Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 19, 2024, 10:33:00 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231786 wiadomości w 6624 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Koniec przygotowań do 7 Ery Dziejów Świata.
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 Drukuj
Autor Wątek: Koniec przygotowań do 7 Ery Dziejów Świata.  (Przeczytany 15728 razy)
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #60 dnia: Marca 22, 2020, 09:11:43 am »

Przyszła mi myśl, żeby poszukać sobie brata na forum. Że są Chrystusa, poznać będzie po tym, jak się miłują. Zacząłem przeglądać posty. Wielu mądrych jest. Prawie wszyscy dużo wiedzą, w temacie liturgii, na pewno dużo więcej od świeckich. [więcej nie oznacza automatycznie doskonalej] No to szukam, którego bym chciał za brata. Szukam ...  szukam ...,   na razie szukam.
Wśród wielu postów ze zdumieniem znalazłem dumne relacje kapusiów, dumnych, że główne zło, na ich poziomie, będzie skasowane. Fajnie być czujnym, mobilnym i odważnym w krytyce. Szczególnie jak ofiara się nie dowie. Czasem się niestety dowiaduje. Jako prostak z ludu, choć pewna świętej pamięci staruszka znalazła u babci 3 herby, zostało ewidentnie stwierdzone, że mam mentalność prostego kułaka. Bez własnej chęci, zaraz wyskakuje mi z pamięci postać Павликa Трофимовичa Морозовa, patrona ruchu pionierskiego i wzór do naśladowania dla sowieckich dzieci. Był tak dobry w kapowaniu rodziców i mieszkańców wsi, że, już jako sierotę, musiał go powiesić w stodole własny dziadek. Zdążył w ostatniej chwili.
W związku z przedmiotem wielu liturgicznych polemik, szczególnie dotyczących Mszy Świętej Trydenckiej, mam takie teoretyczne ważne pytanie o znaczących konsekwencjach:
Założenie: -Mamy sobie księdza, który odprawia Mszę Świętą Trydencką i zrobił w niej 300 błędów z 500 możliwych, w znakach liturgicznych. Jesteśmy przekonani, że Bóg chce wyłącznie Mszy Trydenckich.
Pytanie: -To jak jest lepiej? Odprawić posoborową, niechcianą przez Boga, czy lepiej Mszę Świętą Trydencką, u tego księdza w 2/3 JUŻ doskonałą?
Pytanie nie jest proste. Jest podchwytliwe. Może nawet lepiej będzie, w tym roku -właśnie tego- nie komentować.



Być może, każdy kapuś należy do jego rodziny. Jeżeli ktoś jest bez winy, bo rzadko donosi, czy napisał już podanie o aureolkę. Świętych należy ujawniać i wywyższać. Żeby my mieli kogo naśladować. A jak ktoś chce postępować nieskazitelnie i broni donosicielstwa i donosów, to ile razy zakapował sam siebie u swojego przełożonego i jeszcze wyżej u swojego nadprzełożonego, jak sknocił swoje własne dzieło w pracy? Tak by było bardzo sprawiedliwie. To czas Katolickiego Wielkiego Postu i rekolekcji.

Laudetur Jezus Chrystus et virginis Maryja.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 25, 2020, 22:18:48 pm wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #61 dnia: Marca 22, 2020, 16:15:44 pm »

Wie Pan co? Dawno nie czytałem takich kocopołów. Wodór jednoatomowy powstaje w wielu reakcjach chemicznych. Nazywa się go in statu nascendi
Fakt! I teraz jeszcze ten Pawka Morozow ...
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #62 dnia: Marca 22, 2020, 19:44:15 pm »

In statu nascendi (łac. w trakcie tworzenia, w chwili powstawania) – termin odnoszący się do produktów przejściowych reakcji chemicznych, których nie można wyodrębnić ze środowiska tej reakcji. Istnieją one zatem tylko w „trakcie tworzenia”, po czym zanikają na skutek reakcji następczych. Mimo to w określonych warunkach można uzyskać ich stosunkowo wysokie stężenie w stanie równowagi chemicznej lub na skutek stałego dostarczania do układu substratów w tempie zbliżonym do szybkości reakcji następczych z udziałem produktu pośredniego. [aż tyle Wikipedia] Nigdy nie słyszałem w szkole tej nazwy łacińskiej.
Wydaje się, że potencjalnie jest to kolosalnie wielkie odkrycie. Atom H1 jest tu otoczony cząsteczkami wody. Analogicznie cząsteczki wody oblepiają kulki tłuszczu podczas procesu homogenizacji.  W produktach homogenizowanych (mikrofiltrowanych) nie można już nigdy więcej zebrać gęstej śmietany. Maleńkie kuleczki tłuszczu mlecznego, z powodu oblepienia dipolami wody, nie są w stanie zetknąć się ze sobą nigdy więcej, żeby móc się połączyć w większą kulkę. W jonizatorze termoemisyjnym robi się trwała kulista struktura zawierająca H1 o czasie życia dłuższym niż 24h, a nie tylko kilka [ms] czy [µs] „w trakcie przemiany” in statu nascendi. Struktura  ta dotykając organizm człowieka indukuje identyczne, specyficzne zmiany w molekułach wody, głęboko wewnątrz organizmu. Taki stan wody samoczynnie neutralizuje możliwości rekombinacji uszkodzonych aminokwasów. Uszkodzona materia biologiczna staje się nie reaktywna. Podobnie działa w skutkach witamina C, która jednakże najpierw musi wniknąć do wnętrza organizmu, żeby móc działać.
Jeżeli opisane w filmach jednorazowe przypadki medyczne wyleczenia miały miejsce, to jest to fantastyczna hipoteza badawcza. Niezależnie od badania teorii fizycznych nie ma przeszkód dla sprawdzenia działania tego jonizatora na chorych ludziach i zdrowych. Jonizatory są powszechnie stosowane, ozonatory też. To ma być lepsze. Jest niebezpieczne wychwalać to bardziej precyzyjnie.
O wilgotności 1000% też nie było mowy w szkole i nie zapytałem wtedy jaką wilgotność teoretyczną ma woda z kranu, bo para z kotła parowego, w ten deseń, może być sucha. Pewnie nieskończoną wilgotność. Cbd przeanalizowania.
Cytuj
I teraz jeszcze ten Pawka Morozow ...
Uczyli mnie w szkole, że zawsze trzeba brać przykład z najwybitniejszych wzorców. A ten, we współczesnych czasach, ten był najwybitniejszym kapusiem, o jakim słyszałem i do tego był najlepszym pionierem, wzorem dla dzieci i młodzieży Sowietów. W ramach zaś historii świata ewidentnie najdoskonalszym kapusiem jest Szatan, który oskarża nas dniem i nocą przed Majestatem Boga.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 25, 2020, 22:21:27 pm wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5767


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #63 dnia: Marca 22, 2020, 20:40:56 pm »

Pan się dobrze czuje? Może potrzebuje Pan pomocy, bo szczerze powiedziawszy wygląda to na przypadek kliniczny. Mamy na FK lekarza psychiatrę. Może mógłby się Pan z nim skonsultować. Jeśli Pan chce to proszę o pw.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #64 dnia: Marca 23, 2020, 11:07:08 am »

W Imię Boże:
Cytuj
Mamy na FK lekarza psychiatrę. Może mógłby się Pan z nim skonsultować.
Dziękuję za troskę. Oczywiście, że bym mógł, i może będę musiał skorzystać. Sądzę jednak, że w aktualnej sytuacji medyczne potwierdzenie, że jestem zdrowy, było by dla mnie bardzo niebezpieczne, poważnie zagrażając mojemu zdrowiu i życiu. Zważcie Szanowni Panowie, że dzięki Szpitalom Psychiatrycznym w Związku Sowieckim przeżywalność dysydentów wyraźnie uległa przedłużeniu. Codziennie na oddziale psychiatrycznym, jak nie niegroźna lewatywa, to elektrowstrząsy, ale się przeżyło. A nie "ушел в неизвестном направлении, или черный ворон взял его". W każdym współczesnym systemie demokratycznym wariatowi wolno więcej. Łącznie z odpowiedzialnością karną. Takie są fakty. Musi mieć tylko, ... tylko żółte papierki.  -A ja wolę wolność, chcąc być niewolnikiem wyłącznie Boga. No to mam jeszcze coś kocopołotowatego. Jak ktoś ma problemy z szybkim czytaniem, bez żadnej straty można pominąć. Tam chyba powinno być >>>78 dziesięciotysięcznych procenta<<<.


Temat: --- jest nowa wiedza, pilna poprawka, bo wracam od siostry lekarza:

1. Nowa choroba była zaobserwowana przez znajomego lekarza w Radomiu. Pacjent przychodni był znany, bez poważnych chorób, kierowca PKS, na trasie sprzedawał bilety, po 3 dniach od pierwszej wizyty u lekarza miał nietypowe świszczenie powietrza przy oddychaniu, w szpitalu szybko zmarł. Ze szpitala całkowity brak wiadomości.
2. Jest nowa choroba, zaraźliwa, śmiertelna, sprawdzone.
Pomimo tego krowy trzeba paść, doić i postępować roztropnie.
Rząd Rzeczypospolitej się stara, trzeba słuchać i pomagać z całych sił. Mając siłę i energię mus pracować dla dobra wspólnego, wprowadzając porządek w chaosie wokół siebie.
« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2020, 19:34:41 pm wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #65 dnia: Marca 26, 2020, 06:00:35 am »



-Że się nie da, to już wiemy, ale jak zrobić, żeby mogło się dać i co by można było?
-Każdy wolał by mieć swoje własne.
-Mamy duże urządzenia do sterylizacji w każdej przychodni. 
-Jak można to specyficznie wykorzystać ???

-Może ktoś wie????

2020-03-26 19:00  Znalezione gdzieś w sieci:
------W jaki sposób Japonia tak sprawnie poradziła sobie z koronawirusem? Była przecież jednym z pierwszych krajów, w którym choroba się pojawiła. Inni mieli więcej czasu, żeby się przygotować, a zaraza dotknęła ich zdecydowanie mocniej.
------Przede wszystkim Japończycy przyjęli inny sposób walki z epidemią od stosowanego teraz w wielu krajach Europy. Tu nie bada się wszystkich na potęgę, bo ponoć właśnie w czasie tych badań choroba może się rozprzestrzeniać, tysiące ludzi mogły się pozarażać. Tutaj zachowuje się spokój. Do szpitali przyjmowane są tylko te osoby, które mają wyraźne objawy. Dzięki temu służba zdrowia nie jest przeciążona. Wizyty młodych ludzi w szpitalach są ograniczone, nikt nie przychodzi z drobnostkami. W początkowym etapie, gdy zanotowano pierwsze zachorowania, szybko wprowadzono dużo zakazów, na przykład zgromadzeń. Dosyć szybko zawieszono też rozgrywki sportowe. Wirus nie miał jak się rozprzestrzeniać i zahamowano jego ekspansję. Całkowicie go jeszcze nie wybito, ale wszystko jest na dobrej drodze ...........

-A sama EPIDEMIA, czy może to być tylko "Matrix Roku 1984"?
-Skoro amerykanie wielokrotnie lądowali na Księżycu, przez co tylko jeden z kosmonautów, tylko jeden raz, nabawił się kataru, co  z resztą my sami  widzieli, w ruskich, kolorowych, telewizorach, to katastrofa opisana przez George Orwella też jest możliwa, zgodnie z zasadą, że jak tylko coś może źle pójść, to na pewno pójdzie. W końcu każdy człowiek na ziemi już wie, że:  „-Wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre są równiejsze”. Do dziś, mój dziadek Stanisław, który przebywał w ruskim więzieniu za kułactwo, i пошел в неизвестном направлении jeszcze nie powrócił. A każde państwo jest wiarygodne. Duże jak trzecia część świata, czy małe. Może teraz żyjemy w matrixie. Pocieszające jest tylko to, że nie może tak być wiecznie, a tylko chwilkę. Więcej nic nie powiem, bo wszystkich matriksów jeszcze nie obejrzałem, narnii, agaty chrysti też mało co oglądałem, To jaki tam ze mnie znawca i ekspert. Zamiast tamtego gorąco polecam:
 ---Joanna Porazińska "Czarodziejska księga".
Jak jestem ewentualnie szalony, to po tym też.
-Myślę, że na Księżycu musiał jednak być trochę przeciąg, bo skąd by był ten katar Amstronga.

Na pewno:
1. Istnieje i działa "Monolityczne kłamstwo".
http://www.christusvincit-tv.pl/articles.php?article_id=294
2. Koronowirus posiada cechy i właściwości broni biologicznej, idealnie pasuje do idei depopulacji i obrony świata przed globalnym ociepleniem. To ktoś się z tego cieszy.
3. Działanie bardzo wielu laboratoriów naukowych na świecie jest spowite mgłą tajemnicy. A gdzie tajemnica, tam krzywda człowieka. Dzieła Boże pełne są, ale świętych tajemnic. Tajemnica Krzyża Chrystusowego, Tajemnica Odkupienia człowieka, tajemnica nieprawości. Niegodziwcy nie mogą jej pojąć.
4. A do jednej zrozpaczonej mamy w Polsce, która ma chore dziecko w Anglii tak napisałem:
Szkoda, że nie prosisz jeszcze, publicznie Pana Boga o pomoc. Życzliwość ludzi nie zawsze jest skuteczna. Jak byś tak jeszcze może co Panu Bogu obiecała i starała się dotrzymać?  W czasie epidemii Panu Bogu chodzi o to, żeby ludzie porzucili grzeszne życie. Epidemie nigdy nie były nagrodą dla ludzkości za bogobojne życie.
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2020, 21:59:07 pm wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #66 dnia: Marca 30, 2020, 18:39:45 pm »

https://www.medexpress.pl/koronawirus-uratuje-zycie-milionom-ludzi-jakim-cudem/77027


-Problem epidemii jednak pozostał. Wygląda na to, że choroba kwalifikowana jako nowa, ciężka, korono wirusowa nie jest przyjemna i chyba istnieje. Zjawisko jest wielowątkowe. Poza ostrożnością, totalne wyłączenie z pracy całego społeczeństwa, a szczególnie rolników, zwiastuje nieuchronne poważne następstwa. Trzeba pracować i myśleć solidarnie, a nie egoistyczną ekonomią własnej osoby. Potrzebni są Prawdziwi Wodzowie z PRAWDY, wielcy i święci. Funkcja Mojżesza_i_Aarona jest już obsadzona od 10 lat. Tablice Przykazań Boga zostały dokładnie przetłumaczone na czasy współczesne, co do Joty. Od kilkunastu lat wiadomo, że o wszystkich ważnych sprawach Trójca Święta postanowiła. Godziny wszystkich ważnych zdarzeń i przełomów zostały postanowione. Nie będzie szybciej, bo Szatan nadmiernie wypełnił by Piekło potępionymi duszami. W przerażeniu, bólu i cierpieniu wielu może się jeszcze nawrócić. Tyle wiadomo od dziesięcioleci. To nie jest nowe. Teraz zaczęło się realizować.
"Orędzia na czasy ostateczne, które właśnie nadeszły" są wystarczające i nie ma wyżej od nich, postawionych na świecie. Tyle potrzeba i wystarczy, żeby się nawrócić. Lepiej nawet, nigdzie więcej nie szukać, żeby nie być oszukanym. Czystą krystaliczną wodę wystarczy pić z jednego obfitego źródła. Amen.

Organizacja narodu, uwagi dziadka:
Nie tylko to, w ramach Polski potrzebna oddzielna służba utrzymująca strefy bezpieczeństwa biologicznego w szpitalach i innych jednostkach. Przykładowo w służbach wywiadowczych jest wiele zdublowań. W szpitalach widziałem tylko jedno stanowisko i to wyłącznie do spraw roszczeniowych "do badania zakażeń szpitalnych". Tu jest potrzebny zespół ludzi, i nie tylko z regulaminem LOK, a twórczych. Pewno wojewodowie mają swoje telekonferencje. Takie warstwy telekonferencyjne muszą być nałożone wokół szpitali. Nie, żeby lekarz sam myślał, jak by tu dorwać następną maseczkę. Muszą być równoległe systemy, jedzenie i picie, spanie, załatwianie spraw rodzinnych zajętych lekarzy, organizowanie stref bezpieczeństwa, stref buforowych, tworzenie i rozdzielanie zespołów ludzkich, wymiana wiedzy i uczenie 1. linii frontu. Nasza nieudolność polega na braku chęci zorganizowania się. Polska stoi i nie ma kto bronić. Kupiłem mleko w sklepie i sam siedzę sobie pod wanną, dla większego bezpieczeństwa. Przeważająca większość głów ludzkich i maszyn w Polsce jest dziś wyłączona. W odrętwieniu i letargu. A Boga, kto prosi jeszcze o powrót rozumu? Czy wszyscy wierzą tylko w podchloryn w Domestos-ie, bo to naukowe? W ostatnim dziesięcioleciu, poza ks. prof. Piotrem Natankiem nie słyszałem, żeby który ksiądz nie bał się zaśpiewać pełnej wersji "Suplikacji" jednym ciągiem i zaśpiewał je na kolanach.


Ktosik sobie policzył, że:
Mamy dziś 4 kwietnia 2020.
Dnia 2 kwietnia 2020 r. w USA zmarło na chińską grypę 1169 osób. Wartość oczekiwana wszystkich zgonów w USA przypadająca na jeden dzień roku, liczona ze średniej zgonów na świecie z 94 dni, była by dla ludności USA razem wszystkich zgonów 6912.
Czyli, że  2 kwietnia mamy w USA::
- było 1169 zgonów na chińską grypę,
- wszystkich zgonów 2 kwietnia nie wiadomo ile było ,
-ale, ze średniej rocznej dla całego świata powinno być 6912.
Zgony z powodu chińskiej grypy dnia 2 kwietnia 2020 roku stanowiły 16,9% wartości oczekiwanej statystycznej liczby zgonów.

Brak danych kontrolnych do oceny realności zagrożenia jaką niesie chińska grypa. Jak wszystkie choroby z chińską grypą zwieziemy do jednego szpitala, to będzie wiele ciał w kostnicy. Wszyscy gęgają to samo, a jak czegoś nie ma, to nigdzie nie ma. Kiedyś były papierowe "Wielkie roczniki statystyczne", Co rok to był nowy. Dajcie linka do analizy zgonów dla świata wg chorób za rok 2018, miesiącami. Nie wiadomo też publicznie, czy zgony na zwykłą grypę kiedykolwiek bywały tak bolesne i podobnie nieprzyjemne jak na chińską grypę. Klinicyści powinni coś o tym wiedzieć.
P,s,:
Wg mnie, jak dyplomacja z USA przyjeżðża do Polski, to musowo pobierać odciski z wszystkich palców. Dla zdrowotności amerykanów. Tak by było honorowo. Oni są za demokracją, a demokracji mus pilnować. Bo w Polsce, zawsze było, jak kto chce. No nie.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2020, 18:21:08 pm wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #67 dnia: Kwietnia 04, 2020, 11:59:11 am »

Uczcie się, młodzi chłopcy i patrzcie młodzi mężczyźni. Jak będziecie mieć bardzo młode względem siebie, wyszkolone w feminiźmie żony, to po każdej nocy będziecie wyglądać tak, jak Szanowny Pan Minister Łukasz Szumowski. I tak będzie przez dziesiątki lat. Nawet teka ministra was nie obroni.
-A na poważnie, przypominam uczestnikom "łańcuszka ludzkiej władzy", że celem administracji państwa jest organizowanie zespołów ludzkich, a nie przyjmowanie pacjentów. Jeden ważniejszy sekretarz partii z Chin śmiał się pogardliwie z Europy, że Europa daje ludziom kasę za darmo. Przykład w formie pytania:
1. ---Czy wydziały filologii na polskich uniwersytetach są zorganizowane i tłumaczą ważne teksty związane z epidemią grypy. Muszą być zorganizowane, żeby wszystkie nie tłumaczyły jednocześnie tego samego tekstu. Służby specjalne mogły by poszukiwać najwartościowszych źródeł wiedzy ze świata, w tym legalnych, oficjalnie polecanych przez rządy państw. Czy chińscy studenci są poproszeni o pomoc językową. Wiem, że robią kleik ryżowy dla szpitala w Sosnowcu, ale tłumaczenia mogą być  po wielokroć ważniejsze. Weryfikacja przydatności tłumaczeń musi być zorganizowana również na szczeblu krajowym. Studentów na uczelniach brak, a nauczyciele akademiccy będą chcieli kasy. Nie trzeba nowych grantów. Wystarczy jak dostaną zlecenie bieżące i chińska pewność, że za bezczynność nie będzie kasy, że nie dostaną papu, wcale. Takie coś wyrywa ludzi z odrętwienia i smutku, wraca życie. Władzy państwowej nie wolno osłabiać i być nieposłusznym, bo hierarchia władzy jest Wolą Boga. (Poza przypadkiem buntu władzy przeciw Bogu.)



https://youtu.be/eBiJNOWYw6U
     Prosto z OIOM-u w Nowym Jorku. Najciekawszy materiał z obserwacji zarazy, o tym jak rozumieć mechanizm choroby.
   ECMO  -47 szt. w Polsce



Jak 20 milionów Polaków będzie, nic nie robić, to musi nas wielka bieda zadusić.

Pisze w sieci:
Chińczycy wcale nie "zgubili" 21 milionów użytkowników smartfonów... MAJA pisze: ...trzeba rozumieć Chiny. Chińczyk posługuje się telefonem we wszystkim - tam ma dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny oraz inne dokumenty - a wszystko na QR - to ma w pierwszym telefonie. Drugim telefonem płaci, rozlicza się etc. Trzeci służy do zamawiania towarów i innych usług - ten jest oblegany spamem. Dopiero czwarty jest do prywatnych kontaktów internetowych i telefonicznych. Do tego dochodzi nr biznesowy. Powodem tak dużej ilości numerów i telefonów są wirusy. Gdybyśmy mieli wszystko na jednym, nie byłoby problemu z wyciągnięciem od nas danych i kasy.



Dalej w sieci pisało::= Uwaga! A skąd wiecie że ten z prawej jest Adam i że to minister zdrowia Czech? A może to kto inny, albo brat bliźniak mojego kolegi. Polski minister jest wyraźnie inteligentniejszy od czeskiej matrioszki. Maski są dla ochrony publiczności, a nie osoby na której buzi maska się znajduje. Polski minister jest wyraźnie inteligentniejszy, bo wie, że przez monitor komputerka, czy telewizor prawdopodobieństwo zarażenia się jest znikome. Polski minister nie szpanuje w tym momencie i nie udaje, że maseczka jest potrzebna, kiedy akurat nie jest. Ten rzekomy minister Czech z zagranicy, pewnie dla poprawności politycznej śpi też w maseczce.
-Nie życzę sobie, żeby Państwem Polskim kierowali ludzie w maskach.
-Nie życzę sobie, żeby Państwem Polskim kierowali ludzie w maskach.
-Nie życzę sobie, żeby Państwem Polskim kierowali ludzie w maskach.
Postscriptum:
Przez telewizor prawdopodobieństwo zarażenia się jest znikome.
Nie jest to pewne w 100%, co jednak pospólstwu w głowie się nie zmieści. Nie musi. {np. bardzo ciekawe doświadczenia z bakteriami i nadfioletowym promieniowaniem informacyjnym komórek przenoszonym przez okienka ze szkła kwarcowego}

O koniowirusie temat jest zasadniczo wyczerpany.

https://youtu.be/0XdNKKR6rS0  WHO: Będziemy was wyciągać z domu siłą.


« Ostatnia zmiana: Maja 03, 2020, 12:57:02 pm wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #68 dnia: Kwietnia 08, 2020, 22:05:11 pm »

https://www.facebook.com/ClubForzaSilvioTaranto/videos/10216259008852710/





Mam złą wiadomość dla wrogów Boga.
Wychodzi Wam niszczenie Kościoła Świętego. Będzie mało wierzących w Boga i nie będzie, kto by się modlił o Wasze Dusze, żeby nie były jednakowoż potępione na wieki. I bardzo wielu z Was się potępi.

Muszę jeszcze do Synów Bożych powiedzieć, choć z namiętnością nie chcą usłyszeć.

Antyfona: "-Kościele Święty czcij swojego Boga!"
1. Musisz więc znać swojego Boga.
2. Czy pachamama to twój bóg?
2. Bóg Jest taki sam w Starym i Nowym Testamencie. Jego Słowo Jest żywe jednakowo w całym Piśmie Świętym. Jego zakazy i nakazy są ważne i aktualne, ale trzeba je rozumieć jak Bóg sobie tego życzy, a nie przypadkowi tłumacze i niedowiarki, zgodnie z Intencją Boga nie ludzi, co od wieków zawiera Święta Tradycja Kościoła Rzymsko-Katolickiego.
3. Ukochanych synów Boga (Kapłanów) od ponad 150 lat, w znacznym stopniu mogły w seminariach kształtować ukryte i utajnione pomioty diabelskie, wzbudzając w nich pychę własnej wielkości i wpajając przekonanie, że od 2000 lat Bóg nie przemawia już do swojego ludu, przez proroków i Świętych Boga. Jeśli i Wy tak sądzicie, to paczcie, panowie, jak jesteście w plecy uderzeni. Bóg uczy narody ziemi przez 2000 lat, a Wam to niepotrzebne? Bo, już wszystko wiecie o nieskończonym Bogu? Jak kto nie zna "Sonetów Krymskich" albo "Dziadów", to mówicie, że jest niedouczony. Że to strata nie słyszeć o Norwidzie i Sienkiewiczu. Jeśli jednak Bóg mówił, jak obiecał, że nic nie uczyni, jeśli nie objawi tego najpierw sługom swoim, prorokom, to jak bardzo jesteście stratni, jak bardzo słabi, bo wiele się działo i dzieje? Ciągle Bóg przebywa w Waszych ciałach, teraz też, ale nie potraficie już tą Łaską promieniować. A my som stratni i nam się taki wasz biznes nie opłaca.

Demon Pachamama czczony w Watykanie to babilońska bogini Astarte.
A które to są, te wilki ustrojone, w owczych, pięknie wygarbowanych skórkach?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2020, 13:17:32 pm wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #69 dnia: Kwietnia 11, 2020, 12:01:07 pm »

FINIS


Soli Deo gloria et virginis Maryja




Błędy perspektywy w obrazie dzisiejszości:
1. Wygląda na to, że opętani bardziej i liczniej słuchają Piekła niż wierzący Bogu.
2. Stąd sprawiedliwe jest, żeby na krótką chwilę posiedli władzę nad Ziemią.
3. Dzieła Złego mogą wydawać się genialne, bo porównujemy je względem możliwości przeciętnego człowieka.
4. A przecież od zawsze, w Katechizmie Kościoła Katolickiego pisało, że pod względem swojej natury Złe duchy przewyższają naturę człowieka, który sam chce z nimi walczyć.
5. Ziemia już nie oddaje chwały Bogu, straciło sens jej istnienie.
6. Ostatecznie zostało postanowione, że złe duchy poniosą ostateczną klęskę i Chwała Boga nie będzie już nigdy umniejszana.
7. O wszystkich ważnych chwilach Bóg już postanowił. Terror Złego się skończy.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2020, 13:50:47 pm wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #70 dnia: Kwietnia 16, 2020, 22:34:30 pm »

Pierwsza wszechświatowa PANDEMIA BEHAWIORALNA trwa.
Takie jest prawdziwe imię diabłów, co zarządzają tą epidemią.
Opiera swoją siłę na strachu, i strachu ludzi przed śmiercią.
Nie da rady ludziom pomóc,  bo nie słuchają głosu proroków.

http://www.christusvincit-tv.pl/articles.php?article_id=294

behawioryzm - termin z psychologii akademickiej, zwany też teorią zachowania: bodziec---rekcja, tu dotyczy zachowania całych społeczeństw świata na szczególny bodziec; element programowania społeczeństw



https://www.facebook.com/kempinskikonrad/videos/3869204953097651/


Wydaje się, że w krótkim czasie Boskie Serce Jezusa może pęknąć. Ten cud z Medjugoria.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2020, 01:12:00 am wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #71 dnia: Kwietnia 18, 2020, 23:01:43 pm »

Polski minister zdrowia realizuje polecenia PRZEORA z sekty kawalerów jakichś tam, a to znaczy że mamy poważny konflikt interesów. Cele Ministra Zdrowia w Rzeczypospolitej są sprzeczne z tajnymi celami koncernu maltańskiego.
---non possumus
---non possumus
---non possumus

Mam jednak wrażenie, że szkoda o nim wspominać, tak bardzo, sam z siebie, jest on nieważny.

Ile to by było maseczek, z tych szmatek, w które jest odziany.
Jak  facet nosi jeszcze rajtuzy, to nawet gumek by starczyło do kompletu na maseczki. Dla całego rządu, ... może dla całego nie, ale dla tych z pierwszego szeregu. Może się zgodzi dać mundurek na rzecz epidemii koronawirusa. E, ... lepiej nie, bo nie będziemy wiedzieli, kto do nas gada i będę miał koszmary senne. Ja lubię dużo spać, a tak mógłbym się zacząć bać zasypiania. Nigdy nie lubiałem filmów ganksterskich o ludziach w maskach.
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/94017592_2854434461310367_4307579630673461248_o.jpg?_nc_cat=102&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=w7YWCzueQwkAX_2gO_X&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&_nc_tp=7&oh=175344d1a42286be606c3d79a8bbf62e&oe=5EBF72B6          
-Z niektórych wypowiedzi tego pana wynika, że jest gotów zostać przestępcą przewidując zmuszanie ludzi do niekorzystnego zarządzania swoim zdrowiem. Jest w konflikcie interesów reprezentując zagraniczny zakon-koncern rycerski. Powinien natychmiast złożyć dymisję.
            -Ja tam, w tym życiu, nie zdążę już chyba być nawet bardzo marnym historykiem, ale może Wy wiecie? -Kiedy ten zakon, w osobie swojego mistrza, ślubował na kolanach wierność swoją własną i zakonu Królowi Rzeczypospolitej i jej Rządowi. Powinny być daty i jakieś zdjęcia. Jak nie ślubował, to nie musi być wierny Jej Majestatowi, Rzeczypospolitej Polskiej.
            + Mną to kiedyś w pracy baba kierowała. Ona, po pierwsze, nikogo przemęczonego do pracy nigdy nie dopuszczała, z powodu BHP, żeby nie było wypadku, że coś głupiego podpisze. -Po drugie, wtedy nie było takiej techniki, ale załatwiała zawsze pacjentowi darmowe badanie krwi na alkohol. Teraz to by, by musiało być więcej tych badań. Dla spokojności. Ale, ją odwołali, bo się za bardzo starała. Ja tam na Nią nigdy nie donosiłem, z braku wprawy i zdolności do skutecznego donoszenia.
[bhttps://scontent.fktw4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/93790723_3030266837040761_764058154924244992_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=crDQVeJhELcAX_HhRie&_nc_ht=scontent.fktw4-1.fna&oh=de7d0bb444c4ff55afdb989b93b19714&oe=5EC26616
https://scontent.fktw4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/93679860_3026640064070105_4093690332347105280_o.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=Ue-0bVzaETkAX9-t77J&_nc_ht=scontent.fktw4-1.fna&_nc_tp=7&oh=b533df72dcede26a2a0bd5f377699f56&oe=5EC2735F
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/93959440_3034418709958907_5033057271198777344_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=xhwyauP7BmIAX8vOYhG&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=a8f8d7e049d9d3a226493c2bc0a31c1a&oe=5EC42AD6
To już było w historii, mniejsza o to kiedy: theraflu. Rząd w Polsce nie chciał nabyć 40-tu milionów dawek szczepionki przeciw grypie o nazwie "theraflu". Była potężna zmasowana krytyka, że rząd chce śmierci narodu polskiego. Nie wystarczało powiedzieć, że szczepionka jest nie sprawdzona i że możemy mieć 40.000.000 powikłań po szczepieniu. Pomogło żądanie poręczenia ubezpieczeniowego na leczenie powikłań poszczepiennych. Co gwarantujecie ? Okazało się, że niczego nie gwarantują i nie biorą żadnej odpowiedzialności. Okazało się, że niczego nie gwarantują i nie biorą żadnej odpowiedzialności. Okazało się, że niczego nie gwarantują i nie biorą żadnej odpowiedzialności.
Ale zastrzyk ma być w naszą żyłę. Nie pytajcie mnie tylko, kiedy to było, bo niedawno szukałem Mieszka Pierwszego w spisie lokatorów na Wysokiej Chacie. Nie znalazłem, bo może też wstydzi się swojego nazwiska, albo boi się komornika. No i, to by było poniekąd na tyle.
Tabletki, mnie się kończą, nie dość że pożyczone, to jeszcze się kończą. No to zakończę słynnym wezwaniem do jedności i działania z jakiegoś filmu, co go byłem oglądałem jak miałem telewizor kolorowy:
- Czy konie mnie słyszą ??
- Równo !!
- T Szeba być posłusznym. Bogu Wszechmogącemu i Jego sługom, prorokom.

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2020, 21:03:08 pm wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #72 dnia: Kwietnia 22, 2020, 10:58:15 am »

W Konzentration Lager of Italia ist gut.
Cele pozamykane. Ze strachu, przed własną śmiercią, sami się pozamykali. Zapomnieli byli, że od wygnania z Raju są my śmiertelni.
Wyjątki napiętnowane i spacyfikowane, jak na filmie z Matrixa.
Panuje spokój. I tak ma być, do końca tego poriadku.
Nie da się ukryć, że rządzą nami i rozkazują nam, byli młodzi zwolennicy oglądania horrorów fantastyczno-naukowych. Było nie dać dzieciom oglądać telewizji, a tak, to teraz trzeba siedzieć cicho w domu, za szczelnymi zasłonami. Na zapiecku już się nie da, bo piece skasowali.
W Konzentration Lagier of China było widowisko bardziej  zaawansowane technologicznie, bo pogonili, w górach starą babcię, co z gór szła z chrustem. Dały radę dzielne chłopaki. Były w użyciu  dwa drony i trzy satelity dalekiego zasięgu. Ale chrustu sami już nie donieśli. Nikt chłopców nie nauczył, co to jest dobry uczynek. Trzeba jeszcze raz przeczytać "Rok 1984", co tam jeszcze mieli, ale teraz chyba mają więcej. W końcu jest ciągły postęp, choć w niewłaściwym kierunku, bo przeciw Bogu i ostałym się z depopulacji człowiekom. Tajemnica Ministerstwa Miłości nadal jest tajemnicą po roku 1984.
https://www.facebook.com/comunedirimini/videos/1450609038455068/



I::=Franciszek nawiązał do obchodzonego w środę 50. Światowego Dnia Ziemi.
"-Musimy ponownie odkryć zmysł sakralnego szacunku dla Ziemi" - powiedział podczas audiencji generalnej w Watykanie.
"Ponownie odbyła się ona bez udziału wiernych."
-W takim razie, jeśli to prawda,
wypada zapytać dla formalności, >Panny Głupie<:
-A sprzęt liturgiczny katakumbowy, w walizkach, jest już wywieziony na schronisko. Bo, ... będzie więcej miejsca do tańca. Franciszek tańczy z Druidami, a Wy znacie już kroki "slow, slow, sza se - slow, slow, sza se..."?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2020, 21:22:05 pm wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #73 dnia: Kwietnia 27, 2020, 13:28:10 pm »

Aldous Leonard Huxley (1894-1963)...Propagator zażywania narkotyków (meskalina i LSD-25). Napisał w 1931 r. powieść "Nowy wspaniały świat" 174 str. Ekranizacja 1980, 1998. Nie ma napisów? Dziwne.
1. Obserwacja: Znajomy pijaczyna z kolegami bardzo by chciał mieszkać w takim świecie. To już mamy kilka milionów chętnych na starcie.
2. Jak Haxley był naćpany, to nie wiem, czy chciał taki świat, który wymyślił, czy nie??? Filmy są bez ścieżki dźwiękowej Lektor PL i napisów PL. Książkę dopiero zamierzam przekartkować. Książka jest logiczna w rozumieniu ..., jak by to powiedział Janusz Korwin-Mikke, cybernetyki społecznej, czyli spekulacji behawioralnej na zbiorze społecznym. [ale Liberalizm jest grzechem]
3. Spekulacja: Kapłani w Polsce żyją duchowo już w "Nowym wspaniałym Świece" i dlatego nie można się z nimi w żaden sposób dogadać. W ten sposób ich postępowanie łatwo jest logicznie wytłumaczyć. Nie musi tak być, ale wtedy jest pięknie i są powszechnie zrozumiali. Nie można mówić z nimi o Bogu. Obawiają się MYŚLOZBRODNI i wykluczenia (do mamusi). Firma daje pełny zestaw spójnych instrukcji duszpasterskich na problemy i wymaga procedury.  Kapłani mogą się całkowicie nie angażować, w nic prawdziwego, więc tego nie robią, dla bezpieczeństwa przed donosami i spokojności. Mamy całkowicie sztuczny błogostan i jeszcze dobrobyt. Dlatego nie ma z nimi prawdziwego kontaktu. Jak w "Nowym Wspaniałym Świecie". No to już mamy nowy wspaniały świat w niektórych miejscach na świecie. Problem, że nie cały świat chce tego samego. "Rok 1984" jest dopiero w budowie.
4. Wiadomo, jak Diabeł to zrobił, w szczególności przez procesy wolno zmienne i ukryte oddziaływanie Demona w dziedzinach wrażliwych.
5. Zadanie badawcze: Czy coś jeszcze można zrobić? Inaczej, czy Wola Boga, w tej sprawie, od nas, czegoś jeszcze nie oczekuje?
6. Cisza jest jednak święta.

Soli Deo gloria et virginis Maryja!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2020, 21:28:25 pm wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #74 dnia: Kwietnia 28, 2020, 22:18:36 pm »




Tajemnica sensu inwigilacji:
">Jeśli nawet słabo wierzycie w Boga, wkrótce mocno uwierzycie w Piekło<"
Główną przyczyną totalnego śledzenia całej ludzkości są ambicje Lucyfera, aby za pomocą techniki skompensować sobie wygnanie z Nieba, skąd było wszystko widać. Chce wszystko widzieć jednocześnie i wszystkim jednocześnie kierować z pomocą niższych diabłów i całkowicie opętanych ludzi. Kiedyś było to dla niego możliwe, bo był do tego powołany.
Moduł RFID może być bardzo nowoczesny, z podzespołem sprzężenia biologicznego i elementem ostatecznej destrukcji klienta, na żądanie Ministerstwa Miłości NWO. Tak przynajmniej reklamują się twórcy technologii naśladujących budowę żywej komórki człowieka. Podobno każda komórka ciała człowieka posiada program autodestrukcji, uruchamianej przez organizm człowieka, jak komórka jest wadliwa i trzeba ją zlikwidować. Sądzę, że Kapłani Chrystusowi będą takim ciałem obcym w cywilizacji NWO i są wystarczająco wadliwi w tym, że ośmielili się chcieć służyć Bogu.
U ks. Piotra Natanka było smutne proroctwo, że ci Kapłani, którzy się cofną i pójdą za Szatanem, ... ten wybór przyniesie im śmierć. U Ks. P. Natanka jest czyste źródło, pierwotne i główne na cały świat. Inni to drogowskazy do źródła. Cieszcie się, że nie musicie się uczyć jakiegoś dialektu z egzotycznych krajów. A wszystko, co ważne jest po Łacinie i po Polsku napisane.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2020, 00:41:37 am wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Koniec przygotowań do 7 Ery Dziejów Świata. « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!