Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 19, 2024, 07:26:12 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231786 wiadomości w 6624 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Koniec przygotowań do 7 Ery Dziejów Świata.
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 5 6 [7] Drukuj
Autor Wątek: Koniec przygotowań do 7 Ery Dziejów Świata.  (Przeczytany 15721 razy)
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #90 dnia: Maja 18, 2020, 23:52:45 pm »

Laudetur Jezus Chrystus et virginis Maryja !

Psy szczekają, wiatr niesie, co mi do tego???
-Ja tam nie latam za każdą watahą.
Nie wiem, o co Pani chodzi, ale jak pisze w I Liście do Koryntian Św. Paweł:
"-Jak Pani czegoś nie rozumie -proszę zapytać swojego męża."



Tłumaczyłam komuś innemu, a "docent0" korzysta z mojego skanu i tu zamieszcza  ;D ;D ;D  Również tak uważam,  jak Pan szkielet napisał i czas zakończyć ten cyrk.
Zapisane
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #91 dnia: Maja 20, 2020, 01:24:28 am »

Zapoznaję się z zaleconą przez Annę M treścią. Bardzo ciekawe. Ok.



https://wideo.wp.pl/kontrola-umyslow-istnieje-naukowcy-juz-testuja-6512854975461505v?fbclid=IwAR3iMHav2MkDBx-IbPrkcq-khcQroGw-SJgP0nJClMzP8K-azTAYs__LBP4

Problem tajemnicy. Fragmentaryczność wiedzy zespołów naukowych. Tajemnica wyników badań. Pieniądz kontra Prawda w publikacjach naukowych. Sterownie przez granty. Znaczenie technologii w budowanym systemie zarządzania przez Lucyfera. Zaawansowanie technologii: elektronika, telemetria, zdalne sterowanie, przetwarzanie danych w czasie rzeczywistym, sprzężenia biologiczne, bioelektronika mózgu, zdalne wyłączanie i kasacja człowieka, sterowanie nastrojami za pomocą fal, kierowanie wiązka falową w przestrzeni za pomocą nieruchomej anteny, anteny segmentowe, synchronizacja anten umożliwiająca przestrzenną koncentrację  wiązki w zadanym obszarze. ... Współpraca międzynarodowa w zjednoczeniu z Lucyferem, Belzebubem i Szatanem, Rząd Nowego Porządku Świata. >>>

https://youtu.be/6x3BwQS6Sso  -opublikowane oficjalnie, zastosowanie militarne i strategiczne trzeciorzędnego znaczenia

Z ostatniego kazania: "Kłamstwo - to ukrywanie Prawdy."

Po oczyszczeniu nawet liczby, którymi posługiwały się Złe Duchy i liczby symboliczne Złego, mają być im odebrane. Gdzieś tak pisało i pewnie będzie, skoro nawet imiona Złych zostały wymazane z Pamięci Boga, a miejsca w Niebie po nich zatarte. Aktualnie jeszcze się je wspomina, potem zaś słuch o nich zaginie. Amen.

https://www.facebook.com/edward.chudzik/posts/3114808761919901  Odchodzące elity nie są przydatne, bo idą kolejne elity i trzeba zrobić im miejsce.

Potężna Ławica Rybek jest już zagarnięta w sieci Satana. Można im o tym powiedzieć. Nic im to nie da. Można też jeszcze ratować się nurkując natychmiast, gwałtownie w dół, ale koleżanki z ławicy też wiedzą i nic nie robią. To nie będę się sam wychylał jako oszołom.
« Ostatnia zmiana: Maja 30, 2020, 10:22:28 am wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #92 dnia: Maja 23, 2020, 19:43:14 pm »

Liturgia Mszy Świętej 23 maja 2020 Sosnowiec:
Kapłan mówi: ....-On jest dziś dla nas Barankiem zabitym!
Pror..:
-Jezus Chrystus Król królów i Pan panów,
Jedynowładca Polski
nadchodzi,
aby rządzić tymi:
-którzy tego chcą i tymi
-którzy tego nie chcą.
-Amen!
Oni zostali powiadomieni po Mszy Świętej.

inne:
Królestwo Moje nie jest z tego świata, w tym sensie,
że jeszcze nie uznajecie Królewskiej Władzy Boga nad sobą.
"-Jak uznacie Moją Władzę nad sobą, Królestwo Moje przyjdzie
i będzie w was, w waszym narodzie, w całej Rzeczypospolitej Polskiej..."

Amen. Amen. Amen.

Wnioski:
-To my sami osobiście i społecznie wstrzymujemy powrót Raju na Ziemię Polski i Świata Całego. Nie wiadomo tylko, po co? W czem jest i na czem polega nasz obecny zysk?  Że, nie chcemy, żeby Ten nad nami panował wykonywając Swą królewską władzę nad nami i Rzeczypospolitą Polską.

                                              ......
Skoro rozpoczniesz Twe panowanie:
przy Tobie lud Twój w jasności stanie
....
Pan to poprzysiągł, Jego zaś mowa,
danego nigdy nie cofnie Słowa
....



https://youtu.be/K1GBvNsPCdA     [CICHY] Niszczący atak na zakony żeńskie w Polsce !

https://www.youtube.com/watch?v=OUN6_C0nNn4

Przełożonym należne jest posłuszeństwo, nawet kiedy się mylą.
Ale herezja nie jest pomyłką czy błędem, jest odstępstwem od wiary,
wobec którego nie można być posłusznym
,
ale należy się temu przeciwstawić z upomnieniem braterskim.
Nawet gdyby to był sam papież.

Ludziom, którzy nie mają Bożej Mądrości, nie da się niestety wytłumaczyć,
co oznacza treść poniższego plakatu. Po co to?







Niedobór zgonów w czasie epidemii w Polsce względem średniej i wariancji z dziesięciu lat.
Dziwna, zniekształcona jest oś czasu.
Początek czerwonej linii usytuowany jest w dziwnym miejscu.
Styczeń, luty powinien wychodzić ze środka wartości oczekiwanej wieloletniej.
Niezrozumiały początek obserwacji. W jaki sposób krzywe się rozjechały ???
« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2020, 10:45:21 am wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #93 dnia: Maja 31, 2020, 06:09:45 am »

Laudetur Jezus Chrystus et virginis Maryja!

Nowe znalezisko, ciekawe pod względem teoretycznym i polecane w nim kazanie. Dobrze się poczułem, jak słyszałem te słowa. Dusza moja nie okazywała strachu, stąd sądzę, że są dobre.

https://youtu.be/g8GR9GfW2L4  -o III wojnie światowej; materiał jakby bardzo świeży w publikacji

https://www.youtube.com/watch?v=SoW47MQeLss&feature=share&fbclid=IwAR03NTaNfrr9Z4RrQvioB_dNDff93Ti4nqAcF4seaffpTK9-rX6TsIl8Xig  -Ks.prof.dr.hab. Stanisław Koczwara o porzuceniu swego ludu przez biskupów

Muszę coś napisać. Serce mam bardzo spokojne. Jak bym chciał wpaść w zachwyt. Znaczenie Koronacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski w Niebie [20 lutego 2020] było by bardzo doniosłe dla świata całego. Znaczenie duchowe. Jest to wyrażenie przez Boga Ojca Swojej ostatecznej, niepodważalnej i Świętej Woli, a to znaczy, że to JEST, że się STAŁO, JEST, nieodwołalnie, JEST Stworzone i posiada atrybut Wiecznego Istnienia. Nikt nie może temu zapobiec i jest to wiadomo publicznie. My, jako spętani więzami czasu, jeszcze musimy zaczekać krótką chwilę, dla zobaczenia tego, co już JEST i nigdy więcej być nie przestanie.
Dziękuję Ci Boże Ojcze! Dziękuję Boże, Trójco Przenajświętsza, że postanowiłeś nas Stworzyć i objawić Siebie, że nas nie pozostawiłeś na Ziemi, bez dalszego interesowania się nami. Że przewidziałeś nasze ocalenie, jeszcze przed buntem naszego praojca Adama i już zesłałeś Swoje Odkupienie - Jezusa z Nazaretu syna Najświętszej Dziewicy Panny. Dziękuję za Królową Polski Maryję, Współodkupicielkę i Pośredniczkę wszystkich Swoich Łask. Dziękuję za uprzednią Prośbę Niepokalanej Dziewicy, aby Bóg Ojciec nie zatwierdził kasacji Polski w czasie rozbiorów. Oni naprawdę chcieli i dołożyli wszelkich ludzkich starań, żeby Polski nie było. Niedawno temu, dziwiłem się prorockim słowom, że jesteśmy jako Naród Polski w tak beznadziejnej sytuacji, że Bóg musi teraz nam pomóc. Ciut zaczynałem załapywać. Prosiłem, żeby przynajmniej Bóg, w konflikcie z Piekielnikami był bardzo, bardzo, bardzo wyraźnie wywyższony, a przeciwnicy Boga wszyscy poniżeni nieskończenie. Przynajmniej to, żeby było pewne, że się tak stanie. I stało się, mam nadzieję. Jak tłumaczył wczoraj Ks. Piotr, my musimy jeszcze poczekać, podlegli więzom upływającego czasu, ale Akty Woli Boga wykonane w Niebie już są. To, co Bóg uczynił, już się stało, JEST, istnieje i nigdy więcej istnieć nie przestanie. Wcześniej prorocy pouczali nas, że w dwóch współrzędnych umieścił nas Bóg. Współrzędna Miejsca, w którym przebywamy jest nam podległa, współrzędna Czasu jest od nas niezależna. Nie możemy nic namieszać, czy przestawić w upływie czasu [nigdzie nie ma żadnej nieoznaczoności i względności czasu]. Czas od człowieka nie zależy, ale czas jest naszym sprzymierzeńcem, bo prowadzi nas ku Bogu, przed Majestat Jego Oblicza. Amen.

« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2020, 20:41:30 pm wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
Richelieu
aktywista
*****
Wiadomości: 854


« Odpowiedz #94 dnia: Maja 31, 2020, 21:44:39 pm »

Wcześniej prorocy pouczali nas, że w dwóch współrzędnych umieścił nas Bóg. Współrzędna Miejsca, w którym przebywamy jest nam podległa, współrzędna Czasu jest od nas niezależna.

To musieli być jacyś wyjątkowo kiepscy prorocy, skoro nie wiedzieli, że same współrzędnie miejsca są trzy ...  ::)
Zapisane
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #95 dnia: Maja 31, 2020, 23:25:33 pm »

No, i mamy rybkę w sieci.
Witam serdecznie Waszą Łagodną Łaskawość.
Problem kiepskości proroków wart jest z pewnością dogłębnego badania.
Nie śmiałem zanudzać szczegółami matematycznymi wymiarów przestrzeni i czasu, naszego świata fizycznego.
Do opisania miejsca istnienia człowieka w ludzkim świecie są potrzebne dwie kompletne współrzędne: miejsca i czasu.
Miejsce wyrażamy zwykle trzema liczbami mierzącymi przestrzeń i trzema liczbami oznaczającymi obroty w przestrzeni.
Do tego potrzebna jest jeszcze definicja punktu odniesienia "środka" naszej przestrzeni.
Dalej czas przedstawiamy jako liczbę rzeczywistą i musimy określić zero naszej skali.
Wszystko już określiliśmy i doskonale zdefiniowaliśmy.
No i, właśnie wtedy, przed nami ukazał się głęboki kanał. Okazuje się, że ni jak nie potrafimy zdefiniować: co znaczy "skręt w prawo", a co znaczy "lewoskrętność". Patrz: "Feynmana wykłady z fizyki"
Bo my są tylko ludzie,
i nawet definiować nam nie wychodzi
i to we wszystkim.

Proszę porównać sobie definicje części mowy ze zwykłego podręcznika do Zasadniczej Szkoły Zawodowej z roku 1958 i z Gramatyki języka polskiego Stanisława Szobera z 1976. Powiedz kochaniutki nauczycielowi bez zająknięcia, co to jest przymiotnik wg Szobera.
Wtedy to, po raz pierwszy zauważyłem, że skrupulatność też ma swoje ograniczenia. Skrupulatność wydłuża definicje poza sens istnienia samej definicji.
Fajnie Synowie Boży, jak kto ma za nauczyciela samego Boga.
A jak byście jeszcze chcieli modlić się po łacinie językiem
Wiecznego Kościoła Świętego i nas tego uczyli....


Soli Deo gloria et virginis Maryja.
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2020, 23:32:57 pm wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5767


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #96 dnia: Maja 31, 2020, 23:45:08 pm »

i jeszcze jest potrzebne 5G. niech pan o tym nie zapomina. bez 5G nie przejdziemy do następnej ery.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #97 dnia: Czerwca 01, 2020, 00:19:18 am »










Powyżej, zdjęcia płyty elektronicznej z nielegalnie otworzonej skrzynki zasilającej nadajnika 5G w Niemczech.

Tak, Z BRUDEM DUCHOWYM, bez oczyszczenia nie wejdziemy do Odpoczynku Boga.

https://youtu.be/f9SQ43O3Ucs

-niespodziany krótki tekst o wielowątkowej ciekawej treści; w bliskości zaś idealnie symetryczna data 02-02-2020 "palindrom", [intronizacja wskazana jako 20-02-2020]; wskazanie na Francję jako agresora, milczenie w kwestii Rosji i Białorusi, bardzo ciekawe; tak przyjęcie jak i odrzucenie tekstu wydaje się nie uzasadnione, dużo jest do przemyślenia, dokładnie tak może być. Być może,
wyniesienie do rządów - intronizacja, dla nas ważniejsza niż
koronacja  ??? ??? ???
No, mógł by być ktoś bardziej zorientowany i wytłumaczyć?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2020, 22:31:04 pm wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5767


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #98 dnia: Czerwca 01, 2020, 00:22:02 am »

za mało. takie fotki to ja se w domu mogę na tony wyprodukować. musi pan działać, a nie jakieś popierdółki wklejać na forum.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #99 dnia: Czerwca 03, 2020, 01:07:42 am »

Laudetur Jezus Chrystus et virginis Maryja!!!

simulation

20.02.2020 wyniesienie do rządów - intronizacja - przejęcie władzy
pogłoski z Chin o epidemii, pierwsze przypadki COVID-19 w Polsce
*1. Niezwykła trwała zmiana pogody na antygrypową, niemożliwość masowego podmieniania pacjentów
*2. Zamknięcie ludzi w klatkach, zatrzymanie gospodarki i masowy spadek ilości sumarycznej zgonów
*3. Brak 12% zgonów z całości zgonów do definicji epidemii
*4. Konieczność ukrywania podziału zachorowań na frakcje objawów: ciężkie, lekkie bez objawów
*5. Tlenoterapia i koncentratory tlenu, brak informacji o użyciu aparatów innych od respiratorów
*6. Konieczność ukrywania warstwowych statystyk porównawczych z poprzednich lat
*7. Skala zjawisk w Polsce kilkanaście razy mniejsza od "krajów bogatych i rozwiniętych gospodarczo"
*8. Dziś mamy 500 nowych zakażonych {{{z tego tylko 13 ma stan podgorączkowy .....}}}. Skoro nie ma      dodatkowych informacji, no to, tak też mogło być, może tak jest codziennie, bo nie piszą, że tak nie jest
*88a Załoga Biedronki i Lidla nie pokalana epidemią, pandemią - nikt nie chciał zachorować i nikogo nie udało się tak przebadać, żeby musiał zachorować, przynajmniej na kwarantannę, koszmar, to nie tak miało być
*9. A jak faktycznie nie ma epidemii, to jak Pan Bóg może ją zatrzymać? w sensie medycznym
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Na 100% mamy Króla Polski w Niebie.
Przecież tak zwany episkopat w Polsce nam tego na pewno nie wymodlił.
Bo, kiedy to, on się za nas modlił, żeby cuda wymodlić. Każden siedział we własnej piwnicy, bo razem to się kmiotki Boże bały. To nie było episkopatu tylko te kmiotki po piwnicach. Może nie mam racji, bo nie mam telewizora, to napiszcie: którzy, kiedy i co wymodlili???
-Adie.
Soli Deo gloria et virginis Maryja.
Ps.: i nie kapujcie jeden na drugiego, bo hadko czytać. Na razie nic nie będę więcej pisał, bo jestem za głupi. To mnie przekracza. Idę robić w ogródku.

P.s2.: https://www.facebook.com/arkadio2285/videos/2841777855929278/
To jak jest posłuszni ludzie? Zakładać, czy nie zakładać? Oficjalna władza plącze się w zeznaniach. Czemu starej kobiecie, po zawałach, nie da się przetłumaczyć, że może zdjąć maseczkę? Poumieracie od takiego posłuszeństwa. Nic nie można zrobić.



Czy są nie spalone zwłoki celem weryfikacji i późniejszych badań porównawczych. Ile osób, katolików spalono wbrew ich woli i rodziny? Jedynym bezpiecznym sposobem pochówku jest zakopanie zwłok. Były artykuły o toksycznych 'prinach', czynnych biologicznie obecnych w dymie krematoriów, których nie da się pozbyć ani wyłączyć.

« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2020, 01:59:16 am wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #100 dnia: Czerwca 07, 2020, 00:30:51 am »

Laudetur Jezus Chrystus et virginis Maryja !!!

https://youtu.be/2grBuLCtn8o    Stary Żyd dzwoni do NPTV i prowokuje Kamratów (Mocne i prawdziwe)

Faktycznie nie jesteście teoretykami od Prawdy. Dzięki, że tam byliście i nie byliście w stanie walczyć MIECZAMI Starego Żyda, jest super ok dzięki Wam, że nikt się nie boi, że się nie wystraszył Waszego Gołębiego Serca.  Podstawowa kwestia jest taka, że ON Stary Żyd nie ma za sobą Uśmiechu Boga.  Cała "genialna przewrotność i podstęp Starego Żyda" jest od Piekła i nosi znamię Wiecznej Śmierci. Siła ta istnieje tylko po to, żeby oddzielić Świętość od Nicości. Będziecie niszczyć i wszystko psuć, aż Bóg powie dość. Nie będziemy nigdy musieli Was zabijać i niszczyć. Nasz Bóg jest potrafny i nie ma innego. Jest jeszcze Stary Żyd, w literaturze polskiej pisze, że jest fajny i takim wolę go zapamiętać. Jest jeszcze Stary Żyd, stary ale nie Przedwieczny, nie Doskonały, Stary Żyd jest całkowicie nie Podobny do Naszego Boga. Wielu ze Starych Żydów nie jest zapisanych w pamięci Boga. W Bogu naszym, Jezusie Chrystusie Królu Polski, jest nasza Nowa Rzeczypospolita Polska, a ja martwię się zagładą wieczną potępiających się dziś ludzkich Sług szatana. Istota i siła Polaków polega na naśladowaniu woli naszego Boga i chęci przypodobania się tylko Jemu. Stąd nie możemy w niczym naśladować  lucyferyczno-bezebubio-szatańskiej genialności ani starych, ani bardzo młodych Żydów. Nie możemy się w niczym dogadać, w niczym porozumieć poza doskonałą przeciwnością naszych celów i pragnień. Pozabijacie nas, jak nasz Bóg Wam pozwoli. Z powodu działania Boga w naszych sercach nie jesteśmy w stanie knuć spisków. My wiemy, że On JEST i nie ma innego Boga, nie było i nigdy nie będzie. Wiemy i doświadczmy tego, Że On Jest. Rozmawiamy z Bogiem Naszym Dzień po dniu, i aparatura Wasza jakoś tego nie nagrywa. Mówimy Wam, co od Boga słyszymy, a Wy nie jesteście zdolni, ani troszkę, tego pojmować. Mówimy jawnie. Wiemy, że jesteśmy prochem marnym. Zgadzamy się bardziej na śmierć cielesną  niż na obrażanie naszego Boga własnymi czynami, słowami i myślami. Piszę o Starym Żydzie z dużej litery, bo On jeszcze nie został potępiony, lucyfer zaś szatan i belzebub, najwięksi w Piekle, są potępieni i właściwie przestali być już osobami niszcząc własną naturę. ...... Kuszę Starego Żyda Miłością i Sprawiedliwością Mojego Żyjącego Boga. No wszystko macie. Wszystkie złoto, kraje i pieniądze.

-A zdobyliście już, czy może właśnie zdobywacie Serce Swojego Boga?
Jak Wam to idzie???

Czy Polacy są bardziej niewolnikami w Polsce, niż byli Żydzi w Egipcie? Jakby podobnie jest. I co, własną siłą wyszli Semici z Egiptu? A, z własnej woli się tam znaleźli? A może Bóg Wszechmogący ma lepszy plan dla świata niż depopulacja, śmiertelne szczepionki, aborcja i eutanazja, niszczenie kultury, sztuki, filmu, moralności, niszczenie rodzin i narodów, może ma ciekawszy plan niż tylko adrenochrom i sztuczna młodość. Może Don Guido Bortoluzzi wytłumaczył już chwilę temu, o co Bogu chodzi? Stary Żydzie i i Młody Żydzie - o czym chcesz rozmawiać z Bogiem Wszechmogącym w Trójcy Świętej Jedynym, Ojcem i Synem i Duchem Świętym. Co chcesz pokazać i o co prosić Niepokalaną Dziewicę, Pośredniczkę Wszelkich Bożych Łask? Jeszcze jesteś teraz i masz czas. Nie wiem co nad Wami, ale nad Polakami Anioł Boży woła: Pokuta!  Pokuta!!   Pokuta!!!

"Stary Żyd" nie jest starejszy od "starego Polaka" ani o pół sekundy. Ajnsztajn miał czas relatywny, u Pana Boga zaś zjawisko takie nie występuje. Nie przynależy Ci więc "Stary Żydzie" żaden podwyższony szacunek z racji naturalnej podwyższonej godności ludzi wiekowych, patriarchów. Starzy Żydzi nigdy nie byli starsi, ani o krótką chwilkę, od Starych Polaków.
Wiadomo, czemu przyszedłeś, po twojej sugestii. Oto mamy zapoznać się z materiałami, z których dowiemy się o mechanizmach waszego sprytu, genialności, po to, żebyśmy mogli wreszcie was docenić i podziwiać jako niewolnicy. Ale to nie Wy sami z siebie skamlecie. To Szatan we własnej osobie znowu jęczy, żeby oddać mu pokłon. Tak było na wysokiej górze, gdy kusił Jezusa. Dam Ci wszystkie królestwa świata, tylko jeden raz oddaj mi pokłon. Ja tak cierpię, że tego nie chcesz zrobić, co Ci zależy, przecież jesteś Dobry, to oddaj mi pokłon.
Wprost jesteście zniesmaczeni. >>>Często was tak sprytnie obrażamy a wy tego nawet nie pojmujecie i MY nie mamy satysfakcji<<<. Słyszałem ten jęk w TVP na długo przed 1989 r.
No cóż. Wprawa czyni mistrza. Naszym mistrzem jest Bóg Wszechmogący. Naszym Bogiem Jest Bóg Synaju. Mocny, mocniejszy jak Spalona Góra, Czysty, czystszy od Przeczystej Dziewicy, Jest Miłosierny i Sprawiedliwy jak wasz Sędzia Jezus Chrystus, a potrafny i niepojęty jak działanie Świętego Ducha Jego. Amen.




Oni tańczą nade mną, a ja się czuję, Jak Józef Egipski w studni.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2020, 00:09:47 am wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #101 dnia: Czerwca 08, 2020, 16:17:45 pm »

Laudetur Jezus Chrystus et virginis Maryja !!!

Anna Kamieńska maturalny wierszyk 2020 do analizy

Noszę od dzieciństwa cały ten bagaż: ---To nie jest możliwe, najpierw Ciebie noszono,
Skrzypce ojca w czarnym futerale,---skrzypka na dachu; musiał z dachu, bo nie było wzmacniaczy i kolumn
Drewniany talerz z napisem:
"Do soli i chleba gości nam potrzeba",
  ---stary robol, rzemieślnik przewidywał gościnność
Jedną dróżkę głęboką,
Po której przesuwa się cień konia i wozu,
  ---fajnie było
Ścianę pleśni, ---bo to trzeba remontować i założyć izolację w fundamentach
Rozkładane łóżeczko, ---to na czas rodzenia dzieci, bo dla starych łoża się nie rozkłada; łóżeczko jest, to dzieci jeszcze mogą się rodzić, ale ona tego nie wie
Wazon z gołąbkami,   ---a ja mam stareńki dzbanek na tłuszcz, ze scenką rodzajową; po babci
Przedmioty
Trwalsze nad życie,
Wypchanego głuszca
    ---- a mojego głuszca i czapkę mole zeżarły
Na spróchniałym kredensie,   ---może to korniki, dobre, smolne drzewo nie próchnieje,
Ach, i jeszcze tę całą
Piramidę schodów i drzwi.
   ---parterowe na starość są wygodniejsze
To nielekko
Dźwigać tyle rupieci,
  ---jak coś mocno kochasz, nie ma problemu z dźwiganiem
A wiem, że do końca    ---znaczy do swojej osobistej śmierci
Nie pozbędę się ani jednego.   ----jak nie trafisz do DPS-a i inni Ci nie zabiorą
Aż przyjdzie mądra moja matka,  ---wiem, że od dawna jest umarta
Przyjdzie znikąd donikąd,    ---bo ty wiarę straciła lub nigdy nie miała
I powie:
– Złóż to wszystko, córuchno.
   --- to znaczy materię złóż w grobie
To nie ma sensu.    ---nosić rupiecie, ale zadbaj o Swojego Ducha

Anna Kamieńska --- i przestań się buntować; Wikipedia twierdzi, żeś zbuntowana.


Jak widać, słychać i czuć duch Ani jest w głębokich ciemnościach. Skoro nie wierzy w  życie wieczne człowieka, nie wierzy, że istnieje Duch jej matki, że to On może do niej mówić.
Po takiej kastracji, z upływem lat, pozostał już tylko spleśniały świat.
Ale
"cień matki" mówi, "porzuć materię". No to, wtedy Anny Kamieńskiej zupełnie nie będzie. Nie będzie jej w duchu, w którego nie wierzy i nie będzie jej w ciele, które porzuci. Nie ma więc kogo kochać, bo kochani przez nią już nie istnieją. Nie ma dla kogo, ani jak istnieć. Nie ma pamiątek po ukochanych, bo spleśniały, a jak nie spleśniały, to ciężko je dźwigać.
A uwierzyć w istnienie Boga - jakoś nie wypada,
bo wtedy trzeba by
całkiem inaczej żyć.

Ok, mamusiu Ani:
Było córkę regularnie prowadzać na nabożeństwa majowe, czerwcowe, Gorzkie Żale, Nieszpory, co miesiąc żądać od dziecka spowiedzi, to by wam potem takich wierszy nad grobem nie recytowała. I jeszcze jedno:
-pamiętała by o modlitwie za wasze biedne dusze i potrafiła się za Was modlić.
Amen.
P.s.: Demoniczny smutek zawarty wierszyku został przez wyjaśnienie znacząco zneutralizowany. Bez wyjaśnienia wierszyk jest szkodliwy duchowo i moralnie. Diabeł ubolewa, że Ania nie posiada autorytetu noblistki. Siła rażenia destrukcji wierszyka była by większa. Wierszyk utwierdza na złej drodze, że tylko taka rzeczywistość istnieje, a to jest Kłamstwo. Zaćma - jest tylko w oku Ani.
W niektórych piwnicach zawsze ciemno. Ale
-SŁOŃCE NA PEWNO ISTNIEJE-
poza piwnicą błędów własnego ducha.

Oto nasze Słońce...    Idzie Mój Pan    -  Król Polski całej  >>>>



https://www.youtube.com/watch?v=zfLRJWDPp4c
  co możecie, jak potraficie, wykonujcie bez pytania
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2020, 00:21:45 am wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #102 dnia: Czerwca 12, 2020, 11:13:30 am »



Jakby kłamstwo churchula. Dla zmylenia POLAKÓW.
Istotą potęgi narodów jest dziedzictwo pokoleń żyjących w posłuszeństwie Bogu i
posłuszeństwo Bogu ostatnich czterech pokoleń.
Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5767


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #103 dnia: Czerwca 12, 2020, 13:45:59 pm »

FK nie było gotowe na przyjście pana docenta0
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #104 dnia: Czerwca 12, 2020, 14:00:26 pm »

Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Koniec przygotowań do 7 Ery Dziejów Świata. « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!