Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 19:59:13 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Prałat Jankowski - seksualny drapieżca?
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 Drukuj
Autor Wątek: Prałat Jankowski - seksualny drapieżca?  (Przeczytany 21420 razy)
stary kontra
aktywista
*****
Wiadomości: 535

« Odpowiedz #90 dnia: Marca 08, 2019, 09:44:12 am »

Żona pana trochę zmanipulowała ;)
Zapisane
stary kontra
aktywista
*****
Wiadomości: 535

« Odpowiedz #91 dnia: Marca 08, 2019, 10:22:42 am »

Taka nasza rodzinna tradycja. Czyli z tym Cenckiewiczem, to lipa jest?
Cenckiewicz napisał tylko, że nie złożyłby pod pomnikiem kwiatów.
Każdy słyszy, co chciałby usłyszeć.
Zapisane
binraf
aktywista
*****
Wiadomości: 1266


« Odpowiedz #92 dnia: Marca 08, 2019, 11:23:47 am »

Przepraszam co to za bełkot  i czy nadal dyskutujemy na o x Jankowskim ?
Zapisane
Wolność gospodarcza jako źródło sukcesu. Etyka jako fundament wolności.
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #93 dnia: Marca 08, 2019, 19:22:30 pm »

No tak, bo lepiej bratać się z krajem, w którym jest przymusowa aborcja, a "lekarze" zjadają trupy zamordowanych dzieci, a chrześcijan wyciąganych z więzień przerabia się na narządy. Faktycznie niewolnik wolnego człowieka i katolika nie zrozumie nigdy. Od razu widać, gdzie jest komunistyczny, bolszewicki plankton.
Pan już kiedyś miałeś sprawdzić, czy nie jesteś przypadkiem na jakimś innym forum.
Na pewno wyznawcy "krula Jarka" mają jakieś swoje forum. Miejsce gdzie w spokoju mogą dawać się poniżać różnym pejsatym i innym "ubermensch'om"

Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #94 dnia: Marca 08, 2019, 21:08:09 pm »

Na pewno wyznawcy "krula Jarka" mają jakieś swoje forum.
A ja w swojej naiwności myślałem, że to nie jest forum poddanych "cysorza jewropy". 
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
stary kontra
aktywista
*****
Wiadomości: 535

« Odpowiedz #95 dnia: Marca 08, 2019, 22:14:19 pm »

BTW
Czy można na tem forum nie być admiratorem krula Jarka tudzież cysorza jewropy, ale zwykłym użytkownikiem, nie zarażonym partyjnym patriotyzmem?
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #96 dnia: Marca 09, 2019, 09:29:49 am »

zwykłym użytkownikiem, nie zarażonym partyjnym patriotyzmem?
Przyroda nie zna takiego zjawiska.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Rafal
rezydent
****
Wiadomości: 321


Comfy chair ?!

« Odpowiedz #97 dnia: Marca 09, 2019, 11:52:43 am »

Widzę, że @Sławek125 w sposób typowy dla siebie obrzuca łajnem porządnych ludzi. Tym razem dostało się prof. Cenckiewiczowi, bo nie jest rozgrzanym prawdziwkiem wzywającym do natychmiastowego wznowienia ekshumacji w Jedwabnem.
"Optymizm nie zastąpi nam Polski".
Życzyłbym użytkownikowi @Sławek125 RiGCzu, ale nie da się go nabyć w każdym sklepie z RiGCzem.
Zapisane
Dum Deus calculat, mundus fit.
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #98 dnia: Marca 09, 2019, 12:29:45 pm »

Polacy są spolaryzowani przez media. Stąd "chodzenie na tridentinę" próbuje się interpretować jako deklarację opcji partyjnej.
Kto chodzi na tridentinę - znaczy się glosuje na MJ (Marka Jurka) albo GB (Grzegorza Brauna). PiS też zainteresował się tym malym (ale zawsze) rezerwuarem potencjalnych glosow. Nawet GaztaPolska wydelegowala swoich do pokazywania sie w tej grupie docelowej (targetowej).

I niestety przenosi się to na fk.

Polaryzacja aby byla skuteczna musi opierac sie na bardzo uproszczonych haslach ( np. agenci Putina). Nie pozostawiono miejsca w przestrzeni publicznej na jakakolwiek debatę.

Cytuj
. Jedni i drudzy jednak mieli na rękach kradzione zegarki, rózniły ich tylko pomysły na niewolenie Polaków.

Hmmm ... Tez sie panu powiedzialo... Te zegarki to wypisz wymaluj "minister od zegarkow", ktory teraz kradnie na Ukrainie. Cos jest w tych zegarkach magicznego, ze politycy juz 100 lat prostytuują się za nie.
Zlodzieje krzyczą "lapaj agentow Putina!" "lapaj nazistów!" i okradają obywateli dalej.

Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #99 dnia: Marca 09, 2019, 12:36:51 pm »

BTW
Czy można na tem forum nie być admiratorem krula Jarka tudzież cysorza jewropy, ale zwykłym użytkownikiem, nie zarażonym partyjnym patriotyzmem?



Podpisuję się pod tym i dobrze by było gdyby któryś z administratorów forum wydzielił te wpisy politykierstwa i partyjniactwa z tego wątku ks. Jankowskiego.
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #100 dnia: Marca 09, 2019, 13:10:49 pm »

(...) Np małżonka poinformowała mnie rano, że pomnik Prałata Jankowskiego został zdemontowany. Na moje pytanie;dlaczego? odpowiedziała, że Cenckiewicz powiedział, że Prałat donosił i są dowody. No to mnie zaskoczyło, że oficjalne czynniki gdańskie przyjęły argumentacje Pana Cenckiewicza. (...)

Żona pana trochę zmanipulowała ;)

Poniżej nagranie rozmowy można posłuchać:

https://www.youtube.com/watch?v=C5ffPqgU0zI
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #101 dnia: Marca 09, 2019, 13:42:52 pm »

Poniżej nagranie rozmowy można posłuchać:

https://www. youtube.com/watch?v=C5ffPqgU0zI

Nie można. Odruch wymiotny na widok red. Stankiewicza skutecznie uniemożliwia.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #102 dnia: Marca 09, 2019, 14:22:50 pm »

Panie rysiu, podejrzewam, ze chodziliśmy na Tridentine zanim G. Braun o Niej słyszał. Przynajmniej z pewnoscią moge mówic za siebie. Ślub koscielny też wziąlem jak miałem 20 pare lat a nie przed 50-tką i dalej się z tą samą kobitą morduje a ona ze mną. G. Braun nie jest idealny, nawet Św. Piotr nie był. Niech mi Pan jednak powie co w poglądach i ocenie rzeczywistosci przez G.Brauna jest niehalo i ewentualnie wskaże na kogo mm postawić? Pan pięknowłosy powiada, że nie ma takich czyli nic nie da się zrobić, najwyżej klepać w klawisze. To jest defetyzm i tylko z uprzejmosci tak pisze, bo przeczucia mam powazniejsze.

Ja nikomu niczego nie zarzucam. Kazdy podziela takie opinie jakie chce. Wiele opinii wrogich Kosciolowi wynika z ignorancji. Gdyby byly warunki do merytorycznej rozmowy, wielu kodziarzy i zwolennikow mojego imiennika z N. Glosowaloby na Winnickiego.
Ja mogę mieć i mam uwagi do komunikacji uprawianej przez p. Brauna.
Gdyby zatrudnic ludzi sukcesu od wprowadzania na rynek nowej marki krakersow; przeprowadzic wszystkie podstawowe badania, swot, Matryce bcg, badania fokusowe na grupie docelowej (wiele tych badan jest gotowa wlasnie z branzy spozywczej, tekstylnej etc) to wyszloby np. Tak:
Aby dostac 35% trzeba, utrzynac 8% polsko-katolikow, pozyskac 18% liberalnego mieszczanstwa z sieci osadniczej <25 tys mieszkancow i zdobyc 9% przedsiebiorcow z duzych miast wg przyjetej nomenklatury lajwstylowej itd. Zastosowac zestaw argumentow sprawdzonych na grupie docelowej.
Z badan wyszloby rowniez, ze Braun musialby zgolic brodę, zmienic melodię i rytm tyrad i je skrocic.  ;D Wyuczyc sie przekazu, poduczyc ekonomii i kilku innych przedmiotow. Byc moze musialby nie pokazywac sie w towarzystwie kaplanow, ktorzy kojarza sie grupie docelowej z budowaniem wyalienowanych grup spolecznych na ksztalt amiszów.

Trzeba zracjonalizowac sytuację i zmienić coś. Napewno nie mozna wymienic wyborcow. Choc czasami odnosze wrazenie, ze tak mysli Braun: "poczekam, mam czas, jak zmadrzeja to mnie wybiora" ;D Aby dostac w Gdansku 11% to nawet nie musial do Gdanska przyjezdzac. Pytanie, jak przekonac pozostalych? Ale on pozostalych olal. A pozostali olali Grzesia.

Na pokonanie demo- liberalnego potopu jest potrzebny dobry dyspergator, idea, ktora polaczy przeciw systemowi lwia czesc spoleczenstwa. Tym dyspergatorem nie bedzie szeroko pojety Kosciol, ktory wlasnie zostal obalony na lopatki i zneutralizowany, kolaborujacy (hierarchia) z wrogim systemem.

« Ostatnia zmiana: Marca 09, 2019, 14:27:33 pm wysłana przez rysio » Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #103 dnia: Marca 09, 2019, 14:41:06 pm »

Poniżej nagranie rozmowy można posłuchać:

https://www.youtube.com/watch?v=C5ffPqgU0zI


Nie można. Odruch wymiotny na widok red. Stankiewicza skutecznie uniemożliwia.

Nikt nie każe panu patrzeć na tego drugiego, posłuchać co mówi pan Cenckiewicz.

Można posłuchać też tu:

https://www.youtube.com/watch?v=EW1tqwGzRZ0


Zapisane
stary kontra
aktywista
*****
Wiadomości: 535

« Odpowiedz #104 dnia: Marca 09, 2019, 15:50:00 pm »

Przyroda nie zna takiego zjawiska.
Nie wiem jak Panu odpowiedzieć. Jeśli Przyroda to Pana nowy nick, to i owszem. ;)
A tak na poważnie: ten termin ukuł znany polski pisarz polityczny.
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Prałat Jankowski - seksualny drapieżca? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!