Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 12:16:46 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Prałat Jankowski - seksualny drapieżca?
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 Drukuj
Autor Wątek: Prałat Jankowski - seksualny drapieżca?  (Przeczytany 21446 razy)
Pentuer
aktywista
*****
Wiadomości: 854

« Odpowiedz #45 dnia: Grudnia 14, 2018, 10:45:06 am »

Nie wiem, ile w tym prawdy, ale podobno wyczyny abpa Paetza ujawniono gdy w pewnym momencie odmówił dalszej współpracy. O "bohaterze" niniejszego wątku cisza do końca, mimo że nie
został awansowany na tzw. "autorytet". 
Ale
nie wyrokując jak było;
tu nie może być pobłażania ni litości.

« Ostatnia zmiana: Grudnia 14, 2018, 11:44:13 am wysłana przez Pentuer » Zapisane
Ecclesia ibi est, ubi fides vera est - (S. Hieronymus, Ecclesiae Doctor)
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #46 dnia: Grudnia 14, 2018, 10:56:19 am »

Ja tam księdza Jankowskiego nie znam, raptem go widziałem raz z bliska w Warszawie jak zakładał instytu czy fundację, wydając przyjęcie w Politechnice Warszawskiej.

Jakby było coś na rzeczy to by księdza zgasili za PRL-u bez takiego gimnastykowania się i interweniowania we władzach duchownych.


Jasne, gdyby nie był agentem - na pewno by go utrącili. Ale, że współpracował z nimi - dlaczego mieliby to robić??
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #47 dnia: Grudnia 14, 2018, 10:59:30 am »

Cytuj
P.S. Sprawa Arcybiskupa Juliusza też do końca nie została wyjaśniona

Sprawa "Arcybiskupa Juliusza" została wyjaśniona, w tym sensie, że nie ma wątpliwości, że molestował kleryków. Pytanie czy tylko na klerykach się kończyło natomiast rzeczywiście pozostaje otwarte.
A taka prymitynwa obrona jak powyżej Kościołowi jedynie szkodzi.
Co do prałata Jankowskiego już akta z początku lat 2000 budzą mocne zgorszenie. Teraz wydaje się, że szambo wybiło z podwójną mocą.


To pytanie jest zamknięte. Dżulietta uwodził kleryków, bo było łatwo. Ale jak kurek z klerykami został mu zakręcony (czytaj episcopus emiritus) to, jak już pisałem, pojawiał się na gejowskich 'pikietach' (miejscach spotkań homoseksualistów) gdzie proponował chłopcom spotkanie w zamian za pieniądze lub perfumy. Podobno na pikiecie już się nie pojawia, ale może to z racji wieku?
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
kamilek
Gość
« Odpowiedz #48 dnia: Grudnia 14, 2018, 17:37:48 pm »

.
Zapisane
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #49 dnia: Grudnia 14, 2018, 19:40:43 pm »

Cytuj
  Ponoć za czasów zmiany ustrojowej wizytował KUL sam Soros i proponował pieniądze w zamian za osobisty dobór kadry naukowej. Ale chyba prof. Krąpcowi było już dość być pod kolejną kontrolą i zaproponował, że co najwyżej będzie odprawiać za Sorosa Msze święte, a ten uciekł jak poparzony. 

...a pozniej, KUL dokonal "korekty " statutu, tak by zalapac sie na to co najwazniejsze: dotacje z UE. Chodzilo u umozliwienie homosiom wykladanie i takie tam inne otwartosciowe kwestie.

Podsumowujac: mamy nieswieza kaszanke.
Pamietajmy, ze TW sa ujawnieni tylko ci, ktorzy juz nie pracuja. Jezeli pracuja dalej to w teczkach niczego nie ma albowiem robia to z pobudek patriotycznych ;-) i obecny system ich chroni. Teraz walcza o postep i demokracje.
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
kamilek
Gość
« Odpowiedz #50 dnia: Grudnia 14, 2018, 23:52:47 pm »

.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2018, 00:24:45 am wysłana przez kamilek » Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #51 dnia: Grudnia 15, 2018, 10:13:34 am »

uniowstąpienie
Super!
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Pentuer
aktywista
*****
Wiadomości: 854

« Odpowiedz #52 dnia: Grudnia 18, 2018, 11:07:37 am »

Bo to, że tam jest w tle jakiś homoseksualizm to było dla nas oczywiste. Wystarczyło zobaczyć jego łazienkę i pokój sypialny - Zb. Bujak o x. Jankowskim. RMF FM - red. R. Mazurek rozmawia ze Zb. Bujakiem i M. Piłką
 
Zbigniew Bujak o księdzu Jankowskim: Wiadomo było o jego homoseksualizmie

Hmm... Z obydwoma panami było i jest mi nie po drodze, ale to nie powinno być kryterium oceny czyjejś wiarygodności. Potwierdzeń już zbyt wiele...
Zapisane
Ecclesia ibi est, ubi fides vera est - (S. Hieronymus, Ecclesiae Doctor)
conservative revolutionary
aktywista
*****
Wiadomości: 602


« Odpowiedz #53 dnia: Grudnia 18, 2018, 18:51:30 pm »

Bo to, że tam jest w tle jakiś homoseksualizm to było dla nas oczywiste. Wystarczyło zobaczyć jego łazienkę i pokój sypialny - Zb. Bujak o x. Jankowskim. RMF FM - red. R. Mazurek rozmawia ze Zb. Bujakiem i M. Piłką
 
Zbigniew Bujak o księdzu Jankowskim: Wiadomo było o jego homoseksualizmie

Hmm... Z obydwoma panami było i jest mi nie po drodze, ale to nie powinno być kryterium oceny czyjejś wiarygodności. Potwierdzeń już zbyt wiele...

I co w tej łazience miał napisane flamastrem na ścianie "jestem homo"? Bo nie widzę za bardzo innego sposobu na rozpoznanie zboczenia przy pomocy łazienki.
Zapisane
Tradycjonalizm jest najbardziej rewolucyjną ideologią naszych czasów.
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #54 dnia: Grudnia 18, 2018, 18:54:01 pm »

Bo to, że tam jest w tle jakiś homoseksualizm to było dla nas oczywiste. Wystarczyło zobaczyć jego łazienkę i pokój sypialny - Zb. Bujak o x. Jankowskim. RMF FM - red. R. Mazurek rozmawia ze Zb. Bujakiem i M. Piłką
 
Zbigniew Bujak o księdzu Jankowskim: Wiadomo było o jego homoseksualizmie

Hmm... Z obydwoma panami było i jest mi nie po drodze, ale to nie powinno być kryterium oceny czyjejś wiarygodności. Potwierdzeń już zbyt wiele...

I co w tej łazience miał napisane flamastrem na ścianie "jestem homo"? Bo nie widzę za bardzo innego sposobu na rozpoznanie zboczenia przy pomocy łazienki.


Pewien znany bydgoski kaplan, mocno prawicowy i mocno tradycyjny ma podobno sypialnie, jak stara babcia - cala w rozu. Na tej podstawie tez mozna uznac, ze 'cos jest na rzeczy'? :D
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #55 dnia: Grudnia 18, 2018, 19:23:41 pm »

Na tej, to nie.
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #56 dnia: Grudnia 19, 2018, 08:42:11 am »

Pewien znany bydgoski kaplan, mocno prawicowy i mocno tradycyjny ma podobno sypialnie, jak stara babcia - cala w rozu. Na tej podstawie tez mozna uznac, ze 'cos jest na rzeczy'? :D
Na Litość Boską, ludzie, ogarnijcie się!
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #57 dnia: Grudnia 19, 2018, 20:04:41 pm »

I co w tej łazience miał napisane flamastrem na ścianie "jestem homo"? Bo nie widzę za bardzo innego sposobu na rozpoznanie zboczenia przy pomocy łazienki.
Np. męskie akty na ścianach?
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
conservative revolutionary
aktywista
*****
Wiadomości: 602


« Odpowiedz #58 dnia: Grudnia 20, 2018, 00:31:11 am »

I co w tej łazience miał napisane flamastrem na ścianie "jestem homo"? Bo nie widzę za bardzo innego sposobu na rozpoznanie zboczenia przy pomocy łazienki.
Np. męskie akty na ścianach?

Na szczęście nie miał. A jakiś anonimowy ksiądz w wywiadzie dla wp.pl powiedział że sypialnia ks. Prałata wszystkich śmieszyła, bo miał wielkie renesansowe loże i była pełna przepychu. Nadal nie widzę powodu do niepokoju.
Zapisane
Tradycjonalizm jest najbardziej rewolucyjną ideologią naszych czasów.
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #59 dnia: Grudnia 20, 2018, 08:35:37 am »

Przecież sam tych mebli nie kupował tylko odziedziczył. Judasz albo Franciszek powiedzieliby zapewne, czemu nie sprzedał i "piniędzy" nie rozdał biednym. Ta małostkowość ludzka mnie poraża.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Prałat Jankowski - seksualny drapieżca? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!