Etyka jako fundament wolności.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #12 dnia: Marca 20, 2019, 22:34:08 pm »

I tu w temacie:

http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,7716.msg220557.html#msg220557
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Braun, Ks. Ab. Lenga, Ks. prof. Guz, Winnicki i Dr Krajski! « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!