Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 26, 2024, 01:51:37 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231961 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Tradycjonaliści poza Kościołem
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 Drukuj
Autor Wątek: Tradycjonaliści poza Kościołem  (Przeczytany 8585 razy)
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #15 dnia: Marca 03, 2019, 20:20:04 pm »

Oczywiscie milion złotych wszelkie trudy i bóle doskonale złagodzi.
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #16 dnia: Marca 03, 2019, 20:38:00 pm »

Jeszcze jest sprawa Komunii św. na rękę, to jest o tym wiele tu na forum pisane:

http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,9739.msg217095.html#msg217095
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #17 dnia: Marca 03, 2019, 21:28:23 pm »


Oczywiscie milion złotych wszelkie trudy i bóle doskonale złagodzi.


Nie chciałabym miliona złotych i przeżyć takie coś:

"Zamiast internatu było puste mieszkanie i wielokrotne gwałty. - Miałam 13 lat, gdy zgwałcił mnie po raz pierwszy. Był silny, ważył sto kilo. Krzyczałam, błagałam, by przestał. Gdy skończył, owinęłam się w koc, położyłam przy ścianie i płakałam. "Jadę. Mam mszę wieczorną w Stargardzie". (...)  Z czasem ksiądz miał zmuszać Kasię do brania leków. - Byłam po nich otępiała. Bił mnie, groził, że zabije. (...) Gwałcił mnie nawet kilka razy jednej nocy - mówiła pokrzywdzona. Dramat dziewczynki miał trwać kilkanaście miesięcy. (...) Pewnego dnia B. odwiózł Kasię do domu, jak gdyby nigdy nic. A dziewczyna przerwała milczenie i o wszystkim opowiedziała pedagogowi w szkole. Sprawą zajęła się policja. W 2008 roku aresztowano Romana B. Został skazany na osiem lat więzienia."
Zapisane
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #18 dnia: Marca 03, 2019, 22:01:13 pm »

Kramer juz w pierwszych słowach komentarza swoim zwyczajem głupstwa wypisuje. Powtarza za szczujniami, że dziewczynka była wieziona. Tak się sie składa, że z tego kryminału chodziła sobie do szkoły a potem znów wracała dobrowolnie do kryminału i tak przez kilkanascie miesięcy. Skandal wybuchł gdy skończył się wikt i opierunek. Sprawy nie znam na tyle aby wyrokowac a sądy mam w pogardzie.
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #19 dnia: Marca 03, 2019, 22:58:21 pm »

A ja nie powtarzam za szczujniami, bo zamieściłam nagranie i takie słowa słyszymy i tu problemem jest ta wypowiedź Michalkiewicza: " ...  za molestowanie, że tam ktoś kiedyś wsadził rękę pod spódniczkę, ... I powtarzam, nie powinien tak mówić z poczuciem humoru. Takie sprawy są bardzo bolesne i trudne, także takt, umiar i wyczucie. Nie roztrząsamy tu słuszności czy niesłuszności procesu.
Zapisane
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #20 dnia: Marca 03, 2019, 23:46:56 pm »

Ja bym tak nie powiedział ani napisał, a Pan Michalkiewicz z latami robi się dirty old man ale nie za to go cenimy. Wyrok tzw sądu zinterpretował natomiast bezbłędnie. Kramer to kretacz i zwykły cymbał bez szkoły podlizujący się jeszcze głupszym od niego.
Zapisane
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3938


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #21 dnia: Marca 04, 2019, 20:09:47 pm »

Całym sercem z panią AnnąM.
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #22 dnia: Marca 04, 2019, 22:17:42 pm »

Całym sercem z panią AnnąM.

https://www.youtube.com/watch?v=E-0If8l_K3Y
Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #23 dnia: Marca 04, 2019, 23:47:47 pm »

Mnie swojego czasu przeraził niejaki Kramer z Deonu agresywnym sposobem w jaki zaatakował p. Michalkiewicza... Przy okazji poczytałem, co on tam pisze... Nie na moje nerwy.
Grzesiunio przecież szalał jako kleryk i na wcześniejszej edycji tutejszego forum, gdzieś koło roku 2004 i 2005. Publikował śliczne sweet-focie przebrany za diabełka i inne takie.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #24 dnia: Marca 05, 2019, 11:14:21 am »

Mnie swojego czasu przeraził niejaki Kramer z Deonu agresywnym sposobem w jaki zaatakował p. Michalkiewicza... Przy okazji poczytałem, co on tam pisze... Nie na moje nerwy.
Grzesiunio przecież szalał jako kleryk i na wcześniejszej edycji tutejszego forum, gdzieś koło roku 2004 i 2005. Publikował śliczne sweet-focie przebrany za diabełka i inne takie.

Nie miałem o tym pojęcia.
Natomiast zbyt szanuję pana Stanisława, by mieć cień wątpliwości co do Jego intencji, choćby co do obrony Kościoła instytucjonalnego, nawet takim, jakim współcześnie jest...
Przykro, że - pozostając w temacie wątku - ludzie zblatowani z duchem czasu wiodą tłumy na manowce, gdzie obowiązuje już tylko karykatura ortodoksji katolickiej. Mam na myśli aktywistów oficjalnych mediów "katolickich", którym p. Braun w oczy powiedział: "ani agencja, ani katolicka" (końcówka sławnej konferencji).
Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #25 dnia: Marca 05, 2019, 11:49:16 am »

Z Koscioła katolickiego pozostała tylko struktura i do pewnego stopnia obyczajowosc. Pozostałe częsci konstytuujące religie, takie jak doktryna i kult zostały już wyeliminowane, w ich miejsce umieszczono podróbki. G. Braun na tej podstawie liczy, że da się jeszcze cały gmach odbudować. Miałem z nim okazje dość szczegółowo o tym rozmawiac i mnie nie przekonał. Zachęca on do podporzadkowania się hierachii jednoczesnie krytykująć i odrzucając istniejacy establiszment, którego obecna hierarchia jest nie tylko czescią ale i wytworem. Polacy muszą przeżyć szok, bez tego sie nie obejdzie. Nic złego sie nie stanie. Większośc tradycjonalistów przeszła przez dysonans poznawczy janopawłizmu i zyją. Bez odrzucenia naszej megalomanii, której fundamentem jest największy z rodu słowian nie jest mozliwa odbudowa ani Wiary ani Polski.
Zapisane
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3938


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #26 dnia: Marca 05, 2019, 13:41:55 pm »

Grzesiunio przecież szalał jako kleryk i na wcześniejszej edycji tutejszego forum, gdzieś koło roku 2004 i 2005. Publikował śliczne sweet-focie przebrany za diabełka i inne takie.
[/quote]

Rycina, albo nie było zdarzyło! ;)

Cytuj
Bez odrzucenia naszej megalomanii, której fundamentem jest największy z rodu słowian nie jest mozliwa odbudowa ani Wiary ani Polski.

Zupełna zgoda.
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
Michal260189_T
aktywista
*****
Wiadomości: 1491

« Odpowiedz #27 dnia: Marca 05, 2019, 14:24:34 pm »

Ale może nas obserwuje ojciec Grzegorz pod innym nickiem.
Zapisane
Sancte Michael Archangele, defende nos in proeli.....
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #28 dnia: Marca 05, 2019, 14:40:38 pm »

Ale może nas obserwuje ojciec Grzegorz pod innym nickiem.
Wątpie, to furiat jest, nie wytrzymałby cisnienia i zdemaskowałby się. Jest jeszcze jeden przypadek, taki łysy z brodą, ten też niezle daje, hardkor. Raz ogladałem i unikam kolejnej okazji do grzechu.
Zapisane
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #29 dnia: Marca 05, 2019, 15:39:45 pm »

Ale może nas obserwuje ojciec Grzegorz pod innym nickiem.


A ja mysle, ze Pan Grzegorz tutaj jest, nie komentuje, bo wie, ze po sposobie w jaki by sie przywital juz bylby zdradzony :D
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
Strony: 1 [2] 3 4 5 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Tradycjonaliści poza Kościołem « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!