Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Listopad 27, 2020, 13:28:25 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Skauci św. Bernarda

http://ssbc.pl/
220141 wiadomości w 6355 wątkach, wysłana przez 1573 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Cynin Sodowy
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Prałat Jankowski - seksualny drapieżca?
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 Drukuj
Autor Wątek: Prałat Jankowski - seksualny drapieżca?  (Przeczytany 10252 razy)
Sławek125
aktywista

« Odpowiedz #105 dnia: Marzec 08, 2019, 10:08:49 am »

Ja jestem za, proszę rozwijać i kultywować. Szczególnie mnie interesuje, dlaczego pomysł G.Brauna z zaangazowaniem Chińczyków w budowę kanału śląskiego(bo o to zapewne chodzi) czy terminalu w Łodzi jest niemoralny i szkodliwy a tymczasem sprzedaż portu Margerita jest pożyteczne i korzystne?
stary kontra
aktywista

« Odpowiedz #106 dnia: Marzec 08, 2019, 10:22:42 am »

Taka nasza rodzinna tradycja. Czyli z tym Cenckiewiczem, to lipa jest?
Cenckiewicz napisał tylko, że nie złożyłby pod pomnikiem kwiatów.
Każdy słyszy, co chciałby usłyszeć.
Sławek125
aktywista

« Odpowiedz #107 dnia: Marzec 08, 2019, 10:48:28 am »

Gdzie Pan słyszał od Brauna o koszernosci CHRL? Sam Braun zapytany podobnie, powiedział, że z dwojga złego od systemu gułag woli system makdonald. Co do Grygucia, to na Pańskim miejscu sprawdziłbym koszernośc swojego pracodawcy czy kontrahentów jesli własny interes Pan prowadzi. Ja przypominam sobie rozmowe ze znanym swego czasu trokerem Hiobem, który umoralniał wszystkich na starej frondzi. Zapytałem go tylko czy sprawdza kazde swoje cargo, jego pochodzenie i przeznaczenie. A skąd u Pana pewnośc jakie intencje jemu przyswiecały podejmując prace w polsacie czy providencie? Jest Pan straznikiem jego sumienia? Ja nie sledziłem publicznej działalnosci Pana Grygucia ale jego pogadanki na yt nie budzą we mnie odruchu obronnego. Są bardziej stonowane w swej wymowie od wypowiedzi Amerykanów, których znam, na temat własnego kraju. Jego opinia o naszych władcach jest o wiele łagodniejsza od mojej. Przypomne tylko, że jego wystąpienia to własciwie w przewazającej częsci odczytywanie dokumentów zródłowych, więc z czym tutaj polemizować? Sprawdziłem, Gryguć gdy podejmował prace w Polsacie miał 29 lat. Jak w jego wieku myslałem, że Novus Ordo powstał w Wielki Czwartek, więc z nim nie jest znowu tak najgorzej.
Sławek125
aktywista

« Odpowiedz #108 dnia: Marzec 08, 2019, 11:05:03 am »

Taka nasza rodzinna tradycja. Czyli z tym Cenckiewiczem, to lipa jest?
Cenckiewicz napisał tylko, że nie złożyłby pod pomnikiem kwiatów.
Każdy słyszy, co chciałby usłyszeć.
No cóż, zaintrygowało mnie to. Wysłuchałem rozmowy Cenckiewicza z funkcjonariuszem Stankiewiczem i nie tylko o kwiatach tam było. Raczej o armatach ukrytych nie krzakach
Sławek125
aktywista

« Odpowiedz #109 dnia: Marzec 08, 2019, 11:17:51 am »

Ale proszę mi tu z jakąś śmieszną Frondą nie wyskakiwać, nie uczestniczyłem i nie uczestniczę w owej dziadowskiej społeczności. Do rzeczy, mniej anegdotek o wątpliwym błysku. Braun, nawet jeśli tak powiedział, dominuje narracją antyamerykańską, a prorosyjską. Te wszystkie jego "daj Boże, szczęść Boże, mój Boże, o Boże" przypominają bełkot jakiejś przechrzty, która nauczyła się nomenklatury grupy, w którą ma wniknąć, i teraz nieumiejętnie sypie tekstami. Wypada głupiej niż Matka Boska w klapie Bolka oraz jego długopis z całownikiem koranu. Myślę, że nawet pobożny ksiądz mniej podobnych frazesów stosuje. Teraz jeszcze bredzi, że to właśnie ci niekoszerni Amerykanie zrobili nam Smoleńsk(i tego jego ukochanego prezydenta od traktatu lizbońskiego zabili, dlatego tak się przejął). Jak zaznaczyłem, chętnie z Panem szerzej porozmawiam, ale na tę chwilę mój czas oraz uwaga pozostają w niedostatku.
  Ta dziadowska społecznosc była dynamiczną płaszczyzną i polem różnych bitew, np tradiwars czy neowars dopóki nie przyszedł Terlikowski i wszystkich niepoprawnych pogonił. Na gruzach powstała nieboszczka rebelya.pl. Jesli Pan uwaza, że Braun jakas narracje antyamerykańską stosuje, to tak jakby powiedziec, że krytyka Bismarka wymierzona była w niepodległosciowe aspiracje mieszkańców Wielkopolski. Zdaje się, że Pan nie zauwazył ostatnich 100 lat historii tego kraju, twórcy zarazem systemu gułag jak i systemu ałszwic.
binraf
aktywista

« Odpowiedz #110 dnia: Marzec 08, 2019, 11:23:47 am »

Przepraszam co to za bełkot  i czy nadal dyskutujemy na o x Jankowskim ?
Wolność gospodarcza jako źródło sukcesu. Etyka jako fundament wolności.
Sławek125
aktywista

« Odpowiedz #111 dnia: Marzec 08, 2019, 11:29:12 am »

Przepraszam co to za bełkot  i czy nadal dyskutujemy na o x Jankowskim ?
Dyskusja o ks.Jankowskim została zakończona dzis rankiem, więc admini moga spokojnie zutylizowac wątek. Jesli miałbym coś dodać, to z tej całej historii płynie jakiś morał na przyszłośc. Jest to doskonałe ostrzeżenie dla kazdego ksiedza aby trzymać się jak najdalej od polityki, wspierania uciezemionych mieszkańców miast i wsi, Mszy Świetych na wózkach widłowych itp. Pamietam jak przestrzegał kard. Wyszyński przed tym w 1980, jakiez oburzenie było. Wspomina o tym politkier Cenckiewicz udający historyka w rozmowie z innym funkcjonariuszem Stankiewiczem. Próbował on tych chwytów juz z Bractwem. Bogu dzieki za ks.Karola, ze pogonił prowoka i nie dal się uwikłac w politykierstwo. No ale to trzeba być świadomym katolickim księdzem a nie amatorem polityki przebranym za księdza.
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2019, 11:46:36 am wysłana przez Sławek125 » Zapisane
gnome
aktywista

« Odpowiedz #112 dnia: Marzec 08, 2019, 19:22:30 pm »

No tak, bo lepiej bratać się z krajem, w którym jest przymusowa aborcja, a "lekarze" zjadają trupy zamordowanych dzieci, a chrześcijan wyciąganych z więzień przerabia się na narządy. Faktycznie niewolnik wolnego człowieka i katolika nie zrozumie nigdy. Od razu widać, gdzie jest komunistyczny, bolszewicki plankton.
Pan już kiedyś miałeś sprawdzić, czy nie jesteś przypadkiem na jakimś innym forum.
Na pewno wyznawcy "krula Jarka" mają jakieś swoje forum. Miejsce gdzie w spokoju mogą dawać się poniżać różnym pejsatym i innym "ubermensch'om"

Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
jwk
aktywista

« Odpowiedz #113 dnia: Marzec 08, 2019, 21:08:09 pm »

Na pewno wyznawcy "krula Jarka" mają jakieś swoje forum.
A ja w swojej naiwności myślałem, że to nie jest forum poddanych "cysorza jewropy". 
Für Kikokarmenisten, Komunisten und Volkskomissaren Eintritt verboten.
stary kontra
aktywista

« Odpowiedz #114 dnia: Marzec 08, 2019, 22:14:19 pm »

BTW
Czy można na tem forum nie być admiratorem krula Jarka tudzież cysorza jewropy, ale zwykłym użytkownikiem, nie zarażonym partyjnym patriotyzmem?
jwk
aktywista

« Odpowiedz #115 dnia: Marzec 09, 2019, 09:29:49 am »

zwykłym użytkownikiem, nie zarażonym partyjnym patriotyzmem?
Przyroda nie zna takiego zjawiska.
Für Kikokarmenisten, Komunisten und Volkskomissaren Eintritt verboten.
Sławek125
aktywista

« Odpowiedz #116 dnia: Marzec 09, 2019, 11:32:38 am »

Panie Pięknowłosy, mógłby Pan wyłozyć, kto dla Pana nie jest namiestnikiem Polin, kogo mozemy bezpiecznie popierać?
Rafal
rezydent

Comfy chair ?!

« Odpowiedz #117 dnia: Marzec 09, 2019, 11:52:43 am »

Widzę, że @Sławek125 w sposób typowy dla siebie obrzuca łajnem porządnych ludzi. Tym razem dostało się prof. Cenckiewiczowi, bo nie jest rozgrzanym prawdziwkiem wzywającym do natychmiastowego wznowienia ekshumacji w Jedwabnem.
"Optymizm nie zastąpi nam Polski".
Życzyłbym użytkownikowi @Sławek125 RiGCzu, ale nie da się go nabyć w każdym sklepie z RiGCzem.
Dum Deus calculat, mundus fit.
Sławek125
aktywista

« Odpowiedz #118 dnia: Marzec 09, 2019, 12:04:50 pm »

Widzę, że @Sławek125 w sposób typowy dla siebie obrzuca łajnem porządnych ludzi. Tym razem dostało się prof. Cenckiewiczowi, bo nie jest rozgrzanym prawdziwkiem wzywającym do natychmiastowego wznowienia ekshumacji w Jedwabnem.
"Optymizm nie zastąpi nam Polski".
Życzyłbym użytkownikowi @Sławek125 RiGCzu, ale nie da się go nabyć w każdym sklepie z RiGCzem.
Tak to już jest, że wczesniej czy pózniej onuca wysunie się spod opinacza. Tak się przydarzyło panu post... tym razem wypsneła mu się tak dobrze mi znana fraza o prawdziwkach. Pojawiła sie ona w roku 68, gdy byli stalinowcy wyjezdzali z Polski. Moczar opowiadał o prawdziwych Polakach, a oni przesmiewczo o prawdziwkach. Jedni i drudzy jednak mieli na rękach kradzione zegarki, rózniły ich tylko pomysły na niewolenie Polaków.
rysio
aktywista

« Odpowiedz #119 dnia: Marzec 09, 2019, 12:29:45 pm »

Polacy są spolaryzowani przez media. Stąd "chodzenie na tridentinę" próbuje się interpretować jako deklarację opcji partyjnej.
Kto chodzi na tridentinę - znaczy się glosuje na MJ (Marka Jurka) albo GB (Grzegorza Brauna). PiS też zainteresował się tym malym (ale zawsze) rezerwuarem potencjalnych glosow. Nawet GaztaPolska wydelegowala swoich do pokazywania sie w tej grupie docelowej (targetowej).

I niestety przenosi się to na fk.

Polaryzacja aby byla skuteczna musi opierac sie na bardzo uproszczonych haslach ( np. agenci Putina). Nie pozostawiono miejsca w przestrzeni publicznej na jakakolwiek debatę.

. Jedni i drudzy jednak mieli na rękach kradzione zegarki, rózniły ich tylko pomysły na niewolenie Polaków.

Hmmm ... Tez sie panu powiedzialo... Te zegarki to wypisz wymaluj "minister od zegarkow", ktory teraz kradnie na Ukrainie. Cos jest w tych zegarkach magicznego, ze politycy juz 100 lat prostytuują się za nie.
Zlodzieje krzyczą "lapaj agentow Putina!" "lapaj nazistów!" i okradają obywateli dalej.

"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Prałat Jankowski - seksualny drapieżca? « poprzedni następny »

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!