Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 18:38:44 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231860 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: ŚP. Prezydent Gdańska
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16 Drukuj
Autor Wątek: ŚP. Prezydent Gdańska  (Przeczytany 24771 razy)
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #75 dnia: Stycznia 17, 2019, 09:01:23 am »

https://wpolityce.pl/polityka/143263-polityka-historyczno-lokalowa-wedlug-wladz-gdanska-ze-smiercia-w-tle-w-efekcie-protestu-glodowego-profesor-zmarl
Zapisane
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #76 dnia: Stycznia 17, 2019, 09:11:43 am »

https://www.youtube.com/watch?v=YYDzGyHROVs
Zapisane
Infirmus
uczestnik
***
Wiadomości: 172


« Odpowiedz #77 dnia: Stycznia 17, 2019, 09:18:05 am »

"Maciej Lisicki, wiceprezydent Gdańska, odpowiedzialny za mieszkania komunalne: - Ci państwo zadłużenia czynszowe mieli już cztery lata temu, a miasto przez ten czas wielokrotnie szło im na rękę. Kilka razy już przedłużaliśmy im termin spłaty, wstrzymywaliśmy egzekucję komorniczą, naprawdę postępowaliśmy z nimi łagodnie. Dostali klucze do pomieszczenia w CTUS i po przejściu treningu mają szansę na lokal socjalny. Tyle że te lokale otrzymują rodziny najbiedniejsze, a z tego co pisze pan Dąbrowski, wynika, że on do biednych nie należy, skoro ma działki i dom w USA. Przecież jeśli tak jest, to może je sprzedać i kupić sobie mieszkanie. Dlaczego do tej pory tego nie zrobił? Po ludzku mu współczuję, ale nie rozumiem jego zachowania. Nie możemy ulec przed takim szantażem głodowym, bo wszyscy najemcy zaraz przestaną płacić i zaczną głodować."

http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,35612,12305912,Od_12_dni_gloduje_w_namiocie_przed_Urzedem_Miejskim_.html?disableRedirects=true

Zapisane
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #78 dnia: Stycznia 17, 2019, 09:23:18 am »

Skoro o mieszkaniach i działkach, to proszsz....https://niezalezna.pl/213566-mieszkania-adamowicza-i-jego-zony-prokuratura-ujawnila-o-jaka-kwote-moze-chodzic
Zapisane
Infirmus
uczestnik
***
Wiadomości: 172


« Odpowiedz #79 dnia: Stycznia 17, 2019, 09:39:48 am »

Kolejny raz przypominane stare pomówienia i oszczerstwa; śp. Paweł Adamowicz miał mnóstwo wysoko postawionych wrogów z różnych opcji politycznych (zwłaszcza ostatnimi czasy), którzy przez wiele lat usilnie poszukiwali na niego tzw. haków - bezskutecznie. Nigdy nie zostało mu udowodnione popełnienie żadnego przestępstwa;  ale co tam sądy i dowody, co tam prawda--powyciągajmy jeszcze raz wszystkie brudy i oskarżenia z przeszłości, to przecież najlepszy moment.

Naprawdę... obserwując wypowiedzi w internecie bardzo wiele w ostatnich dniach się uczę (co prawda na stare lata, ale podobno na naukę nigdy nie jest za późno) o ludziach, wyznawanych przez nich wartościach, poczuciu przyzwoitości itp. itd.

Właściwie to powinienem podziękować autorom tych wszystkich komentarzy, bo spowodowali, że otworzyły mi się oczy na wiele spraw. Tak więc: dziękuję. :)

Zapisane
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #80 dnia: Stycznia 17, 2019, 11:10:13 am »

Gdzie sa administratorzy? Czy mozna te skurwy..nstwa i oszczerstwa Slawek125 usunac? To juz jest szczyt chamsta, wiesniactwa, kur..stwa, idiotyzmu, fanatycznego kretyznizmu, buractwa, oszolomstwa, braku rozumu, slepoty umyslowej, choroby psychicznej. To nie sa slowa i posty godne katolika. Rzucanie niczym nie popartych (nie udowodnionych) oszczerstw przeciwko prezydentowi miasta zmarlemu na sluzbie, jest po prostu wyrazem totalnego zezwierzecenia. I jestem pewien, ze Slawek125 (nie bede pisal 'pan', bo szacunku nie mam zadnego do tego stworzenia), byl jednym z krzyczacych, gdy po smierci atakowano sp. Lecha Kaczynskiego. A sytuacja jest analogiczna, tylko strona 'stolu' inna. OBLUDNICY I FARYZEUSZE!
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
BMK
rezydent
****
Wiadomości: 309


Ora pro nobis, sancta Dei génetrix

« Odpowiedz #81 dnia: Stycznia 17, 2019, 11:23:02 am »

Szanowni Państwo,

Oczywiście zarzuty natury karnej ciążące na zmarłym i jego polityczne wybory nie mogą stanowić przeszkody dla katolickiego i publicznego pochówku, ponieważ nie zostały dowiedzione.
Jednak obejmowanie patronatem honorowym i pojawianie się na imprezach sodomickich jest zgorszeniem publicznym, ponieważ propaguje grzech wołający o pomstę do nieba. Była publiczna akcja, ale zabrakło publicznej reakcji - odwołania swoich błędów. Kościół zgadzając się na pochówek w tak reprezentatywnym miejscu sieje zgorszenie wśród wiernych. Wydaje mi się, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.
Zapisane
Infirmus
uczestnik
***
Wiadomości: 172


« Odpowiedz #82 dnia: Stycznia 17, 2019, 11:35:03 am »

Też kiedyś tak o kimś mówili, że zgorszenie publiczne siał: jadł z celnikami, w szabat uzdrawiał, no i jakaś tam historia z nierządnicą też podobno była (na jakimś portalu narodowo-radykalnym zdaje się o tym pisali).

Nie żebym porównywał, ale jak powiedział Pan Szkielet, "tylko podałem taki przykład, osoby która też wzbudzała kontrowersje". ;)

« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2019, 11:36:40 am wysłana przez Infirmus » Zapisane
kamilek
Gość
« Odpowiedz #83 dnia: Stycznia 17, 2019, 11:41:07 am »

.
Zapisane
Infirmus
uczestnik
***
Wiadomości: 172


« Odpowiedz #84 dnia: Stycznia 17, 2019, 11:43:47 am »

Kremacja to bezczeszczenie ciała... nie widzę dla tego aktu w tym przypadku uzasadnienia innego niż.. próba czegoś ukrycia, względnie podsumowanie życia tym czym żył.

*facepalm*

Nie no... poddaję się... gdzieś jest granica, której nie chciałbym przekraczać...
Zapisane
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #85 dnia: Stycznia 17, 2019, 11:56:12 am »

Kremacja to bezczeszczenie ciała... nie widzę dla tego aktu w tym przypadku uzasadnienia innego niż.. próba czegoś ukrycia, względnie podsumowanie życia tym czym żył.

A charakter imprezy publicznej i tak klepał sam Adamowicz, nawet jeśli nie osobiście to brał za to odpowiedzialność jako prezydent miasta.


Chyba jednak wolalbym byc 'ateista' niz przyznawac, ze ludzie, ktorzy wygaduja takie brednie, albo brednie jak Slawek125, sa moimi bracmi w wierze. Bo co to za wiara, jesli wierni nie potrafia sie zamknac i zachowac przyzwoicie.
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #86 dnia: Stycznia 17, 2019, 12:06:25 pm »

Nie moge milczec w obliczu gargantuicznej hipokryzji i faryzeizmu, który płynie się ze wszystkich stron, które jeszcze tydzień temu wylewały szambo na Adamowicza(deceased), równiez na tym forum. Niech ten grzech przejdzie na mnie ale odmawiam przyłączenia się do tej fali zakłamania.
Zapisane
BMK
rezydent
****
Wiadomości: 309


Ora pro nobis, sancta Dei génetrix

« Odpowiedz #87 dnia: Stycznia 17, 2019, 12:10:53 pm »

Też kiedyś tak o kimś mówili, że zgorszenie publiczne siał: jadł z celnikami, w szabat uzdrawiał, no i jakaś tam historia z nierządnicą też podobno była (na jakimś portalu narodowo-radykalnym zdaje się o tym pisali).

Nie żebym porównywał, ale jak powiedział Pan Szkielet, "tylko podałem taki przykład, osoby która też wzbudzała kontrowersje". ;)

Z całym szacunkiem, ale Pan Jezus nie promował grzechu. Faryzeusze nic mu nie mogli zarzucić, a jednak go pomawiali. Pan Jezus wytykał błędy, nie przemilczał ich, a grzeszników, z którymi się stykał, nawracał.
Ja ś.p. Pawła Adamowicza nie oskarżam o grzech, a o zgorszenie publiczne. I nie mam do niego pretensji, ale do władz gdańskiego Kościoła. Pan prezydent tłumaczył się szacunkiem do innych osób (sodomitów) etc. i być może sumienie mu grzechu nie wyrzucało, być może chodziło o złą formację? Tym bardziej winę ponosi Kościół, że nie formuje prawidłowo ludzkich sumień.
Zapisane
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #88 dnia: Stycznia 17, 2019, 12:25:25 pm »

Też kiedyś tak o kimś mówili, że zgorszenie publiczne siał: jadł z celnikami, w szabat uzdrawiał, no i jakaś tam historia z nierządnicą też podobno była (na jakimś portalu narodowo-radykalnym zdaje się o tym pisali).

Nie żebym porównywał, ale jak powiedział Pan Szkielet, "tylko podałem taki przykład, osoby która też wzbudzała kontrowersje". ;)
A wprowadzał sodomie do programu nauczania w jerozolimskich szkołach?
Zapisane
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #89 dnia: Stycznia 17, 2019, 12:34:39 pm »

Gdzie sa administratorzy? Czy mozna te skurwy..nstwa i oszczerstwa Slawek125 usunac? To juz jest szczyt chamsta, wiesniactwa, kur..stwa, idiotyzmu, fanatycznego kretyznizmu, buractwa, oszolomstwa, braku rozumu, slepoty umyslowej, choroby psychicznej. To nie sa slowa i posty godne katolika. Rzucanie niczym nie popartych (nie udowodnionych) oszczerstw przeciwko prezydentowi miasta zmarlemu na sluzbie, jest po prostu wyrazem totalnego zezwierzecenia. I jestem pewien, ze Slawek125 (nie bede pisal 'pan', bo szacunku nie mam zadnego do tego stworzenia), byl jednym z krzyczacych, gdy po smierci atakowano sp. Lecha Kaczynskiego. A sytuacja jest analogiczna, tylko strona 'stolu' inna. OBLUDNICY I FARYZEUSZE!
Katolik się wypowiedział...z obfitosci serca
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: ŚP. Prezydent Gdańska « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!