Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Listopad 27, 2020, 13:01:39 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl
                   www.facebook.com/unacumpl
Centrum Informacyjne
Ruchu Summorum Pontificum
220141 wiadomości w 6355 wątkach, wysłana przez 1573 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Cynin Sodowy
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Prałat Jankowski - seksualny drapieżca?
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 Drukuj
Autor Wątek: Prałat Jankowski - seksualny drapieżca?  (Przeczytany 10249 razy)
Anna M
aktywista

« Odpowiedz #120 dnia: Marzec 09, 2019, 12:36:51 pm »

BTW
Czy można na tem forum nie być admiratorem krula Jarka tudzież cysorza jewropy, ale zwykłym użytkownikiem, nie zarażonym partyjnym patriotyzmem?

Podpisuję się pod tym i dobrze by było gdyby któryś z administratorów forum wydzielił te wpisy politykierstwa i partyjniactwa z tego wątku ks. Jankowskiego.
Sławek125
aktywista

« Odpowiedz #121 dnia: Marzec 09, 2019, 12:55:56 pm »

Polacy są spolaryzowani przez media. Stąd "chodzenie na tridentinę" próbuje się interpretować jako deklarację opcji partyjnej.
Kto chodzi na tridentinę - znaczy się glosuje na MJ (Marka Jurka) albo GB (Grzegorza Brauna). PiS też zainteresował się tym malym (ale zawsze) rezerwuarem potencjalnych glosow. Nawet GaztaPolska wydelegowala swoich do pokazywania sie w tej grupie docelowej (targetowej).

I niestety przenosi się to na fk.

Polaryzacja aby byla skuteczna musi opierac sie na bardzo uproszczonych haslach ( np. agenci Putina). Nie pozostawiono miejsca w przestrzeni publicznej na jakakolwiek debatę.

. Jedni i drudzy jednak mieli na rękach kradzione zegarki, rózniły ich tylko pomysły na niewolenie Polaków.

Hmmm ... Tez sie panu powiedzialo... Te zegarki to wypisz wymaluj "minister od zegarkow", ktory teraz kradnie na Ukrainie. Cos jest w tych zegarkach magicznego, ze politycy juz 100 lat prostytuują się za nie.
Zlodzieje krzyczą "lapaj agentow Putina!" "lapaj nazistów!" i okradają obywateli dalej.
Nic mi się przypadkowo nie powiedziało. Symolicznym wyrazem tego zjawiska była fotografia sowieta z zegarkami na obu rękach zatykającego na rajchstagu czerwoną szmate. Potem juz poszło, jeszcze pamiętam kwacha przechwalającego się swoją kolekcją zegarków. To symbol sowieckiego parweniuszowstwa. Nowobogackiego buraka i prymitywa najłatwiej poznac po garniturze i zegarku. Pamietam ilez to było smichu w tzw lewicowych mediach gdy ukradzino młodszemu buszowi zegarek za $50. Facet jest jednym z najbogatszych Amerykanów ale wie o co chodzi. Bialy dom wygląda jak wiata na działce w porównaniu z pałacami sowieckich oligarchów rządzących byłymi sowieckimi dominiami. Tak, zegarek z $50.000 to symbol sowieckiego upodlenia.
Anna M
aktywista

« Odpowiedz #122 dnia: Marzec 09, 2019, 13:10:49 pm »

(...) Np małżonka poinformowała mnie rano, że pomnik Prałata Jankowskiego został zdemontowany. Na moje pytanie;dlaczego? odpowiedziała, że Cenckiewicz powiedział, że Prałat donosił i są dowody. No to mnie zaskoczyło, że oficjalne czynniki gdańskie przyjęły argumentacje Pana Cenckiewicza. (...)

Żona pana trochę zmanipulowała ;)

Poniżej nagranie rozmowy można posłuchać:

https://www.youtube.com/watch?v=C5ffPqgU0zI
Sławek125
aktywista

« Odpowiedz #123 dnia: Marzec 09, 2019, 13:17:33 pm »

Panie rysiu, podejrzewam, ze chodziliśmy na Tridentine zanim G. Braun o Niej słyszał. Przynajmniej z pewnoscią moge mówic za siebie. Ślub koscielny też wziąlem jak miałem 20 pare lat a nie przed 50-tką i dalej się z tą samą kobitą morduje a ona ze mną. G. Braun nie jest idealny, nawet Św. Piotr nie był. Niech mi Pan jednak powie co w poglądach i ocenie rzeczywistosci przez G.Brauna jest niehalo i ewentualnie wskaże na kogo mm postawić? Pan pięknowłosy powiada, że nie ma takich czyli nic nie da się zrobić, najwyżej klepać w klawisze. To jest defetyzm i tylko z uprzejmosci tak pisze, bo przeczucia mam powazniejsze.
jwk
aktywista

« Odpowiedz #124 dnia: Marzec 09, 2019, 13:42:52 pm »

https://www. youtube.com/watch?v=C5ffPqgU0zI

Nie można. Odruch wymiotny na widok red. Stankiewicza skutecznie uniemożliwia.
Für Kikokarmenisten, Komunisten und Volkskomissaren Eintritt verboten.
rysio
aktywista

« Odpowiedz #125 dnia: Marzec 09, 2019, 14:22:50 pm »

Panie rysiu, podejrzewam, ze chodziliśmy na Tridentine zanim G. Braun o Niej słyszał. Przynajmniej z pewnoscią moge mówic za siebie. Ślub koscielny też wziąlem jak miałem 20 pare lat a nie przed 50-tką i dalej się z tą samą kobitą morduje a ona ze mną. G. Braun nie jest idealny, nawet Św. Piotr nie był. Niech mi Pan jednak powie co w poglądach i ocenie rzeczywistosci przez G.Brauna jest niehalo i ewentualnie wskaże na kogo mm postawić? Pan pięknowłosy powiada, że nie ma takich czyli nic nie da się zrobić, najwyżej klepać w klawisze. To jest defetyzm i tylko z uprzejmosci tak pisze, bo przeczucia mam powazniejsze.

Ja nikomu niczego nie zarzucam. Kazdy podziela takie opinie jakie chce. Wiele opinii wrogich Kosciolowi wynika z ignorancji. Gdyby byly warunki do merytorycznej rozmowy, wielu kodziarzy i zwolennikow mojego imiennika z N. Glosowaloby na Winnickiego.
Ja mogę mieć i mam uwagi do komunikacji uprawianej przez p. Brauna.
Gdyby zatrudnic ludzi sukcesu od wprowadzania na rynek nowej marki krakersow; przeprowadzic wszystkie podstawowe badania, swot, Matryce bcg, badania fokusowe na grupie docelowej (wiele tych badan jest gotowa wlasnie z branzy spozywczej, tekstylnej etc) to wyszloby np. Tak:
Aby dostac 35% trzeba, utrzynac 8% polsko-katolikow, pozyskac 18% liberalnego mieszczanstwa z sieci osadniczej <25 tys mieszkancow i zdobyc 9% przedsiebiorcow z duzych miast wg przyjetej nomenklatury lajwstylowej itd. Zastosowac zestaw argumentow sprawdzonych na grupie docelowej.
Z badan wyszloby rowniez, ze Braun musialby zgolic brodę, zmienic melodię i rytm tyrad i je skrocic.  ;D Wyuczyc sie przekazu, poduczyc ekonomii i kilku innych przedmiotow. Byc moze musialby nie pokazywac sie w towarzystwie kaplanow, ktorzy kojarza sie grupie docelowej z budowaniem wyalienowanych grup spolecznych na ksztalt amiszów.

Trzeba zracjonalizowac sytuację i zmienić coś. Napewno nie mozna wymienic wyborcow. Choc czasami odnosze wrazenie, ze tak mysli Braun: "poczekam, mam czas, jak zmadrzeja to mnie wybiora" ;D Aby dostac w Gdansku 11% to nawet nie musial do Gdanska przyjezdzac. Pytanie, jak przekonac pozostalych? Ale on pozostalych olal. A pozostali olali Grzesia.

Na pokonanie demo- liberalnego potopu jest potrzebny dobry dyspergator, idea, ktora polaczy przeciw systemowi lwia czesc spoleczenstwa. Tym dyspergatorem nie bedzie szeroko pojety Kosciol, ktory wlasnie zostal obalony na lopatki i zneutralizowany, kolaborujacy (hierarchia) z wrogim systemem.

« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2019, 14:27:33 pm wysłana przez rysio » Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Anna M
aktywista

« Odpowiedz #126 dnia: Marzec 09, 2019, 14:41:06 pm »

https://www.youtube.com/watch?v=C5ffPqgU0zI

Nie można. Odruch wymiotny na widok red. Stankiewicza skutecznie uniemożliwia.

Nikt nie każe panu patrzeć na tego drugiego, posłuchać co mówi pan Cenckiewicz.

Można posłuchać też tu:

https://www.youtube.com/watch?v=EW1tqwGzRZ0

Sławek125
aktywista

« Odpowiedz #127 dnia: Marzec 09, 2019, 14:54:49 pm »

Przeczytałem panie rysiu i po zastosowaniu tych pańskich całkiem słusznych z technicznego punktu widzenia rad zostałbym politycznym przeciwnikiem G. Brauna. Ja sobie zdaje sprawe, że pokazanie sie w Polsce w towarzystwie ksiedza w sutannie jest dyskwalifikujące politycznie i G. Braun jeszcze lepiej to wie. Przekaz G. Brauna skierowany jest do tzw. inteligencji cokolwiek to znaczy, mniej wiecej do ludzi, których interesuje cos wiecej niż wspomniany zegarek i film po dzienniku. Takich co jakąs ksiązke raz na rok chociaz przeczytają itp, słowem powyzej bytu fizycznego. To co mówi Braun, to mogliśmy sobie poczytac na niszowych forach lub pomarudzic po Mszy pod katakumbą FSSPX. Wejscie do polityki miało własnie słuzyc wstrząsowi i słuzy. To nie dla wszystkich oczywiste i tym bardziej łatwe do przyjęcia, ze nasza wiedza o Polsce i swiecie współczesnym to wiadro kłamstw, urojeń i naiwnych emocji. Nikt w otoczeniu Brauna ani on sam nie są na tyle naiwni, że przekonają swoim przekazem panią Sylwie czy Patrycje z kasy w biedronce czy lidlu. Chodzi o to aby przekonać nauczycielke ich dzieci, ksiedza katechete, pana doktora z ośrodka zdrowia albo leśniczego. Na początku jest szok i niedowierzanie lub wyparcie, jednak z doswiadczenia wiem że dotarcie jest mozliwe. Podobnie to wygląda jak z Tradycją, to przychodzi z czasem i wcale nikt nie oczekuje masowych nawróceń. Polityczne zaangazowanie jest doskonałym środkiem przekazu i dlatego na taki krok Braun sie zdecydował. Moim zdaniem jest za mało radykalny i to jest błąd. Liczenie na to, ze milczenie w sprawie posoborowia i jego konsekwencji przyniesie jakies dobro jest naiwnością.
stary kontra
aktywista

« Odpowiedz #128 dnia: Marzec 09, 2019, 15:50:00 pm »

Przyroda nie zna takiego zjawiska.
Nie wiem jak Panu odpowiedzieć. Jeśli Przyroda to Pana nowy nick, to i owszem. ;)
A tak na poważnie: ten termin ukuł znany polski pisarz polityczny.
rysio
aktywista

« Odpowiedz #129 dnia: Marzec 09, 2019, 16:28:03 pm »

@ Sławek

Zapewne źle się wyraziłem. Nie o to chodzi aby Grześ zmienił poglądy ale by dostosował przekaz do grupy docelowej. Przekaz to cały język (obraz, gesty, idiolekt) oraz treść.
Cały przekaz Grzesia jest skierowany do grupy "sprzed kaplicy" ;D , która i tak wyznaje Grzegorza.

Pozostałe grupy wcale nie szokuje ale jedynie utwierdza w przekonaniu: "a nie mówiłem, że wariat", "zupełnie jak z kabaretonu".
Nie wystarczy mantra "loże, spiski, żydzi" ale coraz to nowe fakty podane w sposób współczesny, co do formy.

Wiem, Braun przypomina trochę Macierewicza z kampanii do Sejmu: PiS wiedział, że jego wygląd  a la Pan Kleks i całe zachowanie, sposób mówienia etc, odstraszy wyborców - więc usunęli go w cień. Na jego miejsce dali Gowina.
Najwidoczniej Macierewicz odmówił pójścia do specjalisty ;)

Prosty Lepper poszedł, do logopedy, speca od przekazu ...i robił dobre wrażenie nawet na spotkaniach organizowanych przez SGPiS (Szkoła Handlowa). Został sobą ale po obróbce marketingowej.
Podobnie Kwach z Bezą. Też poddali się obróbce tych samych speców. Nawet Miller.
Wszyscy oni mieli problemy z j.polskim, akcentowaniem, regionalizmami etc.
Braun ma lepszy poziom startowy... i cofa się do poziomu amisza.
 * Dzielny wojak Szwejk.
Sławek125
aktywista

« Odpowiedz #130 dnia: Marzec 09, 2019, 16:50:20 pm »

Czyli jednym słowem panie rysiu, wejscie w buty mejnstrimu. Nie jestesmy zainteresowani, ale dzieki za rady.
rysio
aktywista

« Odpowiedz #131 dnia: Marzec 09, 2019, 17:11:16 pm »

Czyli jednym słowem panie rysiu, wejscie w buty mejnstrimu. Nie jestesmy zainteresowani, ale dzieki za rady.
OK  ;) Tylko od razu trzeba ludziom mówić, że "to jest nasze hobby" a nie polityka. To by było uczciwe.

PS

po przemyśleniu
wejscie w buty mejnstrimu.

ja piszę o technice, stronie techniczno-rozumowej organizacji przekazu. Nie o treści.
"Wejście w buty mejnstrimu" to argument emocjonalny.
Przepuszczam na skrzyżowaniach równoważnych samochody nadjeżdżające z prawej strony. Czy oznacza to, że wchodzę w buty mejnstrimu i partii Wiosna?
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2019, 17:21:22 pm wysłana przez rysio » Zapisane
 * Dzielny wojak Szwejk.
Sławek125
aktywista

« Odpowiedz #132 dnia: Marzec 09, 2019, 17:21:34 pm »

OK  ;) Tylko od razu trzeba ludziom mówić, że "to jest nasze hobby" a nie polityka. To by było uczciwe.
Absolutnie, podobnie jak wszędzie na swiecie, gdzie ludzie działają w swoim prywatnym czasie po ciężkiej pracy zawodowej. Zaskakuje mnie tylko, że hobbysci-amatorzy nagle tyle bólu głowy zaczeli przysparzac zawodowcom posługującymi się nowoczesnymi środkami wyrazu a zwłaszcza naszymi pieniędzmi.
rysio
aktywista

« Odpowiedz #133 dnia: Marzec 09, 2019, 17:48:33 pm »

Zaskakuje mnie tylko, że hobbysci-amatorzy nagle tyle bólu głowy zaczeli przysparzac zawodowcom posługującymi się nowoczesnymi środkami wyrazu a zwłaszcza naszymi pieniędzmi.

To zupełnie inna sprawa.
Jest tak jak pan pisze.
Technika, internet, uświadomione -realne problemy ekonomiczne (pusty portfel i lodówka w połowie m-ca) oraz zmęczenie nowomową demoliberalną wyprowadza ludzi na ulice we Francji już od listopada.
Życzę wszystkim amatorom gnębienia demoliberalnego (totalniackiego) systemu sukcesów przy zastosowaniu internetu, facebooków. Oby tak dalej. Takie rozproszone działania rozmiękczają grunt pod fundamentami państwa totalitarnego.

Ale takie działania w Polsce nie noszą (niestety) znamion działania mającego na celu przejęcie władzy i zmiany systemu.

Rolę Pietrzaka wyśmiewającego system we Francji pełni prześladowany komik francuski Dieudonné M'bala M'bala. Po polsku Bożydar M'bala M'bala.
Trzeba otworzyć nowy wątek dla tego aktora ale powiem tylko, że stworzył symbol salutu antysystemowego - La Quenelle. Po polsku Quenelle to knedel, pyza...albo po prostu inna forma gestu Kozakiewicza - antysystemowa.

Żydzi, ośwadczyli, że jest to gest "antysemicki" Macron walczy z "quenelizacją" Francji, a gest Quenelle robią nawet piłkarze po wbiciu bramki.
Z Braunem razem mogę pokazać systemowi ..... La Quenelle ...po polsku : Pyzę czy Knedla a może Wała?

manifestacja przeciw homoślubom - Paryż:

« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2019, 18:31:37 pm wysłana przez rysio » Zapisane
 * Dzielny wojak Szwejk.
jwk
aktywista

« Odpowiedz #134 dnia: Marzec 09, 2019, 19:12:38 pm »

A tak na poważnie: ten termin ukuł znany polski pisarz polityczny.
... ale, jak Pan dobrze wie, argument z autorytetu nie cieszy się szczególnym autorytetem  ;)

Pozdrawiam
jwk
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2019, 19:16:11 pm wysłana przez jwk » Zapisane
Für Kikokarmenisten, Komunisten und Volkskomissaren Eintritt verboten.
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Prałat Jankowski - seksualny drapieżca? « poprzedni następny »

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!