Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 19, 2024, 04:24:10 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231786 wiadomości w 6624 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Odpadnie wielu od Chrystusa -- sł.B. Bartolomeusz Holzhauser
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Odpadnie wielu od Chrystusa -- sł.B. Bartolomeusz Holzhauser  (Przeczytany 3831 razy)
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5767


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #15 dnia: Czerwca 03, 2020, 20:04:32 pm »

cóż,nie satysfakcjonuje mnie pańska odpowiedź. myślę , ze swoją sraczkę wątkową powinien pan przenieść na swojego bloga , którego pan zaniedbał. to tyle z mojej strony.
jak wrócę do domu to wypiszę panu urlop bezpłatny do Wniebowzięcia.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
jotef
bywalec
**
Wiadomości: 54

« Odpowiedz #16 dnia: Czerwca 03, 2020, 20:49:36 pm »

cóż,nie satysfakcjonuje mnie pańska odpowiedź. myślę , ze swoją sraczkę wątkową powinien pan przenieść na swojego bloga , którego pan zaniedbał. to tyle z mojej strony.
jak wrócę do domu to wypiszę panu urlop bezpłatny do Wniebowzięcia.

Proszę Administratora o pozbawienie tego pana moderacji z powodu skandalicznego zachowania. Agresja bez powodu i uzasadnienia, grożenie usunięciem i chamstwo ("swoją sraczkę wątkową" - o cytatach z Pisma Św.). Gdzie ja jestem? W knajpie?

Zapisane
jotef
bywalec
**
Wiadomości: 54

« Odpowiedz #17 dnia: Czerwca 03, 2020, 21:08:54 pm »

Drodzy!

Jeśli jest w necie jeszcze jakieś forum, miejsce, gdzie Tradycjonaliści mogą swobodnie pisać, to bardzo proszę o link na priv, bo kiedy pan szkielet wróci do domu, to on mi już pokaże i o, jak ja strasznie zobaczę. Nie wiadomo, czy to nie moja ostatnia wiadomość tutaj.

Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5767


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #18 dnia: Czerwca 03, 2020, 22:04:11 pm »

z panem jotefem pożegnaliśmy się do Wniebowzięcia NMP. tym, którzy ewentualnie będą tęsknić "polecam" blog pana jotefa https://myslichrzescijanskie.wordpress.com/
« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2020, 22:10:38 pm wysłana przez szkielet » Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Strony: 1 [2] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Odpadnie wielu od Chrystusa -- sł.B. Bartolomeusz Holzhauser « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!